Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kde sehnat tyto ryby?

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Nákup ryb 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 37 Přejít na další stránku   1  
Kde sehnat tyto ryby?
Při poptávce ryb prosím uvádějte alespoň okres, pokud tedy nechcete využívat dopravce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2012 10:35 Žena kahua [223] - MiniakváriaRe: malyLibor
Micros by se mi líbila taky, ale na ti jsem nenarazila nikde :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2012 10:29 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: kahua
U nás na burzách bývají vždycky... a věř mi, že u galaxek se vyplatí připlatit si za kvalitu... ale nechci ti do toho kecat, já bych už do galaxek nešel... Podíval bych se po Boraras micros nebo merah, jestli chceš opravdu pidiryby, ale nejlepší zkušenost mám s B.maculatus. Taky prckové, ale klidní, nebojácní, hejnové rybky, snesou se v pohodě s krevetkama.... musím o nich říct jen to nejlepší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2012 10:25 Žena kahua [223] - MiniakváriaRe: malyLibor
Braník má galaxky za 80, ostatní nemaj, alespoň ne podle jejich stránek, na burze jsem byla, neměli :-( Tak budu hledat dál...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2012 10:15 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: kahua
Všechny tyhle rybky mívají v Braníku. U nás se prodávají na burzách o něco levněji, tak zkus pražskou burzu.... nicméně v Bráníku máš jistotu, že koupíš rybky zdravé... a u galaxek je to obzvlášť důležité, protože to, co jsem viděl někdy plavat v prodejních nádržích, to bylo opravdu bídné. Já sám jsem je kupoval od chovatele po 45,-Kč/ks.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2012 08:33 Žena kahua [223] - Miniakvária
Zdravím, má někdo přehled o tom, kde by se v Praze daly sehnat rybicky.net/atlasryb/danio_perlove za rozumnou cenu? Všude jsem na ně narazila za cca 80kč a to je až až, když jich má být alespoň 10. Popřípadě shnáním rybicky.net/atlasryb/razborka_barmska nebo rybicky.net/atlasryb/razborka_mikro. Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.11.2012 00:42 Muž malyLibor [5371] - Asie – Čichavec medový (Trichogaster chuna)
Ví někdo, kde by se v ČR či blízkém okolí dali sehnat čichavci medoví v přírodní variantě? Nemám zájem o červenou nebo žlutou barevnou variantu, ale o skutečně přírodně zbarvené ryby, jaké jsou na fotografiích v tomto článku: www.aquaworld.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2012 20:04 Muž smidakkuba [111] - CichlidyRe: grunda
Já terče neruším jen trošku omezuju chov a chci zkusit i něco jiného. Mám rád změny. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2012 19:17 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: smidakkuba
co se stalo, že rušíš terče?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2012 08:10 Muž Cosmogagy [592] - AmerikaRe: smidakkuba
Zkus nějakou burzu, já měl úspěch na poslední Brněnský a pořídil jsem krásný prcky Manacupuru :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2012 06:55 Muž smidakkuba [111] - CichlidyRe: Cosmogagy
To mě napadlo včera večer. Zkusím se po nich podívat jestli je nemá někdo v okolí.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.11.2012 04:57 Muž Cosmogagy [592] - AmerikaRe: smidakkuba
tak co místo terčů některou z přírodních forem skalár? Nanay, Manacupuru apod? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2012 18:18 Muž malyLibor [5371] - Asie
Nevíte někdo o někom, kdo by prodal 10ks čichavců medových? Jde mi o čistou přírodní formu a pokud možno český nebo evropský chov, ne dovoz z Asie. Bohužel jsem je měl slíbené, ale pan chovatel se nejdřív začal vykrucovat a nakonec přestal úplně komunikovat. Holt, nedá se věřit všem lidem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.10.2012 15:22 Muž smidakkuba [111] - Cichlidy
Ahoj potřebuji poradit.Dočasně budu omezovat chov terčovců a hledám nějakou náhradu. O co mi jde. Aby ryby nebyly z nejlevnějších a aby jim stačila teplota do 27°C. Jeden druh budou ramirezky electric blue a chci ještě něco dalšího.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.08.2012 09:36 Muž Rubby222 [3] - Labyrintky
Zdravím..prosím nevíte někdo kde bych sehnal tak 10 ks Koljušek tříostných ?? jsou to moc krásné ryby a skusil bych i jejich chov moc moc se mi líbí :) kdybyste o nich nekdo vedel kde bych je mohl koupit ozvěte se prosim na e-mail ( mailto:michael.94@seznam.cz ) děkuji. :))

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2012 06:15 Muž LiborSprysl [9015] Re: Tony2013
Tony2013 napsal: Hej klidek jen sem chtel vedet kde to sehnat!!!Toto uz je debata navic.Ve Sklorexu nejsou a nevi kdy by mohly byt vcera jsem tam byl.

Yunnanilus cruciatus...Možná je zkuste shánět pod latinským názvem....pokud je sháníte jako mrenky annanske, které má kolega v akváriu, věřím, že nepochodíte. Jsou to totiž v češtině mřenky annamské smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2012 20:40 Muž Tony2013 [228]
Hej klidek jen sem chtel vedet kde to sehnat!!!Toto uz je debata navic.Ve Sklorexu nejsou a nevi kdy by mohly byt vcera jsem tam byl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   02.08.2012 18:08 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Sid
Děkuji za vysvětlení. Já moc po akvaristikách nechodím a hlavně si moc nepamatuji jména. Moje chyba.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2012 16:42 Muž LiborSprysl [9015] Re: malyLibor
malyLibor napsal: Inu, nevim, kde jsem potvrdil, ze jsou mrenky annanske v Cesku. To, ze plavou u mne v akvariich, asi moc zadnemu majiteli akvaristiky nepomuze. Pokud vsak vite, kdo by byl v Brne schopen Tonymu rybky sehnat, poradte mu. Ja poradil tak, jak jsem umel. Vy jste zatim neporadil nijak, jak je vasim zvykem. Pokud tedy U Smerdu neni nejaka znama brnenska akvaristika. Nejsem Brnak, takze netusim.
Už jste jednu odpověď dostal...tak pro vaše dovzdělání....Sklorex...rodinný podnik Šmerdů....Tak jako všichni v Čechách (i jinde) znají Tomáše a Mirku Kučerovi, na Moravě všichni znají Šmerdovi smich (to jsem z Čech!)A to jste tak znale vystupující akvarista z Moravy? coze Jak je mým zvykem, teď se ohradím proti vašemu obvinění ....Vy jste zatim neporadil nijak, jak je vasim zvykem.
Mimochodem ty mřenky zaváží Tomi Čakovice, Plaček a bezpochyby další...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2012 14:02 Muž Sid [6634] - RostlinyRe: malyLibor
"U Šmerdů" je Sklorex, já tyto mřenky kupoval vloni v olomouckém Hornbachu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2012 13:35 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: LiborSprysl
Inu, nevim, kde jsem potvrdil, ze jsou mrenky annanske v Cesku. To, ze plavou u mne v akvariich, asi moc zadnemu majiteli akvaristiky nepomuze. Pokud vsak vite, kdo by byl v Brne schopen Tonymu rybky sehnat, poradte mu. Ja poradil tak, jak jsem umel. Vy jste zatim neporadil nijak, jak je vasim zvykem. Pokud tedy U Smerdu neni nejaka znama brnenska akvaristika. Nejsem Brnak, takze netusim.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.08.2012 05:26 Muž LiborSprysl [9015] Re: malyLibor
malyLibor napsal: Tak to se bojím, že tuhle rybku ve Sklorexu neseženeš... a nikde v Brně... a asi ani v Česku. Já je koupil od Clarkiiho na burze v Brně. Doporučuji spojit se s ním a domluvit se, aby ti je vzal na burzu, pravidelně jezdí do Brna i do Ostravy. Já jich mám 20 a je s nimi docela legrace. Tedy, je s nimi velká legrace, hlavně když je chceš přelovit. Už jsem jich přelovil 11, ale 9 je stále v původním akvárku... a asi tam zůstane, dokud ho nebudu rušit. Nedají se mrchy chytit ani do pasti :-)
Proč by se v brně nedala sehnat??? coze Když už budu u Šmerdů a řeknu jim své přání, tak z týdne na týden je snadno splnitelné. Ryba se prostě objedná, pokud je v Čechách a to sám potvrzujete, že ano. Takhle to funguje v mnoha akvaristikách. ano
Mně když u u plotu zastaví zákazník a objedná rybu, zkásnu zálohu (už jsem poučený se zapomínajícími), a do týdne ji má, když ne dřív.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 23:35 Muž navik [908] - SumciRe: Tony2013
Před třemi týdny mi mj. i tyhle mřenky přivezl na setkání u Tří trojek do Prahy Tomáš (tady pod nickem angakok). Sice je z opačného kouta republiky ale zkus to, za zeptání nic nedáš (dovezl pěkné rybky... ;-)).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 20:11 Muž Tony2013 [228] Re: malyLibor
Ve sklorexu opravdu nejsou :-( .Kolik chce za jednu?Me docela vydesila tady na strankach cena.Ja ji totiz koupil s platama cichavcana rybicky.net/atlasryb/krunyrovec_sp_l213 cca 25 ryb a tahle byla mezi nima.
a to vse za 50kc.Je sice blby ze platy a cichavci zakrsly pomrely skoro hned jak jsem je dal do karanteny ale tihle me zustaly a maji se dobre aspon v mezich.Ted jsem cokal na profil Clarkiiho a nema tam zadnej kontakt nemas nejaky?Jelikoz sem pohle profilu moc nechodi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 19:02 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Tony2013
Tak to se bojím, že tuhle rybku ve Sklorexu neseženeš... a nikde v Brně... a asi ani v Česku. Já je koupil od Clarkiiho na burze v Brně. Doporučuji spojit se s ním a domluvit se, aby ti je vzal na burzu, pravidelně jezdí do Brna i do Ostravy. Já jich mám 20 a je s nimi docela legrace. Tedy, je s nimi velká legrace, hlavně když je chceš přelovit. Už jsem jich přelovil 11, ale 9 je stále v původním akvárku... a asi tam zůstane, dokud ho nebudu rušit. Nedají se mrchy chytit ani do pasti :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 15:26 Muž DeNNI85 [16] - Amerika
Já už taky :-) potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 14:56 Muž LiborSprysl [9015] Re: DeNNI85
Jsem na něj odpověděl... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 12:38 Muž DeNNI85 [16] - Amerika – pro LiborSprysl
máte ode mě vzkaz.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.08.2012 11:26 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Deathbull
Netřeba jezdit do Mělníka, v Braníku se taky domluví. Víceméně ve všech lepších akvaristikách se dá domluvit a objednat ryby, co má nějaký jejich velkododavatel skladem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 11:25 Muž LiborSprysl [9015] Re: DeNNI85
Byly by teda managujci, synspily, aurea, rivuláti, octofasciáti, multispinozy ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 11:10 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: DeNNI85
Tyhle ryby co tě zajímají a hlavně ve větších velikostech akvaristiky příliš na skladě nemají. Ale do toho Vivárka si zajeď, do každé akvaristiky někdo nosí to co mu přerostlo nebo už nechce, připadně mohou vědět kdo by mohl mít.
Pan Kučera ti podle mě pomůže.)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 10:57 Muž DeNNI85 [16] - Amerika
Já jsem právě z Prahy. Takže i ten Mělník je ještě v pohodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 10:53 RAP Re: DeNNI85
DeNNI85 napsal: Díky za tipy, v Braníku jsou v pohodě, tak se zajdu kouknout cestou z práce. Případně Kančíky citronové někdo chováte? :-)
Nevím odkud jsi, jinak v Braníku určitě taky nějaké chovatele znají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 10:39 Muž Tony2013 [228] – Mřenka
Ahoj kde v brne kromne sklorexu by mohly mit tuto rybku?
Kopil jsem ji s rybama prez inzerat jenze je jen jedna a chtelo by to nejaky kamose.Do sklorexu jdu dnes tak proto krom sklorexu kdyby tam nabyla.
rybicky.net/atlasryb/mrenka_annamska
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 10:36 R Muž romant [27987] Re: DeNNI85
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 10:26 Muž DeNNI85 [16] - Amerika
Díky za tipy, v Braníku jsou v pohodě, tak se zajdu kouknout cestou z práce. Případně Kančíky citronové někdo chováte? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 10:07 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: DeNNI85
Chováme, ale specialitky tak snadno neseženeš. Můžeš se kuknou do Sklorexu, Vivaria a Braníku a nebo zkusit napsat nějakému velkoobchodníkovi (třeba Papíkovi), ale stejně spoustu druhů neseženeš a budeš muset hledat nějakého chovatele.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 09:59 Muž dblazek [16] - Cichlidy
Velký výběr ryb je v brně ve Sklorexu. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 09:44 Muž DeNNI85 [16] - Amerika
Nikdo tu nechováte americké Cichlidy? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 17:07 Muž DeNNI85 [16] - Amerika
Tak to by mě kleplo, dát za ty ryby jako za red texas a pak z toho mít něco jiného. Jinak sháním i Herichthys carpintis, Cythotilapia frontosa, Cichlasoma Synspilum Parachromis Managuense nebo Motaguense. Min. 10cm veliké.Případně mohu některou z těchto poptávaných ryb vyměnit za Vrubozubce jeden okolo 20cm druhý cca 15cm nebo za Pangasius sutchi jeden 30cm a druhý 20cm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 15:47 RAP Re: DeNNI85
DeNNI85 napsal: Krásné ryby v té nádrži. Ale ty Red Texas jsem tam neviděl :-) Asi jsem slepý.
Slepý nejsi, prostě z kupovaných Red Texas vyrostly úplně jinak zbarvené Flower-Horn. Zbarvením připomínají Amphilophus trimaculatus.
Akvárium není moje, bohužel. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 13:28 Muž DeNNI85 [16] - Amerika
Krásné ryby v té nádrži. Ale ty Red Texas jsem tam neviděl :-) Asi jsem slepý. Každopádně by mě zajímalo jestli se to povedlo chovat někomu tady v ČR. To je tvé akvárium na tom odkazu?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 13:20 RAP
Těžko říct. Tady www.akvarista.cz/… se mělo jednat taky o R-T, ale ty byly přivezeny ve velikosti cca 5cm.
Kolem 10cm už by mělo být znát finální zbarvení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 13:05 Muž DeNNI85 [16] - Amerika
A kdy se začínají vybarvovat do finální podoby? Víte o někom, kdo je chová? nebo se jen dováží?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 13:03 RAP
Tato ryba je kříženec Flower-Horn, kdy jeden z rodičů pravděpodobně byl kančík texaský.
U mladých ryb nemáte jistotu, jak se vybarví, ona genetika je prevít. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 11:57 Muž DeNNI85 [16] - Amerika – Herichthys carpintis " Red Texas "
Zdravím víte někdo, kde sehnat tyto ryby v okolí Prahy? Herichthys carpintis " Red Texas " nebo jen Herichthys carpintis, Cythotilapia frontosa, Cichlasoma Synspilum Parachromis Managuense nebo Motaguense. Díky Min. 10cm veliké. Případně pište na mailto:neo-d@seznam.cz Případně mohu některou z těchto poptávaných ryb vyměnit za Vrubozubce jeden okolo 20cm druhý cca 15cm nebo za Pangasius sutchi jeden 30cm a druhý 20cm

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.07.2012 20:39 Žena Jupí [125] - Asie – Jupí
Dobrý den neporadil by mi někdo z Plzeňského kraje kde se tady dají sehnat Trichogaster chuna (čichavec medový) zatím v žádném zverimexu sem je neviděla .Tak kdyby někdo viděl předem děkuji za odpověd

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.07.2012 19:41 Žena Amy01 [39] Re: LiborSprysl
Veď to práve, že človek nikdy nevie.
No nič obehnem pár akvarexov v Prahe a možno budem mať šťastie.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.07.2012 18:19 Muž LiborSprysl [9015] Re: Ajllyn
Tohle je dospělá ryba, ona se vybarví za nějaký čas po koupi. Je to také OB, ale záleží čím je to přistříknuté.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.07.2012 14:43 Žena Amy01 [39] Re: LiborSprysl
A to je čo presne? :-) nejak som nepochopila
obyčajné ob majú aj na cichlid.sk len aj by som chcela takéto viacfarebné
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.07.2012 13:36 Muž LiborSprysl [9015] Re: Ajllyn
OB mají i v marketech, Asiati je mydlí jako Baťa dřeváky...
Při poptávce ryb prosím uvádějte alespoň okres, pokud tedy nechcete využívat dopravce.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [37] ...... 53

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 84511x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13512?od=1801