Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kde sehnat tyto ryby?

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Nákup ryb 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 3 Přejít na další stránku   1  
Kde sehnat tyto ryby?
Při poptávce ryb prosím uvádějte alespoň okres, pokud tedy nechcete využívat dopravce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.02.2021 00:10 Muž larix [1420] Re: DavFM
Ahoj, ďakujem.
Ako alternatívu by som prijal jedine Betta smaragdina.
Bol by si schopný a ochotný preveriť dostupnosť B. imbellis u toho "týpka z Nymburka"?
Bol by som ti naozaj vďačný.
Veľmi :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   24.02.2021 22:27 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: larix
A nechceš raději Betta rubra nebo Betta albimarginata? O těch bych věděl tady v okolí FM. Imbelisky možná, fakt ale nevím jistě, by mohl mít jeden týpek z Nymburka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2021 14:18 Muž larix [1420]
Ahojte.

Už dlhú dobu sa márne snažím zohnať kedysi (80-te roky) bežnú rybu - Betta imbellis.
Za posledné 2 roky som realizoval niekoľko objednávok od importérov ale buď mi namiesto nich prišli samice Betta splendens alebo nejaké divné krížence z Ázie.
Máte prosím niekto nejaký tip? Samozrejme, aby to bolo aj logisticky realizovateľné.

Vďaka.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2021 18:39 Žena Maina [34]
Ahoj. Prosím poradíte mi někdo, kde se dá sehnat čistá linie guppy Red blond. popř. uvítám i kontakt na chovatele -nejlépe Praha,Středočeský,Západočeský kraj. Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2021 10:27 Muž Son-Draken [42] Re: HonzaChvojka
Ahoj jestli myslíš aqua-terra-praha, tak tam už jsem domluven a budou koncem února až dorostou do "tržní" velikosti :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.02.2021 21:44 Muž HonzaChvojka [10] Re: Son-Draken
Zdravím , zkuste pana Sochora má chovnu na Rooseveltově.Kontakt pošlu do SZ.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.01.2021 13:32 Muž Son-Draken [42] – panceřníček oranžovoskvrný - duplikát
Nevíte kde sehnat panceřníčky oranžovoskvrný - duplikáty ? nejlepe Praha a okolí ale to bych chtěl asi už moc :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2021 07:59 Muž Longer01 [21] Re: wicca
Mají je v nabídce často zoo Braník. Zkus se poptat v www.kalaba.eu. Vím, že na Plzeň jezdí v neděli a není problém po domluvě si je vyzvednout u řidiče (sám jsem tak to objednával dvakrát).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2021 23:30 Muž Kawasaki [2840] - AmerikaRe: wicca
Projdi si inzeráty na ifauně a na bazoši. Docela pravidelně tam před časem někdo z Prahy inzeroval tyto ryby. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2021 23:10 Žena wicca [0]
Ahoj, prosím je nějaký chovatel v Praze, který má neonky modré? Díky za info.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2021 18:47 R Muž Anthrax [4762] Re: horsina
Ahoj. Já bych se zkusil zeptat tady: akvaristikauhafinu.websnadno.cz Myslím, že jsem je tam viděl. Ale je to Jablonec ;-)

Popřípadě pan Čížek je velmi ochotný www.akvaristika-liberec.cz

Edit: Taky v Chrastavě jsou ochotní objednat ryby, které jinak nemají akvaristika-chrastava.webnode.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.01.2021 18:20 horsina – Čichavec medový - Liberec
Ahoj, nevíte kde by se dal v okolí Liberce sehnat čichavec medový?
Popř. pokud nevíte o nějaké rozvozní službě, u které není potřeba nakoupit nad 1000,- aby mi ho dovezli. Protože pouze dokupuji a chtěla bych koupit tak 1-2 čichavce, protože mi bohužel zemřel sameček a teď mám v akváriu 2 samičky a chtěla bych k nim nějakého kluka.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.12.2020 16:46 Žena Coullie [13] - Zatím jsem si zamilovala bojovniceRe:
Dekuji vsem! Vyzkousim tipy a snad se zadari. Nijak na to nespecham :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.12.2020 20:53 Muž Passenger77 [523] - RostlinyRe: Coullie
Jak píše PetrO, ve Sklorexu není problém se domluvit a seženou Ti je. I když jsem je tam před 2týdny přímo neviděl, tak je občas mají.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2020 20:45 Muž 4Sima [1894] Re: Coullie
m.chovaprodejryb.cz

Rozváží po republice, osobní zkušenost ale nemám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2020 20:35 Muž PetrO [752] Re: Coullie
Minulý týden jsem byl ve Sklorexu, ale nevím o tom, že bych je tam zahlédl.
Každopádně by stálo za to tam zavolat a zeptat se.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2020 17:14 Muž Jan Jonáš [1298] - Drobné rybkyRe: Coullie
Mám dojem, že Hengelovy jsou stejně "náročné". Ale uvidíš, co budou mít. Jinak Espeho mají pravidelně v ZOO Braník v Praze. Reklama je tu na hlavní stránce. Ale teď mají jen Hengelky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2020 15:55 Žena Coullie [13] - Zatím jsem si zamilovala bojovniceRe: Jan Jonáš
Diky, Hornbach me nenapadl! Mam dojem, ze to nejsou zadne exoticke rybicky, ale u nas ve zverimexech jsem je nevidela. A kvuli velikosti a parametrum vody (ph, tvrdost) chci jen ty espeho...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2020 14:44 Muž Jan Jonáš [1298] - Drobné rybkyRe: Coullie
Razbory jsem viděl loni v Hornbachu, měli klínoskvrnné, Espeho i Hengelovy, tak bych zkusil nějaký blízký Hornbach s rybkami.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2020 13:45 Žena Coullie [13] - Zatím jsem si zamilovala bojovnice – Razbory espeho
Ahoj,

v mém začátečnickém akvárku se konečně ustálily dusitany a tak sháním malé hejníčko razborek espeho. Nevíte, kde by se daly sehnat? Ideálně nějaká akvaristika/chovatel v Praze nebo Brně dostupný MHD a nebo totéž ve východních Čechách (Česká Třebová a okolí). Pokud bych náhodou našla rybky na internetu, lze je vůbec teď v zimě poslat poštou? Nechci je moc trápit a přinejhorším počkám na oteplení :)

O burze v Praze vím, ale o víkendu je to pro mě extra cesta a výprava na půl dne.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2020 17:50 Muž vlk9 [296] - Halančíci
Ahoj všichni
Sháním Neolamprologus multifasciatus nebo Neolamprologus similis. Nevíte, kde by se daly sehnat? Diky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2020 21:47 Muž HonzaChvojka [10] Re: robo111
No já to blbě napsal jedná se skutečně o Chuny(medové) a Fasciaty(pruhované).
No akvaristika je prej o trpělivosti:) tak já budu číhat a posilovat trpělivost. Děkuju všem za typy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2020 20:15 robo111 Re: HonzaChvojka
Ja ich chovám, aj mám odchov - ak sa bavime o Colisa chuna - trocha som totiž zneistel zo slova meďák, kedže sú medové, nie medené - len otázka ako ich prípadne dostať na miesto určenia z Bratislavy :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.11.2020 15:11 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: HonzaChvojka
Loni prodával na burze v Ostravě měďály: www.easyfish.cz/…

Dělá do méně běžných labyrintek, ale nabídku dost mění podle toho co se mu zrovna povede odchovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.11.2020 22:32 Muž HonzaChvojka [10] – Čichavci medoví a pruhovaní
Zdravíčko všem, nechováte náhodou někdo přírodní formu meďáků? Nebo nevíte o někom kdo je chová? To samé u pruhovaných- Miloš(Lacewings) mi moc pomohl a našel chovatele, ten bohužel nekomunikuje.Vím- že se dají sehnat třeba u kalaby, ale po importu moc neprahnu. Děkuju moc.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.10.2020 11:34 R Muž lacewings [5578] - Živorodky-přírodní formy, cichlidyRe: Noxx
Fotka k příspěvku - třeba zde ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2020 14:29 Muž Noxx [14] - Rostliny – Pterophyllum scalare Rio Manacapuru
Ahoj, prosím o radu, kde sehnat 5ks Pterophyllum scalare Rio Manacapuru. Ideálně Praha a okolí.
Díky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   28.08.2020 21:05 Muž PetrO [752] Re: Míra
Já byl zase spokojený s nákupem tady

www.oarfish.cz

A třeba Neonky Červené jsem bral z UH od pana Hanáčka. Někdy mívá inzerát na Bazošu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   28.08.2020 20:41 Muž Jan Jonáš [1298] - Drobné rybkyRe: Míra
Pěkné tetry jsou v Neratovicích. www.krasneakvarijnirybicky.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2020 21:19 Míra – zasílání ryb
Zdravím, po letech opět zakládám akvárium a bude tetrovité. Můžete dát někdo typ na prodejce ryb, který . Díky
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2020 19:50 Muž Fandy [0] Re: Králík
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2020 19:12 Králík
Dobrý den, neví někdo kde sehnat čichavce medového? Děkuji.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2020 22:01 2310574388 – Bichir
Ahoj,
nevědel by někdo kde sehnat bichira nilského(Polyepterus bichir bichir)?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.06.2020 19:40 Žena Dinecek [205] Re: Kawa
Tak nakonec jsem dneska zavolala panu Osmančíkovi a on mi řekl, že mi je na objednávku sežene potlesk.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.06.2020 21:13 Muž Kawasaki [2840] - AmerikaRe: Dinecek
Před časem jsem je viděl v Tropicu.
Edit: Občas je mají i na burze v Ostravě
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.06.2020 20:45 Žena Dinecek [205] – Sekavci Ostrava
Ahoj, nemáte někdo tip na chovatele sekavců příčnopasých v Ostravě? U Osmančíka je dlouhodobě nemají.A já bych ráda chovatele. V Hornbachu a jiných řetězcích je kupovat nechci.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2020 16:07 c4mel – olomouc
sice to sem úplně nepatří ale když se o tom zrovna bavíte... máte nějaké dobré zkušenosti s akvaristou a zároveň prodejcem v okolí Olomouce? na bazoši nějací jsou ale jestli má někdo někoho ověřeného ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   27.05.2020 00:28 Muž Tojsouvěci [3587] - Kytky s čudlamaRe: vlka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   26.05.2020 22:48 Muž Roger [1873] Re: RAP
Vím že to bere od Glassera, od koho jiného, pak vím že má snad ještě jiné zdroje, ale Němec je největší, beru to jinak, nejsem v tom tak dlouho abych měl známosti kde sehnat kvalitní ryby z domácích chovů, pokud chci navíc ryby které tu buď nejsou vůbec nebo se tu nemnoží, nebo jen v malé míře tak ani jiné východisko nemám. Na druhou stranu mám jistotu že dostanu ryby které jsem si objednal, žádný mrzáky apod.. jestli se děje reinport netuším, ale kšeft je kšeft a důležitý je výsledek. Cena je druhořadá, osobně to beru tak, že si za ní kupuji i služby jako objednávka, uschování ryb než zam pojedu k odběru, kvalitní ryby, například možnost reklamace, čisté prostředí atd... Objel jsem hodně akvaristik, od Varů po Prahu atd... A oni mi u toho vyšli nejlépe, a zatím musím zaťukat vše ok, což se o jiných v mém okolí nedá říct. Jak jsem psal, pro mě jako pro junáka bez kontaktů a zkušeností je toto asi nejschůdnější cesta, pro ty otrkané je to jiné, ty ví na koho se obrátit když něco shání :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2020 21:48 Muž Kawasaki [2840] - AmerikaRe: RAP
Pravdu máš. A za sebe řeknu špatná zkušenost taky zkusenost. Opatrnosti není nikdy dost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.05.2020 21:13 Muž RAP [1553] Re: Roger
To jsou ale ryby od Glasera a u některých druhů jsem byl varován o možném reimportu z Čech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   26.05.2020 20:05 Muž Roger [1873] Re: vlka
O tom žádná, ale bohužel mám špatnou zkušenost s prodejcem a chovatelem v jednom, byl mi doporučován spoustou lidí, na fb ho vychvalují, na doporučení jsem od něj tehdy koupil mladé Razborky Bornejské 20ks, po čase se z nich vyklubal mix Bornejek a trpasličích či co je ten další druh. Od té doby mě u něj nikdo neviděl. Ale, nepomlouvám, nehaním, třeba to byl omyl, ale u člověka co se tím živý by se to stát nemělo, kór když druhý druh má o 10kč levněji. Raději jdu koupit jistotu, už jen proto že zdaleka nemám tolik zkušeností a lecos mi u nákupu může uniknout
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   26.05.2020 19:55 Muž vlka [3444] Re: DavFM,Roger
Já samozřejmě proti pražskému Viváriu v Mělníku nic nemám a nechci se nikoho dotknout, ale kdybych chtěl třeba 20 těch hezkejch rybiček, rozhodně bych si dal tu práci zkusit je sehnat levněji než za 1210,-kč. Od chovatele, který mi je dovezl bezplatně domů bych jich za tu cenu měl rovných 100. Když je někdo ochotný ty prachy za ně dát, ať je dá, asi také rozhoduje vědomí kvality a zdraví rybiček...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2020 19:47 Muž Roger [1873] Re: RAP
Možná není od věci ještě odkaz na možnou objednávku ryb, tady je nový seznam, nekoukal jsem z nedostatku času jestli nabízejí zrovna tyto ryby, ale můžeš pohledat
katalog.vivarium.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2020 19:44 Muž RAP [1553] Re: vaclav
V seznamu je mají katalog.vivarium.cz/… , ale je dobré se pro jistotu předem otázat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   26.05.2020 19:39 Muž Roger [1873] Re: vlka
65,- to je ještě levný, jeden chovatel a prodejce spousty lidmi chváleny z Litoměřicka mi je tehdy prodával za 80kč/ks ve zverimexech kde je pochyb o zdraví ryb se prodávají i za 95kč, takže beru cenu 65 ještě jako bezproblemů únosnou ;-)
Osobně nedám na Vivárium dopustit, přístup, ochota, vitalita ryb, akvária vše v pro mě naprostém pořádku. Pro srovnání jsem se byl podívat v únoru v Zoo Braník a ten mě tedy moc nepřesvědčil, možná osobní dojem, ale viděl jsem tam své. Od Chomutova, přes Ústí po Prahu jsem zatím na lepší nenarazil, a upřímně vlastně ani nehledám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.05.2020 18:45 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: Anthrax
Jo. Je to smutné, ale nejlepší pražská akvaristika je v Mělníku, samozřejmě s trochou nadsázky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2020 18:32 R Muž Anthrax [4762] Re: DavFM
Pražský? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.05.2020 16:36 Muž DavFM [1371] - Corydoras&ApistogrammaRe: vlka
Já myslím, že ceny jsou vždy takové, kolik lidi zaplatí. A jen proto že p.Urban je ochoten galaxky dávat po 5kč to tak přece nemusí dumpovat každý. Vivárium je pro mě jeden ze 3 top obchodů v ČR, podle mě nejlepší pražský obchod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2020 15:58 Muž vlka [3444] Re: vaclav
Hezké odpoledne, ty brďo, jedno Dánio perlové za 65,- to je síla...
Při poptávce ryb prosím uvádějte alespoň okres, pokud tedy nechcete využívat dopravce.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [3] ...... 53

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 84511x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13512?od=101