Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Kde sehnat tyto ryby?

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Nákup ryb 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 9 Přejít na další stránku   1  
Kde sehnat tyto ryby?
Při poptávce ryb prosím uvádějte alespoň okres, pokud tedy nechcete využívat dopravce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2018 07:41 Jirka Re: Pepan
Ahoj,

nemáš kontakt na pana Výslužila? Zítra je burza a rád bych si je od něho koupil.

Díky,
Jirka.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.10.2018 13:53 Žena kleopatracz [59]
Nevíte náhodou kde v okolí Brna sehnat Borelky od chovatele?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2018 07:54 Muž Gupík [0]
Nevíte někdo kde sehnat živorodky lesklé
v okolí Frýdku-Místku nebo Ostravy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.10.2018 20:54 R Muž afc1886 [14655] Re: Sysalka
rybicky.net/obchody/842
Mívají je často, ale momentálně nevím, musíš si tam zavolat. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2018 20:51 Žena Sysalka [277] – Pancéřníček malý - Ostrava
Zdravím.
Prosím nemá někdo tip na obchod nebo chovatele na ostravsku kdo bude mít pancéřníčky malé (Corydoras pygmaeus).
Zatím jsem na ně narazila jenom v Hornbachu, kde ani neví jestli je to import nebo ne.
Předem díky za tip ahoj.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2018 20:42 Muž Strakááč [138] - Jižní Amerika a (Truhlář)Re: Hanumana
ahaa, no, to jsem myslel :-D nj já měl za to, že je to od viaduktu před tou "vodní ulicí" a ono je to kousek za...
jinak jo, taky si myslím, že obě akvaristiky z rudolfovský budou nejlepší v ČB.. u toho za viaduktem tam chodí strejda pravidelně a prej jsou tam dost dobrý.. za pěkný ceny.. winkler je extra drahej co se týče ryb minimálně, zbytek moc netuším.. a ještě chodím pro nějaký věci do dvořákovky (akvacentrum rybka) pro rostliny a nějaký krmiva, blbiny.. ryby se mi tam nějak nezdaj... nevím, ale s tím chlápkem jsem si dobře pokecal.. a má tam třeba mraky kořenů, i dost velkých..
jo myslel jsem tu slepou ulici.. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2018 12:33 Žena Hanumana [71] Re: Strakááč
Od viaduktu je to 400m směrem na Rudolfov po levé straně. Po létě je tam nějak mrtvo, ale spolu s Winklerem, je to asi nejlepší akvaristika v okolí. Nedávno jsme byli na výletě v Třeboni a tak jsem tam zašla ze zvědavosti mrknout do akvaristiky a taky docela mile překvapila. Sice spíš běžné druhy ale lidové ceny a dobrá kondice ryb.

Jestli myslíš v té slepé ulici za viaduktem, tak tam je podle mě jen sklenářství....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2018 04:10 Muž Strakááč [138] - Jižní Amerika a (Truhlář)Re: Hanumana
Zanadrazku myslíš tu akvaristiku od nádraží za viaduktem cca 50m a pak doleva ? Tam jsem vždycky chtěl jít a nevěděl jsem kudy a kde přesně to je...
Winklerovi jsem psal mejla v pondělí.. a bez odpovědi... uvidím no, skočim někdy do ČB, oběhnu to a buď budou, nebo ne.. :) nechvatam na to, ale čím dřív tím líp.. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2018 22:03 Žena Hanumana [71] Re: Strakááč
Já je koupila na Rudolfovský u zanadrazky. Ale od té doby jsem je neviděla a to občas někam zajdu když jdu okolo. Prodává je údajně p. Veselská (ale moc jí nevěřím protože jsem u ní viděla vždy mutační akary Blue neon nebo jak se to jmenuje) někde jsem měla na ní i vizitku, bývá na burzách ve Slavii i v Třeboni na jaře byla. Za 2 týdny bude burza v Třeboni tak možná tam. A nebo zkus u Winklera jim dát číslo a když je dostanou tak ti zavolají. Zalezí jak moc na to spěcháš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2018 21:48 Muž Strakááč [138] - Jižní Amerika a (Truhlář)
Nevíte kde v ČB sehnat akarky zelené? Samce a samici, nebo dvě... zdá se mi, jak kdyby v akvariu mohlo bejt jednou tolik neonek... tak zkusím pár akarek... když vidím, jak kamosovi funguje prerybneny 30l akvarium nezarostly, s tabletkama proti řase.. tak to bych mohl mít těch neonek dvakrát rolik, a ještě by mi to fungovalo líp... žádnej detrit na dně nemám, jen kousky rostlin, při krmení panciku se zviri bordel, filtr to asi pobere, sežere a je to... tak přemýšlím přidat trochu větších dlouhověkých ryb from amerika......
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2018 20:52 Angus68 Re: visek
Jirko, kamarád by se taky mohl postarat trochu sám. Není těžký najít nabídku, jen potom proto něco udělat ;-)
www.akvarijnirybyprodej.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2018 13:46 Muž visek [75] - Tetry
Kolega schani kanciky ruzovohrdle. Asi 10 kusu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2018 17:56 Muž Faire42 [37] - Z donucení miníčka
Pěkné odpoledne. Nevíte někdo, kde by se daly sehnat balitory johorské?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2018 12:59 Silviebaris Re: Jarry
To je,ale p.Urban i posila v boxech...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.08.2018 06:37 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Angel1804
Na ostravskou burzu je vozívá pan Vyslúžil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2018 22:36 Muž Tojsouvěci [3585] - Kytky s čudlamaRe: silviebaris
Novoheterandrie sličná - Neoheterandria elegans www.krasneakvarijnirybicky.cz .
Jaká je množstevní dostupnost netuším, nějaké u pana Urbana plavou, ale v nabídce je nemá. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2018 22:32 Muž Jarry [1433] Re: silviebaris
Není to sice moc v okolí Ostravy, ale jinak návštěvu a nákup u Radka Urbana rozhodně doporučuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2018 21:51 Žena Kaira [919] - LabyrintkyRe: visek
A jmenuje se nějak? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.08.2018 21:08 Silviebaris Re: Angel1804
Radek Urban-googl a zkuste si ho najit,mel by je mit v nabidce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2018 17:45 Muž visek [75] - TetryRe: Kaira
jeden chlapek v litvinove
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2018 17:40 Muž Angel1804 [4] - Miniakvária – Živorodka Sličná
Fotka k příspěvku Zdravím, nevite kde sehnat tuto rybu v okolí Ostravy ?
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2018 09:53 Žena Kaira [919] - Labyrintky
Poradil by mi někdo, kde bych sehnala štikovce rybicky.net/atlasryb/panchax_pricnopasy ? Ideálně tady v Karlovarském kraji, ale chystám se příští týden do Plzně, tak klidně i Plzeň a okolí. Mám dva samce a nemůžu k nim splašit holky. :-O

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2018 14:44 Muž antiA [353] - ><((((((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((((((º>Re: Anub
v SZ jsem popsal jak na to.....
;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2018 14:24 Anub Re: bobik0cz
Tak rozhodně nebudu chtít od Glassera 10 ks paleatus hop když už od takového něčeho něco čekáte, tak rozhodně něco tady jen tak není k mani .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2018 13:39 Muž bobikcz [135] - ups .... ono to roste :)Re: antiA
No četl jsem Anub [1] – Corydoras od Glassera. , tak jsem netušil, že chce dát za Pancéřníčky 20tis Kč :) :) smich Při tomto množství asi půjde ledacos.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2018 13:34 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: antiA
Zkuste Vivárium Mělník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2018 13:21 Anub Re: antiA
No uvidíme, jak to provedu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2018 13:19 Anub Re: bobik0cz
Tak to je blbý, právě na ne jsem myslel,ze to udělám přes ne,dat 10-20 litrů a nevidět v jakem stavu jsou,nebo jestli je to to co jsem si objednal-je na pikaču.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.07.2018 13:13 Muž antiA [353] - ><((((((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((((((º>Re: bobik0cz
Nesouhlasím. I v glaseru se dá domluvit aby dotyčné kupované ryby aspoň nafotili a poslali pro představu jaké jsou. Nesmí se však jednat o cudly za pár korun ale o ryby třeba za tisíce za kus.
To je moje zkušenost s glasrem...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2018 12:52 Muž bobikcz [135] - ups .... ono to roste :)Re: Anub
No pokud chceš objednávat odsud www.aquariumglaser.de/… tak zapomeň na možnost vidět ryby před zaplacením, do toho stebou nikdo nepůjde :-P
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2018 12:12 Anub Re: NHKG
To dojet si pro ryby to s tim taky počítám, pač budu je chtít nejdříve vidět než je zaplatím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2018 12:10 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Anub
Ne, došly živé, tak jsem to neřešil. S nějakými ztrátami počítám. Jednou mi Kudrna poslal balík asi omylem bez dobírky a pak nereagoval na maily ohledně zaplacení, takže jsem v plusu. stydim
Nejlevnější bude asi Kudrna, ale domluva s ním je tragická a při zrušení kurýra ČD si většinou musíš zajet pro ryby k obchodníkovi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2018 10:48 Anub Re: NHKG
Aha a jak to pak dopadlo,když ti některé umřeli, tos to reklamoval,nebo ty zdeformovane? A od koho to budu brát ještě nevím, bude záležet taky na ceně a taky co pak když dopadne jako v tvému případe, hmm.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2018 10:43 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Anub
Zatím jsem měl ryby od Glasra cca 10x. Většinou je kvalita dobrá, ale Mesonauty nezvládly transport a umřely pár dnů po vybalení a čichavci byli trochu tvarově deformování, asi z důvodu dlouhého chovu v nevyhovujících podmínkách u Glasra. A i když se snaží, i Glaser má občas ryby špatně označené. Aklimatizace u mě až na ty Mesonauty naprosto bez problémů a ryby byly vždy zdravé.
Přes koho chceš brát?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2018 09:29 Anub – Corydoras od Glassera.
Zdravím chtěl bych si nechat objednat nějaké větší množství corydorasu od Glassera a chtěl bych vědět zda mate někdo nějakou zkušenost s rybami od nich. Zda jsou opravdu v tak top kvalitě a jak to je pak s následnou aklimatizaci?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2018 08:43 Muž visek [75] - Tetry
v jirkove meli modre neonky za 10 kc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2018 15:27 Muž Fantomik [38] – Lorikárie kopinatá
Nevíte někdo, jestli někde mají ke koupi Lorikárie? Kolem dokola jsem to u nás objel, ale nic. :-(

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.07.2018 15:11 Muž Strakááč [138] - Jižní Amerika a (Truhlář)Re: NHKG
Tak dík.. winkler je prej má.. ale jsou tyjo drahý jakože dost.. :) ale zas bych si je mohl omrknout a mít je hned :) teď nevím, jestli za ryby dát trojku a mebo si počkat a dát 2500,- s tím, že může něco umřít...

"obojí máme na prodejně.
Neonky modré cena 33kč/ks, při nákupu 100ks 26Kč/ks,. včetně DPH,
Corydoras paleautus 30Kč/ks-

Zdravíme
Akvaristika Winkler"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.07.2018 13:42 Muž Strakááč [138] - Jižní Amerika a (Truhlář)
zooholding.eu/…
Někdo zkušenosti s tímhle obchodem ?
Mají tam jak neonky modrý tak cichlidky electric blue... ještě se zeptám na dostupnost
A jinak winkler ještě neodepsali..
A aquaexotic, že by byly tak do tvou, tří tejdnů..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2018 02:13 Muž Strakááč [138] - Jižní Amerika a (Truhlář)Re: angakok
Je to moc složitý... něco koupím a bude to, jestli se pořád řeší ten cervenej miniprouzek, tak ten je mi u zadele :) uvidíme.. objednam to tam asi a něco přijde :)
Objednám jich 105 kdyby náhodou některý převoz ppl nepřežily a bude.. snad to klapne a budu spokojenej.. ale díky za ochotu atd :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   22.07.2018 21:29 angakok – re strakáč
strakáči co blbneš jak to začneš takhle vzdávat tak za chvilku budeš přemýšlet jestli vůbec do akva napustit vodu. Modrý neonky jsou ve velkoobchodech běžný zboží a taky jiný ryby,který jsi nikdy neviděl a který se k nim hoděj, nebuď posera a přijeď.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2018 19:07 Muž Strakááč [138] - Jižní Amerika a (Truhlář)Re: angakok
Když tohle je hrozně složitý... neonky modrý jsou všechno dovoz a záleží určitě na tom kde je vyloví, jak je tam krmí, jakou mají vodu po dovozu, jak dlouho jsou po dovezeni v akvaristice, skldech atd atd..
Buď něco v ČB a nebo net.. do kralup ject vlakem jsou další peníze,vlakem.jsem skoro nejel a takhle daleko taky ne.. Ja vím.. nejni to složitý. Ale je to až moc naprd :) mít auto a bejt vyježděnej.. atd tak si výlet s autem a boxem udělám a seženu to co mi tu doporucite, ale takhle..
Stejně s akvaristikou začínám..
Nějaký neonky koupím a když budou celý modrý, budu skoro spíš rád :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2018 18:51 angakok – Re Strakáč
Já bych ti je mohl sehnat přímo u petra- aquy, občas tam jezdím do jejich skladu ve Velkých Přílepech a budu přímo vidět co se kupuje, takže žádný bezkontaktní nákup, ale to samozřejmě předpokládá, že zajedeš třeba do Kralup vlakem a já tě tam naberu. Všechno je to o tom jestli chceš pro to aby jsi měl hezké rybky něco obětovat nebo ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2018 18:40 Muž Strakááč [138] - Jižní Amerika a (Truhlář)Re: NHKG
hodně hezká akvaristika, byl jsem tam a nakoupil jsem tam pancéřníčky, který mám a jednoho ancíka.. :) jen nevím ,jestli jsem se tam na neonky modrý ptal, už v tom mám guláš, nejspíš mi taky napsali, že budou až v září, no ještě se zkusím zeptat jako blb znovu, maily jsem mazal takže nenakouknu do historie..
pani tam bylo hodně ochotná, i dost lidí tam bylo, akvárka v supr stavu maji tam menší prostory ale měla tam toho fakt dost :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2018 18:38 R Muž romant [27982] Re: Strakááč
Ne, ne, nepomáhalo nic, měl jsem je na živejch dafniích a stejně červená vyblitá. Od Glassera.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2018 18:35 Muž Strakááč [138] - Jižní Amerika a (Truhlář)Re: romant
o červený proužek moc nestojím, spíš bych radši, kdyby byly jen celý modrý :)červený pruh se ale musí udržovat správnou, živou nebo mraženou stravou ne ? z nějakých klasických krmiv se ani moc nedivím, že jim ten proužek zaniknul :)
jinak z jakýho nemeckýho shopu? že bych zkusil objednat tam.. :)
díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.07.2018 18:35 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Strakááč
Gigaexotic (pan Klepešta) no nejsou s ním nejlepší zkušenosti. Občas pošle jiný než objednaný druh. Ale to by snad u neonek nemuselo hrozit. Jestli bydlíš u ČB, co zkusit www.akvaristikawinkler.cz Nemám s nimi zkušenosti, ale loni když jsem sháněl ryby od fa Glaser, tak jsem byl na ně odkázán. Takže by měli být schopní sehnat skoro cokoliv.

Akvaristika Winkler, České Budějovice, www.akvaristikawinkler.cz, tel. 777 664 613, akvaristika.rudolfovska@seznam.cz

EDIT: Německým velkoobchodem bude určitě mnou zmiňovaná fa Glaser, jeden z největších velkoobchodů s akvarijními rybami: www.aquariumglaser.de/… Cena by měla být po započítání marže Českého obchodníka a DPH 10 až 15Kč za kus podle velikosti.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2018 18:32 Muž Strakááč [138] - Jižní Amerika a (Truhlář)Re: afc1886
ptal jsem se ve čtyřech obchodech a ve dvou mi řekli, že na ně nemají dodavatele, ale že by je mohli sehnat.. a když jsem se zeptal za kolik kus, tak to bylo 26-28kč kus to je dost..
a ve dvoui dalších mi řekli, že je budou mít v tom září, protože to je všechno dovoz a beztak v těch dvou předešlých by to bylo stejný... takhle to bude levnější za kus ale připlatím si za dopravu a vyjde to nastejno... čekal bych rád, ale nějak bych je rád měl už teď o prázdninách.. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2018 18:32 R Muž romant [27982] Re: Strakááč
Aby jsi nebyl nemile překvapen, bohužel tady kolovala várka opravdu nicotných neonek modrých kde po několika týdnech došlo ke ztrátě červeného pruhu a to až na bílou barvu a už se to tzv. nevrátilo. Vzhledem k tomu, že se jedná o uimporty, je to ještě složitější. Tímto tě neodrazuji, jenom informuji a je jedno který velkoobchod je nabízí, zdroj je jenom jeden Německý velkoobchod. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.07.2018 18:06 R Muž afc1886 [14655] Re: Strakááč
Já být na tvém místě, napřed bych se zašel zeptat do kamenného obchodu a zeptal se na jejich možnost sehnat ty neonky. Potom už se s nimi můžeš domluvit, že až budou rybky u nich, ať se ozvou a ty si je hned vyzvedneš.
Při poptávce ryb prosím uvádějte alespoň okres, pokud tedy nechcete využívat dopravce.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [9] ...... 53

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 84503x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13512?od=401