Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Ostrava

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 69 Žádná další stránka   1  
Akvarijní burzy Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2008 17:19 Muž bunda [28]
Hadi, pavouci atd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2008 17:16 Muž agent007 [47]
Co tam na te Aquaterra je? Spíš hlodavci nebo tam zajímavého není nic?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2008 17:13 Muž bunda [28]
Pro akvaristu ne, ještě tak Ostravák co to má kousek. Je to spíše TERA
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2008 16:36 Muž agent007 [47] – Recenze:
Mluví se tu o AQUASHOW ta bude snad dobrá, ale zítra je v Ostravě AQUATERRA co ta? Má smysl tam jet?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2008 11:02 Muž Tokuschew [22] - Rostliny
Fotka k příspěvku Info leták
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2008 16:43 Sokin – Re: achyles73
Dum kultury města Ostravy a.s.
ul. 28. řijna 124/2556
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2008 11:44 Muž Tokuschew [22] - Rostliny – Výstava a predaj v Ostrave
25.9. - 27.9.08 AKVÁRIUM SHOW 2008 Všeobecná prodejní výstava akvarijních ryb a terarijních živočichů. od 9,00 do 18,00 hodin ˇ Mistrovství Evropy Guppy ˇ Soutěž Bojovnic-Betta spl. ˇ Terarijní zvířata, drobní savci ˇ Ryby různých čeledí ˇ Exotický hmyz a drobní hlodavci ˇ Vodní a bahenní rostliny ˇ Technika, krmiva, potřeby ˇ Akvarijní a terarijní komplety ˇ Odborná literatura a časopisy ˇ Prezentace firem a prodej ˇ Různé doplňkové programy organizátor výstavy Český klub Guppy, o.s. Ostrava kontakt: mbartecek@centrum.cz, tel.: 608 410 084

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2008 18:37 Muž ketupa [0]
Díky všem za ochotu při určení druhu této krevetky.

wampirek: Taky díky, ale ode mě žádné zkušenosti zatím nečekej, jsem bohužel v krevetkách úplný začátečník, tak uvidím jak se mi bude nebo nebude dařit. Ať se daří i tobě.

Díky Martin
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2008 18:01 wampirek – Re: guest
To je věc názoru :-) I v obyčejných věcech je krása
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2008 17:58 guest
Ale,zas tak velký humbuk bych nedělal...Jde o příbuznou klasické Neocaridiny,ať už obyčejné nebo Red cherry.Mají totožné nároky na potravu,parametry vody zanedbatelné.Nic spešl jako krásky ze Sulawesi nebo RCS a podobné ;-) .
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2008 17:41 wampirek – Re: ketupa
Je to ta propingu, jestli ti pomuze tento odkaz... Neni to sice ani v anglictine, ale nektere parametry se vydedukovat daji
www.soloinvertebrados.es/…
Pokud se budes chtit podelit o informace a zkusenosti, budu moc rada ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2008 11:25 guest – Re: ketupa
mirek111.rajce.idnes.cz/…
Caridina propinqua ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2008 11:07 Muž achyles73 [12] - Živorodky
Poslední 2 roky je pro mně i pro manželku, která je přes tropické rostliny velké zklamání, jenom prodej ryb mi teda nestačí, navíc jsem chtěl nějaké tetry - nebyly žadné kromě fantomů a neonek. Když je to na Černé louce, tak je to podstatně lepší, ale nevím jestli to pořádá stejný pořadatel.
Na konci dubna je ještě nějaká výstava v O-Zábřehu v kulturáku tak uvidím. Příští rok už nejdu, nemá to cenu. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2008 20:13 Muž ketupa [0]
Tak jsem si tam zakoupil krevetky které byly označené jako Orange, na jinak skvělých stránkách akvakrevetky.wz.cz jsem žádnou s tímto názvem nanešel. Nevíte někdo co je to přesně za druh, nebo varietu. Díky Martin
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2008 16:03 wampirek
Před chvílí jsem se vrátila a také musím říct, že jsem byla velmi mile překvapená. Byly tam zajívavé rybky za přijatelnou cenu. Největší radost mám ovšem z red crystalů za 40,- a také z pár kousků neocaridin orange. Chválím :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2008 13:32 Muž ketupa [0]
Tak jsem se právě odtamtud vrátil, a musím říct že mě to celkem mile překvapilo. Výběr rybiček velký, krevetky tam taky měli v dosti hojném počtu (Red cherry - 15kč, Red crystal a Bee - 40 Kč, Amano -15 Kč). Podle mě tam toho bylo na výběr více než na podzimní Akvashow která se konala tamtéž.
Martin
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2008 12:45 David – Re: Lucky005
45,-
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2008 11:13 Muž Lucky005 [197] – vstupne
kolik je vlezne lidi? a jit v sobotu je asi uz marne ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2008 23:06 0 – Re: David
Dopoledne ještě byli .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2008 23:03 David
Slušná nabídka panceřníčků, ale terčovci a skaláři na bodu mrazu :-(
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2008 22:28 Muž SAA [9]
A ty crowntaily! Mít tak tepleji v rybárně, asi se vrátím do tsarých časů a zkusím si odchovat pár Bett... Když se vám tam nebude líbit vůbec nic (což ale nebude pravda:-)) tak aspoň koupíte dobré krmení, buď živé nebo suché u stánku p. Koblasy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2008 21:31 Evelinka
Dneska jsme tam byli- krevetky jsem nakoupila, měli tam asi 3 nebo 4 druhy, ale moc kusů jich nebylo, nejvíc se to hemžilo v nádržkách, kde byly kousky za 60kč, ty za 15 už byly ráno skoro prázdné. I rybiček byl velký výběr, nádherní samečci pavích oček, různí sekavci, bichirci, krunýřovci, ramirézky, neonky, terčovci, pancéřníčci, mečovky, platy.... prostě všechno možné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2008 20:09 0
Fotka k příspěvku Dnes 17.4.08 jsem si zajel na jarní prodejní výstavu (- spíš burzu) Tropic v Ostravě a dá se konstatovat , že tam byl docela slušný výběr ryb a to i takových , které jsem , takhle přímo viděl poprvé. Podstatně slabší nabídka v porovnání s podzimem r.07 , byla u krevetek i rostlin , ale dalo se něco vybrat . Taktéž se prodávalo rozmanité vločkované a granulované krmivo , živé - nítěnky , patentky , grindal a pak ještě různý akva inventář , viděl jsem i kyslíkové láhve , svařované sáčky a jiné věci . Ve vedlejších prostorách se daly nakoupit venkovní i pokojové rostliny , "masožravky" , kaktusy a též všelijaké mořské lastury , hvězdice atd. Jak jsem si všiml , některé druhy ryb - početně málo zastoupené se rychle rozprodávaly , tak nevím , jaká nabídka následné dny bude. Jak se říká , kdo dřív přijde , ----každý to zná. Mimo to jsem navštívil ještě tři akvarijní prodejny a v jedné k svému údivu "objevil" velikostně i typickou barvou pěkné a ke všemu neuvěřitelně levné mečovky Kohaku = Koi , kus za 22 kč. To co mi poslali ( nebudu jmenovat odkud ) , byly velikostí jen poloviční rybky za 55 kč/ks , vyvinutý samec drobný , jen s úzkým bílým středovým pruhem. Takže jsem dnes v oné zmíněné prodejně z hejna mečovek Kohaku nejlepší jedince koupil. A na Tropicu jsem koupil chovnou skupinu divokých mečovek druhu Xiphophorus nezahualcoyotl , které běžně člověk nepotká. Tento příspěvek je pro ty , co se chtějí na prodejní akci Tropic - XIV. podívat . Na vloženém fotu je jeden pár krunýřovců (za 180 kč ) , které jsem si taktéž dnes 17.4.2008 na " Tropicu " koupil . :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2008 20:32 Muž ketupa [0]
Raviolka, Fantom

díky za info, v pátek se tam zastavím a snad nebudu moc litovat. Díky Martin
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2008 13:48 0 – Re: ketupa
Fotka k příspěvku Na té podzimní akci v roce 2007 tam bylo krevet ke koupi dost. Určitě se oplatí tam jít dřív a neodkládat to na poslední den.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.04.2008 13:18 Žena Raviolka [2154] – Re: ketupa
ketupa, podle informací zveřejněných na Akva.sk krevetky v Ostravě k mání budou ;-)
www.akva.sk/…

Jestli tam někdo zajdete už zítra, dejte vědět, jak se vám líbilo :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2008 20:13 Muž ketupa [0]
Mě by taky zajímalo jestli jestli na této akci bude možno koupit nějaké krevetky, které je jinak celkem problém sehnat. Jak tak čtu reakce na ten loňský ročník, tak si moc velké iluze nedělám, ale snad to bude letos lepší - chystám se tam poprvé. Martin
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2008 20:18 Jiří Sýkora
Rossi napsal: Já tam byl poprvé a jsem spokojen. Chtěl jsem mřenky nádherné a ze dva anubiasy (nanu + něco většího). Mřenky jsem si odnesl 3, anubiasy se mi líbily, takže jsem si místo jednoho většího druhu odnesl rovnou tři. Největší problém jsem pak večer, kde je v akvárku umístit.
Švagr co tam chodí ale říkal, že to bylo o trošku slabší.

Máte jen dva druhy Anubiasů. A to Anubias barteri - ty kulaté listy a Anubias angustifolia - načervenalá. Třetí je Raphidophora species. no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2008 16:53 Žena sharon [126] – Re: Evelinka
neritiny mají obvkle k mání v akvaristice v OC Špalíček v Hrabůvce (Obchodní centrum ŠPALÍČEK Dr.Martínka 1590/6 Ostrava - Hrabůvka )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2008 14:46 Evelinka – 2008
zy pár dní bude v Ostravě opět tato akce, myslíte, že se tam budou prodávat krevetky a neritiny? V ostravských akvaristikách je nemají (nebo o žádné nevím) tak mě napadlo, že snad na burze???
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2007 13:25 Jana
Tak bylo v pohodě, trošku víc lidí nahrnutých u akvárek ale bránilo k pořádnému prohlídnutí rybek. Paví oka tam byly super :-)

Lucky: myslím, že to bylo u tebe, koupila jsem si tam pěkné endlerky :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2007 20:57 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Ostrava
Ahoj Lucky. Naprosto s tebou souhlasím,nidy se nedá vyhovět všem. Jsem rád ,že mluvíš i o podzimu už jsem zaslechl, že akva show nebude. Tak držím palce. Na Ostravské výstavy chodím pořád a jako úplně nej bych hodnotil tu která byla tuším v r.2002 kdy tam byly i přednášky (p.Degen,Schmidt..atd)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2007 16:06 Rossi
Já myslím, že to bylo v pohodě. Stejně není poblíž nic lepšího.
Neberu v potaz takové akce jako chovatelská burza v Přerově. Tam člověk narazí tak na 2 rádoby prodejce rybek a odnese si tak akorát ptačí chřipku smich.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2007 21:54 Lucky
Pro kritiky-není opravdu snadné vyhovět všem,ať se člověk snaží sebevíc.Podílel jsem se na přípravě Tropicu a budu rád za každou seriozní připomínku,aby to příště bylo třeba lepší.Není to kamenná akce,vše se musí navézt za 3 dny.Kdo si věří a chce rozšířit prodejní sortiment ryb,tak klidně může,budem jenom rádi.Na takové akci se dají dobře navázat kontakty s chovateli ryb i prodejci krmiv atd.a nemusím třeba zrovna najít tu svoji rybu.Na podzim se chystá v "kulturáku" podobná akce,tak dejte vědět,jak to vylepšit,ať i Ostrava patří k centrům akvaristiky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.04.2007 21:27 Rossi
Fotka k příspěvku Já tam byl poprvé a jsem spokojen. Chtěl jsem mřenky nádherné a ze dva anubiasy (nanu + něco většího). Mřenky jsem si odnesl 3, anubiasy se mi líbily, takže jsem si místo jednoho většího druhu odnesl rovnou tři. Největší problém jsem pak večer, kde je v akvárku umístit. hmm
Švagr co tam chodí ale říkal, že to bylo o trošku slabší.

Pár ilustračních fotek:
rybicky.net/akce/85
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2007 11:23 Muž wladys [291] - Cichlidy
Nevím co jste čekali..já si už přes dva roky chodím na Tropic převážně pro žrádlo...to jsem samozřejmě za slušné prachy nakoupil i včera....ryby bída!! Ale i přesto jsem tam narazil na pár zajímavých sumců(corydoras,Synodontis) a mladé Arowany!....škoda že nemám doma víc místa. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2007 20:14 Aleš
Fakt o ničem. Dnes poprvé a naposled.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2007 01:03 vystavnik
jj jde spis o prodej, maji fakt pekne i nejake Lkove ancitrusy, ale uz rano byly ty nej Lka vyprodane, ovsem je jich tam jeste dost malych, aspon kdyz jsem v 16:00 odchazel tak bylo.
a taky se tam daji docela levne koupit rostlinky, teda me zaujaly anubiasy za 25,- a velke druhy za 50-60 ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2007 21:27 Muž Dick [0]
Byl jsem tam dneska. Výstava to ale není, ryby se nevystavují, ale jen prodávají. Je zde možno koupit poměrně dost druhů afrických cichlid, skaláry, tetry i živorodky. Ceny ryb jsou přijatelné. Mají pěkná paví očka. Americké cichlidy vůbec - sháněl jsem kančíky červenooké a nic. Je tam taky slušný výběr krmiv, dají se koupit větší balení, např. SAK. Z bezobratlých jsou zde jen raci mramoroví za slušných 10 kč a ampulárie za 8 kč. Kdo má zájem koupit mořské mušle, motýly, brouky, rostliny (masožravé, orchideje,citrusy, skalničky), tak si snad taky vybere.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2007 21:24 Libor
Tak jsem tam dneska byl a byla to ztrát času. Nic úžasného. Zásadně nedoporučuji. Není o co stát. Zkrátka úpadek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2007 20:48 Rossi
Já tam chtěl jet zítra se Švagrem, bohužel to odsouváme až na neděli.
Info sem a něco mi tam nechte ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2007 19:22 maoor
No ja prave taky :-) , Jsem z Opavy a tak jsem chtel vedet co muzu cekat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2007 17:46 David
Chystám se tam až zítra, dám ti pak vědět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2007 16:23 Maoor – Tropic- XIV.jarní prodejní výstava v Ostravě
Dobry. Byl tam uz nekdo? Jake to je? Podelte se o sve dojmy. A co vse se tam prodava?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... ...... [69]

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 84304x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2863?od=3401