Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Ostrava

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 49 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2012 14:42 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: majka93
No bohužel objížďky v Ostravě jsou a tato taky jetě bude (konec je myslím plánován na říjen) jinak zde je jak se dostat na Č.louku (pokud to zase nerozkopali jinde) www.faunatrhy.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2012 14:27 Žena majka93 [79] - ŽivorodkyRe: GAGAL
Děkuji moc za info :-) a jinak kdo bydlí v Ově, nevíte, jestli se ta ulice 28.října (nebo která to byla) ještě opravuje? Minule byla nějáká objížďka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2012 13:38 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: darka
Byl tam v zastoupení syna :-) (dole nabízí klece).Pokud se setkáme s jinou burzou tak to řeší takto :-) Minule si už někdo u něj rostliny vyzvedával.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2012 13:29 Žena darka [520] Re: GAGAL
Díky za informaci potlesk , bylo mi minule divné, že Ing. Skácel na aquaburze není ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.07.2012 13:05 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: majka93
Spojení má výhody i nevýhody. Co se týká prodejců tak jdou téměř všichni :-) (co byli minule)Rostliny si klidně objednejte předem zde akvarijnirostliny.eu a vyzvednete si je dole u klecí :-) To jsou věci :-) Jedná se o našeho prodejce z aquaburzy Ing. Skácela. Jeho hlavní zaměření je výroba klecí a jako hobby akvarijní rostliny. Spojením akcí, ale není momentálně schopen pokrýt obě prodejní místa. Tak snad se mu to podaří vyřešit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2012 11:55 Žena majka93 [79] - Živorodky
Jinak se spojením s fauna trhy taky souhlasím, protože se můžu rovnou kouknout na novinky na fauna trzích (pro moji suchozemskou želvu třeba) palec Ušetřím pár kaček :) Akorát, že když něco nutně potřebuju, musím čekat mnohem dýl (dřív jsem pro potřebnou věc mohla skočit na to, co bylo dřív, protože akvaristika byla nějáká i na fauna trzích).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2012 11:50 Žena majka93 [79] - ŽivorodkyRe: GAGAL
100% budu tam. Ostatně jako vždy :) Snad bude ještě dost rostlinek až tam zase mezi 8 a 9 naklušu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2012 20:10 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Nezapomeňte 29.7.2012 na naší první letní Aquaburzu. Více info. na www.aquaburza.cz některé zajímavé nabídky našich chovatelů, které Vám mohou donést na burzu 29.7. naleznete na našem facebooku. www.facebook.com/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.06.2012 16:32 jamajcan
Právě mi přišel balíček od EXOT HOBBY a chtěl bych také poděkovat.Tomu říkám propagační akce,jak má být.Kromě SAK color ještě vzorky celého sortimentu firmy.Klobouk dolů. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.06.2012 09:46 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: DaveMarkiit
To jsem rád, že spojení se líbí :-) i když se jednalo o spojení nedobrovolné :-)Vznikla nám tím v Ostravě docela slušná akce.Určitě pak dejte fotky ryb na Facebook firmě Exot Hobby. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.06.2012 08:16 Muž DaveMarkiit [1]
Nám příjde parádní to spojení fauna trhů a aquaburzy, akorát to všechno obejít dalo práci :) A co teprve, až bude větší účast prodejců... Také děkujeme za předání krmiva SAK color, normálně krmíme SAKem mix, takže rybkám toto krmivo chutná taky ano palec Pořídili jsme i fotografie rybek před a po nějaké době porovnáme účinek krmiva na jejich vybarvení :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2012 22:56 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Poptávka po letní burze byla ze strany akvaristů, teraristů, a hlavně chovatelů ex. ptactva. Proto termín 29.7. Je to první prázdninová burza kterou děláme. Uvidíme kolik prodejců se přihlásí a kolik plochy na Černé louce obsadíme.(teoretiky by mohli být všichni s žádnou burzou se nekřížíme :-) Možná bude jako červnová možná bude jen jedna hala. Zatím těžko říct, ale určitě bude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   27.06.2012 22:12 Žena darka [520] Re: Pepan
Ale koná ;-) O prázdninách potlesk www.aquaburza.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2012 20:59 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: malyLibor
Jen jsem chtěl říct, že i mně už SAK přišel. I s omluvou výrobce a s malou (o to však vítanější) omluvenkou. Velmi děkuji firmě EXOT HOBBY za laskavost. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2012 16:23 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Fotografie z burzy (24.6) naleznete zde: aquaburza.galerie.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2012 07:56 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: GAGAL
doufám že se to zlepší dám jim čas. ale o prázdninách raději vynechám svoji účast hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2012 21:12 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Drahoš .
Přesně tak, poslední burzy bývají slabší. Taky menza nás vypekla na poslední chvíli a změna termínu byl pro některé prodejce problém. Někteří byli na dovolené rodnné oslavy atd . V neděli se konají i jiné burzy a pokud to měli blíže jeli tam.(myslím prodejce z Čech) Myslím, že se to za chvíli "uklidní" a s novými termíny již budou moci plánovat:-) Co se týká přesunu Fauna trhů do horního patra tak pouze z důvodu vyklízení spodní haly po knižním veletrhu. Aquaburza již bude v tomoto pavilonu nastálo. Jsem rád ,že se prostory líbily jak prodejcům tak i návštěvníkům.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.06.2012 19:36 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Drahoš .
Já mám pocit, že to není o trucování, ale poslední burza před prázdninami bývá slabší. Dost lidí se už vidí na zahrádce a nechce se jim postávat u pultíku a prodávat. Po prázdninách to bude určitě lepší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.06.2012 17:06 Muž Drahoš . [389] - Rostliny
Fotka k příspěvku já jsem úplně zklamaný bylo to chudobné chtěl jsem si koupit C. Ramirezu a prostě nebyla prošel jsem to 5 . a ty kytky hrůza hodně prodejců tam nedorazilo doufám že přibudou až přestanou trucovat. prostory super sad
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   24.06.2012 14:07 Muž exit [116] - Rostliny
Brno je pro mně moc daleko takže jezdím jen do Ovy.Fauna trhy byly v přízemí teď se to přesunulo do vrchního patra.Na jedné straně akvaristi na druhé teraristi.Přijeli jsme tam na osmou a cca 100metrová fronta mě málem dostala do kolen.Ale jakmile otevřeli tak to šlo docela rychle.Myslím,že je to určitě lepší vzhledem k prostoru než v Menze VŠB-TU
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2012 13:23 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: exit
Já mám dojem, že více rostlinek bývá v Brně, v Ostravě zase více rybiček. Ale může to být jen můj dojem. Já byl moc zvědavý právě na větší prostory a i ten nedělní termín mi víc vyhovuje. Ale nevadí, pojedu příště.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2012 13:13 Muž exit [116] - Rostliny
Já tam nakoupil pár kytek,ale čekal jsem,že toho tam bude víc když se to přesunulo do větších prostor.I když co se týká ryb tak výběr byl slušný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.06.2012 11:42 Muž Glaos [24] - Živorodky
Tak dneska Aqua-burza uplně super všude více místa a výběr skoro na stejno jak v Ostravě-Porubě. Nakoupil jsem vše co jsem chtěl. děkuji organizatorum že to přesunuli do větších prostor.(a hlavně blíže k nám :-D:-D)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   23.06.2012 10:57 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Drahoš .
29.7. Je termín Fauna trhů. Je to poprvé co zkoušíme dělat akci o prázdninách. Někteří akvaristé se účastnit budou. Zatím ale nevíme kolik prodejců se bude účastnit a kolik hal na černé louce obsadíme. Pokud tedy plánujete prázdninovou návštěvu zeptejte se přímo konkrétního prodejce zda přijde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2012 07:57 Muž Drahoš . [389] - Rostliny
bude burza i o prázdninách červenec srpen
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2012 00:44 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: TomasOxx
Mně zatím nic nepřišlo. Ale se SAKem jsem taky spokojen. Velmi chutná krevetkám. Tedy, to, co nesežerou ryby dřív, než to dopadne na dno :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 23:23 Muž Glaos [24] - ŽivorodkyRe: hawok
neprikupoval jsem nic :) ale i tak jsem nadmiru spokojen :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 22:24 Muž hawok [64] - ČtverzubciRe: Glaos
podle me zalezi zda si neco prikupoval nebo ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 20:48 Muž Glaos [24] - Živorodky
to ja taky dostal dosti velkou pikslu :) SAK mam doma uz jinej druh a spokojenost :) akorat jak pisete ze jste tam meli spoustu vzorku ja tam mel jen jeden:) ale co muzu byt rad i za to ni
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 20:16 Muž hawok [64] - Čtverzubci
jo taky jsem mel to stesti, ze jsem vyhral pikslu. SAKu mam domu snad uz vsechny druhy, poradne jsem to necetl a me prekapeni bylo ze jsem dostal opravdu obrovskou pikslu a spoustu vzorku.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 13:28 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: TomasOxx
Super. 2 fanoušci využili možnost a poslali si SAK COLOR přímo na nedělní burzu. S EXOT HOBBY je spolupráce opravdu špičková. To musím taky chválit !! (Za Aquaburzu Ostrava ) Jak jsem koukal tak ještě posledních 6 lidí může využít jejich nabídky. A to balení je taky pěkně velká PIXLA :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2012 11:26 Muž O.Tom [439]
Fotka k příspěvku Trošku OT, ale musím vychválit do nebes EXOT HOBBY a jejich akci spojenou s FB :)
Dobrá komunikace, po dohodě jsem využil příležitosti a ke krmivu z akce si přikoupil nějaké další. K oznámenému krmivu zdarma SAK Color jsem dostal ještě vzorky snad všech ostatních, které firma nabízí. Minimálně týdny tak "budu ochutnávat"
palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2012 17:35 Muž malyLibor [5371] - Asie
Škoda, že nepřijede Clarkii... na druhou stranu, aspoň má akvárko čas se usadit :-)
Ještě pořád nemám přeloveny všechny mřenky vietnamské od něj z džungle do třístovky. Kdybych věděl, že jsou to taková žihadla nechytatelná, dal bych je do nějakého akva bez dekorací a rostlin :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2012 10:21 Muž GAGAL [452] - Halančíci
24.6.2012 Aquaburza Ostrava doufám ,že nikdo nezapoměl !! Tentokrát již na Černé louce v Ostravě. Více info na www.aquaburza.cz nebo www.faunatrhy.cz
Další novinka firma EXOT HOBBY vyrábějíci krmiva SAK je nově na Facebooku a prvních 100 fanoušků může získat nové krmivo SAK Color grátis!! Tak neváhejte staňte se jejími fanoušky a napište si o krmivo palec Více na www.facebook.com/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2012 19:57 Muž GAGAL [452] - Halančíci
V neděli (27.5) na Fauna trhy. Přijede Clarkii (omrknout kde se bude konat aquaburza :-) pokud byste od něj něco potřebovali tak jej můžete kontaktovat.Kontakt na stránkách aquaburzy.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   16.05.2012 22:46 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: mp74
Pro mě by sice sobota byla lepší, ale mrmlat nebudu. Život je o kompromisech. To potvrdí každý ženatý chlap. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.05.2012 22:16 mp74 – Neděle
V neděli nevidím jediný problém. Co se týká mě, tak jednou za měsíc si v neděli ten čas udělám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2012 00:53 Žena darka [520] Re: TomasOxx
Podzemní parkoviště tam je, jen zatím kromě posl Fauna trhů bylo zavřené :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2012 00:02 Muž O.Tom [439]
Tady by melo byt podzemni parkoviste. Ovsem nevim jak je to tam se vstupem, byl jsem tam naposledy snad pred 10 lety, kdy bylo volne pristupne a neplacene. Dnes uz to bude velmi pravdepodobne jinak :)
www.mapy.cz/…
S ohledem hlavne na mimoosstravske navstevniky by mohli organizatori i nejake ta mista na parkovani omrknout.
Jestli dojde ke slouceni dvou pomerne velkych akci, tak to bude dobry masakr. Jsem zvedavy, jestli bude vubec realne se tam zorientovat a projit si nabidky za jedno dopoledne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 23:28 Muž hawok [64] - ČtverzubciRe: xxviktor
spis docela blbe, nova karolina je kus, sice vzdusne kousek, ale musi se to cele obejit pres svetelnou, takze na prd.
Da se parkovat u parkovist na Hotelu palac, za librexem jsou 2 placene, o vikendu zdarma. Byva tam vesmes volno- Zalezi o kolik stoupne navstevnost slouceni tech akci.
Co se tyce meho nazoru, tak radsi sobtu nez nedeli, ale to mi tolik nevadi. Nove prostory mam bliz a je tam vice mista. Ale aquaburza byla specializovana uzceji. Spis mam napor z velkeho mnozstvi navstevniku, uz tak se tam delaji fronty a to jeste prijdou navstevnici z aquaburzy.
Takze me tak napada otevrit co nejvice pokladen, i tu druhou a udelat vychod zase bokem pres venek brany aby se to aspon trosku urychlilo.
Nic proti organizatorum, klobouk dolu za tak skvele akce kdyz to delaji jen ze sve iniciativy. Ale zda se mi to, ze to cele jde opacnym vyvojem, clovek by cekal, ze se akce sloucene prerostou materskou a budou se muset rozdelit. Ale n druhou stranu cerna louka je dost velke vystaviste a je tu dost mista pro vsechny. A taky domluva s VSB je nekdy umorna a logika jejich pocinani taky. Viz majales nebo treba zruseni edicniho centra.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 22:26 Muž xxviktor [4]
Tak návštěvníci by teoreticky mohli docela dobře parkovat v Nové Karolíně :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 21:19 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: GAGAL
Není důležitý obal, ale obsah. Pokud nabídka na burze bude pořád tak pestrá, je fuk, v jak velkých nádržích bude(pokud tím rybky nebudou trpět).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 21:15 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Pepan
:-) Uvažuji, že místo těch 10 l nádrží co máme tam budem muset prodávat ve 100 l aby to bylo vidět :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.05.2012 21:11 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: GAGAL
Super, i když jsem přibral, tam se vejdu. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 20:42 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Fotka k příspěvku Naše nová hala. Ať už se máme na co těšít :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 20:19 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: darka
Sociálka je tam, kde jsi parkovala když jsi šla na terraburzu. Naproti je dům kultury Vítkovic. A vedle taková pastouška, co to může být? Jo, naše hejtmanství.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 20:11 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: darka
Vím, ale není všem dnům konec.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 20:05 Žena darka [520] Re: GAGAL
Jj, vím, že Ty bys nic neměnil a ani ostatní ne, však jsme se o tom bavili na posl burze v menze, nicméně i když mi osobně více vyhovuje neděle, vím, že jsem v naprosté menšině a všichni ostatní dle reakcí preferují sobotu ( třeba i ten prodejce rostlin z Prahy se se mnou loučil, že se už neuvidíme, protože v neděli má pravidelně burzu doma v Praze ;-), a to se mu zjevně vyplácelo v sobotu přijet k nám )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 19:57 Žena darka [520] – Re: GAGAL
Ok, však to byl vlastně jen "lobing" za ty mé známé :-D , kteří zvažují, zda by při stávajících cenách parkovného se jim vůbec vyplatilo tam prodávat ;-)

My návštěvníci se už nějak zařídíme, za sebe prosím o to otevření podzemních garáží, určitě tam bude narváno, protože většinou není kde zaparkovat ( a to jezdím většinou dost pozdě stydim )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2012 19:54 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: darka
No co se týká mne já bych neměnil nic , všichni jsme byli zvyklí a akce byla "zaběhlá" Ale jak psal někdo níže viz Cimrman :-) My z toho máme akorát běhání, ale zase hala bude o něco větší tak z něčeho musíme být rádi a větší hala = větší možnosti. Plány máme :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [49] ...... 69

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 84304x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2863?od=2401