Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Ostrava

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 65 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2009 11:54 Muž SAA [9]
Dnešní sortiment byl pro fajnšmekry, ať co se týče halančíků, nebo mečovek (montezumy, birchamnni, continens, malinche apod.), živorodek (wingeiky Scarlet, divoká paví očka za lidovou cenu, nebo chovné linie výstavních pavích oček) či osatních ryb jako Daria nebo čtverzubci. Dále jsem napočítal 5 forem krevetek, raky, kraby, želvy, mloky nebo čolky nebo co to bylo, prostě paráda, stejně jako bohatá nabídka rostlin. Zdá se mi, že dneska si mohl vybrat každý a neprohloupil ani ten, kdo se šel jen kouknout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2009 11:41 Muž deathfoe [58]
Připojuju se ke kladným ohlasům na dnešní burzu, prodejců a lidí více, už to nebylo takove komorní a rád jsem si tam koupil párek endlerek a 3 mečovky berlínské. Těším se na červen. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2009 11:11 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy
Taky musím pochváli organizátory za super seznam na svých stránkách, člověk si tak může i doma v klidu proštudovat co vlastně kdo nabízí a weby těchto prodejců, co si kdo vlastně zakoupil atd. palec ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.05.2009 11:07 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy
Tak akce myslím velmi vydařená, určitě mi to přišlo o dost lepší jako minule, více lidí i nabídka super, kdy pořadatelé opět předvedli slušný výkon a super organizaci potlesk X-) Rovněž jsem si něco málo zakoupil ikdyž jsem vesměs nic moc nepotřeboval :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2009 20:40 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: anitka
Něco málo z nabídky www.aquaburza.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2009 20:27 anitka
Co tam budete prodavat??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2009 20:09 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy
Taky už se chystám, tak jsem zvědav, jak se to od minule pozmění ano X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2009 19:07 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Tak už mám nabaleno. :) Taky doufám že přijde dost lidí posílili jsme reklamu tak uvidíme. Agente ještě se pokus domluvit s Clarkim ten ty rasborky měl a přijede. Vím ,že bude nabízet daria a další raritky. Co se táký těch krevetek tak myslím že tam budou. Na stránkách burzy je nová rubrika prodejci můžete tedy kontaktovat všechny kteří se do rubriky uvedli.....a domluvit se na čem potřebujete. Tak tedy zítra.....jen připomínám www.aquaburza.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2009 16:27 Muž agent007 [47]
Dnes jsem volal prodejci, který mě slíbil palec Razborky Galaxy, které měl zítra prodávat a řekl mi, že nepřijede :-( a ani je nemá. Uf!. Tak už nevím, kde bych je sehnal...(INTERNET NE!!!) ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2009 07:08 Muž goblizek [31]
ahoj tak už se zítřka nemůžu dočkat ano
doufám že bude dost lidí a kupců :-D
tak lidi přiďte a pokecáme ahoj
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 23:26 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy
Rovněž se chystám tento víkend, tak jsem zvědav jaké to bude oproti minule X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 19:15 hrivnak – Re: Tokuschew
Rišo, krevetky žijí?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 19:14 hrivnak – Re: harpunar
Tak ty nedostaneš od Š+H ani vodu z akvaria no
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 16:39 Muž Tokuschew [22] - Rostliny – Re: hrivnak
čiže všetko až na jeseň.
A ozaj. som rád, že aj ty chodíš na rybičky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 14:19 anitka
A nemate nekdo na prodej neco co bych si tam treba vyzvedla? ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 11:03 harpunar – Duo
To duo mi něco připomíná,áááááá,už jsem doma,no přeci Spejbl a Hurvínek!!!Ludvík bude mít radost!! :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 09:20 Muž FranzFritz [207] - Tetry
Jako návštěvník se taky určitě zúčastním. Mám určité představy co bych chtěl koupit, tak jsem zvědav, s čím se teďka prodeci pochlubí ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 08:42 Muž SAA [9]
já se chystám jako návštěvník, jinak na stránkách Aquaburzy si lze prohlédnout jména a předběžnou nabídku zatím přihlášených prodejců.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.05.2009 07:01 anitka
dobry den bude nekdo z vas na Aqua burze na VŠ Bánske tedka 16.5 ? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 23:32 Muž deathfoe [58]
No snad tam najdu něco co mi padne do oka :). Každopádně přijdu (byl jsem i poprvé), pokud mi do toho něco nevleze. Tak doufám, že prodejců bude více a lidí taky, aby se to prodejcům vyplatilo a přijeli i příště.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 21:58 MartinPHX
Jo, tohle jsem četl na strankách Aquaburzy v záložce prodejci.
Ta záložka je perfektní věc. Snadnější přístup ke kontaktům chovatelů na jednom místečku. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2009 20:38 Muž GAGAL [452] - Halančíci – .
Burza se nám kvapem blíží a prodejci pomalu začínají posílat seznamy :-) Uvedu zde alepon pár zajímavých druhů které se objeví na burze.Dario dario,Dicrossus filamentosus,Garra rufa,Guppy endlerky "scarlet", Monotertrus travancoricus, raci CPO, krevety tigry, krabi Geosesarma vampíry, Geosesarma notophorum"vampír modrý", Geosesarma"mandarín", šneci neritiny,tylomelanie, cynops orientalis, želvy mata-mata,
podrobnější seznamy by se měly objevit na stránkách burzy. Dále je možné si domluvit dovoz mandlovníku , nebo sazenic mangrove atd atd. V sobotu naviděnou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.05.2009 23:22 hrivnak – Re: Tokuschew
Ahoj Rišo, zdravím všechny kamarády akvaristy v BB. Tebou již zmíněné duo Š + H , bude přítomno na následujících akcích pořádaných v Ostravě: dne 17-19.9.2009 se koná tradiční Aquarium show Ostrava v KD Ostrava a pak na nově pořádaných akcích našeho klubu Guppy "AKVA-TRHY Ostrava" v již zmiňované Čapkové sokolovně a to 31.10. a 12.12.2009. od 9,00 - 16,00 hod. Zveme všechny akvaristy, kteří mají co nabídnout ostatním zájemcům.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2009 18:35 Muž deathfoe [58] – Re: goblizek
Všechno potřebné info máš na webu burzy www.aquaburza.cz .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2009 18:07 Muž goblizek [31] – gagal
prosím tě potřebuji závaznou přihlášku nebo stačí tel.domluva a na místě to dořešíme??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2009 16:37 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Tokuschew
Pan Hřívnák se první burzy účastnil .....zda ho oslovila či nikoli netuším. Pan Šabršula mi napsal, že se takových akcí rád účastní tak možná ano. My se nechtíc trefili do termínu Akvajari a většina prodejců již byla nahlášena právě tam. U p. Šenkýře jsem byl perfektně jsem pokecali vidět jeho nádrže je něco úžasného a myslím že do toho s námi jdou jak otec tak syn.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2009 16:21 Muž Tokuschew [22] - Rostliny – Re: GAGAL
jasné. někde na fotce jsem videl myslím Šenkýře. A teda doufám, že nebude chybět ani duo Šabršula a Hřivnak.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2009 16:00 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Tokuschew
Martine když tak si dej i inzerát na naše stránky (aquaburza.cz )naším přáním je aby se tam naučili lidé dávat svou poptávku a prodejci tak mohli reagovat. Jak jsem již psal na přihlášce máme kolonku, kde by měl prodejce uvést co bude nabízet abychom mohli udělat reklamu přímo na konkrétní druhy. Bohužel většina prodejců napsala ...akvarijní ryby..apod. Tak ani my jsme nevěděli co a jaké druhy se u nás na burze objeví.
Tokuschew: Ostrava se snaží mít pravidelnou burzu v Menze VŠB. Všechny potřebné údaje jako kudy k nám termíny burzy,ubytování jsou na našich stránkách. www.aquaburza.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2009 15:39 Muž Tokuschew [22] - Rostliny
kde?
Tropik predajná výstava už bola minulý týždeň.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2009 15:36 Martin
Ahoj Kluci, nebude tam někdo z vás prodávat Krunýřovce jednopruhé?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2009 15:10 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: goblizek
Těším se na pokec. Musíme to rozjet na plno ;-) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2009 14:35 Muž goblizek [31]
myslím že za pár akcí(burz)to bude síla ano na té další se uvidíme už od rána budu tam nabízet vídně a ancíky takže na 2 aquaburze ahoj ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2009 14:31 Muž goblizek [31]
jojo přesně tak ano podporovat podporovat a za nějaký čas až se vryje do podvědomí akvaristům tak to bude stát zato palec proto teď na další pojedu nabídnout i to málo co mám bo je třeba podpořit takovou akci ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2009 20:55 Muž agent007 [47]
Já myslím, že není potřeba z toho dělat humbuk.Martin pochopil, já si uvědomil :-P. Je zapotřebí podpořit VŠECHNY akce AKVA. Jsou spolky terra, které úspěšně pořádají akce, dokonce i v dnešní době mají své akce - pravidelné králikáři, holubáři, tak proč ne my? Každou akci tohoto druhu je potřeba podpořit. Tropická Ostrava je tradice a tu na VŠB myslím nebude nutné nějak víc resuscitovat. Věštím ji dobrou budoucnost. Navíc jak někdo zmínil, skýtá obrovské, čisté prostory, kde se dá diskutovat ve stylu rybicky.net - on-line! Jak říkal svého času Zákopčaník na ČT1 - "Slunce v duši"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2009 20:24 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy
Mír s Vámi bratři :) Jinak souhlasím s Gagal akce v Porubě na menze skýtá nesčetné možnosti v krásných rozsáhlých prostorech, proto by bylo super něco takového podpořit a dostat to více do podvědomí chovatelů, prodejců i akvaristů. Jistě se tam letos ještě taky objevím a třeba napíšu článeček i o této akci, chtěl jsem ji dát však nejprve šanci pořádně se prosadit a rozjet X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2009 18:22 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Tokuschew
Vím, že je to dále a bylo to myšleno víceméně z legrace. Právě že to není žádná teraakce taky to není moje hobby chceme vytvořit "čistou" akvaburzu naše stránky jsou zde www.aquaburza.cz/… Pokud máš zájem o reklamu na našich stránkách múžeme to udělat recipročně atd atd. Podařilo se nám sehnat trošku větší prostory tak jak to zde někteří nazvali jednalo se spíš o komorní atmosféru :-D nevyužili jsem ani celý sál :-D Tak uvidíme jak se burza u nás chytne. Případně se těším na spolupráci. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2009 18:12 Muž Tokuschew [22] - Rostliny
No..Gagal. Z bystrice do Ostravy nie je 30 kilometrov a som rád ak sa tam raz za rok dostanem.
Kto je poriadateľom burzy?
Pokial je to teraristika, tak sa nehnevaj, ale je to mimo moje akva hobby.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2009 17:55 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: agent007
Kuci mám nápad.....přijďte si to vyříkat 16.5 na burzu. Červených židlí je tam dost a nebude tam taková komorní atmosféra :-D Prostě diskuse rybicky.net on-line ;-) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2009 17:05 Muž Robča08 [3]
tak sem tam dnes byl. no a dobré, jako má hodně sortimentu ohledně krmiv pro rybičky a za dobré ceny. a i rybičky ma dobré, líbily se mi tam terčovci co tam měl, fakt hezké. třeba časem si je vemu :-) a skusim to snima. a chci se i zeptat,
viz rybicky.net/forum/10902…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2009 16:49 Muž goblizek [31]
ahoj první akce v porubě byla super a příště tam budu taky s vídněma,ancitrusema sp.a lda 16.
tak se mnějte fajn a nehádelte se ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2009 15:49 Muž agent007 [47]
Pořád je "Mír". ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2009 10:30 Martin
Promiň ale ty seš tady jediný který napsal ! zklamání !. Každý kdo tam byl, byl spokojený i když né na 100%. A když je taková akce po tak dlouhé době, v podstatě zase od počátku, je jasné že to nebude tip top. Každý se poučí se poučí z předešlé akce.
Ale co, nebudem se přece tady žrát, kvůli takový blbosti.
Pak by jsme tu už nemohli dat řeč. ! Mír ! ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2009 10:04 Muž agent007 [47]
Jak jsem řekl, není to výtka pořadatelům! Každý očekává něco jiného (nabízené rybičky, atd.) a ne každý je chovatelem mečovek a závojnatek atd. Nic méně každý má možnost vajádřit svůj názor. Někdo byl spokojen hodně, někdo tak akorát a někdo méně či vůbec. Když jsem napsal "Zklamání" neznamená, že na další akci nepříjdu a že jsem je tímto zavrhl. Neznamená to ani, že jsem nenakoupil. Nakoupil prohodil pár slov s panem Hřivňákem a odcházel jsem s pocitem, že jsem mohl být účasten, i když nikdy není nic 100% a pořád je co zlepšovat.

Ovšem pak se objeví Martin a nepochopí, že 1000 lidí 1000 názorů. Nikdy se Martine nezavděčíš všem. Někdo je spokojen víc někdo míň. Nemám v úmyslu někoho hanit za to, že se snaží pro druhé něco uspořádat. Kdo si myslí, že na světě bude vždy vše na 100% a všichni budou ze všeho paf, tak je duševní polotovar. To nejde.

Pořadatele obdivuji. Není to med zajišťovat takovéto akce a rád příjdu na další.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2009 07:52 Martin
Kvůli takovým lidem jako je Agent007, se vůbec nedivým, že se pořadatelům potom do ničeho nechce.
Mají s tím vším starosti a vyřizování, aby to všechno klaplo a potom si tu přečtou ZKLAMÁNÍ.
Odevzdej rybičky a běž si hrát s požární hadicí. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2009 22:53 Muž Tokuschew [22] - Rostliny
Ani mojim cielom nebolo nikoho napadnúť. Len v poslednom čase som ich čítal viac podobných a netýkali sa iba akcie v Ostrave.

Mám taký pocit, že ľudia okolo akvaristiky, začínajú byť ...neviem ako to povedať...takpovediac dosť rozmaznaní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2009 22:29 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy
Tak tu jsem zkoumal taky ve svém předešlém článku - rybicky.net/rady/clanek/253 X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2009 22:23 Muž agent007 [47]
Říkám beru zpět. Neměl jsem v úmyslu hanit pořadatele, ale pouze vyjádřit jak jsem to cítil. Pořadatelům nelze vytknout dobrý úmysl. Tyto akce jsou potřeba. Štve mě akce typu akva-tera, kde je to 99,99% terra a zbytek akva. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2009 22:16 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy
Taky to moc nechápu, nejprve si dost lidí stěžuje, že např. v OV nejsou žádné burzy, a když už se někdo odhodlá něco takového uspořádat, tak řeší takové banality jako jsou prostory atd., zkuste si tedy něco uspořádat vy a uvidíte jak dopadnete, myslím, že tato akce byla velmi vydařená a s těmi prostory to nebylo až tak zlé, jak jsem se již i já dnes přesvědčil, tak na akci byl dnes dopoledne přiměřený počet lidí, krásně jsem se prošel, nakoupil, pokochal, nikde jsem se s nikým netlačil a každý mi byl ochoten poradit, ceny taky velmi, velmi přijatelné a stav ryb, kytek atd. taky super, jinak v mém novém dnešním článku jsou i foto jak to tam dnes kolem 10 hod. dopolední vypadalo... X-)
rybicky.net/rady/clanek/265
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2009 21:58 Muž agent007 [47]
Beru zpět. Nabídka od chovatele je samozřejmě o 100% lepší než z obchodu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2009 21:56 Muž agent007 [47]
Nevykládej si to špatně. Výběr rybiček byl, krevetky taky, krmivo, ale něco tomu chybělo. Možná to dělalo to prostředí. Nevím. Minulý rok na akva show a minulý týden v Porubě mi to přišlo mnohem otevřenější. Asi ty prostory.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [65] ...... 69

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 84304x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2863?od=3201