Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Ostrava

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 45 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2013 21:04 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: darka
Ono je totiž daleko jednodušší z teplíčka domova kritizovat než přijít a říct - pánové, na poslední burze mi chybělo tohle, mohl bych Vám s tím nějak pomoci?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2013 20:44 Muž Pepan [5043] - Rostliny
Když budu chtít, nějaké vady najdu na všem. Ale je otázka, zda budu takový hnidopich, abych na této akci hledal vady a nebo spíše ocením fantastický přínos pro chovatele v našem regionu. Největší nabídka ryb, rostlin a krmiv, jakou si člověk může přát. Ceny ve většině případů nižší než v kamenném obchodě. Možnost shlédnutí a koupě i takových "špeků", které bych jinak našel jen u specializovaných firem. Možnost konzultace problematiky chovu při pořízování nového druhu přímo s chovatelem. Tohle jsou klady, jež oceňují tisíce chovatelů, kteří jsou ochotni odstát třeba i stometrovou frontu u pokladny a jeden uprděný hnidopich na tom prostě nic nezmění. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.02.2013 20:24 Muž Ciffik [761] - Rostliny
No jaj, že jsem sem vůbec co psal. Tady ani tak nešlo o barvy a kvalitu krevetek, ale rozebírat to tu nebudu. Jednou jsem platící zákazník a mám právo si za své peníze vybrat ,,zboží,, dle svých parametrů a bohužel, když je k mání jediný prodejce a já nejsem přesvědčen, tak hledám prostě jinde...Nic víc, nic míň, tak se tak nečertěte...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.02.2013 19:34 R Muž romant [27987] Re: harpunar
Těmhle typově označeným šťouralům se u nás říká, že se příjdou tak akorát "cáknout" a jenom zasmrdí a zmizí, kšeft žádnej, jenom u některých labilnějších jedinců lehce narušená psychika a o to jim asi jde. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.02.2013 19:31 harpunar – Bledý,nebledý,prodaly se všechny!
Potíž je v tom že některým šťouralům se nelíbí nikdy nic a nikdo.Což kdyby nás oblažili příště svými chovatelskými úspěchy,rád bych pod dojmem te krásy padl do mdlob....... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2013 19:08 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: predator3313
No, to já teď zkouším krystalky do třetice... a věřím, že tentokrát už to bude ono. Udělal jsem akvárko jen pro ně a věřím, že se jim tam bude dařit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2013 18:35 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: malyLibor
No tak jistě, ale já dneska na ty crystal koukal asu 15 min po začátku takže jich tam bylo ještě hodně a bylo vidět že prostě 10 kousků mělo krásnou barvu a zbytek byl bledý.... stejně tak mužu porovnat jak prodával na te druhe burze kde měl skoro všechny pěkně zbarvené X-) .
:-D taky mám chut si koupit další crystalky...jenže když mi přežili jen 2 s te první varky...tak nvm zda to není vyhazování peněz...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2013 18:32 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: predator3313
No, ono je těžké prodávat krevetky na burze... ty potvůrky stresem vyblednou. Když kupuju krevetky, nevybírám si krevetky, ale prodejce. Kupuji jen od několika lidí, kterým naprosto věřím. Krevetky si s nimi domluvím předem a na burze si je pouze vyzvednu, nachystané v sáčku přímo pro mne. Ještě nikdy se mi nestalo, že by mezi nimi byla jediná, která by se mi nelíbila nebo třeba u krystalek která by neměla požadovaný grade. Přestože když je přebírám, tak jsou skoro všechny naprosto stejně průhledné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2013 17:58 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Ciffik
Díval jsem se na ně a fakt moc pěkné nebyly, nvm proč ale mnohem hezčí mýval minulý rok na burze v kulturáku...moje polovička od něj kupovala a byly fakt pěkné. Nvm kdy jsi tam byl, ale na crystalky doporučuju jít na 8...protože ty pekné kusy jsou pryč behem pár minut :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2013 17:56 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: lojzalojzovic
Každý měsíc
www.aquaburza.cz/…
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2013 17:53 Muž lojzalojzovic [327] – další termín
nevíte kdy bude další?? jaká je frekvence pořádání?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2013 17:49 Muž Ciffik [761] - Rostliny – krevetky
Tož jsem se byl taky juknout - jako obvykle. Moc mě těší, že je živého krmení dostatek, přibylo i nějaké to kvítí a L sumci. A konečně jsem dneska sehnal piskořky pivo co jsem nesplašil byli krevetky crystalky . prodejce jen jeden a no jak to říct...no nenakoupil jsem u něj. Tož kdybyste někdo věděli o slušném prodejci crystalek v Ostravě co prodá přebytky za dobrej peníz, tak mi dejte vědět. Díky. Jo a prvně jsem viděl elegansky palec . Jinak burzu hodnotím moc kladně a řekl bych, že její úroveň stoupá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.02.2013 17:40 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: lojzalojzovic
Moje řeč, právě když vidím jak někdo prodává něco kde je název RAK... :-D tohle člověku fakt moc neřekne...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2013 17:13 Muž lojzalojzovic [327] Re: muťa
jéžiš, tak to ja se omlouvam za svoji dceru (neprozřetelně sem ji vzal ssebou) ;-) příště to bude horší bo chce jít i žena se synem :-D .
Jinak byl sem poprvé a taky mě zklamalo že rybky se u někoho jmenovaly latinsky u někoho česky a u někoho jenom zkratkou slangově nebo vůbec, nějaké sjednocení by asi nám laikům co to mají zatím nastudované jenom z místního atlasu pomohlo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2013 11:59 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlí
Myslím že lidí tam bylo jako vždy... a zase jsem se zklamal... chtěl jsem kouknout na nějáké raky...a to málo co tam bylo a ještě ani jeden neměl správný název, případně žádný název...děs hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.02.2013 11:49 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: muťa
A stejně bych tu burzu zakázal. Místo hoďky jsem tam stvrdnul až do jedenácti a mám průvan v peněžence. tone tone tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2013 10:00 Muž muťa [554] - Rostliny
Dneska opět hlava na hlavě a asi 1 000 000 dětí, přes které se nedá dostat k prodejcům. ano

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 21:59 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: jamajcan
Takže asi nejsi hlavní adept. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 21:58 jamajcan Re: Pepan
Já jsem přijel,až po desáté :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 21:55 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: jamajcan
Ještě štěstí že se nedělala soutěž o antimisáka burzy. Hlavní adept na vítězství totiž odjel v deset hodin domů. :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 21:52 Žena darka [520] Re: jamajcan
smich smich
Jen předseda komise, Markétino morče, se schovalo :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.01.2013 21:48 jamajcan
Fotka k příspěvku Vítězky soutěže o titul Miss akvaristka 2013 palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 21:45 Ota – Špatná komunikace
Prodejci na dotazy zaslané na jejich adresy uvedené na stránkách akva burzy neodpovídají. Jsou nekomunikativní, alespoň ti, které jsem se na něco dotazoval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   27.01.2013 21:44 Muž Pepan [5043] - Rostliny
Koukám že když vypadli pořadatelé, fotečky pořídili jiní. Co takhle od příští burzy udělat soutěž o nejatraktivnější návštěvnické foto? Každý by měl možnost uveřejnit jednu fotku a hlasovalo by se palci. A aby to bylo fér, tak by mohli hlasovat pouze přihlášení a neanonymní přispěvatelé.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 21:43 jamajcan
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 21:42 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Pepan
:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 21:41 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: smidakkuba
Jikra? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 21:36 jamajcan
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 21:33 Muž smidakkuba [111] - CichlidyRe: Ciffik
Ty seš akvaristickej potěr :-D co mám potom říkat já :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 21:19 jamajcan
Fotka k příspěvku
 
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 21:17 Muž Ciffik [761] - Rostliny – burza
Já jsem se tak těšil, že jsem usnout nemohl. A když už se povedlo, tak jsem ráno nevstal spim První burza od května (rok jsem akvaristou od května vím o burze) na které jsem nebyl a to dle příspěvků níže ani fotky nebudou sad Kdyby někdo organizoval nějakou akcičku tož dejte vědět. Jsem sice akvaristický a lidský potěr, ale pivo mi už na občanku nalijou a přiučit se cosik málo od starších a zkušenějších nezaškodí. pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 21:10 jamajcan
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.01.2013 21:09 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: malyLibor
Jak se ten zeměpis mění. Spolužák z gymplu mi tvrdil, že Ostrava je předměstím Brušperka, teď po revoluci je předměstím Šternberka. Začínám si připadat jako jeden "světoobčan", který čtyřikrát změnil státní občanství a přitom se celý život nehnul z Mukačeva. :-D Radši už nebudu pátrat, abych nezjistl, čí jsme ještě periferie. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   27.01.2013 21:03 Muž malyLibor [5371] - Asie
A i já jsem mooooc rád, že jsem nakonec přeci jen dorazil. Nakoupil jsem plný termobox živých koreter a artémie, ale nejvíc mne potěšilo setkání s uživateli rybicky.net jak v sále, tak i později v bufetu. A na sraz se také hlásím, pokud se podaří uspořádat. Přeci jen, pro mne je Ostrava předměstím Šternberka smich
Jo, a je fakt, že fronta i v 10 vypadala hrozivě, ale než jsme si stačili prohlídnout stánek s domácí zabíjačkou, tak jsme byli uvnitř. U tohoto stánku jsme se zastavili opět při odchodu a někteří z nás u něj utratili takřka všechny zbylé peníze. Nelituji, klobásku od nich jsem právě dojedl k večeři a byla vynikající. Už se těším na plněnou bránici, jitrničky, ovar a další dobroty :-) Mám týden co jíst :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.01.2013 21:01 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: predator3313
Nezdály. Naopak, moc se mi líbilo, že sis mohl vybrat a koupit si "značkové" kytky od Tropica za značkovou cenu, nebo levnější od pana Lucigy nebo Dardy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 20:45 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Pepan
To je pravda, akvaristi i teraristi jsou v poho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 20:38 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: darka
Na sraz bych se i přidal, ale věčně nestíhám :-) (Třeba to vyjde) Já tě tam zahlídl ,ale fakt jsem nestíhali.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 20:32 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: GAGAL
Taky nejsem frontový bojovník, ale na burzu si tu frontu klidně vystojím. Oni jsou asi rybičkáři mnohem kultivovanější než třeba důchodci před supermarketem, když začínají slevy a tudíž na burze nejde o život.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 20:29 Žena darka [520] Re: GAGAL
Tebe jsem dnes ani neviděla :-( , jen jsem pokecala s Tvojí ženou, asi jste toho fakt měli moc! Sraz Rybičky.net byl v bufáči u kafe a někteří neřidiči i něco trochu ostřejšího na zahřátí :-), ale shodli jsme se tam, že je třeba udělat sraz akvaristů a akvaristek z Ostravy a okolí, tak doufám, že se pak taky přidáš palec
Fronta byla i po 9 hod fakt cca sto metrů, ale šlo to rychle potlesk , měli jste to dobře zorganizované!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 20:20 Muž Drahoš . [389] - Rostliny
Ja jsem spokojen 4 Pomacea maculata 2 Tylomelania perfecta. Ryby Otocinclus affinis 7 akorát byly moc malé mám strach že je některá ryba sežere. PARACHEIRODON INNESI 30. Řada postupovala skvěle jo ještě jsem koupil živé žábronožka a vzduchovací motorek a bio filtr
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 20:10 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Jsem rád,za kladné reakce. Když hlásili ty mínusy a ještě ráno ten vítr tak jsem si říkal co návštěvnost a že zase budou negativní reakce na fronfu. Ale když to šlo rychle tak je to fajn. Já mám před sebou 3 lidi a už se mi čekat nechce :-) Lidi z rybičky .net bych taky rád poznal (tedy některé už znám :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.01.2013 20:03 Muž danosh [33] - Raci, krabi, krevetkyRe: predator3313
Kytky od tropici byly předražené na můj v kus ale třeba rostliny od Dardy byly cenově i kvalitou přijatelné :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 20:02 Muž danosh [33] - Raci, krabi, krevetkyRe: GAGAL
Burza byla skvělá, já sem tam přišel na 8 a odcházel jsem v 10. Fronta byla pořád stejná :-D Nakoupil jsem si kytky, krevetky a rybky. Lidí tam bylo fakt hodně, kolem 9 hodiny se tam nedalo pomalu ani hnout, ale výběr byl jako vždy skvělý. Přijde mi, že oproti minulé předvánoční burze přibylo prodejců rostlinek. Dnes tam přibyl například stánek co prodávali jenom rostliny od tropici. Opravdu se těch 15 minut čekání ve frontě v mrazu vyplatí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 19:59 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlí – Kytky
Nezdály se vám ty kytky nějaké moc drahé?
sem si chtěl něco koupit ale tolik peněz...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   27.01.2013 19:25 Žena lucie.aqua [511] Re: GAGAL
Přišla jsem okolo desáté, fronta byla taková, že jsem to chtěla vzdát...Nakonec jsem byla ráda, že jsem to neudělala, šlo to velice rychle. Koupila jsem vše, co jsem chtěla - živého krmení bylo mraky! - a samozřejmě mnoho navíc, kytky, jílové kuličky, krmení pro krunýřovce... Děkuji mnohokrát za šnečky zdarma! Nejvíc mě ovšem potěšilo poznání akvapřátel z rybicky.net! palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   27.01.2013 19:14 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Dnes to byla opravdu síla. Doufám ,že jste moc nevymrzli ,protože 4 pokladny jely na plný plyn :-) Snažili jsme se lidi navádět tak to šlo doufám rychle.
Jinak jsem rád ,že se burza líbila a měl bych dotaz :-) Co na ní bylo ?
Já koupil jen krmení a to bylo vše co jsem stihl. Bohužel jsme nestihli udělat ani fotky. Nejdříve bylo moc lidí a pak už nebylo co fotit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 17:52 Muž Jjapan [207] - Raci, krabi, krevetky
No, tak to se musím přidat. Tolik lidí snad nebylo ani na Václaváku v 89. Peklo. Ale burza jako vždy perfektní. Ještě jednou se omlouvám \"Pepan\" jestli jsem tě nechal dlouho čekat a moc dík za květinky. Kdyby bylo víc takových lidí, jako ty, tak by svět byl přece jen krásnější.



palec palec palec palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 16:02 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Pepan
:-D No lidi jak much, ale to tak je posledni 3-4 burzy se mi zdá
Předtím byla fronta před pavilonem jen kolem 8. Dneska sem dojel až v 9 (nenastartovalo auto :-D ) a byla tam tež řada..ale tak stojí to za to si 5-10 min postát
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.01.2013 15:56 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: darka
Souhlas. Pro jedno kvítí slunce nesvítí a kvůli jednomu nepoctivci se nedá zatracovat celá burza. Sortiment byl fantastický a nevadilo ani "kapánek více" návštěvníků. Velký dík pořadatelům. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.01.2013 15:51 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: darka
No dodal jsem : především jeden X-)
Snad sem nikoho neurazil, pokud ano tak se omnouvám hmm

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [45] ...... 69

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 84304x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2863?od=2201