Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Ostrava

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 48 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   22.11.2012 20:05 Žena simule [58] - Miniakvária – dotaz
jj také se teším strašně moc..už tím doma rodince lezu na nervy:)
Fido-výlet určitě nebude na škodu. My chodíme vždy brzo ráno a pokaždé je venku fronta, ale jde to rychle :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2012 19:59 Muž fido16 [631] Re: GAGAL
Tak to je super. Už se těším :-). Poslední fotky vypadali dobře :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2012 19:57 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: fido16
Přes 60 :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2012 19:53 Muž fido16 [631] Re: GAGAL
Můžu se zeptat kolik je přihlášeno prodejců?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.11.2012 19:53 Muž fido16 [631] Re: simule
Ve Zlíně burzy nejsou. Nejbližší je v Kroměříži a pak v olomouci nebo Brně. Tak proto se chystám do Ostravy. Výlet není na škodu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.11.2012 19:48 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: fido16
Kořeny na burze bývají a když si nevyberete u akva tak koukněte na tera :-) (pavilón vedle )Substráty jsou taky,ale záleží jaké chcete. Je opět rekordní počet stolů a prodejců tak doufám ,že se bude akce líbit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2012 19:43 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: simule
To by měl být on. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2012 19:29 Žena simule [58] - Miniakvária
Já tam byla teprve 2krát. Subtráty i kořeny jsem tam viděla. Až ze Zlína? U vás přece také musí být burzy? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2012 19:15 Muž fido16 [631]
Mě by zajímalo zda na burze budou nějaké substráty a kořeny? Jedu ze Zlína a už se těším. Jsem zvědav jak to bude probíhat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.11.2012 19:03 Žena simule [58] - Miniakvária – dotaz
Je to takovej starší pán? Od něho jsem minule kupovala svého Tefíka a je nádhernej..Tak tam bude asi zase. Jen tentokrát bych ráda nějakého zlatého ;-) Každopádně díky za odpověď. ano
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2012 18:58 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: simule
Bojovnice z domácího chovu nabízí p.Kaňok bývá na burzách z 99% :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2012 17:35 Žena simule [58] - Miniakvária – dotaz
Ahoj..můžu se zeptat jestli bude někdo tuto neděli na burze prodávat bojovnice, ale z domácího odchovu? Děkuji :)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2012 13:58 Muž Plecos [322] – Forma gupek v galerii
Nevíte někdo, jak se nazývají ta oranžová a zlatá paví oka, která jsou na jedné fotce dohromady v galerii z této neděle? A byly k mání i samice?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2012 22:27 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: predator3313
V Ostravě jsem tentokrát nebyl, ale i tam bývají překrásné krevetky. Samozřejmě nemůžeš to brát podle barvy, kterou mají v tom výstavním akvárku. Tam jsou ve stresu, takže i Sakura může vypadat jako cherry a zelená palmata být hnědá... ale vybrat se rozhodně dá.
A ještě jedna věc - Brno má proti Ostravě jednu obrovskou výhodu - seznam prodejců s uveřejněným +- sortimentem. Vidím-li, že na burze bude někdo ze známých krevetkářů, kouknu do jeho nabídky a nejlépe předem se s ním domluvím. On mi pak přiveze přesně to, co chci, já nemusím stresovat a vím, že dostanu to, co jsem chtěl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2012 22:21 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: seic
Tak to jsme byli v Brně asi každý na jiné burze... Já tam byl na skvělé přednášce jednoho z nejlepších moravských krevetkářů Jiřího Libuse, pak jsem koukal na pár povedených krevetek u různých prodejců a nakoupil u vyhlášeného českého krevetkáře překrásné CRS grade S a moc hezoučké mladičké White pearl... kdybych měl kam je dát, koupi bych u Michala Prunera daleko víc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2012 22:13 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlí
příště budu muset jit dřiv...některe ty zvířátka sem tam už nevidel :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.10.2012 21:53 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Pár fotek z burzy (21.10)
: aquaburza.galerie.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2012 12:36 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlí – Re: seic
Jasne no že potřebuje prodat, ale já to myslel tak, že zkušeny chovatel by jako k sobe neměl davat víc druhu aby pak vzniklo tohle... i když je fakt že jak se koukneš na net na Zaručené tabulky křížení krevet...tak jako každa je upe jina, dokonce jsem videl jednu, kde bylo že třeba Cherryna se nekřiží vubec s ničím :-D
takže se snadno muže stat že da někdo špatnou kombinaci... ale prostě lidi co je prodavaji by v tom mohli umět trochu chodit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2012 11:47 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetkyRe: predator3313
- ted o vikendu v Brne jsem videl neco podobneho
- nebyli to special krevetaci, meli to jako doplnek k rybam, ale ta kvalita byla hodne spatne ...
- jinak nedelejme si iluze - chovatel potrebuje hlavne prodavat ;-)
- z techto duvodu jsem napr. skoncil s nakupem pres net, semtam to prekvapeni v baliku nestoji za to :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2012 11:10 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlí
:) tak v rybkách se nějak extra nevyznám, ale některe tam byly krasne! já se zaměřil na ty krvety a děs.. nejhorší je, že když člověk neví a nevyzná se...tak si je v dobré víře koupí, a za 2 generace ma plne akvarko pruhlednych krevet.. a to by člověk řekl že ti chovatelé budou mít pěkné a zdravé kusy a pak tohle...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.10.2012 10:34 Žena baletka [624]
Já jsem jako blecha šťastná, že mám za velmi pěknou cenu hezké brochis splendens. Po celé republice je sháním, cena nepříčetná a tam si je prodává pán za pár kaček. Tak jsou teď v karanténě a čekám, jestli se neprojeví nějaká neplecha, ale vypadají pohyblivě, zdravě, krásné zbarvení... nečekaně úspěšný nákup. I když souhlasím s predatorem - některé ty rybičky tam, smutný pohled na ně... Jako všude, něco dobře, něco méně dobře.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2012 20:38 Muž Drahoš . [389] - RostlinyRe: muťa
podívám se a dám vědět X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2012 20:35 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlí – krevetky
No mě dneska celkem znechutili prodejci krevetek..... celkem jsem tam videl asi 4 a ani od jednoho bych si krevetky nekoupil, Cherry prodávaly jako Sakury, někteří si ani nevšimli že jim tam plavou misto krevet i račci a ty barvy... to se snad museli pařit 3 barvy najednou aby vzniklo něco takoveho :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2012 20:29 Muž muťa [554] - RostlinyRe: Drahoš .
Tak kdyby tam měli čichavce líbající, dej prosím vědět - kolega po nich prahne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2012 20:24 Muž Drahoš . [389] - Rostliny
ale v úterý jedu do Karviné tak se stavím do www.akvarijniryby.com/… tam je mají a za pár peněz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2012 20:21 Muž muťa [554] - RostlinyRe: Drahoš .
Já koupil skaláry a kolega otíky, kteří zase nebyly posledně když jsem byl ještě na VŠB.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2012 20:18 Muž Drahoš . [389] - Rostliny
já jsem jel speciálně jenom pro tři Čichavce zakrslé a nikdo neměl . třikrát jsem to prošel a nic sad tak jsem nekoupil vůbec nic ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.10.2012 12:20 Muž muťa [554] - Rostliny – burza
Tak až dneska jsem se konečně podíval na nové místo konání burzy na Černou louku. Přijde mi to o hooodně lepší než na VŠB, je tam více prostoru atd. ...
Je to dobré místo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2012 12:25 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Nabídka naší prodejkyně která nechodí zde na stránky :
Na burze budu mít :
Heterandria formosa, poecilia melanogaster, xiphophorus xiphidium, skifia bilineata, neoheterandria elegans, phalichthys tico, poeciliopsis gracilis, pískořka věžovitá. Tel. 603555752
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.10.2012 12:02 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Měsíc utekl jako voda a je tu další burza :-) Po "letní okurkové sezóně " přichází podzim a s ním i a kvaristické žně :-) Prodejci jdou téměř všichni, bude z čeho vybírat. (rekordní počet stolů téměř 95 jen akvaristika).
Nezaponeňte již TUTO NEDĚLI !!
PS. Fronty se bát nemusíte pojedou zase 4 pokladny, půjde to doufám rychle :-)
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.09.2012 13:23 Muž muťa [554] - RostlinyRe: GAGAL
Z oficiálních stránek aquaburzy:

"V neděli 16.9.2012 se uskutečnila první poprázdninová AQUABURZA a zahájila tak akvaristickou sezónu skvělou účastí jak prodejců, tak hlavně návštěvníků. V průběhu čtyř hodin na AQUABURZU a FAUNA TRHY dorazilo více než 3.500 návštěvníků a AQUABURZY se zúčastnilo více než 50 prodejců.

Ten kdo na AQUABURZU v nedorazil si může prohlédnout fotografie z akce:

aquaburza.galerie.cz/… "

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.09.2012 08:10 Žena lucie.aqua [511] Re: GAGAL
Kolem deváté už fronta nebyla, ale lidí bylo opravdu hodně, prodejci se měli co ohánět!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2012 18:06 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Fronta šílená :-) ,ale jedou 4 poklady tak to musí jít rychle. Jsem rád,že o slyším i od Vás. Víc pokladen již přidat neůžeme :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2012 12:51 Muž Woltix [0]
Byl jsem tam něco málo před osmou fronta jak na banány :-D ale spokojenost. V sobotu jsem skočil na aqua-tera kouknout co tam mají a mělo by se to jmenovat jen Tera palec do příště vím že to nemá cenu :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2012 12:05 gringo Re: georg
Takové fronty se na aquaburzu stávaly i v menze, akorát byla zatočená po schodech. Nebyl důvod nepočkat si, šlo to rychle palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.09.2012 11:43 janekcz
Byl jsem tam před 8h,fronta postupovala rychle.Nebyl důvod nečekat,možná někteří už zapoměli na fronty.Jen jsem čekal trochu více techniky.Jinak spokojenost.Včerejší akce v kulturáku pro aqa o ničem.Mělo by se to jmenovat jen Tera.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2012 10:02 Muž Drahoš . [389] - Rostliny
já to nevzdal. ta řada šla rychle za 5 minut jsem tam byl.bylo to perfektní bylo tam prodejců hodně koupil jsem jenom kořen a listy mandlovníku a cvrčky potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2012 09:15 Muž georg [112] - Afrika
Fotka k příspěvku a ještě jedna
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2012 09:13 Muž georg [112] - Afrika – 16.9. 8.hod. Ostrava
Fotka k příspěvku ... coze já to vzdal
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2012 15:27 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: muťa
V kulturáku se kdysi pořádala výstava Tropic a tam byla i slušná akvaristika. Ten Tropic byl ještě větší než dnešní aquaterra, jenomže už několik let se nepořádá. I když to byla akce, která měla velký ohlas, prostě nebyl zájem v ní pokračovat. Škoda.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2012 14:35 Muž muťa [554] - RostlinyRe: GAGAL
Já tam byl poprvé.
Ono to bylo zajímavé, fakt dost věcí, ale pro terra.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   15.09.2012 13:46 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: muťa
Kulturák byl vždy víc tera, proto jsme teraristům záviděli a založili Aquaburzu Ostrava :-) (Na zítřejší burzu je přihlášeno cca 50 prodejců jen akva)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2012 13:26 Žena lucie.aqua [511] Re: muťa
Já se zítra chystám na aquaburzu, tak doufám, že to bude lepší!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2012 13:05 Muž muťa [554] - RostlinyRe: muťa
Dneska jsem se byl podívat na Aquaterra v Ostravě. Pro akvaristu to bylo naprosté zklamání. Dva pulty s rostlinama a pak jeden prodejce s krevetama a mečovkama.
Teraristi ale jistě zklamaní nebyli. Tak jsem zkouknul hady, ještěry.....

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2012 15:26 Muž muťa [554] - Rostliny – Aqua-terra x Aquaburza
Jak to tak vypadá, tak 15.-16.9. bude v Ostravě pestrý víkend pro příznivce akvaristiky.

V sobotu je Aqua-terra a v neděli Aquaburza.

EDIT:
www.aquaterra.cz
www.aquaburza.cz

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2012 23:40 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: baletka
No, otázka je, jaké přesně hledáš rostlinky. Na aquaburzách bývá dost prodejců, ale ne vždy jsou tam příznivé ceny. Mnohdy je lepší si sestavit přesný seznam toho, co bys do akvárka chtěla, a pak se zkusit zeptat na přebytky. Spoustě akvaristů rstou rostliny rychleji než by si sami přáli a rádi ti své přebytky věnují za pár kaček nebo jen tak pro radost. Chce to ale přesně vědět, co přesně hledáš. Rybičky bývají v Ostravě ve velmi široké nabídce a za velice příjemné ceny. Ale nevím, jestli bych si koupil na akvaburze diskusy. Spíše bych se poohlídl po nějakém chovateli a zajel si k němu. Ne ani tak kvůli ceně, ale abych viděl jeho chov. Přeci jen diskus není neonka, je to ryba na spoustu let. Zato neonek a pancéřníčků jsem v Ostravě viděl spousty a celkově bych řekl, že rybky i rostlinky jsou tam velmi kvalitní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2012 23:27 Žena baletka [624]
Může tady někdo, kdo burzu v Ově zná, poreferovat u koho je dobré nakoupit rostliny a výhledově u koho poptávat pancéřníčky smaragdové, otíky, neonky červené a terčovce? Potřebuji nakoupit rostliny do nově zaváděného akvárka, v ostravských obchodech je to celkem tristní... tak akvaburza. Poradíte u koho? Díky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2012 14:32 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: muťa
Autorovi to nevadí autor je rád :-) Dával jsem to všude možně a zde jsem zapoměl :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2012 14:21 Muž muťa [554] - Rostliny – AQ burza 29.7.2012
Dovolil jsem si tady dát odkaz na fotky z poslední burzy. Snad to autorovi nebude vadit.

aquaburza.galerie.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.07.2012 20:11 Muž radecek [4]
Těším se budu tam :-) Scháním ještě nějaký kořen do akvária a taky potřebuju pár rostlinek,něco do popředí a jednu do pozadí :-)) Mějte se fajn a neděle to jistí, Aquaburza a Fernet v Bille za stovku.
smich

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [48] ...... 69

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 84304x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2863?od=2351