Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Ostrava

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 67 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2009 13:22 oldkiwinka – Re: návštěvníci
Co tam bylo vše k nalezení, nechce to někdo vypsat? Jaké rybky, jací jiní akvaživočichové :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2009 13:20 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy
Tak, tak musím pochválit pořadatele, že se vůbec do něčeho takového pustili, jelikož to byla první akce, tak se ani nedá soudit ohledně prodejců a návštěvnosti, to ukáže až čas, jak se tato burza dostane do povědomí lidí a prodejců, kdy pokud to pořadatelé nevzdají, tak si myslím, že se to jistě v dalších termínech rozroste, já jsem byl spokojen, něco málo i koupil a těším se jak se vyvrbí ty další, doufám, že i těch prodejců přibude, čímž by se jistě i rozrostl zájem veřejnosti ano X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2009 13:14 T
rostliny byli levne a dobre. Byla to teprve prvni burza a bude se to zlepsovat. Nic jsem od toho necekal a byl jsem spokojen. Prise by to chtelo ale vic prodejcu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2009 12:27 MartinPHX
Taky jsem se byl podívat, malo prodejcu hlavně s krmením. A kupující ani nemluvím.
Ale i tak jsem si koupil Krevetky Red Cherry a Ampularky.
A u paní z DAHO jsem si koupil Echinodory a Glossostigmu.
I za to málo moc děkuji pořadatelům, kteří si s tím dali tu práci a dali to všechno dohromady.
Tak v sobotu na Tropické Ostravě, Zdarec všem. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2009 12:25 Muž deathfoe [58]
Já tam byl asi od 8:15 do 09:00 a byla to moje první akvarijní burza, takže nemůžu soudit, jestli tam bylo něčeho málo nebo hodně, ale byl jsem spokojen. Koupil jsem si jávský mech (30,-) a lymnobium laevigatum (2x5,-). Rybky bych si taky vybral, ale odolal jsem :). Příště snad bude všeho více palec.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.04.2009 12:20 Muž NHKG [3900] - Hadohlavci – Re: GAGAL
Tak jsem se byl podívat a prodejců málo, nakupujích málo ... Ani tam nebyl nikdo s granulemi SAK, pro které jsem šel :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2009 11:07 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Tak doufám, kolegové že jste nazapoměli na zítřek ;-) :-D Prodejci budou mít za chvíli nabaleno a zítra to vypukne. Někdo se mne ptal i na rostliny tak ty tam budou urřitě taky 1 možná 2 stoly, taky nějaké bazénové rybičky a spoudtu dalších akvavěci a pokud je někdo i terarista tak něco málo tam určitě taky najde. ( na teravěci se domluvte raději předem zde:www.goniatit.cz - 775 395 349 tato firma jak jsem se koukal má v nabídce nádherné lezce.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2009 18:56 Muž FranzFritz [207] - Tetry
Určitě přijdu taky. Hlavně ze zvědavosti. Akvaristická burza v Ostravě opravdu chybí.
Sado-maso bude spíše na stodole v pátek, takže asi přijdu o něco později :-( , doufám, že mi nebude v sobotu dopoledne moc špatně, abych někomu na burze nenakrmil rybičky smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2009 18:37 Muž agent007 [47]
Kdo opravdu chce přijít, tak si tohle nikdo nenechá ujít.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2009 18:25 valentýn dobrotivý – Re: agent007
agente, sado maso bude až večer na stodolní, tak tu nikoho nestraš, nebo odradíš slušné lidi.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2009 15:45 Muž agent007 [47]
Nechci být zlým prorokem, ale myslím, že to bude docela slušné sado-maso. Chystá se tam docela dost lidí, jak to tak čtu......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2009 14:57 Moncucak
Taky se příjdu mrknout..už se moc těším! Super nápad ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2009 22:20 MartinPHX
Tak to už teď zní dobře... palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2009 21:40 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Ano nějací prodejci již přihlášeni jsou.....jak drobnochovatelé tak i firmy. Rostlinky by tam měly být taky. Dalších 6-9 prodejců se rozmýšlí zda ano či ne. Tak uvidíme zda se rozhodnou správně. Jiní již přislíbili účast na další burze. No a samozřejmě jsou i tací co nám ani neodpověděli. Z jiných akcí víme ,že se prodejci hlásí i den předem tak stále máte šanci!!!Od úterka už bude běžet reklama na rádiu ....to aby to skutečně slyšeli všichni. Tak snad budeme spokojeni VŠICHNI....uvidíme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2009 21:11 MartinPHX
Tak co Akvaristi, kolik vás příjde?!?
Snad to nebudu nazmar a příjde nás co nejvíce!!! ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2009 19:59 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy
Tak jaká, burza již za týden, jsou už přihlášení nějací prodejci?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.04.2009 10:32 hrivnak – Re: agent007
Ano, budu mít black crystal
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2009 18:32 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Tumek
Taky doufám, že se burza dostane do podvědomí akvaristů. Vše záleží pochopitelně na ochotě prodejců a návštěvnosti tak se necháme překvapit ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2009 12:28 Muž Danjar [0] - Rostliny
Urcite prijdu. Jak velke tam jsou prostory?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2009 12:12 Tumek
SUPER NÁPAD potlesk už se nemužu dočkat až tam přijedu se podívat.Doufám že to dlouho vydrží
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.04.2009 10:57 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy
Hlavně by to chtělo pořádnou nabídků kytek, tak doufám, že se zadaří, a že se bude jednat hlavně o různorodou nabídku, scháním se po R. Rotundifoila, nějaké ty Tiger Lotusy Red, Cryptokoryny, a taky nějaké mini kytky do předních partií akva.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2009 17:16 Muž agent007 [47]
Bude někdo prodávat Razborky Galaxy a krevetky Red Crystal a Black Crystal?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2009 14:57 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: kingondra007
Halani tam budou určitě. Hrubý odhad je 7 druhů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.04.2009 11:04 kingondra007 – Re: kingondra007
čus lidi bude tam někdo prodavat halančiky atim nwm ktery druh budu chtit ale byl bych moc rád kdyby se jich tam oběvilo co nejvíce sou to krásné rybyky ale vubec nejsou k dostání hl. v ostravě ne nikde sem je zatim eviděl a když jsem se ptal ve zvěraku tak na mně čuměla a ptala se co to je takže v Ově to važně nehrozí sehnat tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.04.2009 19:54 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy
Jinak já se taky momentálně zajímám o Neritiny, tak pokud je někdo chcete poprodávat, tak je tam vemte, a rozhodně se taky zajímám o rostliny za dobré ceny...a když by byly z domácích přebytků, tím lépe X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2009 18:45 Muž deathfoe [58]
Super věc tohle udělat, doufám, že to bude mít úspěch, asi se přijdu mrknout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2009 18:44 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy
Se mnou taky počítej, jsem zkoumal i jiné weby, máš to parádně zprezentované, tak doufám, že to klapne, už dlouho se tu o něčem takovém mluví, ale nikdo dosud nerozjel něco pořádného, uTebe to vypadá nadějně, maš i suprový web, tak doufám, že to klapně a že se to uchytí do povědomí všech akvaristů a hlavně taky prodejců, a že to budé stát zato, jinak já jsem od F-M, tak to tady taky zhaltuju X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2009 18:32 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: GAGAL
Zapoměl jsem napsat. Můžete se domluvit s kolegou a prodávat u stolu třeba 2-3. Voda, elektřina .židle zdarma. Myslím si ,že to nejsou špatné podmínky pro akvaristy ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2009 18:22 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: kritrs
Zdravím
nevím jaké info máte na mysli. V podstatě stačí zaplatit 150Kč za stůl a můžete prodávat :-)Přihláška a podrobnější info je na www.aquaburza.cz Taky doufám ,že přijde co nejvíce prodejců....oslovili jsme jich opravdu dost a teď již záleží na jich ochotě. Jinak na stránkách aquaburzy již můžete psát ON-LINE a domluvit se již na předání konkrétní věci. Popř. si dát dotaz co sháníte.
Gagal
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.04.2009 18:13 Muž kritrs [0] - Rostliny – akvarium
jo konecne neco ciste na akvaristiku . doufam ze tam bude dost prodejcu, hodilo by se jeste nejake info pro eventualni prodejce :))
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2009 12:35 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Ano vím, proto jsme se rozhodli udělat akvaburzu která by byla samostatná. Oslovili jsme opravdu široký počet chovatelů z ČR i zahraničí. Tak uvidíme koho tato nabídka zaujme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2009 03:30 Muž Pete [10]
Dobrý nápad, protože ta poslední burza tady - nic moc! To spíš vypadalo, že si z nás - akvaristů, akorát někdo pěkně vystřelil. rozzureny Dát jako vstupný za to, abych se prodíral hodinu davem nadržených terárijních fanoušků a našel tam 5-6 poloprázdných stolů s akvazbožím, tak na to se můžu příště pánům pořadatelům akorát tak vybodnout...! hop ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.04.2009 00:24 Muž Alesek182 [0]
Ale :-) to se podívejme jsem student baňské ,ale stejně se o tom dozvídam až teď. Přijdu se kouknout určitě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2009 19:39 MartinPHX
Se mnou počítejte palec , přijdu se podívat a seznámit s nějakými akvaristy.
Snad tam bude někdo ze Šnekářů nabízet i Neritiny. :-O
Tak v sobotu 25.4.
Zdar Ostraváci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.04.2009 19:23 Muž GAGAL [452] - Halančíci – 1. Ostravská aquaburza.
Milí kolegové.
Probíhalo tady téma je to cca rok proč v Ostravě nejsou žádné burzy ani akvaristé z Ostravy a okolí se nescházejí pravidelně. Mám pro Vás zajímavou informaci a to, že slovo dalo slovo a chystáme pravidelné akvaburzy v Ostravě Porubě na Vysoké škole báňské. My jsme sehnali prostory a je jen na Vás jak se k tomu postavíte.Konat se budou v MENZE tedy sednout si a něco vypít sníst bude kde ALE HLAVNĚ probrat tu naši akvaristiku. Proto bych rád oslovil všechny ty co chtějí prodávat aby se co nejdříve podívali na www.aquaburza.cz (nebo do akcí zde na stránkách) Hlavně doufám že se na burze objeví všichni krevetkáři a šnekaři no prostě opravdoví akvaristé kteří chtějí nabídnout a koupit méně známé druhy živočichů.Ti kteří jsou z daleka nemusí být smutní je pro ně totiž připravena možnost ubytování.
Doufám, že mé snažení a snažení mých přátel nebude zbytečné.
Gagal
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2009 09:27 anitka
a ta burza tropik je v tom kulturaku? :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.04.2009 08:02 Muž MichalK [16] – Re: Zdeňula
Sokolská třída, ta co vede od mostu miloše sýkory k sadu b. němcové, na ní je přibližně uprostřed Areál čapkovy sokolovny (u zastávky Hornická Poliklinika)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2009 22:48 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy
Taky o této akci uvažuji, snad to nebude taková bída jako Akva-Tera Ostrava, možná by to chtělo silnější prezentaci tady na netu, a jiných webech vetší ohlášku, aby tam přišlo co nejvíce prodejcu a lidí, aby se to pořádně dostalo do povědomí lidí a hezky se to rozšířilo. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2009 21:56 Žena Zdeňula [10]
Asi hloupý dotaz, ale tou sokolskou se myslí ulice Sokolská, nebo ulice Sokolská třída..? Na tuhle akci bych chtěla jít, ale nechci v 9 zjistit, že jsem někde úplně jinde.. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2009 19:55 MartinPHX – Re: anitka
Když byla Akva-Terra v kulturáku, tak jsem tam dal za zlaté Corydoras 15Kč/kus.
Jsou velice pěkní a čilí. palec . Takže si myslím, že na Tropicu to bude podobné. Myslím cenově!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2009 10:15 MartinPHX – Tropická Ostrava
Fotka k příspěvku Tady je FOTO letáku, aby jste věděli že nekecám! :-D !
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2009 09:17 anitka
kolik tam stojí ti panceřnícci a neonky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.04.2009 00:25 Muž FranzFritz [207] - Tetry – Re: MartinPHX
Pokud je informace o konání této akce pravá, bylo by dobré ji nějak zveřejnit a zpropagovat. Taky jsem se o ni dozvěděl náhodou. Člověk jezdí na různé akce po celé Moravě a nakonec zjistí, že jedna proběhla u zadku v Ostravě. To by mrzelo smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2009 22:33 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: agent007
Plánujeme jednu sobotu v měsíci od 8:00 do 12:00 hod. Vše ale ukáže čas a zájem lidí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2009 17:04 MartinPHX – Re: Tierý
Žádná Krize!!! ne
TROPICKÁ OSTRAVA bude 02.05.2009 (sobota) - 03.05.2009 (neděle).
Už se na ní těším palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2009 16:47 Tierý
Taky jsem se chtěl zeptat na výstavu TROPIC v Ostravě! Zatím jsem neviděl žádný leták....asi KRIZE... rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2009 12:39 Muž agent007 [47] Re: GAGAL
No výborně potlesk Po 6 letech od státnic se vrátím na místo činu. Jak pravidelně to bude, které dny, atd.?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.04.2009 11:01 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Burza
Milí kolegové.
Probíhalo tady téma je to cca rok proč v Ostravě nejsou žádné burzy ani akvaristé z Ostravy a okolí se nescházejí pravidelně. Mám pro Vás zajímavou informaci a to, že slovo dalo slovo a chystáme pravidelné akvaburzy v Ostravě Porubě na Vysoké škole báňské. My jsme sehnali prostory a je jen na Vás jak se k tomu postavíte.Konat se budou v MENZE tedy sednou si a něco vypít sníst bude kde ALE HLAVNĚ protobrat tu naši akvaristiku. Proto bych rád oslovil všechny ty co chtějí prodávat aby mne co nejdříve kontaktovali na mail: davidkilli@volny.cz Sdělím podrobnější info.
Hlavně doufám že se na burze objeví všichni krevetkáři a šnekaři no prostě opravdoví akvaristé kteří chtějí nabídnout a koupit méně známé druhy živočichů.
Doufám, že mé snažení a snažení mých přátel nebude zbytečné.
GAGAL


Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2009 19:41 Jealoussy – Re: Eliska79
Pokud myslite nadchazenici akci Aqua Terra (21.3.),tak soudim,ze nezmenilo...Byl jsem tam naposled nekdy pred vanocemi minuleho roku a je to spis z 95% teraristicka burza.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2009 10:37 SITNICAN – Tropic - výstava v Ostravě
Ahoj,nevíte někdo zda bude taky letos Tropic - výstava v Ostravě ????

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [67] 69

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 84304x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2863?od=3301