Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Ostrava

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 63 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2009 21:56 Muž grizly [145]
I nejake rostlinky jsem sehnal, ale prodejcu rostlinek az tak moc nebylo. Joo jeden pan mnel krasny vyber, ale byl obchodnik kazdym coulem (by prodal i hluchemu radio), takze kdyz jsem se na neco zeptal, presneji chtel radu, ohledne narocnosti na svetlo, tak mne tak nejak odbyl, ze vsechny potrebuji svetlo a co si tedy vezmu... Noo kseft jsem mu udelal bo jsem rostlinky potreboval...

Ten starší pán nalevo v bíle kosili. Ty ceny rostlinek byly trochu mimo....za 10 cm velikou kryptokorinu nebo echinodorus 30-50 korun. Valisnerie za 20 kaček.
Taky jsem si u jiného stolku všimnul pána co prodával kostky modrého akvacitu za 150 korun. Navíc byl křivě uřezaný. :-D
Rybek bylo docela dost a ceny příznivé. Koupil jsem 5 red krystalek, 4 pandy, bojovnici a neritiny.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2009 16:55 Andrez
Jako cerstvy ostravak (bydlim v OV pres 3mesice) jsem se vypravil take na burzu. Vybaveny seznamem co chci koupit pro sebe a co pro rodice (jsem desny sklerotik, tak abych nezapomnel :-D). Dorazil jsem presne v 8:00 a koukal (uz na shcodech) co prislo lidi.

Bohuzel to podle toho vypadalo i v sale, takze na nejake prohlizeni nebylo moc casu a hlavne tedy mista.

Ale prece jen jsem nakoupil skoro vse co jsem chtel, parmičky mechové a siamské pro sebe a směs klasických rybek pro naše (mečovky, platy atd.). Doplnil jsem hejno neonek a zase mi to v akvarku rejdi :-)

I nejake rostlinky jsem sehnal, ale prodejcu rostlinek az tak moc nebylo. Joo jeden pan mnel krasny vyber, ale byl obchodnik kazdym coulem (by prodal i hluchemu radio), takze kdyz jsem se na neco zeptal, presneji chtel radu, ohledne narocnosti na svetlo, tak mne tak nejak odbyl, ze vsechny potrebuji svetlo a co si tedy vezmu... Noo kseft jsem mu udelal bo jsem rostlinky potreboval...

Nejvetsi radost jsem mnel z toho, ze jsem sehnal Clea Helena, v nabidce je mnel mit jen Clarkii (ten jak uz vim nedorazil), ale prodaval je tam jeden hodne sikovny pan z ostravy, ktery jednak hyril radama a poradil ochotne kazdemu kdo se ho na neco zeptal a take mnel krasnou nabidku rybek :-). Mnel tam i nejakeho L-sumce... ale 500,- bylo na mne trochu moc ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2009 15:50 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Hrynda
Více naleznete na www.aquaburza.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2009 15:47 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Hrynda
Dobrý den, pokud Vaše děti musely plati, tak pak došlo k nějakému omylu. Děti do 15 let mají vstup zdarma. Bylo to vyvěšené na dveřích při vstupu i u prodeje vstupenek. Pokud berete dítě od 15 do 18let, pak toto dítě platí 15,-Kč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2009 15:07 Hrynda
Zdravím všechny,taky jsem byl dnes na akvaburze a byl jsem mile překvapen,ale celkem mě dost zaráží to vstupné.Mě je to celkem jedno,ale spíš bych uvítal kdyby měli děti vstup zdarma,myslím že by to organizátory nějak moc nezatížilo a taky myslím že by si děcka i koupily samy nějakou tu rybku. ahoj PS a není to názor jen můj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2009 14:15 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Taky přeji Clakimu brzké uzdravení ptali se na něj i prodejci, kteří si chtěli něco koupit včetně mne :-) ...Opravdu škoda, že nepřijel. Účast byla velká cca 800 návštěvníků.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.11.2009 12:27 Muž agent007 [47] – Reportáž z 14.11.2009
Dnešni burza, byla v duchu "Možna přijde i kouzelnik". Řekl bych že hodně lidi čekalo učast akvaristického maga Clarkiho. Ale pojďme na to pěkně od začatku. Svou tělesnou schranku jsem přistavil na misto v 07:30 hod. Byl jsem prvni nebo druhy, na to nesejde. Už deset minut před osmou bylo na schodišti odhadem 50 párů bot. Po zaplaceni vstupneho jsem byl obdarovan vzorkem krmiva SAK, což mě zahřalo u serdca. Prodejcu dost (vesměs štamgasti), nabídka dobra, ale přatele! Kouzelnik nepřišel (nepřijel), že pry ochořel a tak jeho 4 předplacené stoly zely prazdnotu. A tak Clarkimu nezbyva nic ineho, než popřat brzke uzdraveni a dufat, že přijede obohatit předvanočni burzu. Koupil jsem 4 krevetky, 3 endlerky, javsky + 2 rostlinky.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.11.2009 20:58 Muž SAA [9]
Minule se tady mluvilo o divokých Xifách, účast přislíbili údajně dva prodejci - jeden publikioval svůj seznam na stránkách burzy - zde si jej dovolím překopírovat, jde o: Xiphophorus nezahualcoyotl, signum, montezumae, birchmanni, a další.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2009 20:32 Muž SAA [9]
Já dovezu asi zase malá Microsoria a jávský mech.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2009 19:30 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: riichard
Ano, na burze jsou i rostlinky. (Převážně od akvaristů.)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2009 17:50 riichard – aquaburza Ostrava
Prosííím váás lidičky, na aquaburzu v ostrave jdu poprve, jsou k mání iakvarijní rostlinky?? napiste nejlepe na muj nick.. riichard diky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.11.2009 15:31 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Kolegové.... připomínám v sobotu (14.11) máme burzu :-)Pokud má někdo zájem prodávat tak je nejvyšší čas začít posílat přihlášky.Naše pozvání přijal i náš českorakouský kolega Clarkii.Vím ,že někteří chovatelé se nás ptali zda přijede. Proto bych doporučoval pokud máte o něco zájem se s ním domluvit předem. Více jak jinak než na www.aquaburza.cz/…
Těším se v sobotu naviděnou ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 14:38 Muž Danjar [0] - Rostliny – Re: agent007
Tak to teda mrzi. Jesteze je AQburza v Porubě. Ta zatim nevypada, ze by mela na kahanku, spise naopak.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.10.2009 14:13 Muž agent007 [47]
Tak jsem měl delší dobu v diáři na tuto sobotu poznamenanou akci Aqua trhy - Čapkova sokolovna v Ostravě. Pak se to z kalendáře akcí nějak vytratilo. Tak jsem včera volal jednomu z organizátorů a akce je zrušena. Že by konec další akce v Ostravě? Místo aby přibývaly, tak ubývají...smutné. sad tone

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2009 12:52 Muž O.Tom [439] – Re: Sid
o oboji bych mel zajem, staci mi hrstka, bud se chytne nebo ne :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2009 01:24 Muž O.Tom [439] – Re: 0
joo tu rostlinu bych bral :) dlouho na ni koukam v prezentacich jinych nadrzi, ale na akvaburze jsem ani nebyl, mam stale nove akvarium v priprave a nema cenu ted neco kupovat do stareho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2009 23:30 oldkiwi
Jé, gagale, koukám, že jste to tam rozjeli - lidí požehnaně!:) škoda jen, že se nenacházím v okolí a do Ostravy ani nějak nejezdím... Ať vám to všem vydrží
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2009 21:05 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Raviolka
Škoda že jsi nebyla, chyběla jsi nám ;-) lidí přišlo opravdu hodně. Letáčky jsme Vám rozdali ...... přeji brzké uzdravení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2009 21:00 Žena Raviolka [2154] – Re: GAGAL
Pěknééé, tolik lidí!
Myslela jsem na vás, měla jsem tam dnes být, ale jsem nemocná :-( Snad příště ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2009 20:30 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Pro ty kteří na akci nebyli, je tady pár fotek. www.aquaburza.cz/…
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2009 07:27 Muž Lukasson [40]
Určitě se přijedu podívat, minulý měsíc jsem byl poprvé a celkem se mi tato akce líbila, jen škoda, že jsem nesehnal Ricii, takže doufám, že teď už tam bude... :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2009 20:05 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Měsíc nám utekl jako voda a za týden tady máme další burzu. Kdo má zájem potvrďte prosím svou účast ;-) Já už mám domluvené živé krmivo :) Dominiku máme s tebou počítat??? Když tak pošli SZ.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2009 19:24 Muž agent007 [47] – Re:Raviolka
Díky, důvod zrušení asi netušíš, že?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2009 23:25 Žena Raviolka [2154] – Re: agent007
Pokud vím, tahle akce byla opravdu zrušená a nebude se konat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2009 19:17 Muž agent007 [47]
Má začít 17.9. - 19.9.2009. Začne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.09.2009 19:16 Muž agent007 [47]
Tento čtvrtek měla v Ostravě začít Aquarium Show Ostrava v DK Města Ostravy. Je to nebo ne? Zmizelo to z kalendáře akcí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2009 21:44 Muž goblizek [31] – re:gagal
prosím tě nemáš kontakt na toho prodejce živeho krmení??
pokud ano tak mi ho napiš do vzkazu
díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2009 21:39 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Anče
Dík za pochvalu tobě i Gobližkovi.....potěší. Doufám , že to bude stále lepší a lepší. Jinak pro všechny fotky už jsou na netu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2009 21:34 Muž goblizek [31] – re:dodmo
za domeček neděkuj(vždyť sis ho zaplatil smich )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2009 21:32 Muž goblizek [31]
no já chci také všem organizátorům poděkovat za čím dál lepší organizaci a reklamu palec
co burza tím větší návštěvnost a více prodejců = více nabízeného zboží ano
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2009 21:13 Žena Anče [7]
Taky jsem se byla podívat a bylo opravdu na co. Velké poděkováni patří organizatorům za odvedenou práci. Díky, že jste se do něčeho takového pustili. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2009 20:17 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: dodmo
Jo to jsem já. Přišel jsi jako první a ptal jsi se mne kde máš stůl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2009 20:10 dodmo – Re: GAGAL
Nějak ale pořád nevím který jsi :-D byl jsi ten co měl hned první stůl s halančíky u vchodu? bylo tam více halančíkářu a ja s tebou nějak více nepokecal.Jinak díky goblizkovy za domeček palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2009 19:47 Žena l3nka [13] - Rostliny – Re: GAGAL
jééé dekují ;-) ale stejne me to mrzi ze jsem cely den prosedela doma kdyz jsem tam mohla byt :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2009 19:45 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: l3nka
Nemusíte být sklamaná stačí kliknout zde www.aquaburza.cz a 10.10. 2009 v 8 oo hod na menze VŠB naviděnou ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2009 19:41 Žena l3nka [13] - Rostliny
tet sklamaná ctu :-( dnes byla burza a já to zameskala :-( byla to ta burza co jsou vzdycky v DK ostravy? nemate nekdo prosim prosim prehled o VSECH akva nebo tera burzach v ostrave ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.09.2009 17:29 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Zdravíčko.
Počet lidí byl opravdu největší od doby konání burzy cca 500 návštěvníků . Nevýhoda je, že tento počet přijde najednou a od 11 hod již mezi prodejci chodí 10 nakupujících :-)Počet prodejců taky narůstá což je myslím dobře. (ne všichni chtějí být uveřejnění na stránkách burzy)
Pro PROKY je nám samozřejmě jasné,že nemůžeme uspokojit všechny kupující. Žiji v Ostravě docela dlouho a stejně tak dlouho se zajímám o akvaristiku. Jen mi prosímtě řekni ve které akvaristice u nás dostanu pravidelně živou nitěnku, patentku (tím chci poděkovat panu M.B.) KDE seženu vic jak 6 druhů krevet, KDE dostanu čerstvé rostliny KDE prodávají zajímavé šneky, KDE koupím kvalitní terčovce. atd.atd.
Pokud tady je tak je ztráta času připravovat burzu.Jen prosím tě nepiš Hornbach :-)
Počet prodejců není omezen namnožte akva. živočichy a hurááááá na burzu platí pro všechny :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2009 15:00 dodmo – Re: deathfoe
Já tam byl jako prodejce a velká spokojenost.Pak už sem tam sušil pár posledních rybek.Rozhodně se těšímna další akci :) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2009 13:27 Muž deathfoe [58] – Re: Proky
Tak to jsi asi byl na jíné burze, protože na téhle bylo desítky druhů ryb, rostlin a všeho ostatního :-D.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2009 13:19 Muž Proky [3] - Cichlidy
Zdravím, jít na tuhle burzu byla úplná ztáta času, pár krevetek, gupek a nějaké rostliny. Za minutu jsem byl venku, příště tam určitě nepůjdu. Jedno pozitivum bylo to, že to měli organizátoři dobře značené na cestách.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2009 12:54 Muž Danjar [0] - Rostliny
Libilo se mi to. Koupil jsem piskorky po korune a jako pozornost piksla artemek potesila. Bylo tam chvilemi tesno, tak asi budou muset priste roztahnout stoly prodejcu vice od sebe. At nejsou kupujici namackani jak sardinky. ano palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2009 12:10 Muž agent007 [47]
Hmmm, co do počtu to je akce od akce asi lepší. Přijel jsem 9:30 a už tam spousta věcí nebyla. Chtělo by to asi i víc prodejců, protože mám obavy, že ti stávající nebudou schopni za chvíli pokrýt poptávku. Chtěl jsem Microsoria a už jsem dostal jen malé, poslední tři (ale všechny za 20,- to jde). Aspoň tak. A ráno prý byly!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2009 10:09 Muž Lukasson [40]
Přidávám se ke kladným ohlasům této akce. Přivezl jsem si pár Cichlidek, ale co jsem nesehnal je Riccie, snad příště.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2009 10:03 Muž deathfoe [58]
Dobrá akce dneska, zajímal by mě celkový počet lidí, protože po ránu tam nebylo k hnutí. Chtěl jsem koupit endlerky, ale bohužel tam nebyly. A jsem rád, že jsem konečně sehnal piskořky. No a jako dárek pixla odskořápkované artémie taky potěšila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2009 19:42 dodmo – Re: goblizek
Tak co akvaristi těší te se na zítřejší burzu? Já beru čichavce zlaté,šedé,nějaké živorodky a kančíky pak ještě rájovce supered a nějaké dlouhoplouvé obyč. a red.Budu mít i nějaké mražené krmiva(patentky a cyklops) pak násady miker.Z rostlin nějaké plovoučky a valisnérie. to je asi všechno. tak se zítra na vás těším. :) X-) jo a ještě malej dodatek: jak sem dával ten inzerát na ten chovný pár kančíků tak se všem potenciálním zájemcům omlouvám, pár je již pryč. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2009 13:37 Muž goblizek [31]
pro ty kdo se chystají na aqaburzu
budu mít na prodej jednoho krunýřovce brazylského(glyptoperichthys joselimaianus (L22))
má cca 3 roky a mněří cca 21 cm
zatím čau ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2009 10:36 Muž goblizek [31] – re:rene73
no kolem 60 kč eště nevím za kolik je budu mít dnes pro ně pojedu tak uvidím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2009 10:21 Muž Proky [3] - Cichlidy
Ahoj. Určitě se příjdu podívat, jsem zvědavý :-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2009 09:41 Muž René73 [0] – Re: goblizek
Chtěl bych se zeptat za kolik budou ty domečky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.09.2009 23:25 Muž wladys [291] - Cichlidy
Škoda,že je to v sobotu 12-tého , to jsem RK...tak snad příště.Každopádně přeju hojnou účast a hlavně spokojené návštěvníky. ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [63] ...... 69

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 84304x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2863?od=3101