Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Ostrava

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 47 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Ostrava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   28.11.2012 21:30 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: malyLibor
A i kdyby nebylo všechno tiptop, tak nevadí. Kdo nic nedělá, nic nepokazí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   28.11.2012 21:26 Muž malyLibor [5371] - Asie
Vzhledem k tomu, že jem na pár burzách, které Gagal pořádal, byl, a byl jsem vždy spokojen, vždy bylo plno prodejců jak akvaristiky, tak na posledních i teraristiky, tak já strach nemám. Buhužel, není mnoho lidí, kteří něco dokáží udělat, zato je mnoho těch, kteří mají strach, aby to jiní neudělali špatně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.11.2012 20:11 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: vs001
Nebojte, ohlídáme to :-) 99% budou chovatelé a akvaristi.Osobně taky nemám rád když jdu na nějakou akci je tam něco co tom nepatří.Např. vánoční trhy kde je ("čím víc pruhů tím víc adidas)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.11.2012 20:02 Muž vs001 [21] - RostlinyRe: muťa
Musím souhlasit s muťou, taky bych z toho měl trochu strach. Abychom nedopadli tak, jak to tu vidíme co druhý obchod... Přece jenom jsem za českou burzu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 19:47 Muž muťa [554] - Rostliny
...i já vyslovím svůj názor a mnozí mu tleskat nebudete.

...papuče, nože, trička, placky,....vietnamci. To může být finále.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 19:24 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: harpunar
:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 19:18 harpunar – Zcela určitě je cena dopravy mnohdy vyšší,než
obsah.Bych mohl povídat! Ovšem mávnutím kouzelného proutku se i s obsahu nevalné kvality stává luxusní zboží!!!! Ale to byla samozřejmě nadsázka!!! Já myslím že bych o takovém producentovi rekl. předmětů také věděl a věřím že by se i do lidových cen vešel.Já to zkusil s tou Čínou se zjištných důvodů-bych si tam přiškrábnul krevetky-)))))))) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 18:57 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: harpunar
:-) To je sice fakt, s Čínou by problém nebyl dokonce bych věděl koho oslovit ale zase ta cena dopravy :-) nevím na kolik by vyšly 3-4 kontejnery "placek" :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 18:46 harpunar – GAGAL-malyLibor-já se obětuji a zafičím do
Čínské lidové republiky a tam vám za pár švestek udělají reklamních předmětů kontejner!!! Jen aby jste to do důchodu vše prodali-))))))))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 16:12 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: malyLibor
My máme známého,ale klidně pošli.Právě mám strach, že pak budu mít doma 1000 placek nebo triček a nikdo to nebude chtít :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 16:09 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: GAGAL
Mám zkušenost, že na tyto věci je vždy lepší najímat si menší firmu z menšího města. Co mi v Olomouci řekli, že je možno dělat jen v tisících kusech mi v Uničově udělali v desítkách kusů za stejnou cenu... někdy i nižší. Kdybys chtěl kontak, pošlu přes SZ.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 15:30 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Pepan
Určitě jich bude vždy méně a prodejci zvířat mají přednost to jsme jim říkali. Co
se týká nějakých těch reklamních předmětů tam něco vymyslíme ,ale je to drahé jak čert :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.11.2012 10:44 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Jestli se můžu vmísit do diskuse.
Já bych ty prodejce papučí, triček a jiného zboží úplně nevylučoval. Pokud bude volná plocha, tak je důvod tam dát třeba nějakého prodejce občerstvení, papučí a dalšího. Důležité je, aby přednost měli prodejci přírodnin a aby to neskončilo tak že mezi spoustou stánků s prkotinami bude sem tam nějaký prodejce rybiček. A co se týče suvenýrů s motivem burzy, možná by to skutečně bylo pro lidi zajímavé. Třeba by lidé místo placek s Jacksonem nosili placky s motivem burzy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.11.2012 10:08 Muž Lukino [56] - AmerikaRe: GAGAL
určitě, takový suvenýr s motivem aquaburzy, na kterém bude nějaká ta rybička uvítám a věřím, že i odvezu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 09:55 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: GAGAL
:) Ty jo, do toho bych šel, minimalně placku určitě X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2012 09:35 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Lukino
Taky záleží co nahlásí a co donesou, aby se tam Bart neukázal. S těmi suvenýry je to pravda. Když jsme u těch suvenýru jak byste uvítali "Fanklub" Aquaburzy Ostrava. Trička, hrníčky ,placky, kalendáře a já nevím co všechno. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.11.2012 09:31 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Lukino
:-D No ja v zoo většinou utratím nejvíc za jídlo...a ještě si nějaky marcipán vezu domu smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.11.2012 09:21 Muž Lukino [56] - Amerika
Jasně, ať trička příjdou, když je to se zvířátky(žlutého Barta bych tam nepustil). Jestli budou mít kšeft nebo ne, to už je jedno, musí počítat s tím, že je to aquaburza a lidi jdou hlavně kvůli akvaristice. Jinak ono to i k tomu patří, do zoo jde taky člověk kvůli tomu, že chce vidět zvířátka a přitom suvenýry s motivy zvířat jsou na každém rohu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.11.2012 08:59 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Tak je tedy vezmem a je to jak píšeš nikdy se nezavděčíš všem. Na straně druhé lidem se to asi líbí protože prodejci chtějí přijít i příště. Kdyby nechtěli tak asi neudělali "kšeft" Ty hrníčky to je vlastně to samé :-) Každopádně regulovat je budeme :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.11.2012 08:48 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: GAGAL
Vidíš, a to je přesně to, o čem jsem psal. Každý jsme jiný. To, co je pro jednoho nepřijatelné, to druhý uvítá s nadšením. A na tobě je ta nejtěžší role - rozhodnout, co ještě ano a co už ne. Nikdy se nezavděčíš všem. Já za sebe musím říct, e mně se vaše ostravská burza líbí moc, stejně jako se mi líbila olomoucká burza, a stejně jako se mi líbí burza v Brně a v Kroměříži. Přesto že jsou tam prodejci třeba stejní či velmi podobní, každá ta burza má svou atmosféru a každá je jiná. Mám celkem dost času, tak jezdím na všechny a jsem opravdu spokojen. Jsem moc rád, že existují lidé, kteří takové akce pro jiné pořádají.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.11.2012 07:40 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: GAGAL
palec Dík za odpověd, to mě přesně zajímalo.
:-D jinak trička bych tam klidně dal X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.11.2012 07:09 Žena simule [58] - Miniakvária
Mě to také nevadilo. Třeba teď tam stál i pán s hrníčky a na počkání vám tam dal vybrané foto..no pro mě super dárek k vánocům ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.11.2012 00:06 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: malyLibor
Takové nabídky právě chodí není to přímo chovatelství ,ALE je tam zvíře a někomu se to líbí. Osobně taky vždy váháme jestli jo nebo ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.11.2012 00:01 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: GAGAL
To je strašně složité... Např. v Brně minule byly děvčata a prodávaly kameny - polodrahokamy, křišťály a tak. Je to akvaristika, není? Podle mne to bylo super, byl jsem nadšený a utratil jsem tam všechny peníze, co my ještě v peněžence zbyly (no, moc jich nebylo). Mně se třeba trička s potiskem nelíbí, moje sestra chovatelka psů je miluje... Každý na to má jiný názor. Ale to, jak jsi říkal pán holunář a prodává k tomu pauče nebo nože, to je myslím v pohodě.... takové dobré papuče pro akvaristu, to je pošušňáníčko hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   27.11.2012 23:15 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: predator3313
Tyto prodejce odmítáme. Rovněž ty s občerstvením (těch už je odmítlých tak 10) nesnažíme se tam mít prodejců co nejvíc. Jinak ti s papučema ten pán je holubář a má tam i holuby to samé i brousky. Jsou to chovatelé něčeho + mají k prodeji tyto věci. Tak jsme jim prodej povolili. Už jsme, ale nepovolili 6m plochy na prodej štěňat + nějakých cukroví :-) Zrovna teď máme dotaz na trička s motivy zvířat tak klidně rozhodněte máme nebo nemáme je vzít ??? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 22:06 Žena baletka [624] Re: malyLibor
Clarkii v Olmiku bude, psal mi to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 15:43 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Pepan
No já si všiml poprvé právě prodejců co fakt neměli s tematikou nic společného, tak mě jen zajímalo :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 15:11 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: predator3313
Pokud to nebude v masovém měřítku, tak bych to vůbec neprobíral. Loni byla v Porubě taky jedna paní, která prodávala knihy a ty neměly vůbec nic společného s akvaristikou. Horší by to bylo, kdyby byla avizovaná akvaristická burza, na které by byla převaha prodejců s papučemi, noži a nejrůznějšími cetkami a sem tam by byl stánek s akvaristikou. To by se tu probírat mělo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 14:32 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: GAGAL
Ještě bych se chtěl zeptat, v 1. patře sem viděl chlapíka co tam prodaval nože, nebo brousky na nože nebo tak něco... :-D Tam mužou lidi prodávat i něco upe mimo mísu? taky mám pocit tam byla nějáká slečna a prodávala papuče... X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.11.2012 12:20 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Děkuji všem za pochvalu jsme rádi ,že se burza líbí a že jste spokojení zákazníci. Prodejci byli taky velmi spokojení a chválili. Takže SUPER!!
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 12:02 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: malyLibor
Clarkii by měl být (pokud se nestane nic nepředvídatelného) Chce jezdit i Ostravu ale termínově to nevychází.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.11.2012 11:41 Žena simule [58] - Miniakvária
Tak koukám, že se to tady pěkně rozjelo hop Také děkuji pořadatelům, přece jenom v obchodě na takové kousky nemusíme nikdy natrefit ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 08:50 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: GAGAL
Já mám rád ptáčky i další zvířátka... ale rybičky to prostě nejsou smich
A prosím tě, bude ten Clarkii v Olmiku? Já mu zase zapomněl napsat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 08:48 Muž Celiny [293] - Rostliny – spokojenost
ja jsem byl tentokrat spokojen, koupil jsem cichavce zakrsle, ktere jsem minule nenasel, perletaky, riccii, kterou u nas v okoli proste nemaji, a taky eleocharis parvulus, ktery jsem taky nikde v okoli nevidel... takze spokojenost a dekuji poradatelum:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 08:48 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: GAGAL
:-) Proti tomu já vubec nic nemám, jen že fotograf věnoval neuměrně hodne času ptáčkům, proti zbytku burzy, takže někdo kdo tam nebyl by si mohl vyslet že tam byly samé klece s opeřenci a pak akvárek. potlesk tak to jen uvádím na pravou míru palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.11.2012 08:42 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Přátelé :-) Jsou to Fauna trhy tak je tam zastoupeno všechno zvířectvo. To samé se řeší na ptačí diskusi proč tam jsou ti hnusní hadi :-) Akvaristika má svůj pavilón který je loukou poměrně nevyužitý burza opravdu patří k nějvětší v republice a prodejci si ji nenechají ujít.Proto je vždy plno. Ostatní 2 pavilóny se střídají protože, v sobotu se v horním pavilonu konala nějaká "barman šou" a nestihli ho vyklidit. Příšte budeme snad zase nohoře. Pokud se setkáme s jinou teraburzou tak je prodejců méně jindy více. Co se týká fotek tak jsme nějak nestíhali a akva ani pořádně nafotit nešla (moc lidí před prodejci) no a pak už nebylo co :-) Třeba se dočkáme doby kdy bude jeden pavilón akva druhý tera třetí ptactvo :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 08:34 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: malyLibor
:-D Jojo v tom se celkem vyzným, jako malý sem byl blázen do dinosaurů.
Ale jako podle tech fotek to vypada, že pulku toho arealu zabírali ptáci :-D přitom tam byli v jasné menšině :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 08:28 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: predator3313
Asi proto, že je to taky Tera, ne? A ptáci jsou přeci poslední žijící dynosaurové... alespoň to říkají občas v různých "populárně naučných" pořadech :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 08:18 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: exit
fotky máš tady - faunatrhy.galerie.cz/…
ale jako nvm proč fotil samé ptáky :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 08:17 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: Drahoš .
No tež sem koukal že byla teraristika dole... ale nechapal sem, co tam delal stánek kde borec prodával nože :-D
Jinak tam hlavně bylo hafo věcí pro psy, a samá agama vousatá....takže jsi o nic moc nepřišel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 06:10 Muž Drahoš . [389] - Rostliny
Já koupil 4 terčovce a živé žrádlo pro ryby 2 balení krevet a 4 balení dafnie. měli tam i pěkné rostliny ale víc jsem nepobral akorát jsem se vydrbal že jsem neviděl plazy atd. šel jsem na ně a na vrchu nic nebylo. a až jsem odcházel tak jsem si všiml že to je dole ale to jsem měl pod mikinou terčovce tak jsem už běžel do auta at mají co nejméně stresu. ale bylo to moc fajn. ale dnes mi dojdou od Rataje rostlinky a mechy tak se těším ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2012 00:43 Hajko666
Já nakoupil žebrovníky, dlouho jsem je sháněl tak konečně :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2012 23:58 Muž exit [116] - Rostliny
nějaké fotky by nebyly?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2012 22:59 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: GAGAL
No ale jako nebyly nic moc, ten jeden prodejce měl pěkné minuly tyden v kulturáku, ale tedka moc ne, a ten druhy je měl sice za 25Kč ale byly malé... no tak sem si koupil jen 6 kousku, ted si plavou mezi cherrynkama X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2012 22:56 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: predator3313
Já si nekoupil nic :-) Už bylo prodáno. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2012 22:17 Muž predator3313 [831] - Hlavně bezobratlíRe: simule
:-D Já si koupil pár Crystalek, abych zjistil zda se jim v mem krevetkáriu bude dařit :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2012 22:04 Žena simule [58] - Miniakvária
Ahoj..tak kdo byl a kdo co nakoupil? Mě se moc líbilo, jako vždy a také jsem nakupovala:) Nové rybičky už mám na profilu. ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2012 21:45 Muž jmalyska [167] – Miničerpadlo
Dobrý večer, bude na burze někdo, kdo bude prodávat malá čerpadla? Potřebuju do extérního skleněného filtru čerpadlo o max rozměrech 5.5x 7.5cm s výtlakem ccca 30cm, pro akvárium 63l, společenské, sladkovodní. Pokud se někdo najde, napište kde budete a co máte, přijedu kolem 9hod. Děkuji Jirka ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.11.2012 20:11 Muž fido16 [631] Re: simule
Tak já s tím počítám že dojedu hned z rána ať tam na 8 jsem :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.11.2012 20:07 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: simule
Musí to jít rychle makáme jak diví :-) Jedou 4 pokladny :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [47] ...... 69

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 84304x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/2863?od=2301