Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Tak vám pěkně děkuju...

 

Články » Tak vám pěkně děkuju...   Vytisknout tuto stránku 

Tak vám pěkně děkuju...

Publikováno: 05.02.2011 • Autor: © invalida • Rubrika: Zábava

Dostal jsem vzkaz.

Dej si pozor na popularitu!

Takle už sem se dlouho nezasmál. Populární znamená bejt známej a v českym provedení bejt známej za každou cenu. Je celkem jedno za jakou. Stačí bejt celej vod razítek nebo mít za každou cenu pravdu, bejt věčně vožralej, mít víc plechování po těle než jiní a nebo klidně bejt jenom úplně blbej. To bych možná moh bejt i já, ale řadit se po bok vládních ekšpertů fakt nechci. Nehledě na to, že jim nešaham ani po kotníčky.

Ale uznávám, že mě asi zná víc lidí než dřív. Dřív než sem pustil první psaní. Teda musim někdy uznat, že mě to i potěší, ale hlavně sem rád, že se občas najde nějakej příspěvek na kroužek. Teď bych asi měl říct akvárko, cichlida a nebo aspoň otocinklus, aby to sem vůbec patřilo. Prostě tam nějak našroubovat akvaristickej "vejraz", ale aby to nevypadalo moc šroubovaně. Protože mě nic nenapadá, tak se na to vyfláknu. Ale pššš, nikde to neříkejte.

Malý ryby, taky ryby, se u nás říká. A já dodávám, malí lidi, taky lidi. A akvaristi zvlášť. (konečně tam to slovo mám=)) Takže sem prostě začal něco dělat s dětma. A napadlo mě vo tom něco spáchat písemně. Přesto,že to neumím, docela se to líbí. Snad!

Zpočátku sem ani netušil, kam to všechno směřuje a až časem se ukázalo, že je to i trošku práce na vejdělek. Občas se totiž stane to, že nám  opravdu někdo něco nepotřebnýho věnuje. Leckdy často i něco opravdu nepotřebnýho. Ale i věcičky užitečný. Teď bych měl zase vložit něco o rybách. Takže třeba tohle. Za zády mám čtyři velký akvárka. Stačí? I koruny už jsme dvakrát dostali. Takže velkej vděk.

Opačná strana věci je, že občas denně dostávám vzkazy, že sem pako, kretén a různý jiný tituly veleváženejch kmetů. Fakt asi musím bejt hodně zpomalenej, když mi to píšou tolikrát. Jen bych chtěl ujistit, že to vím a že už sem to pochopil. Takže moji milí obdivovatelé..něco novýho tam nemáte?

Jo, abych nezapoměl na pána, kterej se podepisuje Spravedlivý. Pane máte pravdu. Všechny dárky i koruny sem si nechal. Především sem vytvořil obrovskou sbírku akvárií. Je to velice jednoduchý, protože mi toho denně přivážejí 2 náklaďáky. Fakticky=)

A kolik to "Zadarmo" ve skutečnosti stojí?

Například máme nádrž a nic do ní. Je škoda to nechat ladem. Je potřeba sehnat vejbavu. Když se zrovna nic nesejde, strejda většinou sežene. V akvaristice!!!!

Dostanem nádrž, o který pochybuju. Teda o její vodotěsnosti. Ale je to škoda nechat ležet.  Po večerech rozeberu a očistím. Vezmu to ke sklenáři.... Václave, já Ti udělám cenu, ale něco si za to vzít musím! Takže prostě nikdy nebudu bohatej. No a co!

Teď by tady zas mělo bejt akvaristický slovo, takže populární Šavlovka zelená taxído. Nic jinýho mě nenapadlo. Taky je supr platit poštovný za kytičky, co nic nestojej.  Hlavně za ty, co za nic nestojej.

Ale nebejt akvárek asi bych se neseznámil s tolika lidma. Akorát mě vzalo za hercnu že se se mnou bavěj i takový lidi jako zubařka, menejdžr, říďa a tak. Některou pomoc ale opravdu s díky odmítám. Ne že bych byl nějakej posera ale vytrhání zubů ze známosti fakt neberu. Je to moc daleko=) Naštěstí!

Ale teď byc potřeboval radu, protože nejsem úplně pedagóg.

Že jsem dostal rám a spoustu součástek na kolo, abych moh brát děti na vejlety i jinak než per pedes, bylo supr. I kořeny do akvárka sme v tom  lese hledali! Že budou chtít tak často a tolik ...po zaběhnutí vydržej, je věc druhá. Chudáčci moje tlapičky. Ale fakt mě dojal ten manažer, co mi k vánocům poslal balík jako samice skotu. A na zpáteční adrese bylo napsáno. Jiří Jirka Jiráskova1 Jirkov. A na razítku bylo Praha.

V balíku byly 2 mptrojky a tři švýcarský nože. A kromě toho ohromný množství autíček a dílů k autodráze... Ještě z doby bolševický. Takže supr. Jen drobná chybička. Nemáme ovladače. Kouk sem na cenu na netu a vomyli mě. Bedna autodráhy mi doma zatím překáží a dát ji do družiny bez ovladačů, ale jinak v supr stavu, je blbý i mě blbci.

A přidanej dopis. Po návštěvě kroužku jsem usoudil a blablabla. A mptrojky a nože dostávám jako reklamní předměty. Jo a ty autíčka jsou ještě po mě.

Pár lidí už tady na kroužku bylo, to je fakt ale, k tomuhle člověku si obličej přiřadit nedokážu. Škoda, aspoň něco bysme mu s dětma nakreslili nebo tak něco...

Ale už měsíc přemejšlím a  nevím, jak z toho. Dětí je 15. A nedokážu někoho upřednostnit. Jako někomu dát a někomu ne. A vymyslet soutěž a výherce mi nepřijde v mejch silách. Snažím se je výst k tomu, že každej je jinak dobrej a nikdo není ten hloupější. Prostě sme jen lidi.

Radil sem se s i kamarádem!

Tak nebuď blbej. Sám máš děti, tak to dej jim a je klid. Problém je v tom, že nejsem moc rád, když maj děti zašpuntovaný hlavy. Ale hlavně ty hluchátka už maj svoje =).  Ale hlavně, dostali jsme to pro všechny děti. Já už takle spím blbě, jak mě všechno bolí. Copak ještě, aby mě žrala ta mrcha svědomí. A teď babo raď. Ale i dědčí rada je přípustná.

Ale abych to nějak ukončil.

Všem těm, kteří nás podpořili, pěkně děkuju! A všem těm, kteří nám zavidí, vzkazuju. Kdybych nebyl slušně vychovanej, tak Vám klidně řeknu, polibte si...

Venca

 

Za správnost informací zodpovídá autor článku, dotazy směřujte na autora. Hodnocení článku hvězdičkami provádí redakce. K článku se vyjádřete pomocí palců (líbilo se / nelíbilo se).

Hodnocení
*****

Líbilo se: 47x Nelíbilo se: 7x Zveřejněno: 05.02.2011 Upraveno: 05.02.2011 Přečteno: 1183x

Schválili: Bob66 ** 13.01.13

Související články
Žádné související články
Další články z rubriky Zábava
11.01.2010*****Akvaristiko, jaká si byla a kam kráčíš ?1370x
16.01.2013*****Jací jsme, aneb akvarijní abeceda...55x
02.12.2010*****Zaměněný písmeno a vězni skla1812x
15.06.2011*****Vejlet a jak se něco povedlo a něco mínˇ...576x
16.02.2013*****Řasokoule surprise31x
03.01.2011*****Zakrslý (trpasličí) terčovec2107x
01.03.2011*****Akvaristickej bůh....1800x
05.08.2013*****Jak jsem vypustil poplašnou zprávu514x
15.02.2009*****Obří akvárium HK2805x
07.04.2012*****Akvabrejle, iluze nebo fakt?636x

Komentáře návštěvníků
Celkem: 21 záznamů přidat komentář Funkce je dostupná pouze pro přihlášené uživatele

[21] LinaDee® 04.03.2013
Někdy jsou dary dary a někdy danajské dary.

[20] invalida® 11.02.2011
To nechání na škole mi nějak jde proti fousům..Vždycky vyhrávaj děti učitelů a pod...Zažil sem situaci..uděláte soutěž, kluk vyhraje a já vbám dám na akva..byl sem sprostej..

[19] RadioactiWe® 06.02.2011
Inak čo takto tie nože a mp3ky darovať škole, nech ich dajú oni komu uznajú za vhodné? Len taký nápad :)

[18] jajaapaja® 06.02.2011
Jó lidská závist je prevít.Vím o čem mluvíš vlastně píšeš .Tohle už mám zasebou.A nakonec ti nikdo ani nepoděkuje.Vlastně jo po několika rocích kdy už jsou z těch dětí chlapy tak se nějací našli.Já ti fandím.A dík za ně.

[17] PaDa® 06.02.2011
Tvoje články by byly populární snad i v maďarštině, ale budu rád, když to necháš tak, jak to je ;-)

[16] invalida® 06.02.2011
Nevím nevím..možná to bude tím že jsem čecháček=) ono je pravda že moravština je možná hezčí ale já mám hubu ukovanou takhle..ale moh sem klidně bejt i maďar...myslim že nejde o jazyk ale o myšlenku...

[15] Gogi® 06.02.2011
drzim vam palce v dalsom snazeni, sam som kedysi chodil do akvaristickeho kruzku,
ps:ako slovakovi sa mi ten "čecháčský přízvuk" velmi paci

[14] beowulfx® 06.02.2011
Nic proti, ale ten čecháčský přízvuk v těch textech je fakt strašný, možná proto tolik odpůrců, jelikož tento servr není jen o čecháčcích, např. moravákům to zní dost přihřátě ;) Proto všichni zpravodajové, publicisti atd. píšou raději neutrálním slovem, aby se ta naše slavná čeština neklonila k nějakému nářeči, jelikož by to ty ostatní mohlo pobuřovat ;ú)

[13] Qain® 06.02.2011
taky palec hore haj :) drzim vsechny palce at se krouzku dari.

[12] Romy® 06.02.2011
Sakra,kam Ty furt na to chodíš..? Už vím...to jsou všelijaké zkušenosti...No,po 15-ti hodinách v práci jsi mi vlil alespoň trochu života do žil. Díky...Jo,je 1:36...,taky pěkný,a ráno znova.....

[11] Bert® 05.02.2011
S mp3 a těma švícarákama udělej spravedlivou loterii ... prostě vylosuj vítěze, toť můj nápad

[10] Silent® 05.02.2011
U mně dobrý.

[9] Bob66® 05.02.2011
Václave neřeš pár blbců, je daleko víc lidí kteří ti fandí a nenech se tím odradit. Jsem jedním z těch co chtěly a chtějí pomoci dětem a něco jim poslaly a rozhodně si nemyslím že si to Václav nechává pro sebe :))) Dostal jsem od dětí krásný obrázek pancéřníčka kropenatého a určitě až budu probírat svoji akva skříň tak pošlu další věci které já až tolik nevyužiju ale akva kroužek určitě ano:) Držím palce a fandím ti, protože se snažíš o něco co většina lidí nedokáže!!!

[8] roper® 05.02.2011
Véno nedej se :)))

[7] Kajka99® 05.02.2011
já si naopak myslím že člověk může číst i to, co se mu nelíbí, a pak má právo na to po svém reagovat a svůj nesouhlas vyjádřit, ať už palci nebo komentářem, nebo připitomělými výkřiky. Ale na druhou stranu by měl počítat s tím že si to dotyčný nenechá líbit a také že může svými činy nebo výroky vyvolat protiakci :). Tak.

[6] katterinecka® 05.02.2011
je zajímavé že nikdo z těch co dali palec dolů se k tomu nevyjádří

[5] paulinn® 05.02.2011
aj ode mne palec hore... díky za tvý psaní i za tvou bohulibou činnost a na blbce nehleď ;)

[4] romant® 05.02.2011
Jo, jo, popularita je ošidná jak nula. Ovšem když se s toho dá něco vytěžit pro dobrou věc, tak to potěší i malověrné. Zas máš palec. Ať se daří nejen v akvaristice a nejen Tobě.

Upravit [3] ® 05.02.2011
Kašli na ty, co umí furt jenom prudit! Jinak držím palec při práci s dětma - ty si to zaslouží!

[2] katterinecka® 05.02.2011
ten první odstavec mě fakt rozesmál :-) Ke zbytku článku: obdivuju že ses do něčeho takovýho pustil, a co tě znám tak si z těch bl..čků určitě hlavu neděláš.
Články jsou aspoň jiný než ty obyčejný a taky jsou zajímavý. A když ti hloupější nedokáží pochopit že když se jim to nelíbí, tak to prostě číst nemaj, tak to už je jejich problém. Asi nedělaj nic jinýho, než že píšou do televize, že se jim nelíbil sobotní film, nebo do novin, že tam furt jen drbou

[1] petr85® 05.02.2011
Nojo, netrvalo dlouho a je z tebe celebrita. Dávám tomu ještě pár dnů a bude ti u dveří klepat bulvár :-)

Další články tohoto autora
09.06.2014*****Pes akvarista...555x
30.12.2012*****Ženská neakvaristická.....aneb, jak dostat opušťák...1225x
23.10.2012*****Další rozměr akvaristiky...856x
05.08.2012*****Chtěl/a bych akvárko... jsem tady dobře?1198x
17.07.2012*****Detektivka...745x
07.06.2012*****Lojzovo "Paků" a jiný pralesní rybky...1404x
17.05.2012*****Cyprinion macrostomus a trocha asociací...336x
12.04.2012*****Moderní komunikační kanály a jejich význam pro akvaristy501x
10.04.2012*****Proč si nepořizovat mořský akvárko...1131x
07.04.2012*****Zavřenej akvarista1044x
07.04.2012*****Akvabrejle, iluze nebo fakt?636x
07.04.2012*****Úspěchy a něco jako rodičák...477x
15.03.2012*****Akvarista, tvor z jiný panety, aneb když to člověk myslí dobře...2127x
24.02.2012*****Trojky, aneb když se daří...1281x
15.02.2012*****Brazílie a krajiny okolo...881x
13.01.2012*****Amazonie, domov oblíbených krunýřovců trochu jinak...1300x
12.01.2012*****Obchodování čili směna krunýřovce497x
10.01.2012*****Modrý ryby a neboli T.T....1091x
04.01.2012*****Kreveta Ostravská pruhovaná...997x
04.01.2012*****Říše zvaná akvaristika a její hranice...631x
03.01.2012*****Jak snadno zbohatnout na rybičkách...1107x
01.01.2012*****Bilance...506x
12.12.2011*****Rodič neakvarista a jiný pohromy...753x
06.12.2011*****Vesnická akvaristika v severním teritoriu aneb po česku...931x
19.11.2011*****Mříže, francovka, porcovanej medvěd a tak...672x
10.11.2011*****Proč? Proč ? Proč... aneb běžná schůzka s capartama...1301x
01.11.2011*****Těžká práce redaktora aneb rak...672x
23.10.2011*****Vodní pavouci...786x
21.10.2011*****Doprava krevetek...959x
10.10.2011*****Kýma, Bíma hárvestr... aneb téměř po prázdninách!742x
19.08.2011*****Jak se vyplácí práce s dětma...972x
22.06.2011*****Kratičkej reklamní...725x
20.06.2011*****Jak sem žehlil vodu...824x
15.06.2011*****Vejlet a jak se něco povedlo a něco mínˇ...576x
01.06.2011*****Kterak si aquarium udržovati v čistotě bez velké náročnosti na čas Váš, Choti Vaší neb Vaší panské služebné..1331x
27.05.2011*****Dětskej den aneb jak prudit rodičovstvo...a taky jak ho pumpnout...908x
28.04.2011*****Osmadvacet dní...otevřená věc veřejná..1475x
24.04.2011*****Jazykem, srdcem a jak na akvárko s omezeným rozpočtem.2159x
18.03.2011*****Tolerance1155x
01.03.2011*****Akvaristickej bůh....1800x
24.02.2011*****Souvislosti v akváriu2269x
22.02.2011*****Ekonomicky a různý jiný fígle...1396x
16.02.2011*****Teoreticky...1500x
06.02.2011*****Bludy abo i somariny, abo co sebe ja dovoľujem myšlec....1069x
03.02.2011*****Kterak si dobré rady k srdci neberu a o výhodách netu..988x
02.02.2011*****Tuctero zásad k dodržení, při činnosti bohulibé která jest se aquaristikou zove..1043x
01.02.2011*****Cabarius morbus vernum anguiila především druhu anguilla anguilla.975x
26.01.2011*****Šupleroidní psaní a akvaristika jako taková ...904x
25.01.2011*****Akvaristi na chatě..1452x
24.01.2011*****Biochemická autoregulace vodních rostlin...1165x
27.12.2010*****Akvaristickej potěr a co stále překvapí1439x
02.12.2010*****Zaměněný písmeno a vězni skla1812x
25.11.2010*****Svátky mrtvejch stromečků, ochotnej prodavač a konec akva.2464x
17.11.2010*****Akvaristika bez kravaty a tajemnej Pepa1785x
11.11.2010*****Ukradený dřevo2997x
08.10.2010*****Nepovedenej čtvereček..pozdravit?1615x
03.10.2010*****Pěstování ryb aneb akvaristika včera dnes a snad i..2297x
23.09.2010*****Tři prvňáci1401x
14.09.2010*****Jak sem choval listonoha a dokonce i dva3414x

© RYBICKY.NET - http://rybicky.net/clanky/623-tak-vam-pekne-dekuju