Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Copak je to za rybičku?

 

NápovědaFórum » Akvarijní ryby » Copak je to za rybičku? 

Akvaristik.eu

Přejít na předchozí stránku 63 Přejít na další stránku   1  
Copak je to za rybičku?
https://rybicky.net/atlasryb/fotogalerie/
Toto téma slouží výlučně k určení druhů ryb. Je-li ryba správně určena, pak další otázky (např. k jejímu chovu, nárokům, snášenlivosti, pohlaví či rozmnožování) pokládejte již v příslušných tématech fóra, nikoliv zde. Děkujeme, že pomáháte udržet přehlednost stránek. Hodně zdaru při určování ryb přeje redakce portálu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2009 20:31 Muž teabe [4] - ŽivorodkyRe: iblik
Keříčkovec žabí má na hřbetě podlouhlou ploutev.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2009 20:27 jokoz Re: dodmo
jedna je asi o polovicku večšia myslite že su vzacne alebo normalne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2009 20:21 dodmo Re: jokoz
keříčkovec dvoupásý samice
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2009 20:18 Muž iblik [4] - LabyrintkyRe: jokoz
keříčkovec asi žabí ale tim si nejsem jistej
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.05.2009 20:16 jokoz – mam ju 4 roky a nevim jak sa vola
Fotka k příspěvku
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2009 17:26 Žena Utahraptor [91] Re: jjjura
Je to labyrintka a proto nepotřebuje přídatné vzduchování, protože má labyrint pomocí kterého dýchá kyslík ze vzduchu a ne z vody, jako většina rybiček bez téhle vychytávky :) Ale to neznamená, že nepotřebuje filtraci, která z vody odstraňuje nečistoty :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.05.2009 16:41 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: jjjura
jéééé Betta splendens - Bojovnice pestrá smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2009 16:40 jjjura – Pomocte mi prosím...Jak se jmenuje?
Fotka k příspěvku Co to je za rybu? Zapomněl jsem cestou jméno :-D je to nějaký druh, který nepotřebuju ten motorek do akvárka...Předem děkuji za odpověď
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 23:03 Muž Sanka [10] Re: isamik
Tak ta druhá menší bude asi taky tenhle druh,ne?Myslím ty první dvě fotky..Vypadá úplně stejně,jen nemá tak vybarvenou ocasní polutev..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 22:36 Muž isamik [180] Re: Sanka
Samec A.viejita...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 22:33 Muž Barney [61] Re: Sanka
Přesně, samec A. viejita. Podívej se na obrázky google.
zecku, ani sem nestačil dopsat komentář a už si to sem napsal ty, grrrrr. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 22:31 zeck Re: Sanka
Apistogramma viejita- možná...
Možná ta macmastersova, ale na 100% to neni... :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 22:07 akar77 Re: Sanka
Mě připadá jako Apistogramma agassizi(Cichlidka Agassizová). hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 21:50 Muž Sanka [10] Re: Dinamit
Fotka k příspěvku Tak a tady je ještě jedna,zřejmě to bude ten samý druh,oba samečci..Ale tahle vypadá spíš na Cichlidka Macmasterova,nebo Cichlidka dvoupruhá,tedy aspoň podle mě..Takže se určitě pletu.. :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.05.2009 01:04 Žena Dinamit [68] Re: Sanka
Taky mi to podle fotek z atlasu přijde jako Nijsenova.
A kdo jí chudáka takhle zřídil?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   09.05.2009 15:28 zeck Re: Sanka
Kakadu asi ne. Netroufnu si říct co je to za cichlidku, ale je v dost mizerném stavu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.05.2009 15:23 Muž Sanka [10] – Prosím o rychlou radu,která je to cihlidka?
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Ahoj,moc prosím,poradíte mi jaká je to cihlidka?Osobně si myslím,že je to Nijsenova,někdo mi říkal že Kakadu,ale ta vypadá úplně jinak podle obrázků..Děkuji!
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2009 22:44 Muž bunda [28] Re: petula
Ježík i čtverzubci akvapedie.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.03.2009 22:36 petula – dotaz
Proim vas muzete mi poradit, jak se jmenuje ryba, ktera se v nebezpeci nafukuje??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2009 13:50 R Muž Silent [5949] Re: AngkorBeer
Taky bych se přimlouval spíše za parmičku červenoploutvou. Červenoocasá nemá ostatní ploutve zabarvené do červena. Na fotkách tady jsou evidentně mladé kusy, které mají sytější černé zbarvení těla. A i když fotky nejsou nic moc je na nich vidět zbarvení všech ploutví do červena.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2009 13:41 Muž AngkorBeer [0] - ParmičkyRe: xpetan
Tak já bych řekl že to je spíš parmička červenoploutvá... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2009 13:25 Muž . : Hunter : . [17] Re: Bexi
samec pavieho ocka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2009 13:23 Bexi Re: xpetan
řek bych skvrnitá tuxedo a čtvrtá fotka je samec pavího oka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2009 13:14 xpetan Re: Bexi
Fotka k příspěvku Nějak blbě sem to vložil :-(
prosím ještě co je to za druh pavího očka

A jinak bych moc chtěl poděkovat uživateli BEXI za bleskurychlou odpověď
A o jaký druh té platy se jedná?
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2009 13:08 Bexi Re: xpetan
2 fotka jsou platy a zmíněná parmička a třetí fotka by měl být samec parmičky duhové
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.03.2009 13:05 xpetan
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Potřeboval bych říct co je to za rybicky, prosím přesný název.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2009 09:40 Muž pařa:) [2] Re: Roman
Nechci se hádat, ale podle fotky tady na rybičkách akarka zelená samička tak když to porovnáte s fotkou romana tak je to stejné
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.03.2009 09:35 Muž jirka.p [60] Re: Roman
Myslím si také že je to Akarka zelená. Plavou mi v akva.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2009 09:35 Muž Březka [10] Re: Roman
Souhlasim s názorem že je to nějaká cichlidka. Jetli jsi ji sehnal v akvaristice tak by to mohla být samička cichlidky papouščí - Apistogramma cacatuoides někdy se stane že samičky srácejí zbarvení. A v akvaristikách se vyskytujou dost často. Ale samička cichlidky je to určitě. Teda aspon nevidim jinou sestu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2009 09:14 Muž Chem [837] Re: pařa:)
Tak to v žádném případě není akarka. V cichlidách nejsem ve své kůži. Je to ale nějaká Apistogramma , pravděpodobně A. viejita. Ale opravdu na sto procent si tím jist nejsem.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.03.2009 08:57 Muž pařa:) [2] Re: Roman
Mohla by to být Akarka zelená samička rybicky.net/atlasryb/akarka_zelena
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2009 23:04 Žena Alena.sv [89] Re: Roman
Na první fotce bude cihlidka,ale netuším jaká.Snad ti poradí ostatní.
Na druhé jsou skaláry a na třetí vidím mečovky a razbory klínoskvrné.
Chtělo by to si nejdřív o rybách něco zjistit(jaké mají nároky,a do jakého akvária jsou vhodné),než si je koupíš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2009 23:01 Muž Onďa [32] Re: Roman
Ta první je nějaká akara ( na 10% :-D ), ta druhá je skalára, ty oranžový jsou platy a ty s tou černou skvrnou ve tvaru trojúhelníku jsou rasbory klínoskvrnné. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2009 22:58 Keporkak Re: Roman
Ta vepředu je Cichlida a ta v pozadí je nejspíše Neonka obecná. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.03.2009 22:49 Roman – Co je to za rybky?
Fotka k příspěvku Dobrý večer, můžete mi prosím poradit? Před čtyřmi dny jsem si pořídil akvárko. Jsem úplný začátečník. Bohužel při výběru rybiček jsem nedával pozor a nevím jak se těmto rybičkám říká. Fotky rybiček, které neznám jsou zde: ( ronielin.rajce.idnes.cz/… )
Můžete mi prosím krom neonek poradit co je to za rybky? Předem moc děkuji. :-(
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2009 13:57 Mrakoplash Re: Anča
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.03.2009 13:50 Muž Yirka [9126] Re: Anča
Jsem si jistý, že na tuto otázku nečekáš seriózní odpověď. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.03.2009 13:48 Anča – Nevím co to je-můžete poradit??
Ahoj-dnes jsem v jednom akvišku viděla rybku a nevím co to je.... vím že bych m,ohla hledat v atlasu ale tam je těch rybek strašně moc a tak píšu sem...ta rybka má tvar těla asi jako neonka, je asi 6 cm dlouhá, je průsvitná, má červenou hlavu a černo-bíle flekaty ocas..díky za odpovědi ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.03.2009 01:21 Jiri Re: Imii
Nejedná se totiž o parmičku, jak je mylně na obálce časopisu napsáno, ale o razboru. Konkrétně se jedná o druh Rasbora pauciperforata - aquatab.net/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.03.2009 20:31 Žena Imii [45]
Na konci Aquaristika je obrázek následujícího čísla (tj. 2/2009) a jsou tam na fotce parmičky, ale já nemůžu najít co to je druh ... hledala jsem zde i na akvapedii a prd. Asi jsem slepá, nebo ta parmička nikde není coze

i40.tinypic.com/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2009 17:57 Muž Yirka [9126] Re: andrej850
Chvíli se jim tam bude líbit, postupně ti zmizí menší rybky a za půl roku se v nádrži ani neotočí. Jsou to ryby do opravdu velkého akvária s přizpůsobenou obsádkou, rostlinami i dekoracemi-zbav se jich dokud je čas.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2009 17:20 Muž xOB [83] - CichlidyRe: andrej850
rybicky.net/atlasryb/kerickovec_zabi
každopádně bych dal pozor na toto: Robusní, agresivní ryba. Lze chovat jen s velkými druhy ryb. S nedostatkem prostoru se agresivita zvyšuje. Dravec, malé ryby uloví. Rychle roste a je velmi žravý.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2009 17:14 andrej850 Re: arnošt
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Nemám tušeniem som začiatočník, ale ked som ich kupoval tak mi povedali že sú to prísavníky sumčie, albíny.Pridávam ešte jedno foto.

Sú dosť plaché, ale len do tej doby, pokial im nedám mrazené patentky. Idú sa o ne pozabíjať. Ale sa bojím že narastú do takých rozmerov že sa ich budem musieť vzdať,aj napriek tomu že sú to nádherné stvorenia.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2009 17:06 Muž arnošt [37] - RostlinyRe: andrej850
no ta fotka není nic moc, ale není to keříčkovec?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2009 16:57 andrej850 – Identifikovanie
Fotka k příspěvku Poprosím poradiť skúsených akvaristov, o pomoc pri určení drudu rybky. JE to prísavník podobá sa na sumčeka je pažravý a za mesiac narástol o 5 cm do dlžky.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2009 00:42 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Denisa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2009 00:31 Muž bunda [28] Re: Denisa
Je to DEMEKIN, vyšlechtěný karas, černá forma, existuje i v červené forně www.akvarko.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2009 23:51 Denisa – neviem co som to kupila....
Fotka k příspěvku ahoj...vedeli by ste mi pomoct?kupila som si rybicky.....podobaju sa telickom i chvostom na zavojnatky...vlastne su skoro rovnake...len...moje su cierne zo zlatym bruskom a maju take vypukle ocicka....mate niekto takuto rybku? :-O
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2009 07:21 MirkaP Re: Marcelo313
Ahoj, vypadá jako pancéřníček kropenatý. Když si tady najedeš na ryby, vyhledávání a zadáš tam pancéřníček kropenatý, najde to popis a dokonce i rozdíl mezi samičkou a samečkem. Tak si hezky počti a hodně štěstí s chovem ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2009 06:51 Jealoussy Re: Marcelo313
https://rybicky.net/atlasryb/fotogalerie/
Toto téma slouží výlučně k určení druhů ryb. Je-li ryba správně určena, pak další otázky (např. k jejímu chovu, nárokům, snášenlivosti, pohlaví či rozmnožování) pokládejte již v příslušných tématech fóra, nikoliv zde. Děkujeme, že pomáháte udržet přehlednost stránek. Hodně zdaru při určování ryb přeje redakce portálu.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [63] ...... 71

Zpět na obsah sekce Akvarijní ryby • Zobrazeno 226286x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/147-copak-je-to-za-rybicku?od=3101