Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 18 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 21:24 Žena Kytka [2146] Re: Danila
Ten odkaz nějak zlobí: "Hmm, stránka kterou jste zadali, nebyla nalezena"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 21:22 Muž půlpy [2131] Re: Kytka
petulinakk má zájem o anubias, ne o rybičky :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 21:22 Žena Danila [4489] - SumciRe: petulinakk
Máš ho tady:-) Jen upozornění - má 40 cm na výšku a kolem 20ti na šířku :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 21:22 Žena Danila [4489] - Sumci
Kromě všech možnejch pohrom máme ale i dobré zprávy:

1. Jsme výhradním distributorem a velkoobchodním prodejcem akvarijních písků Flexiobklady v Praze ( což v praxi znamená, že kluci mají pracky vytahané ke kolenům a na skladě je minimálně tuna) www.flexiobklady.cz/…

2. Díky spolupráci se značkami Dennerle a Eheim máme v Braníku stejné ceny, jako v internetovém obchodu macenauer.eu/…

Plus samozřejmě servis, což velmi oceňují ti, kterým se něco pokazilo, protože být bez filtru měsíc,nebo jen pár dní je dost podstatný rozdíl:-)

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 21:20 Žena Kytka [2146] Re: petulinakk
A budeš ho chodit venčit do Vltavy? smich
EDIT: Než jsem to napsala, tak tam přibylo pár nových příspěvků. Myslela jsem, že toužíš po tý "lybičce" a vono je to zase o kytkách hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 21:19 Žena petulinakk [2016] Re: Danila
Juu pokud je ještě k mání, můžu si ho zamluvit?? Přijela bych si pro něj zítra :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 21:19 Muž Voky [23] - Cichlidy
video z indie na discovery jsem videl ale todle jsem necekal. holt mate ty ryby vic krmit
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 21:12 Žena Danila [4489] - SumciRe: petulinakk
Je nádhernej, poslední tu ještě je a doufám, že se mi ještě zadaří ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 21:09 Žena petulinakk [2016] Re: Danila
Ten anubias je bomba, předpokládám že po tom posledním se už zaprášilo, budou další? :-) Pokud ano, hlásím se hlásím :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 21:08 Žena Danila [4489] - Sumci
Hlavně ji sežral!!!
Oni jsou to ještě drobci smich
Ale ten sumec žere v Indii malé děti, takže ho malý Hydrolycusátko s malými zoubky nevyvedlo z míry. Nás tedy ano smich
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 21:06 Muž Voky [23] - Cichlidy
to jako sumec usmrtil tu zubatou bestii ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 21:02 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Já jsem pro změnu objevila Ameriku - Anubias variegatus - zelenobílá nemá chybu,ale už mi zbyl jen jeden....
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 20:58 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.08.2013 20:58 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Jsme zpět.
V Braníku se toho událo tolik, že je to na samostatný článek, ve zkratce můžu jen konstatovat, že v nemocnici líp vaří než léčí, Zikouš nabourán stoletým stařečkem vyvázl bez zranění, ale půjčené auto bylo na odpis.
Naše vlastní auto bylo nalezeno policisty i s zfetovaným automechanikem ve tři ráno v Modřanech, automechanika sebrali, ale v autě zůstala dívenka sjetá na ráfek a dost nepříjemnej dobrman :-D
Povodně jsme přežili, až na takovou drobnost, jako je propad pilířů, podlahy a prasknutí celé stavby od štítu ke štítu - obávám se, že to tentokrát trocha akvarijního silikonu nespraví :-D
V Braníku přibylo ryb a to tak, že dost a půlroční práce s popisky se chýlí ke konci - je to PECKA!

Zikouš si piplal malého goonche a trápil se, že málo papá.... drobeček viz foto...
Goonchík pak ale dostal hlad a nažral se po svém.... viz druhé foto in memoriam hydrolycus scomberoides....
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.07.2013 22:44 Žena Nessy [25] - Živorodky – Dnešní nákup
Děkuji za milou obsluhu, díky které jsem si nepřipadala jako že otravuji i když jsem otravovala X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   23.06.2013 06:44 R Žena Jarka [172] – 22. červen 2013
Fotka k příspěvku Příjemné setkání s majitelem obchodu při naší cestě na sraz hafici.net.
tipynavylety.net/…
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   03.06.2013 22:15 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Kytka
Jo a zapomněla jsi dodat, že když na sázení kytek nepotřebuje šnorchl tak je to miníčko. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   03.06.2013 21:12 Žena Kytka [2146] Re: invalida
invalida napsal: Chci tě vidět rejt v potápěčským stydim
Mě ne, ale Ziky má praxi, on leze do každý nádrže, kterou dělá :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   03.06.2013 21:09 S Muž invalida [3881] Re: Kytka
Chci tě vidět rejt v potápěčským stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   03.06.2013 21:08 Žena Kytka [2146] Re: Danila
Jezírko máte pěkné :-), ale bojím se, že ty tvoje macešky akvarijní nebudou.
Tady už by nemuselo platit Horácovo pravidlo, že ať si pořídíme jakoukoliv nádrž, časem se nám začne zdát malá stydim

Pokud by ses rozhodla udělat z toho trošku sušší biotop, tak napiš, přivezla bych ti ze zahrady nějaký kytí - kosatce, letničky a tak.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.06.2013 21:04 Muž RadekH1 [129]
Fotka Vašeho jezírka se už objevila na facebooku :)
PS, ale já ji tam nedal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   03.06.2013 20:10 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Danila
Dášo přiznejte se. Že celej ten hubuk kolem zaplavený Prahy je jen kuli tomu, že vám na krámě trochu povolilo v těsněních výstavní akvárko? ano

Jinak přeji co nejmíň škod způsobených vodou jak doma tak v prodejně.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   03.06.2013 20:10 Muž MiKu [50] - TetryRe: Danila
Vypadá to úžasně přirozeně, biotop zatopené Amazonky. Držím palce
M :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   03.06.2013 20:03 Muž Louka [49] Re: Danila
tam by se,ale dali chovat pěkný kousky :) Jinak jestli bys mohla tak mu doporuč nějaký výkonější filtr :) má to trošku kalné ;-)
Edit 20:13 : jinak taky doufám že bude co nejmíň škod až voda ustoupí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   03.06.2013 19:49 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Danila
Plně chápu, že ne každý se spokojí s malým jezírkem o objemu 10 kubíků a že je potřeba trochu větší, ale takto? Tak ať zase rychle ustoupí jak přišla a nenechá žádnou škodu v ideálním případě...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   03.06.2013 18:23 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku ZOO Braník normálně funguje, voda se k němu nedostala ani v roce 2002. :-)

Trochu potíže máme na zahradě, protože Zikyho plán zahradního jezírka se poněkud vymkl kontrole...fotka je z nedělního rána, dneska už by musel plavat :-D
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   19.05.2013 10:04 Muž acik [416] Re: fido16
jo jo sklorex je perfektní,ten doporučuji nejen co se ryb týče,ale i lidi co tam pracují, jsou užasní a poradí uplně s čímkoliv... parádní přístup!!!
fido16 napsal: Sklorex je perfektní. Ryb kam se podíváš rostliny taky hezký. Z ryb mají převážně klasiku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2013 09:55 Muž fido16 [631] Re: Moucha
Sklorex je perfektní. Ryb kam se podíváš rostliny taky hezký. Z ryb mají převážně klasiku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2013 23:44 Martin71 Re: Moucha
Já vám to neberu jen připomínám že jen ten největší hlupák si může myslet že obchod je samaritánský podnik že za něco nakoupím a za méně prodám. Proto ta reakce že fungují teprve 3 roky a za 20 let podnikání asi nakoupí za draho a budou si moci dovolit za levno prodat?? Nebo na co mají lidi čekat? Nechat nohy v teple a klidu?? smich smich smich

Prostě to funguje tak že je nabídka a poptávka Danila nakoupí ryby a buď je prodá nebo ne, to je obchod. Pokud si najdu čas koupím je laciněji u Papíka pokud tam nemám cestu a vím že je má Danila koupím si je s přirážkou u ní třeba i v sobotu nevidím v tom problém. Danila ryby nakoupila nějakou dobu se o ně starala právem jsou dražší platí nabídka - poptávka. Tak to má snad i fungovat ne? To že dám odkaz že je možné sehnat laciněji není nic trestného pokud si Danila zde dělá reklamu proč by nemohla i druhá strana? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.05.2013 23:24 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Martin71
vzdycky je to o penezich.... a soucasna ekonomicka situace proste nenahrava soukromym podnikatelum.....

on blbej zamestnanec s platem okolo 15000 cistyho musi za mesic vydelat řádově 100000 (dane a dalsi naklady jsou fakt desny)....

a s tema cenama to nejni az tak desny.... na Prahu

proste kamenej obchod (v pronajatych prostorech), v centru Prahy, s nejnizsima cenama v republice a nejsirsi nabidkou i vzacneho zbozi, které se málo prodává.... to je naprosta utopije, pokud to nekdo nedotuje, ci nejsou vysoke denni trzby

proste v cenach urciteho zbozi je nemozne konkurovat e-shopum s temer nulovymi naklady, jenz mnohdy jsou i pod cenu, kterou doporucuje vyrobce zbozi!!!

a musis pochopit ze rataj, sklorex i vivarko nebyly tam kde jsou hned po otevreni, trvalo jim to peknejch par let a ani o ni nejsou bez problemu....

nikdo Vas nenuti koupit zbozi o kterem si myslite ze je predrazeny, nebo nekvalitní

tem nejvetsim rejpalum bych pral aby si to zkusily za tim pultem na vlastni kuzi, treba by pak byly tolerantnejší

a jsem radsi kdyz nepasujou popisky u nadrzi, nez aby byly zanedbavany ryby
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2013 22:41 Martin71
No a Danila je snad vyčaruje ne? smich Nebude to tak že je taky nakupuje ve velkoobchodu? ;-) Nechci slevu zadarmo smich Je to samaritánka, nebo obchodnik?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2013 22:36 Martin71 Re: RAP
K Papíkům jezdím dost často co je tam za problém?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   18.05.2013 22:33 RAP Re: Martin71
S tím posledním odkazem bych se moc neoháněl. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2013 22:31 Martin71 Re: vaaclav
Poč bych měl čekat? A na co?
Pokud chci lacinější a exotické druhy ryb mám je tady.

www.aquarium.cz/…

www.kalaba.eu

www.profi-aquarium.cz

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   18.05.2013 21:57 R Muž vaclav [14613] - Echinodory + stonkové rostliny
Bráník funguj 3 roky Ostatní mají desetiletí náskok takže to chce klid a nohy v teple. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   18.05.2013 20:47 Tereza Re: Danila
Danilo, je přece jasný, že vybudovat něco vlastníma silama není kumšt! Kumšt je zdědit hromadu prachů a koupit si to hotový! No a hlavně, jako správná akvaristika máte přece nabízet hlavně ryby, který se špatně prodávaj! smich

A měli byste se teda polepšit. Protože neuspokojit zákazníka, který chce pořád nové ryby, váš výběr mu připadá žalostný a přitom to, co vám plave v nádržích, nezná, tak to byste se měli fakt stydět :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2013 20:27 Muž Treeman [249] Re: Danila
Jasný nepříjemný shrnutí stavu:-( Já sem u vás také byl a viděl sem obchod a je to zhruba tak co popisuje Voloduson®. Nejsem z Prahy ale z okolí Liberce ale musím konstatovat že sortiment je užší a jsou nějaké nedostatky a přidávám i rozdílné ceny oproti cenníku na vašich stránkách a na prodejně na druhou stranu uznávám že neprovozujete e-schop takže si nemůžete dovolit držet širší sortiment techniky.

Bez urážky to co sem si přečetl na tomto webu a získal z doslechu mě utvrdilo že je ZOO Bráník super pecka číslo 1* a pak sem to viděl a zažil sem zklamání.

Závěrem do Prahy sem přijel po několika letech a zas to tak bude a dále se k tomuto tématu nebudu vyjadřovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2013 19:28 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: fido16
staci si dotycneho progooglit a vite odkud fouka.... designer milujici ADA

asi su budu muset udelat vylety k ratajovi a do sklorexu abych mohl srovnavat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2013 16:06 Muž fido16 [631] Re: Danila
MYslím si že spisovatel by si měl dat obklad na hlavu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2013 15:54 Žena Danila [4489] - SumciRe: LiborSprysl
Já nikomu jeho názory neberu ;-) a příspěvek je místy tak mimo, že mne to rozesmálo :-D Specielně stížnost, že je tu malej výběr a málo nových druhů a hned nato, že to co tu plave nezná :-D V každém případě je ale na některých věcech kus pravdy....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2013 15:49 Muž LiborSprysl [9015] Re: Danila
Ty s tím něco provedeš, aby takové reakce nebyly... ;-) palec ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2013 15:47 Žena Danila [4489] - Sumci
Trochu jiný pohled a reakce na článek o ZOO Braník.... ( rybicky.net/clanky/1215-tri-roky-se-zoo-branik )

[11] Voloduson® 02.05.2013
No trosku prehnanej clanek o Zoo Branik. To, ze se jedna nejspis o nejlepsi verejnou prodejnu ryb v Praze je asi fakt. Bohuzel. Prestoze tam nakupuju celkem dost casto, mam hromadu kritickejch dojmu. To, ze nekdo vystavel neco na koleni neni zadnej zazrak, v podstate to tak udelali vsichni, Vivarium, Sklorex, Rataj apod... a jsou naprosto nekde jinde... Tedy: Ryby jsou v braniku pekelne drahy... Vcetne beznejch druhu.
Vyber je zalostnej. Jasne, oproti akvaristice na sidlisti je to parada.
Ale kdyz tam budete chodit rok, dva, zjistite, ze prodavaji neustale to stejny... A hlavne, to co se dobre prodava. Tohle se treba s Vivariem neda srovnat (jasne Vivarium je o dost vetsi akvaristika... Ale jejich snaha dostavat na trh neustale nove ryby je jasna). Zakladem kazde akvaristiky je predevsim kvalitni oznaceni nadrzi a ryb v ni. Kdo byl nekdy u Rataje asi vi o cem mluvim. Co je tak tezkeho na tom, vytisknout nazev rybicky s alespon strucnym popisem chovu? Ne kazdy zna vsechny druhy ryb a tem brigadnikum, kteri v Braniku pracuji, vzdy kdyz tam jedu, neverite ani nos mezi ocima... Tedy, kdyz uvidite u akvarek postavat osklivyho typka s mobilem v ruce, lusticiho anglicke atlasy ryb, jsem to ja... Skoda. Kdyby jim sedela alespon jmena ryb v nadrzich. To co je na listeckach hledate marne a to co tam plave neznate...
Dale, ze jste nevidel lepsi nabidku rostlin? Delate si srandu? I v Hornbachu je nabidka rostlin desetkrat vetsi... To co je v Braniku, je zoufalost, dle meho by se na to meli vykaslat a prodavat jen ryby. Na rostliny jsou tu jini velci hraci v Praze. Treba uz zmineny hornbach nebo aquascape.cz, ktery na svem showroomu prodava mozna nejvic rostlin v CR vubec... Kdyz popojedete o pul kilometru dal, dostanete se do prodejny juwellakvarium, kde maji rostlin dvakrat tolik... Takze rostliny? Opravdu ne...
A technika? Tak to uz je vubec vysmech. Cinsky smejdy a pochybne znacky... Nejlepsi co tam koupite je o pulku drazsi set dennerle nez je v kazdym druhym hobby marketu. Popripade extremne predrazenej (az 2x tolik) eheim... Vse je na objednavku. A kdyz si to objednate, tak se vam z ceny protoceji panenky...
Braniku nepreju nic spatneho. Prave naopak. Ale pevne doufam, ze se v Praze co nejdriv objevi profi akvaristika, stylu Vivaria ci Sklorexu, ktera konecne ukaze Prazanum jak ma spravny obchod s rybama vypadat... Je to dost ostuda, ze nic podobneho v Praze neni.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.05.2013 08:59 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
sice nejsu Vaclav, ale stavim se a beru i fotak
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   11.05.2013 06:45 Muž Ičin [1405] - CichlidyRe: Danila
Díky moc
Já samozřejmě chápu, že nemůžu volat v pátek v 8 večer, proto jsem volil tuto cestu. Ale chápu, že lidi jsou blázni. Taky jsem pracovní telefon nechával v práci a pro nutné případy jsem dával osobní
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   11.05.2013 01:50 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
koukam taky NIGHTWORK.... ty workoholici jsou desny....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   10.05.2013 22:35 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Jak konstatoval uživatel Vaaclav ve své fotoreportáži : rybicky.net/clanky/1215-tri-roky-se-zoo-branik
měl zpočátku spoustu důvodů prudit kvůli kytkám v Braníku :-D

Tak jsme se konečně polepšili a dnes v noci konečně uvádíme do provozu i druhé 140 cm dlouhé
akvárko speciálně upravené pro kytky..

Fotka je zoufalá, kytky nejsou ještě všechny urovnané( doladím k ránu), takže výzva: " Václave, doraž, nafoť a buď spokojen" smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   10.05.2013 19:43 Žena Danila [4489] - SumciRe: Ičin
Vyřízeno, omlouvám se, ale nestíhám odpovídat, někdy je lepší zvednout telefon a zavolat, je to nepoměrně rychlejší ano

728 364 962 v otevírací době - po-pá 10:00-18:30 so 11:00 - 17:00

Telefon je na prodejně, psychicky jsem neunesla půlnoční telefonáty (že je v akváriu červík), telefony v šest ráno ( jestli mám v obchodě šneky) telefony v neděli v poledne ( jestli máme otevřeno) a podobné radosti.
Děkuju za pochopení. ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.05.2013 23:19 R Žena Jája [1426] - ŽivorodkyRe: Danila
Připojuju se s přáním k narozeninám - nejlepší znamení jsou býci. tone Něco o tom vím, jsem taky býk, narozky jsem měla včera. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2013 20:04 Muž snehulda007 [850]
Taky se připojuju s přáním hodně zdraví a ať se ti splní tvá největší přání.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2013 19:57 S Muž invalida [3881]
Taky gratuluju ano

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [18] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=851