Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 16 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 16:33 Žena doklwnik [347] - HalančíciRe: Aforte
S chutí do toho www.novinky.cz/… ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2013 17:46 Muž Aforte [533] - Rostliny
No to jo. :-D Až by trochu vyrostla, tak bych pro ní byl třešinka na dortu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2013 17:44 Muž Burik [727] - AquascapingRe: Aforte
Whiskasem :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2013 17:41 Muž Aforte [533] - Rostliny
Hned bych si jí vzal domů :-D Otázka čím bych ji krmil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2013 17:40 amrtin Re: Danila
Tak ta je suprová palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   09.09.2013 17:01 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku A Ziky mi ji nechce koupit.... sad
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.09.2013 16:59 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Tisková oprava:
V ZOO Braník dnes nebyla bomba, ale puma smich
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2013 14:56 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: Designer
tak to potom ho v tom asi vykoupem a při tom může bumbat dosyta :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2013 14:00 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Designer
Snad nechceš vědět kolikrát se ještě kamarádil smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2013 13:59 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: vlk9
No prave proto jo, at jeste dlouho pise pohadky pro dospele, dobre se to cte ;-) .
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   27.08.2013 13:42 Žena Danila [4489] - SumciRe: darka
darka napsala: Blondýna děkuje za vysvětlení pojmů :-D , pokud se v září do botanky a tím pádem určitě i za Dášou vypravíme, cedulky si přečtu a ťukat nebudu, slibuji smich
OT prosím, ale nedalo mi to smich


Blondýny děkují za vysvětlení pojmů smich
Co se týče botanické zahrady, tak to vidím spíš na nějakou pařbu u nás, jak každý rok jste holky vítány, nocleh v Praze zajištěn, ale na výstavě se sejdeme jako návštěvníci...Letos s námi pořadatel nepočítal, ale upřímně řečeno, spíš se nám to hodí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2013 12:33 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: invalida
Zkus bublinkatou vodu...

...nebo radeji pivo, tam je taky bublinek dost, staci toho pit denne dostatek, jen to muze peknych par let trvat, nez jatra zaznamenaji kyzene tvrdnuti smich .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2013 12:29 S Muž invalida [3881] Re: Designer
Furt sem váhal jestli sem kus k udržení...dám na Tebe a jdu se utratit...Jen se bojím jestli to nebude bolet.... ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2013 12:11 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: invalida
invalida napsal: Tohle mi řek doktor a u toho nabíjel zásobník do devítky....nic moc pocit

No jsme na akva strankach, tady obcas radime setrne utratit, takze pro nas nic noveho smich .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2013 10:10 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: souky
wifinou to nebude, protože doma to fachá v pohodě a tam těch wifin je taky dost, nemluvě že jsme na hlavní přenosový trase klfree.net (Kladno-Praha)

to Terka: když on je netykafka, navic s napomadovanou prehazovackou, nejni o co stat....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   27.08.2013 09:16 Tereza Re: Moucha
Moucha napsal: s klepanim na nadrze taky intenzivne bojuji.... ale nekteri jsou nepoucitelni, i kdyz jednomu to vysvetluju nekolkrat za mesic huz pres tri roky..... no on je to takovej exot.... starej mamanek

Tak mu začni klepat několikrát do měsíce na čelo ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2013 08:14 Muž souky [592] - RostlinyRe: Moucha
já bych to klidně viděl i na wifi, na jaký frekvenci to pracuje?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2013 06:59 Muž LiborSprysl [9015]
Ony ty cedulky jsou prodejcova obrana...ze zákona mimochodem povinná...má-li je, pak se například zákazník ztěžka může točit na tom, že neonka nezvládne 10 stupňů mrazu, pokud se zapomene v hovoru před obchodem se svým známým a rybky zdechnou...Stalo se. To není vymyšlený příklad... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.08.2013 06:28 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Kytka
pokud je nenapodobuji.... momentalne resim ze kolem akvarek mam el. mag ruseni, ktere mi rusi digitalni termostat (to je tak kdyz cidlo nema stineny vedeni)
prvni pachatel je vzduchovadlo, to zari desne.... ale bohuzel i kdyz ho odpojim tak neco obcas zarusi cidlo, tak že teplomer ukazuje 131,8°C nebo i -85°C (el. rozvody v baraku jsou v desnym stavu).... el. ohradnik by situaci jeste zhorsil

uz abych mel to novy akvarko a filtr z Braniku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.08.2013 23:58 Žena Kytka [2146] Re: Moucha
a pořídit elektrickej ohradník? stydim

zaráží mě, že když jsem náhodou v nějaký akvaristice, tak na nádrže klepou zásadně dospělí, děti taková blbost nenapadne
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2013 23:35 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Kytka
s klepanim na nadrze taky intenzivne bojuji.... ale nekteri jsou nepoucitelni, i kdyz jednomu to vysvetluju nekolkrat za mesic huz pres tri roky..... no on je to takovej exot.... starej mamanek
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   26.08.2013 22:34 Žena Kytka [2146] Re: Tereza
Nebude. Exoty, co klepou na nádrže, hází Ziky rovnou jako krmení do výstavní nádrže :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2013 22:21 Tereza Re: Kytka
A bude na těch Dáši cedulkách napsáno taky Neklepat? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.08.2013 21:58 Žena asttra [5] – obchod
Omlouvám se, že se vkládám do diskuze, ale sleduji to tady už od minulého týdne a protože jsem dneska byla na Moravě, tak jsem si udělala zajížďku do Brna mrknout se na ten, už teď nevím kým, oslavovaný sklorex. A na základě dnešní návštěvy mi to nedá a musím reagovat. Ano - mají to tam hezké, ano - mají krásný výběr, ano - prodavači mají znalosti (asi hodinu jsem sledovala cvrkot). Je to pěkný obchod ... ALE: mají větší prostor, proto je tam toho víc. Sortiment rybiček se mi zdá stejný, stejně jako rostlin ... a vzhledem k tomu, že jsem byla na Braníku v pátek, tak mohu říct, že je to opravdu jen o tom, kdo má zrovna teď jaký navezený materiál. Takže srovnávat něco takového může fakt jen ignorant, který náhodou jednou (až dvakrát za rok) navštíví prodejnu a náhodou natrefí na čas před dodáním zboží. (Mimochodem - na Braníku měli v pátek asi 10x víc rostlin než ve sklorexu dneska ... a kdo se chce o to hádat, tak ať si to jako já zhruba spočítá ... a vsadím se, že za pár dnů bude ten poměr zase jiný.)
hop

A je tu ještě jedno velké ALE, pro které jsem se tady rozhodně rozhodla přispět: na Braníku se mi NIKDY nestalo, že by mi něco neprodali (no nechci zrovna nesmysly jako skaláru do 2l koule :) ). Respektive - vylovili mi rostlinku i z akvária o kterém jsem si myslela, že je ukázkové a tudíž jsou dekorace neprodejné. Musím říct, že jsem zírala tenkrát jako čerstvě vyvoraná myš. Narozdíl ode dneška ... a to akvárko v Brně silně pochybuji že bylo ukázkové a tudíž nedotknutelné :-O

Tím se samozřejmě nechci dotknout sklorexu - je to jen subjektivní srovnání na základě zkušenosti (a ano - byla jsem dnes ve sklorexu poprvé, tudíž i já se bohužel řadím do skupiny posuzovatelů na základě jedné návštěvy do roka.)

Nicméně dávám Braníku a jeho majitelům rozhodně palec nahoru za super akvaristiku, která se může směle zařadit mezi republikovou špičku. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2013 21:12 S Muž invalida [3881] Re: petulinakk
Tohle mi řek doktor a u toho nabíjel zásobník do devítky....nic moc pocit petulinakk napsala: Na to měla moje kamarádka bezva nápis na dveřích, ačkoliv ve většině zmiňovaných institucích samozřejmě oficiálně nepoužitelný :-) :

"Každého třetího návštěvníka střílíme. Druhý právě odešel. Klidně se ptejte!"
stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2013 21:08 Žena darka [520] Re: Kytka
Blondýna děkuje za vysvětlení pojmů :-D , pokud se v září do botanky a tím pádem určitě i za Dášou vypravíme, cedulky si přečtu a ťukat nebudu, slibuji smich
OT prosím, ale nedalo mi to smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2013 20:33 Žena petulinakk [2016] Re: Kytka
Na to měla moje kamarádka bezva nápis na dveřích, ačkoliv ve většině zmiňovaných institucích samozřejmě oficiálně nepoužitelný :-) :

"Každého třetího návštěvníka střílíme. Druhý právě odešel. Klidně se ptejte!"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.08.2013 19:55 Žena Kytka [2146] Re: petulinakk, danio
Tukan (původně psáno ťukan) = blbec ťukající na dveře, na nichž se skví nápis jako kr*va "Neklepat". Vyskytují se především v čekárnách lékařských ordinací, jednacích prostorách bank, pojišťoven atp.
Obecněji lze použít pro všechna individua kategorie "proč bych tu ceduli měl číst, natož respektovat".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2013 17:45 Žena petulinakk [2016] Re: danio
Aaaa děkuji :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2013 17:42 Žena danio [587] - MiniakváriaRe: petulinakk
Tukani = tupci ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2013 17:34 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Kytka
No presne! Psal jsem to asi pred 14ti dny, jak jsem stal pred akvarkem s nadhernymi malickymi Ancistrusy, jak se mi libili, a pri pohledu na cedulku jsem uvidel: rybicky.net/atlasryb/krunyrovec_sitovany
Nikdo nemuze vedet vsechno, tyhle ryby jsem nikdy moc neresil, mohly by ublizovat Echinodorum, ale kdyz jsem se podival na cedulku, hned mne to trklo, i letmy pohled stacil, abych si vybavil jak to vyroste velke :-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2013 17:23 Žena petulinakk [2016] Re: Kytka
Kytka napsala: ušetří vysvětlování tukanům a blondýnám

velmi OT, ale nemohla jsem si pomoct - co/kdo je tukan? každé obohacení slovníku našeho krásného jazyka je vítáno :-D

A jinak abych nebyla úplně mimo - cedulky jsou bezesporu velké plus, ale obávám se, že čas ušetřený personálem vysvětlováním kolik neonek může být v kouli, místo toho vyplní vysvětlováním toho (pro ty co budou číst cedulky), co je to omnivor, herbivor či carnivor. Protože mnoho i snažících se a vzdělávání lačných laiků toto asi přímo v obchodě nepoberou...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.08.2013 16:49 Žena Kytka [2146] Re: navik
Zůstávám nepochopena hmm
Já to taky vítám, nebudu muset běhat kolem nádrží s netem v mobilu a hledat informace na rybičkách, když si chci něco ověřit.
Byl to jen povzdech nad Terezinou poznámkou, že to ušetří vysvětlování tukanům a blondýnám, protože tito, ač by měli číst jako první, si cedulek ani nevšimnou a budou se stále dožadovat jedné neonky a skaláry do koule. sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.08.2013 14:04 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Danila
No dulezita je tam i ta cena. Kdyz jsem u Vas byl, na cenu jsem se neptal drive nez u pokladny, ono mi na ni az tak nezalezelo, kdyz jsem si nesl co jsem chtel. Ale bral jsem u Vas treba Echinac, ktery jsem ani nevedel, kam ho dam. A tak jsem se zeptal na cenu a az pak prohlasil, ze beru. Byt tam tehdy ty ceny, mozna bych si odnesli ty prave pro mne nepotrebne Echinace klidne i 3, ze je dam do truhliku, pac drahe to nebylo.

Ja mam treba hubu dost prorizlou, nekecam toho mraky a nemam problem se zeptat, ale kdyz prijde nekdo a chce vic veci, a na kazdou cenu se ma ptat, je mnoho lidi te povahy, ze se na to vybodnou a odejdou jen s jednou veci, proste se vicekrate zeptat stydi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.08.2013 13:16 Muž navik [908] - SumciRe: Kytka
NO, já bych tak nezobecňoval, popisky vítám a čtu rád a předpokládám, že pro většinu zákazníků informační smysl mají, obzvláště když jsou profesionálně zpracované a obsahují základní nezbytné informace.
Nabídka v Braníku je (jak jsem se měl dnes možnost opět přesvědčit) bohatá, občas se vyskytnou pěkné špíčky (které přesahují mé znalosti) a je určitě užitečné si základní info a nároky přečíst sám...
Za cedulky velký palec (i když si dovedu představit tu práci s nimi...)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.08.2013 08:19 Muž Ičin [1405] - Cichlidy
Občasto je to fajn věc i pro toho prodávájícího ;) Není nic horšího, než vzpomínat na nějakou prkotinu. Únava a stres (nemusím vám představovat :) ) dokážou občas z hlavy vyhnat i základní vědomosti. Pak stačí jen mrknout a už je vše jak má být. Plus to vypadá profesionálně
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 23:59 Žena danio [587] - MiniakváriaRe: Kytka
Jo, pro ty, kdo informace chtějí mít rychle na očích jsou pravdivé kartičky super, takže palec Ale ve skutečnosti ti tukani s blbými dotazy skutečně kartičky (nápisy na dveřích atd.) nečtou tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 23:02 Žena Kytka [2146] Re: Tereza
Obávám se, že takový lidi nečtou. A je jedno, jestli jde o knížky, web nebo cedulky na nádrži hmm

Ale za mne mají kartičky velký plus potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 22:55 Tereza Re: Danila
Ale toho času, co ušetříte, když nebudete stokrát denně vysvětlovat: "víte, ta neonka nemůže být sama, to je hejnová ryba" ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 20:59 Žena Danila [4489] - Sumci
Rostliny poštou posíláme, zatím nepříliš často, ale jde to. Momentálně jsme na to zase ve stálé sestavě bez brigádníka jen tři, tj. Ziky, Lukáš, Danila.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2013 20:57 Muž Burik [727] - AquascapingRe: Danila
a čím se liší od Fissidens fontanus?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.08.2013 20:55 Žena Danila [4489] - Sumci
Fissidens geppi na nerezové mřížce stojí 380,-. Náročná raritka ;-) Nějakou dobu nám trvalo, než jsme se s ním naučili zacházet.

Ceník rostlin zatím ještě na stránkách není,posledního půl roku dokončujeme projekt popisů k rybám na nádržích a většina už je hotová hop

Obsahuje informace o aktuálním ! jménu ryby, latinsky, česky, velikost v dospělosti,mapka místa původu, cena, vyžadované pH vody ,teplota, kód,informace o tom, zda je hejnová či ne, informace zda je omnivor, herbivor či carnivor + zřetelná a přesná fotografie ryby....

BYlo to půl roku tvrdé práce v té chvilce volného času vytvořil Zikouš a Lukáš Sovereign.
Je to úžasný, ale ještě všechny nevisí na nádržích - mimochodem, hádejte, kde v tuto chvíli jsme a co děláme smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.08.2013 22:02 Žena danio [587] - MiniakváriaRe: Aforte
Myslím si, že kdyby posílali poštou, tak by fakt bylo jednodušší mít eshop...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2013 19:32 S Muž invalida [3881]
Tady to nebude to správný místo na dotaz...zkusil bych bránickej mejl telefon či něco takovýho ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2013 19:07 Muž Aforte [533] - Rostliny
Taky jsem se díval na ceník a neviděl jsem ho. Mám dotaz. Posíláte rostliny poštou?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2013 10:36 Muž Burik [727] - AquascapingRe: invalida
možné to je,nebo jsem slepý..ceník jsem nenašel.Budu se tam muset stavit ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.08.2013 10:32 S Muž invalida [3881]
Bráník má i svý stránky...třeba tam bude ceník stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.08.2013 22:42 Muž Burik [727] - AquascapingRe: Danila
kytky jsou krásný..mohl bych otravovat a zeptat se na cenu Fissidens mechu?Klidně do zpráv
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.08.2013 18:59 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.08.2013 18:58 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku To Ivoš: přesné, smutné, realistické.
To Ludvík: Mrzí mne, že jsem se do Vás tak opřela, nervy povolily, omlouvám se.


Těším se pohledem na mimořádné krásné a bohaté kytky,které jsou teď v Braníku, díky ročnímu období jsou opravdu luxusní:-) Fotka je mimořádně nezdařilá, jak už je u mne bohužel tradicí....sad
Seznam zde: www.zoobranik.cz/…
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [16] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=751