Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 48 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   07.06.2011 06:57 Muž martmart [106] Re: Deathbull
no, to je v Plzni ZOo cech na doubravce.. pravej horor, tam ma krupici asi i prodavačka..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   06.06.2011 18:08 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
Práce to musela být strašná to dát do kupy, ale výsledek stojí za to. Jeden z obchodů ze kterého člověk odchází spokojený.) Což mi připomíná nedávnou návštěvu u "konkurence" z Čakovic, kde jsem se otočil na pětníku ještě před tím, než jsem došel k nádržím :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   06.06.2011 17:35 RAP
To už vypadalo jako ZOO Braník ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2011 17:26 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2011 17:25 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku a takhle
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.06.2011 17:25 Žena Danila [4489] - Sumci – za chvíli rok
Fotka k příspěvku 10.6. to bude přesně rok, co jsme otevřeli.....
Ukrutně to utíká, pro samou práci jsme málem zapomněli...
Touhle dobou - tj. pár dní před otevřením to tu vypadalo takhle....
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.06.2011 17:52 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Danila
Škoda, že to mám k vám tak daleko. Každopádně doporučuju dát L200 do nádrže s Echinodory, ubude starostí s přebytkem kvítek a nebude je potřeba dlouho krmit. smich Jinak moje L128 taky bez problémů, kromě toho, že sežrali všechny kvítka, tak to jsou naprosto bezproblémové ryby a přežívají i v mojí péči (což se třeba nedařilo obyčejným Ancitrusům).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2011 16:41 RAP Re: Danila
Že to píšeš zrovna dneska, taková zima. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2011 16:37 Žena Danila [4489] - Sumci
V ZOO Braník vypukla sezóna akvarijních rostlin - díky tomu, že už to zatracené slunce konečně svítí, rostou kytky jak o život a je to na nich znát:-)
Takže jsme museli vyklidit další nádrže jen pro ně.

Zikouš ulítává na tetraodonech, tak už tu máme tři druhy, tetraodon travancoricus - bonsai čtverzubec:-), nigriventisové, biocellatusové a leiurusové.... Fugu, kam se podívám...

Co se terčovců týče, máme tady variety red tyrkys,red melon,red pearl a snake skin.

Dorazily taky elka- mezi nimi moje srdeční L-200 a dokazují, že při dobré péči s nimi nejsou žádné potíže, což je příjemné zjištění.

Současná vedra mě deptají, nejhorší je pohled přes ulici na zahrádku restaurace, kde v chladivém stínu vidím lidi s orosenými půllitry....Není to fééér:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   30.05.2011 14:51 Muž LiborSprysl [9015] Re: Danila
Dášo, ty moc dobře víš, že si hluboce vážím toho, co jste s Pavlem dokázali. Navzdory některým nevěřícím (chtělo by se napsat Tomášům, ale já to upravím - Pražákům), já si hluboce vážím všech, kteří výstavu v Botanické zahradě, a pak bych samozřejmě musel vyjmenovat i ty zbývající výstavy, dělají s nasazením "života". Ten komentář nebyla ironie. My jsme o koncepcích výstav v Hradci Královém dost diskutovali s rychnovskými - a ti k tomu mají sestsakra co říci - a dospěli jsme k tomu, že jiná cesta, než tu výstavu v Praze pootevřít, neexistuje. Takže jsem pouze ocenil, že Praha k tomu poznání došla také. Nic víc, nic méně.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.05.2011 14:15 Žena Danila [4489] - Sumci
LiborSprysl napsal:
...O změně obsahu této výstavy se diskutuje po jejím skončení každý rok a je dobře že se specializovaná výstava více pootevře, protože to bezpochyby přiláká větší množství návštěvníků, hlavně pak i těch nových a staronových návštěvníků, kteří po jedné návštěvě "speciálky" na další rezignovali.
To jen jako přípodotek k těm negativním palcům připlesknutým k mému předchozímu příspěvku bez většího přemýšlení autorky hodnocení. :)


Máš pravdu Libore, Tvůj komentář byl přesnej, jen mi v tu chvíli mírně povolily nervy při představě, že díky Tvému lehce ironickému komentáři dojde zase na nějaké hádky... .Sorry.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2011 18:53 Muž LiborSprysl [9015] Re: Laduschka
Pokud se dobře pamatuji, tak jednou to dělali jedni diskusáři (ti starší) a pak ti druzí (ti mladší - tedy československá kolonie diskusářů) a navzájem si pomáhali. Teda vložka byla "Č.Lípa" a ta byla stejně jako Praha. Já si myslím,že to bude letos stejné...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2011 11:59 Žena Laduschka [120]
takže v Čechách už šampionát terčů vůbec neexistuje? :-O :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.05.2011 05:43 Muž LiborSprysl [9015] Re: LiborSprysl
Ty zkušenosti - cituji Dášu...výstava v botanický se po loňských zkušenostech posunula směrem k výstavním akváriíím, což je moc dobře - nebude se chodit po akvárkách a koukat stylem: terč, terč, terč, změna - placka, terč... dodávám já, nejsou jen loňské, ona je to záležitost letitá.
...O změně obsahu této výstavy se diskutuje po jejím skončení každý rok a je dobře že se specializovaná výstava více pootevře, protože to bezpochyby přiláká větší množství návštěvníků, hlavně pak i těch nových a staronových návštěvníků, kteří po jedné návštěvě "speciálky" na další rezignovali.
To jen jako přípodotek k těm negativním palcům připlesknutým k mému předchozímu příspěvku bez většího přemýšlení autorky hodnocení. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   28.05.2011 10:15 Muž LiborSprysl [9015] Re: Danila
Že by zabralo letité žehrání návštěvníků na pořadatelské myšlení? No hurá hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   28.05.2011 09:51 Žena Danila [4489] - SumciRe: Laduschka
Neee, výstava v botanický se po loňských zkušenostech posunula směrem k výstavním akváriíím, což je moc dobře - nebude se chodit po akvárkách a koukat stylem: terč, terč, terč, změna - placka, terč...:-)

Budou tam hlavně stylový zařízený nádrže a bude sakra na co koukat, už se na tu práci děsně těším, i když je to pakárna, specielně tahání písků, jsou to metráky:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2011 21:50 Žena Laduschka [120] Re: Danila
mno, já bych radši měla mlčet, taky vím prd, jak to se mnou v září bude vypadat.. :-O a cože to bude v tý botanický..? to asi nebude zase šampionát terčů,co..? ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2011 17:31 Žena Danila [4489] - Sumci
Laduschka: S Rychnovem je to smutný... sad moc se mi stejská, bylo to tam úžasný vždycky, ale ten termín se opět kryje s výstavou v botanické zahradě v Praze ...

Letos tam budeme mít ještě víc výstavních akvárií než loni - měla by to být pecka- a kromě toho, že je to skvělá reklama, tak to je naše srdeční záležitost.... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2011 13:26 Mrakoplash Re: Laduschka
Myslím, že se letos zase kryjeme s přípravou výstavy v Praze a oni tam zařizují akvária.
To je pro ně samozřejmě přednostní, páč je to dobrá reklama.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2011 08:50 Žena Laduschka [120] Re: Mrakoplash
:-( :-( :-( nepřijedou...? to snad né....
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2011 07:58 Mrakoplash Re: Laduschka
Nám by stačilo kdyby přijela alespoň Dan a Ziky. Letos jim to ale asi opět nevyjde, tak jsem se tam musel stavit s rodinou na čumendu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2011 22:03 Žena Laduschka [120] Re: Danila
co takhle fotky terčů pro fajnšmekry? ;-) :) a fotek nosála taky není nikdy dost :-D tyjo, na toho se o prázdninách budu muset stopro přijet podívat - to ho máš s sebou vždycky ve zveráku? ten asi nepocestuje do Rychnova,co? x-b
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   26.05.2011 19:39 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
kouma ze ten svuj cumacek skrkam kam se da.... ale studenej cumak v pat rano, to je pomalu na vrazdu....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.05.2011 18:54 Žena Danila [4489] - Sumci
Dotaz, nedala by se debata na téma ideální litráže přesunout do příslušného tématu?
Už je to tu totálně OT.

A já se nechytám s tím, že tu máme krásný nový terčovce, že nosál je neskutečný zvíře a rve mi v pět ráno do ucha čumák s tím, že chce snídat....a že je vedro na chcípnutí a v očistci je jak v pekle:-)
A že jsem zkusmo vzala modrej písek od flexiobkladů a ta barva je tedy mazec:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   25.05.2011 19:25 Muž Yirka [9131]
Za chvíli vykopnou Gondíky a uděláš tak ten nejzáslužnější mediální počin. (Ale pak se rchle vrať ke svému.) Stejně to asi dohazuje Zikyč, aby ses vykecala někde jinde. ;-)
Ale teď vážněji, ber to jako ocenění těch hodin strávených na budování krámu a věnovaných svěřencům. Hlavně je to třeba taky trochu marketingově zúročit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.05.2011 17:33 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Laduschka
Mám tomu rozumět tak, že by Danilla měla trénovat chůzi po červeném koberci na vysokých podpatcích?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.05.2011 17:28 Žena Laduschka [120] Re: Danila
dyť jsem to říkala, za chvíli volá Hollywood smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.05.2011 17:24 R Muž romant [27987] Re: Danila
Jo, jo, popularita je strašně návyková. :) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.05.2011 17:15 Žena Danila [4489] - Sumci
Jinak jsem dneska dostala záchvat smíchu, protože volali z Českého rozhlasu:-))))))

Hádejte o čem se bude mluvit s Eduardem Hrubešem v pořadu Hobby magazín???

I když to není první pořad, který jsme ve spolupráci s Českým rozhlasem natočili:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2011 18:42 Žena Danila [4489] - Sumci
RAP napsal: Tak jsem to zkouknul.
Hele máte všechny Cichly? Vydra se nějak mlsně olizoval. smich



Vydra tu kupodivu vůbec nic nesežral :-D smich A je to úžasně milej a příjemnej člověk, takže bych mu nějakou tu zmizelou rybu klidně odpustila....
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2011 18:31 Žena Danila [4489] - SumciRe: Danila
To NHKG: odpověď vzkazem:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2011 17:38 Žena Danila [4489] - Sumci
Tak jsem konečně viděla "Máte mě" smich O víkendu se mi to podařilo prošvihnout a byli jsme mimo internet.

Jak jsem se bála, tak na Zlatou malinu z Hollywoodu to naštěstí nebylo...Reportáž byla natáčená "spatra",protože se nikdo z nás nenaučil scénář - tudíž jsme já i pan Vydra improvizovali:-)

Hodně se toho sestříhalo,čas byl vymezenej, takže se tam nevešla hrozná spousta věcí, včetně Zikouše, který předváděl sumce v ruce...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2011 11:10 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: NHKG
V tomhle rocnim obdobi, roste ledacos klidne i v kvetinaci za oknem, staci to nezapomenout zalivat, a dat tomu trosku hnojiva. Dokazu si celkem snadno predstavit, ze tam roste salat, kteremu se vzdycky ustipne nejaky ten list - zarucene neosetreny proti skudcum, a taky kde by se tam skudci vzali? Na balkone uz se nejaky ten motyl vzit kde ma, ale zase kus folie, takovy maly sklenicek, i pro udrzeni vlhkosti...

Taky mame za oknem ledacos, sice ne pro ryby, ale i do kuchyne je to prima :) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2011 11:01 JuraS
Parádní video. klobouk dolů !! ruku na to !!! mluvila jsi z patra a nebo to bylo našprtané, zkoušené a hrané jak divadlo ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.05.2011 10:29 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Moucha
Pěkné, mnohem lepší rady než co byly v Loskutákovi. potlesk Akorát se myslím zapomněla zmínit údržba...
BTW: Danilo, čím mám krmit zelené sumečky (L200) kromě salátu, který mi za chvíli sežerou na zahradě slimáci. Koupené zeleniny se po tvých zkušenostech bojím, Echinodory mi už sežrali rozzureny a tablety jim vyžerou perleťovky. Uvažuji o tom, že bych začal něco pěstovat na balkóně, tam se slimáci nedostanou ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   23.05.2011 08:23 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyTV
tak huz je to ve videoarchivu CT
www.ceskatelevize.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2011 13:20 Žena Laduschka [120]
tak už jsem to taky skoukla, paráda tyjo, úplnej profík palec příští stanice holywood ;-) potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.05.2011 12:42 RAP
Tak jsem to zkouknul. :-)
Hele máte všechny Cichly? Vydra se nějak mlsně olizoval. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2011 20:55 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Kristýna
Já jsem konzerva bez fantazie. Pro mě Zophobas představuje akorát žrádlo pro zvířátka, případně pro fajnšmekry připravující se na hladomor vzniklý přelidněním.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2011 20:12 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetkyRe:
Moucha: Rozhodně! :-D
Pepan: Originalita musí být - člověk si na hlavu nechá (ať už dobrovolně nebo ne) dát leccos :-D.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2011 20:09 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Kristýna
no lepsi nez ten okrehek ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.05.2011 20:05 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Kristýna
Vidíte, a já naiva si myslil, že na hlavu patří klobouk nebo čepice. Holt jsem sto let za opicema. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2011 20:01 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetkyRe: Pepan
Já měla dneska Zophobáka na hlavě :-D.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2011 19:51 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Kristýna
Nosála bych klidně pohladil, ale Zophobase papat nemusím. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2011 19:47 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetkyRe: Pepan
Ale stojí to za to :-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.05.2011 19:45 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetkyRe: Moucha
Fotka k příspěvku ...a baští Zophobase :-).

Omlouvám se za kvalitu fotek, ale takhle čilý nosálek se mobilem moc dobře nefotí :-).
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.05.2011 19:45 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Kristýna
Super fotky. Kdybych nebyl z Čmoudíkova, tak se seberu a přijedu se taky nechat ocicmat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.05.2011 19:42 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetkyRe: Moucha
Fotka k příspěvku ...žužlá brýle :-)...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.05.2011 19:40 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetkyRe: Moucha
Fotka k příspěvku ...důkladně se vrtá Mouchovi v uchu a za uchem :-)...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   21.05.2011 19:38 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetkyRe: Moucha
Fotka k příspěvku ...demoluje pásek :-)...
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [48] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=2351