Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 42 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2011 20:12 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: švíco
Bohužel s našimi zákony by to neobstálo jakožto nepřijatelný důkaz. :-| A byla by to akorát další voda na mlejn.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.12.2011 20:09 švíco Re: Danila
Doporučuju si veškeré příjemné rozhovory s touto paní natáčet na kameru. Může se to hodit...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.12.2011 19:57 Žena Laduschka [120] Re: Danila
hm, tak to si ještě užijete coze doporučuju zjistit fóbie týhle paní ze zvířat a potom zverák na ten druh specializovat :-D jen škoda, že zverák zaměřenej vyloženě na teraristický zvířata by se asi moc nechyt... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.12.2011 18:50 S Muž invalida [3881] Re: Danila
Ty vado a já blbec maluju v bytě...Příště si vemu stěny do dílny...fleky z barvy časem schovaj saze z kotle a nemusím vytírat ano Dobrá rada se cení. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2011 18:08 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Danila
ahá.. www.ceskatelevize.cz/… , trocha prachu jí neublíží. =)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2011 18:08 Muž Yirka [9131] Re: Danila
Nic není lehké, ale vzpomeň na Švejka a spolu s ním si řekni "To chce klid". Bylo hůř.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.12.2011 18:06 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Johan
smich :-D smich
Tohle je historka na pokračování....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   03.12.2011 18:03 Muž Johan [4945] - RostlinyRe: Danila
Tak nenapínej, kdy bude pohřeb...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.12.2011 18:00 Žena Danila [4489] - Sumci
Naš akce zřizování nového obchodu ZOO Chodov začína velmi zostra...:-|

Nad námi bydlí stará žena, na kterou nás na začátku správce objektu upozornil, že je to poněkud "problematičtější" a co čert nechtěl, bydlí přímo nad obchodem.
Vzala jsem na vědomí s tím, že jsem nekonfliktní typ:-) a nebude problém.
Omyl.

Dnes odpoledne dotyčná osoba naběhla na Zikyho, který škrábal starou malbu a obrušoval stojany s tím, že se jí do bytu práší a ve výsledku sdělila následující skutečnosti:

- budeme muset zaplatit náklady na kompletní úklid celého bytu (to je ale náhoda, před Vánoci)
- pošle na nás svého syna, který je právník a ten si to s námi vyřídí a šeredně to
odskáčeme
- Ziky je: cituji "hovado kapitalistický" a má jít škrábat stěny a brousit stojany ven
před panelák
- objekt nemůžeme mít pronajatý, protože ona o tom neví a tím pádem jde o nelegální
vloupání, což hodlá ohlásit...
- nevybíravým slovníkem vyžadovala informace o výši nájmu a další...
coze
Ziky to řešil v klidu a rozumně, ale marně...
Při druhém tatarském nájezdu dotyčné osoby v průběhu asi hodiny, mi v Braníku po Zikoušových telefonátech definitivně ruply nervy, sedla jsem do auta a vydala se celou situaci řešit....

Mimochodem - pokud by dotyčná stařenka přišla, v klidu nám řekla, že jí zaprášený parapet trápí, tak se osobně večer seberu a přijdu jí vytřít klidně celej byt....

Druhá sousedka nad námi nemá problém. Žádný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2011 10:08 Muž deCORF.OBRAEN [220]
prečo som ja zase tak daleko?..by som došiel kuknúť..alebo na brigádu :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2011 10:06 HaDaS Re: souky
Jestli na té flexe nebude brusný kotouč ... ;-) . Někdy je ale lepší řezat a řezat a ... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.12.2011 20:11 Muž souky [592] - RostlinyRe: Danila
no počkej s flexou? dohromady? to máte nějakou jinou flexu jak já, po mě vždycky nic moc nezbyde :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.12.2011 19:57 Žena Danila [4489] - SumciRe: tomchamik
Tomchamiku, úplně chápu, že ses po letošní zkušenosti pojistil i proti pádu meteoritu...fotky vyhořelé rybárny mi úplně stačily... sad

I díky tobě mám pojistku na všechny možný i nemožný události, jak v Braníku, tak i na CHodově.
Jinak na Chodově řádí Ziky s flexou a dává dohromady akvarijní stojany, na které nikdo tak deset let nesáhl - humus, samá rez - a díky tomu, že to celej den vdechuje, bude mít železný plíce:-)
V neděli tam budeme oba, tak už se docela těším, protože mám v plánu to tam udělat hezký, čistý, přívětivý, stejně, jako se to povedlo tady.
Je fakt, že jsme ještě unavenější, než je běžný, padáme na ústa tak často, že se snad ani nemá cenu zvedat:-) Ale dobrý, ještě žijem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2011 01:23 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: tomchamik
já se teď pojistil i proti rozvodnění studny :)
Doufám, že tuhle ani žádnou jinou už nebudeš muset použít palec
A stejně by se zjistilo, že to má nějakej háček :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.11.2011 22:55 tomchamik Re: Danila
Myšlenku už nedržím dlouho smich ,hlavně si to pojisti proti živlům,než se ukážu,,,já se teď pojistil i proti rozvodnění studny :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.11.2011 20:24 Žena Danila [4489] - SumciRe: tomchamik
Díky moc Tomáši, Tvoje pomoc na Chodově je vítána s jásotem, stejně jako Terezky, která nabídla pomocné ploutvičky...

Dám sem pár fotek, až si vzpomenu na foťák:-) Začíná mi velice slušně hrabat, druhý rok ve stále stejné dřině se začíná projevovat a neudržím myšlenku:-) Ale to ostatní zatím ano, takže to ještě není taková krize :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2011 19:08 tomchamik Re: Danila
no jo,,jdeš na to špatně,,musíš to brát po kontejnerech,pak dostaneš lepší cenu od dodavatelů...jako sklad si můžeš pronajmout hangár na letišti ;-) smich

v sobotu to vypadá,že bych mohl mít klid,v pátek předávám stavbu,tak bych se dostavil s cajkem na Chodov..dám ještě vědět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2011 18:36 Žena Danila [4489] - SumciRe: invalida
To nemůžu říct, by mně ukamenovali smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2011 17:59 S Muž invalida [3881] Re: Danila
A za kolik máte kočičí? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2011 17:24 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
zase na druhou stranu srazku s blbcem jsi si odbyla uz poranu a zbytek dne byl v pohode ne? bohuzel tento vykend preceme, snad pristi bych mohl prilozit okoncetinu k dilu
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.11.2011 16:09 Muž snehulda007 [850] Re: Danila
No co,doma nachytal starou s koktavym pošťákem tak si chtěl zařvat,aby si dokázal že je chlap...Já bych ho nechal vypovídat a pak se ho zeptal jestli si teda zase vezme pár pytlů smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2011 14:57 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: Zoidik
Jojo..lidi nejsou soudný a neviděj rozdíl ve způsobu prodeje. Holt jsme si všichni zvykli naklikat a zaplatit pod barákem poté, co nám to přivezou až před xicht...s tím už se nedá nic dělat, jen otupět.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2011 14:55 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Danila
Tak přeji hodně zdaru v renovaci a doufám, že není klasický termín včera bylo pozdě. Hlavně to dělat poctivě a bezpečně.

Mamlas očividně nechápe, že v kamenné obchodě se musí zaplatit skladovací místo, čas prodavače, elektrika, topení..... Kola s dynamem jaksi prodavači nemají v obchodech aby se střídali ve šlapání v pravidelných intervalech. Taky kolikrát nadávám na ceny, ale tohle by mě v životě nenapadlo...

Ještě si dovolím jedno doporučení proti těmto lidem. Výborně se mi osvědčilo používat POI. Průtokový ohřívač informací. Jedním uchem tam, druhým ven. Lepší obrana mě nenapadá. Pokud by člověk chtěl něco vysvětlit, tak takovýto jedince to nakopne ještě víc a budou o to víc nepříjmení.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.11.2011 14:25 Žena Danila [4489] - Sumci
KOnečněééééé!!!! hop Před pár vteřinami nám namontovali na Chodově elektroměr!!!!
Zikouš svítí!!! V přímém přenosu mě telefonicky informoval!

Celá akce s elektřinou trvala skoro tři drahocenné týdny, během kterých jsem proklínala, prosila, uplácela, vydírala a neustále otravovala revizní techniky z celé Prahy...

Chodov je v naprostém rozkladu, shnilé stojany, malba, co se musí komplet odstranit, vyměnit dvě výlohy, většinu věcí umýt natřít, uklidit, přestavět,zařídit....

Ale aspoň to není ta hrozná bezmoc, kdy nemůžete dělat vůbec nic...

Takže se začíná konečně pracovat... Což mi zvedlo náladu , protože po ránu nás navštívil zákazník, který mi v pětiminutovém monologu nadal do zlodějů a jiných hnusů, protože na internetu koupil psí granule levněji:-( Pravděpodobně si potřeboval vylít zlost a skutečně si to užil....

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2011 08:57 Muž LiborSprysl [9015] Re: HaDaS
smich zvláště když se tam v okolí akvaristiky prakticky nevyskytují smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2011 08:54 HaDaS Re: JuraS
No to jsi to vylepšil :-D hmm .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2011 07:31 JuraS
danilo..nepsal jsem že ryby a kytky od Vás..to by přece bylo negativní...kdo by k vám chodil kdyby od vás všechno šlo do kompostu ? nikdo..no spíš leda jednou...ať chcípají ryby i kytky kupované ve vašem okolí..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   24.11.2011 23:34 Žena darka [520] – Re: Danila
Dáši, ať se Vám dílo daří a co nejdřív podaří!
A to paludárko je fakt úžasné potlesk , však víš, že jsme na něm mohly oči nechat ( i kámoška laik neakvarista palec ), teď vypadá ještě líp, asi budu muset přijet :-D


Moc Vám fandím a držím všechny palce!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2011 22:33 Žena Laduschka [120]
Tyjo, jeleni, vy jedete!! coze Každopádně držim palce!! A doufám, že se novej obchůdek nestane novou výmluvou ohledně Rychnova! no :-D Tak ať vám to jde od ruky!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.11.2011 20:57 RAP
Alternativní logo se mi líbí palec .
Že se Pavel nestydí, takhle přerybnit akárko. smich smich
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.11.2011 19:57 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Jedna rodinná - Zikoušovi vykvetla v jeho 600 litrovém paludáriu orchidej:-)

Asi to bude přerybněním, protože tam má čtyři neonky a jednu SAE, megaloman jeden smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   24.11.2011 19:53 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku A vánoční záchvat s alternativním logem, kvalita fotky(chybí zvracecí smajlík) omlouvám se:-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   24.11.2011 19:48 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Fotka příšerná,na focení jsem mimořádně nenadaná tone
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   24.11.2011 19:32 R Muž romant [27987] Re: Danila
Tak s ohledem na to přání a jeho nenaplňování bude mít jistě autor toho hnusu skaženej večer a snad i nejen večer. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   24.11.2011 19:29 Žena Danila [4489] - Sumci
Akce ZOO Chodov uvázla úplně na tom samém, co před rokem a půl Braník tone

Nemáme elektřinu a díky tomu, že není žádnej zdroj nedá se tam prakticky vůbec pracovat, až na takové drobnosti, jako je mytí zahumusených akvárek a škrábání stoletýho nánosu na zdech a vyhazování všemožných binců.

Ale už se snad pomalu blíží doba, kdy k nám bude zaveden střídavý, střídavý...zkrátka elektrický proud:-)

Braníku naše předstartovní horečka prospěla, vytvořili jsme nový stojan s terárii a hlodavci,přibyly nějaké poličky a spousta ryb - mám z toho třetí Vánoce což je fajn, protože z toho, co nás čeká na Chodově už skoro tři týdny nespím.

Držte palce draci, protože to bude masakr. ;-)

Jinak co se týče přání, aby ryby od nás chcípaly a kytky hnily, aby byl větší obrat, tak v tomto bodě jsme zcela selhali...Ryby od nás žijou, kytky rostou a my z toho máme naprosto neobchodnicky radost ....

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2011 15:22 HaDaS Re: invalida
Bohemka X-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2011 13:55 Muž AG [99] Re: invalida
No, oficální název je Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2011 13:16 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: invalida
Bránik, opraveno. OMLUVA love stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2011 13:15 S Muž invalida [3881] Re: Zoidik
Tak baník nebo Bráník? smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2011 13:13 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: invalida
Kdyby se dařilo a člověk ptořeboval pořád nové a nové akvárka a techniky, tak je to výhodné pro Braník. Na tom by se možná dalo vydělat víc jak na rybách a možná aj rostlinách když rostou samy. Přebytky rostlin a ryb prodám Brániku a on je prodá zase dál. Vyděláme oba :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2011 12:57 S Muž invalida [3881] Re: Moucha
A nebo se na...a začne ryby víc študovat...obojí je ale pro Bráník nepříznivý ano smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2011 12:38 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: JuraS
kdyz to cloveku hyne a zloutne, tak ho to prestane bavit....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2011 11:55 JuraS
No to je síla...tolik starostí si naložit na závěr roku..to tedy smekám..hlavně ať všechno kvete, množí se, roste ale hlavně ať lidem tohle všechno chcípe, umírá, žloutne aby jste měli hodně zákazníků..zejména těch platících a ne čumilů a pobertů nepřizpůsobivých..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.11.2011 06:03 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Danila
Jste fakt šílenci. Tak ať se daří palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2011 22:42 HaDaS – Re: Ivoš
Už se na Tvůj článek těším. Tentokrát se nachytat nedám !!! smich

Jinak se taky samozřejmě přidávám k přání : Ať se daří v novém Světě X-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2011 21:50 Muž Ivoš [1061] - CichlidyRe: Danila
Už vidím, jak zas nějakej blbec napíše článek: ZOO Chodov - pračka peněz ZOO Bráník smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2011 20:49 Žena bluedream [245]
Teda, taky gratulace a navíc přání ať se daří, je hodně spokojených zákazníků a ať už se vám chřipajzny a jiné nemoci vyhýbají obloukem ano . A taky bych uvítala další obchůdek někde u nás, tady je na prodej bývalá prodejna :). Řekla bych, že byste tu všechny akvaristiky v okolí položili na kolena :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2011 19:44 Muž Kuca [43] - Cichlidy
Gratuluji k rozšíření vašeho obchodního impéria X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2011 17:14 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Danila
Přeji ať se daří. Kdyby byla náhodou nějaká úvaha o expanzi trochu na východ sem k nám na moravu, tak v Šumperku na náměstí se zlikvidovala jedna akvaristika a byly byste super konkurence Ratajovi. Nebo do Olomouce, tam taky jezdím tak jednou měsíčně, tak bych navštívil. Takže přeji hodně štěstí, zdraví, nervů, úspěchu... No ale jak se říká, hlavně zdraví, zbytek se dá koupit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.11.2011 15:12 Žena petulinakk [2016] Re: Danila
Držím palce, myslím že i dost místních se těší :-)

Co je to "malinká", zlomek Bráníku?

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [42] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=2051