Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 66 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2010 20:41 Žena stetinka [270] – Re: Moucha
Hale, takovejch pacholků tu mám ročně i 30 a vykrmení nepomůže, jen věk potlesk Běžně lítaj plavnejma opičíma skokama přes sedačky schodiště až na TV a akva (na krytu je teplo) tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2010 20:39 Žena stetinka [270]
Danilo, vedete Cichlasoma sp. red/yelow parrot? Na stránkách jsem je neviděla (nebo přehlédla..?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2010 17:51 Terka
Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat - Minulý týden jsem si u vás objednala provzdušňovací hlavici a biomolitan - kdy bych si pro něj mohla dojít? Díky za informaci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2010 13:49 Žena Danila [4489] - Sumci
Pracujeme na stránkách, máme nové ryby a dnes večer budou další:-)

www.zoobranik.cz/…

A máme nové kytky!!!! Plnou rostlinnou nádrž hop hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2010 12:04 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetky – Re: Danila
Fotka k příspěvku Já to zas tak vážně nevzala :-)

Zvířátkům granulky mooc chutnají. :)
Černá myška mi pořád nevěří, ta bílá už mi bez problému leze za pamlskem na ruku. Jsou krááásný ano .
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2010 11:46 Muž komar1981 [0]
Ahoj do Branika. :o]
Diky jeste jednou za prijemne stravene nakupovani a rady. Po rychle ukazce fotek vzniku obchudku mi to nedalo, abych se dneska nekounul poradne na cele vlakno diskuze a musim rict, ze smekam potlesk ! Drzim palce, aby nadseni vydrzelo a obchod prosperoval. Kudy budu chodit, tudy budu doporucovat.
Komar
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2010 00:43 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: johnx
Máme, na web budu dávat aktualizaci zítra, dneska jsem díky srazu nestíhala.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2010 00:42 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Kristýna
To byl žert, Kristýnko ano love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2010 19:26 Muž johnx [2] - Raci, krabi, krevetky
Chtěl bych se zeptat jestli máte corydoras pygmaeus.
Pro pár bych se zastavil
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2010 19:26 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetky – Re: Danila
Jááj, já zapomněla (už jsem fakt blbá :)) - děkujů a Zikymu se omlouvám za sklerózu stydim Příští rok nezapomenu, už jsem si narozeniny všech co znám raději napsala smich
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2010 19:18 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Kristýna
A za dort k Zikyho narozeninám nepoděkovalááááá smich :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.08.2010 18:59 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetky
Po dnešní dlouhé (téměř šestihodinové smich ) návštěvě ZOO Braník, moc dík Dáše a Zikymu za kuhlíky (sekavce) a za myšičky. Bílá myšička je hrozně hodná, ta černá se hrozně bojí. Však ona si zvykne. Až se trochu zabydlí, tak sem dám fotečku :-). Snad jsou to opravdu obě samičky, nerada bych mladý stydim , ale myslím si, že jsou to samičky...doufám v to.
Jsem ráda, že jsem u vás dneska potkala a popovídala s několika akvaristy, které jsem dodnes neznala. ano

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2010 21:23 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy – Re: Danila
Au au au...tohle jsem měl už 2x na stejné noze...a při takových činnostech jako je obcházení sedačky a protahování se mezi věcma ve skladu.. Čili žádná námaha, prostě nechápu. Ještě jednou a jdu pod kudlu, v obou připadech jsem to měl hodně a křížák už má dost :( Přeji rychlou rekonvalescenci, u tebe to bude ok, u mě to bylo horší páč jsem strašně tlustej a velkej :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2010 20:48 RAP
Danila napsala......Takže se omlouvám, vypadla mi kolenní čéška, prý je to stářím smich.........
Stářím"?" coze Já myslel unaveným mládím. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2010 20:35 Žena Danila [4489] - Sumci
OMLUVA:

Pokud dnes tj. 5.8. čtvrtek někdo z akvaristů dorazil mezi 15 - 17 hodinou do ZOO Braník, našel na dveřích cedulku s nápisem:Z DŮVODŮ ÚRAZU ZAVŘENO DO 17 HODIN.

Takže se omlouvám, vypadla mi kolenní čéška, prý je to stářím smich
Jen ty tři týdny s ortézou se tu zkrátka budu muset plazit. Bolí to jak pes.

Na fungování očistce ZOO Braník to ovšem nebude mít vliv.
Danila ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2010 19:00 Muž vlacek [402] – Re: Danila
Diky moc za info. Jsem ale blbec, protoze jsem zapomnel, ze mam pristi dva tydny volno a tudiz se k vam nedostanu. Budu doufat, ze potom jeste nejaci budou. Vyjde-li ale cas, stavim se na kukacku zitra a koupim nejake axelrodie, plavou-li vam tam jeste.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.08.2010 14:26 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: vlacek
Corydoras hastatus a cor. pygmaeus by měli být v pondělí. Na našem( stále ještě nedodělaném) webu bude aktualizovaný seznam, jak ho tam dám, napíšu to sem.
Dan
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2010 23:46 Yassmin82 – Re: Danila
"Zvíří ráj" smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.08.2010 22:41 Ondroid
Tak jsem si dneska udelal vylet do Branika a bezva. Tech L-sumcu ... a ted jen premyslim, jestli bych si na nejake z nich nenasel misto. smich

Jinak doufam, ze jsem obsluhu moc nezdrzel, ale kdyz ja se snadno zakecam. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2010 20:37 Žena Rebbie [71]
Bůůů, mi návštěva Zoo Bráník nevyšla, tak je odložena na září... ale to už si vydupu i kdyby infuze kapala 6 hodin!!! palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.08.2010 20:16 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: Danila
ze bych rozsiril hejnko... jak lakava moznost....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2010 19:26 Muž vlacek [402] – Re: Danila
Neuveritelne! Zrovna ty pygmone jsem si skromne pral :-) Kdy budou, vis-li to?
Diky!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2010 19:05 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: vlacek
Pro minička budou corydoras hastatus a corydoras pygmaeus:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2010 17:26 Muž vlacek [402] – Re: Danila
Hmm, zrovna zitra jsem k vam chtel vyrazit, ale kdyby bylo pristi tyden neco noveho i pro minicka?, odlozil bych navstevu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2010 15:44 Žena Danila [4489] - Sumci
tomchamik: mraženky dorazily, pozdě, ale přece tone
Příští týden by měly dorazit nové druhy ryb palec bude to peckááááá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2010 10:38 tomchamik – Re: JuraS
:-)zelenka??

jinak k tématu,dnes jsem už poněkolikáté navštívil ZOO Branik a ač před oficiální ovíračkou byl jsem opět profesionálně obsloužen.Sortiment se pomalu rozšiřuje,v akvátkách krásně čisto,je vidět,že to majitele baví a brzy to bude nejhezčí akvaristika v Praze.Držím palce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.08.2010 08:25 JuraS – Re: Danila
Znám to z rybařiny...několik známých rybářů si řeklo, že když mají zkušenosti a výsledky (nachytané pěkné ryby, fotky v časopisech, články) tak, že by na tom mohli vydělat..z toho co znali prakticky si udělali kšeft a de fakto přestali rybařit...protože obchod dnes musí fungovat od rána do večera, i v sobotu a když má otevřeno i v neděli dopoledne tak je to obrovské + oproti konkurenci..a tak mnozí z těch slavných úplně zmizeli..za těch baj woko 15 let vydrželi v kšeftu jen někteří co se jim podařilo vyšvihnout se natolik, že v kšeftu mají prodavače a oni sami mohou na rybách vymýšlet nové výrobky a nebo strategie podnikání..hodně z těch známých tvrdě narazilo. Páč umět chytat ryby neznamená umět prodávat to na co mě berou..ono když já uhňácaám těsto a umím na něj nachytat to neznamená, že to zvládne pepík co si toho nakoupí za tisíce a myslí si jakou krásnou zažije dovolenou..on pak nechytne nic a pěkně to prodejci osolí na netu...no a napsat, že výrobek toho a toho je pořádná srač..ka znamená pokles prodejů o tisíce...hodně jich zkrachovalo tak, že se k rybařině už ani nevrátili a po několika se i země slehla...s jejich milionovými dluhy...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2010 22:25 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: Danila
To nevadí stejně se stavím. Jo a abych nezapomněl přivezu ti překvapení. hop ahoj

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2010 12:35 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Tomas Enderson
PMDD by mělo dorazit, ale obávám se, že ne do středy tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2010 10:53 RAP
Rebbie napsala: Skvely, tesim se :) jen zvazuju esli to z Karlaku neprubnout mhd,ale asi by to bylo vo nervy :-D
Pokud si sedneš do správné tramvaje ve správném směru tak ani ne. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2010 22:42 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: Danila
Ahoj Dašo. Ve středu se zase stavím chtěl jsem se zeptat jestli máte na skladě Pmdd. Nějak mi doma došlo a nemohu najít záložní balíček poslední záchrany. :-( ahoj

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2010 23:05 Žena Rebbie [71] – Re: Danila
Skvely, tesim se :) jen zvazuju esli to z Karlaku neprubnout mhd,ale asi by to bylo vo nervy :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2010 22:33 Žena Danila [4489] - Sumci
Akvaristickej obchod je super. Má to ale háček. Vůbec nemám čas na ryby.... chvíle, kdy si člověk sedne před akva a kouká, učí šplhat křečky nebo učí králíka na chůzi u nohy:-) jsou takovou malou odměnou.....(králík je inteligentní a na povel " k noze" mizí pod regálem).
S papoušky komunikuju už jen stylem: "Ty mně klovneš, já tě hryznu" což celkem nezabírá:-)
Ryby v 2.500 litrech potěšitelně rostou,tak se snad dočkáme i těch rejnoků konečně...
Chystáme taky nějaká ta malá "elka", tak je zase na co se těšit.


 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 16:57 Žena Danila [4489] - Sumci
Přesně tak, už jsem to Rebbie psala. Pro anděla jsou naše dveře otevřené kdykoli. love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 16:52 R Muž Mrakoplash [1776] – Re: Rebbie
Však pro tebe otevřou :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 12:53 Žena Rebbie [71]
Jéé, Danil, já tu špekuluju jak v pondělí z infuze (Karlák) dojet na Bráník a teď koukam a vy máte v pondělí zavírací den smich sad No tak někdy příště to snad vyjde na jinej den :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2010 06:37 Žena Utahraptor [91]
Danila napsala: Děkujeme a jsme rádi, že se Vám u nás líbilo. Jak je vidět, tak ta myš od nás měla úspěch:-)

No a jaký, co jsem přišla domů tak jsem si s ní musela házet až do večera a to mě ještě v noci mrcha vzbudila ať jí tu myšku házím :) Ona je číča aportér, si vždycky přinese myšku a kňourá tak dlouho, dokud jí ji zase nehodím... Většinou u toho nevydrží ale tak dlouho jako s touhle :) Takže vřele doporučuju :))))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2010 21:45 Žena Danila [4489] - Sumci
Děkujeme a jsme rádi, že se Vám u nás líbilo. Jak je vidět, tak ta myš od nás měla úspěch:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2010 17:52 Žena Utahraptor [91]
Fotka k příspěvku Perfektní obchod, bylo bezva se dostat někam, kde prodavačka neprodává jen věci, ale ví co dělá :) Za tu cestu to do Bráníka opravdu stojí :) Přikládám foto jedné spokojené zákaznice (a omlouvám se, že zrovna tahle neplave :))
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.07.2010 17:07 Alegrato
Také jsem si dneska přivezla šnečka Brotia a už čile fofrní po akvárku. Těšíme se na další návštěvu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 22:55 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetky – Re: Danila
Fotka k příspěvku Obchod je pořád hezčí a hezčí, už se těším, že se po návratu zpět do Prahy snad zastavím zase. :-)
Máte krásný šnečky a sekavce a nádhernýho lezce. Dík moc Dáše za rady ohledně kotěte a Zikymu za popovídání.
Koťatům sušený masíčko mooooc chutná :).

Ať vám plavou, ahoj K.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.07.2010 20:13 Žena Danila [4489] - Sumci – černý písek
Objevila jsem Ameriku smich

1 litr černého křemičitého písku od flexiobkladů zrnitosti 1 - 2 mm váží 1,5 kg.
Takže už vím, kolik kilo je potřeba na jednotlivé rozměry akva, což mi celkem dělalo potíže dokud jsem nepoužila měřicí pomůcku od Staropramenu a váhu:-)

Písku tu máme asi 100 kilo hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2010 18:49 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Lola
Lolo, díky za návštěvu a doufám, že se zastavíš na příštím akvaristickém setkání U tří trojek:-), je to tam moc fajn. Budu se těšit. Danila
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2010 16:51 Žena Lola [28]
Opravdu super obchůdek potlesk s báječnou obsluhou palec Hned jak budu mít další možnost, se zase stavím. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   22.07.2010 11:00 Žena Danila [4489] - Sumci – Jdu se historicky znemožnit :-)
Před 14ti dny jsme natočila rozhovory o akvaristice pro Český rozhlas:-)

A dnes ráno přišel mail:

Vážená paní Hurychová,
rozhovor o nano akváriích budeme v Hobby magazínu na stanici ČRo Region,
Stč. kraj vysílat 14.8. po 10. hodině.
Po odvysílání ho najdete na webu (viz níže) v rubrice Rádio na přání
(pod Hobby magazíny).

www.cesky-rozhlas-region.cz

Ať žije akvaristická osvěta
smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.07.2010 00:14 Žena Danila [4489] - Sumci
Jinak s tím rájem je to asi takhle:

Ryby se mají skvěle. Raci, krabi, šneci, krevetky, papoušci,králíci, morčata, křečci,potkani, cvrčci, sarančata, mouční červi, Zophobasové a spol. se mají taky skvěle....
Jídlo,pití a láskyplná péče v bohaté míře.

Jediní dva tvorové, co nemají pravidelnou a pestrou stravu a perfektní péči jsou Ziky s Danilkou smich :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.07.2010 00:07 Žena Danila [4489] - Sumci
Kluci díky za návštěvu a pokec, jsem ráda, že to všechny ryby zvládly a že se jim daří i přes ty vedra při transportu:-)
Navik se moudře vybavil termo taškou, aby ty nádherné sumce převezl v maximální pohodě. Musím říct, že ti je závidím ano, doufám, že budou časem nějaké fotky.
To Tomáš (Martin): Ta cesta musela být pekelná, tak za čtrnáct dní se těšíme, připrav se, určitě budou zase nějaké novinky ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 23:12 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: navik
Souhlasím tohle je fakt Eden ale je v Bráníku. Fakt jsem rád taky rád, že jsme se setkali i když jsem již neměl bohužel dost času na pořádnej pokec. Ty potvůrky co jsi kupoval jsou fakt pěkný a docela ti je závidím. ;-) ahoj

Dan ty neonky taky přežili bez problémů cestu na sever, ale ta Jižní spojka to bylo dneska fakt peklo od Štěrbohol až na Čerňák přískokem. Tak jak jsem plánoval, že budou max hoďku a půl v pytlíku než se dostanou domu, tak z toho nakonec bylo dvě a půl. Hlavně je důležité, že už jsou doma a k ostatním dohejna se přidali jak nic. hop palec

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 23:03 Muž navik [908] - Sumci – Re: Tomas Enderson
Ahoj Martine, těší mě, že jsme se poznali u Danily osobně (btw doporučoval jsi hezký odstín barvy zářivek - moje oblíbené :-) ).
Ahoj Dan sumečky panáčky jsem dovezl v pořádku, pustil do karanténky a dám vědět, jak se jim vede.
Od doby před otevřením jste odvedli pěknou práci a nabídka rybek taky pěkná palec (.... vybral bych si ...- chybí prostor k rozletu hmm ), takže je na čase pozměnit název ve foru "... -z očistce do ráje" ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.07.2010 22:43 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: Danila
Ahoj Danilo tak se po dnešní návštěvě, už zase nemůžu dočkat, až uběhne těch 14 dnů a přijedu znova.

Pro ostatní tohle je skutku prodejna snů. Prodavači (Danila i Zikyc) nejen že velmi rádi poradí, ale i se fakt rádi chlubí tím co mají nového a co se jim za tu dobu co je člověk nenavštívil povedlo. Jen stále nevím, proč ještě oba nemají ploutve a neprodávají v těch vedrech, které panují, v tom velikým akvárku co mají u vstupu. Kasa by se jim ta určitě vešla. :) ahoj

Martin Honzejk

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [66] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=3251