Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 58 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2010 20:03 Muž 2lizard [7]
Romy napsal: Ne konkurence, ale pobočka smich :-D

Hádejte co dělá Danila v rámci nedělního odpoledne a večera v rámci odpočinku...

Dává doma dohromady čtyřstovku, třístovku deltu a dvoustovku a přemýšlí, co si pořídí za šílený ryby ... Je to super.....




Vždyť už jsem to psal,MAGOŘI... ;-) :-D

Samozřejmě v dobrém slova smyslu...


Že by Hadohlavce?? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2010 19:47 Žena stetinka [270]
no, popravdě, mně je smutno i z těch teter. Nějak bych se neuměla koukat, jak je pomalu užíraj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   06.10.2010 19:30 Muž volcomek [10] - Sumci – Re: NASREDDIN
bál bych se že je sežerou :) , a příjdou mi jako drahé krmení :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2010 16:29 Muž NASREDDIN [1383]
volcomek napsal: Wow .... placky mezi cichly to bych si nedovolil
A pročpak? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2010 13:36 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: lamicka002
Taky dobrý:-) Ale už se to jmenuje ZOO Braník ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2010 13:35 lamicka002 – Re: lamicka002
Sorry, tak teda Zvěřinec u Danily
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2010 13:33 lamicka002 – Re: Danila
Co třeba Danilův zvěřinec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   06.10.2010 13:23 Muž volcomek [10] - Sumci – Re: Danila
Wow .... placky mezi cichly to bych si nedovolil :-D ... ale tak odvážnému štěstí přeje ,ale myslím že jak budou růst tak už to tam tolik bezpečné nebude, nemáte tam dávat takové predátory :) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2010 16:41 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: Danila
Tak to koukám, že ty sed nakonec dala i na ryby ve velkým. coze ahoj

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   04.10.2010 08:35 Muž vlk9 [296] - Halančíci – Re: Romy
kdo si hraje nezlobi hop
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 23:44 Muž Romy [1822] - Cichlidy
Ne konkurence, ale pobočka smich :-D

Hádejte co dělá Danila v rámci nedělního odpoledne a večera v rámci odpočinku...

Dává doma dohromady čtyřstovku, třístovku deltu a dvoustovku a přemýšlí, co si pořídí za šílený ryby ... Je to super.....




Vždyť už jsem to psal,MAGOŘI... ;-) :-D

Samozřejmě v dobrém slova smyslu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   03.10.2010 23:35 Muž volcomek [10] - Sumci – Re: Danila
já přemýšlim jak vylepši tu mojí 300L ... psal sem ti ve vzkazu ohledně těch kamenů , jinak už mě toho moc nenapada :-D .. musim to nějak spunktovat abych už mohl ubytovat ty L200 ikdyž věřim že ti nevadí že na ně můžeš koukat kdy chceš :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 22:45 Žena Danila [4489] - Sumci
Tomas Enderson napsal: No to máš pravdu jak to tak sleduju je to nejen konkurece Troji ale hlavně Bohnicím. smich



Martin Honzejk



Ne konkurence, ale pobočka smich :-D
Hádejte co dělá Danila v rámci nedělního odpoledne a večera v rámci odpočinku...
Dává doma dohromady čtyřstovku, třístovku deltu a dvoustovku a přemýšlí, co si pořídí za šílený ryby ... Je to super.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 22:43 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Akeila
Jééé ty vypadají úžasně:-). Je vidět, že se mají dobře. Díky moc za foto z nového domova, posílám pusu na zobáčky love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.10.2010 21:12 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: Roman
No to máš pravdu jak to tak sleduju je to nejen konkurece Troji ale hlavně Bohnicím. smich ahoj

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 20:37 Muž Roman [100] - Cichlidy
Blázinec jako vždy, ono by to jinak u nich nikdo nečekal smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.10.2010 20:05 Žena Akeila [0] - Raci, krabi, krevetky – Re: Danila
Fotka k příspěvku Zebřičky ze ZooBraník :)))
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2010 13:40 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Nejen křečci jsou groggy, neb nám onemocněla koťata, protože nezkušená matka je odtransportovala z pelíšku do skříně pod oknem, kde táhne jako na severním pólu a navíc se úplně vykašlala na olizovaní jejich bříšek.... tone
Takže masírujem jak oslové, pícháme antibiotika a kočka má veget.... Její výraz mluví za všechno rozzureny smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2010 13:38 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: Danila
Dašo vysvětli mu, že myš od počítače není hlodavec. Jinak je připojí ocáskama do USB. :-D smich

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.10.2010 13:34 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Až do úplnýho vyčerpání:-)
 
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2010 13:32 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Zikouš zneužívá hlodavce k práci na počítači:-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   30.09.2010 21:06 Muž volcomek [10] - Sumci – Re: stetinka
to už bych si troufal tvrdit že tam zapáchá někdo jiný :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2010 20:30 Žena stetinka [270] – Re: NASREDDIN
A vzhledem k tomu, že návštěva a ryby smrděj už druhý den, budu brzo na zápraží smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2010 20:26 Muž NASREDDIN [1383]
volcomek napsal: já je tam prakticky mám jakoby na návštěvě ...
Tak to máme 30kč denně za "ustájení", 30kč denně plná penze, 40kč denně za elektřinu. A odborný dozor k nezaplacení :-D.
To máš brzy po záloze :-D.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2010 20:17 Muž volcomek [10] - Sumci – Re: Lola
no už sem za ně zaplatil i zálohu :-D ... jj jsou , tak já je tam prakticky mám jakoby na návštěvě :-D ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2010 16:18 Žena Lola [28] – Re: volcomek
to volcomek: To si s tím předěláváním ale pospěš! Dnes jsem se stavila v obchodě a už se tam sbíhali akvaristi z celého okolí když probíhala aukce "kdo dá víc" za ty dva parádní kousky L200 :-D :-D ;-) Ne, vážně jsou krásní. Ještě že už nejsou na prodej a ještě že nemám velké akvárko. :-)
to Danila: Moc díky za beťáka! Už se koupe ve 30ti litrech a móóc mu to tam sluší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   30.09.2010 14:36 Muž volcomek [10] - Sumci – Re: Danila
jj ty úkryty jsou důležité svatá pravda ... proto chci předělat nádrž než si pro L200 dojedu :) .... a předejít tak zraněním a případným komplikacím stímto spojeným :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2010 13:45 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: NHKG
To NHKG: ono to s těmi L 200 zase není tak obtížný, špičková filtrace, prokysličená voda, dobré krmení a není problém.
Jen nesmíte být takovej pitomec jako já, když jsem v největší zimě zakoupila u vietnamců cuketu plnou dusičnanů a bůh ví čeho ještě...Uhynuli na otravu. sad

To VLK: Romy kecááá, my nejsme vůbec magoři smich , klidně se stavte

To RAP :ZOO neee, mořskej svět by nám prostorově stačil:-)na čas.....

Jinak nám cichly vyklízejí velké akvárko...z teter velkošupiných už zbývají jen dvě...příroda je mocná. Arowana nasadila expresní růst a tím pádem s nimi nemá problém, šikulka.
To Volcomek: L 18 se mezi sebou uměj řezat taky drsně, ale když je dost místa a skrýší tak není problém.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2010 01:48 Muž volcomek [10] - Sumci – Re: NHKG
Tak jako všichni začni s méně náročnějšímy a dostupnějšímy druhy eLek ... např hypani L270 , L333 .... nebo peckoltie L015 , L017 , L134 ....je dobré že barýci nejsou až tak agresivní druh v druhovém soupeření ... jako např L014 scobiancistrusové a podobně .... danila by o to mohla hovořit hodiny :-D :) takže když si koupíš třeba 4 ks L015 tak knim po roce můžeš dokoupit třeba 2-3 L200 .... danila tam taky má mladé L200 tušim nějaké 3 kousky okolo 6-7cm sem tam viděl , já osobně sem začínal na G.pindare a S.jurupari ... ted sem k G.pindare dokoupil S.daemon ... je to výzva jako ty L200 a LDA33 co mám ... a otom to je :) ... snad se ti příště poštěstí :) (ještě ktomu úhynu skalárů ... mohly už něco mít ... při tak drastickém úhynu ... měl by jsi zvážit zdroj nakoupených ryb :) ) ... jen taková myšlenka :) ... tak at se daří :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 22:34 Muž Gordon [22] – Re: Danila
Jé psí oblečky :-D
Kdyby mi Setíka nebylo líto hned bych mu pořídil maskáče :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 22:31 Muž NHKG [3900] - Hadohlavci – Re: volcomek
Díky, spokojil bych se i s mladými L200, časem stejně vyrostou, ale po fiasku se Skaláry sp. Nanay (z 8 mi zbyli 2 a z toho ještě jeden zakrslý), mám strach kupovat náročnější ryby. Nevíte o nich trošku víc než se dá najít na internetu? L204 se u mě daří, ale bojím se, že L200 budou choulostivější.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   29.09.2010 22:17 Muž volcomek [10] - Sumci – Re: NHKG
bohužel ... už nejsou a nebudou hop ale nafotím je .... mají okolo 15cm + - :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 22:08 Muž NHKG [3900] - Hadohlavci – Re: Danila
Zdravím, velké L200 bych taky hned koupil (tedy až se mi uvolní karanténa), škoda že Praha je tak daleko. :-( Akorát nevím jestli by se jim u mě dařilo, když jste o ně přišla i Vy. Můžu se zeptat, co se tenkrát stalo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 21:57 Muž vlk9 [296] - Halančíci – Re: Romy
a vis ze bych je rad poznal? vsak zas ty strakonice tak daleko nejsou a obcas pres prahu jezdim, takze vlastne je to jen otazka casu kdy si pojedu v klidu autem budu poslouchat svou oblibenou muziku a najednou budu stat u jedny modrobily cedule hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 21:52 Muž Romy [1822] - Cichlidy – Re: vlk9
A to buď rád,že ty magory neznáš osobně... :-D :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 21:51 Muž vlk9 [296] - Halančíci – Re: Danila
teeda ja se vam musim k necemu priznat. nekolikrat denne klikam na rybicky a s napetim ocekavam dalsi pribehy a udalosti v ZOO branik. skoda jen ze u me zatim zustava pouze u cteni a osobni navsteva ze strakonic neni zatim upne realna. Jen nevim jestli je to bohudik nebo bohuzel, prece jen mista v akvarkach moc neni a penez jeste min stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 21:42 RAP – Re: Danila
Lamátko coze ? Já padám, za chvíly budete konkurovat Tróje. Nebylo by lepší ji zabrat rovnou? smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.09.2010 21:39 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: volcomek
Ty vogo, já bych si ten pár klidně nechala...takhle velký L 200 jsem ještě tady v republice ještě neviděla coze

To PaDa: Ziky a Hanka si představujou,že budeme mít dohromady pět košišek a starat se o ně budu já smich Že když jsem si teď pořídila do obchodu nějaký ty další savce, tak to zvládnu komplet.... Ale odmítaj mi povolit LAMU na zahradu tone
Mám frustraci, že nemůžu mít lamááátko...

VYpukla sezona psích oblečků a mně z toho asi hrábne...připadám si jak prodavačka v textilu ovšem s tím rozdílem, že tam klienti nekoušou.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2010 20:17 Žena stetinka [270] – Re: volcomek
příští týden? No, musím tam ještě vrátit kýbl... :-P hm, to ZOO mě zničí! tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   29.09.2010 19:56 Muž volcomek [10] - Sumci
Tak kdo chcete můžete se do příštího týdne do ZOO bráník kouknout na moje L200
navíc je to páreček tak se třeba zadaří , tímto děkuji danile :) ... ale neděkuju jí za to že mě tak nahlodala :-D .... hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2010 15:32 RAP
Danila napsala: Kočka se smířila s rolí matky a perfektně se stará o koťata i přes to, že má přes břicho pořádnou jizvu.
Ziky a moje dcera neustále brečej a škemraj, že si je necháme.....

A starat se bude o ně kdo? ;-) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2010 00:05 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: Danila
citově deprivovanej Zikyč, to začínám plakat i já smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2010 23:49 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: JJaanca
Zítra - tedy 28. září bude ZOO Braník zavřeno - resp. tady dnes spíme, protože jsme dorazili děsně pozdě a usazovali nové přírůstky - tentokrát hlavně hlodavce, ale samozřejmě i něco málo rybek a tudíž tu dopoledne budeme - akutní případy mi můžou zavolat a pokud tu budu, není problém si tu něco pořídit.Telefon je na stránkách.

Krunýřovci jednopruzí tu nějací jsou, ale málo, tak asi čtyři..napravíme.
Nová zásilka našich pekelných šneků faunus ater by měla dorazit do příštího úterka.A je opět na co se těšit - budou nový druhy šneků a jsou luxusnííí !!!!

Kočka se smířila s rolí matky a perfektně se stará o koťata i přes to, že má přes břicho pořádnou jizvu.

Ziky a moje dcera neustále brečej a škemraj, že si je necháme.....Zikouš argumentuje tím, že chce svou mališkou košišku odmališka a bůůůůů, že on žádnou odmališka neměl a tudíž má traumááááá :-)a jestli nebude košiška, že bude dočista citově zanedbanej...No,jestli bude pištět ještě chvíli, bude dočista zabitej:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   27.09.2010 20:08 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: stetinka
dneska byl ale blbej den.... v kanclu jsem byl sam a ani jsem si to nebyl schopnej hezky uzit.... tohle podzimni depresivni pocasi nesnasim......
a kdyz jsem si chtel zlepsi naladu a zacal se stourat pod stolem v novym akvarku tam mi tam furt nekdo lezl.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2010 18:06 Žena stetinka [270] – Re: Moucha
Ale no taaak, Moucho, vždyť víš, že to byl jen vtip ;-) Jen jsem chtěla být na straně miminečka ;-)
Apropos, k studenokrevným rybám: při dnešních teplotách si chodím do akvárka ohřívat ruce :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2010 17:52 Muž Gordon [22]
Jak jste na tom se zásobou krunýřovců jednopruhých? V sobotu budu mít cestu do Prahy a tyhle rybičky by se mi hodily tak v počtu 4-5kusů :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2010 16:40 Žena JJaanca [67]
Bude zejtra otevřeno?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2010 15:54 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: JuraS
ano ten film jsem uz videl mnohokrat a dost casto na nej vzpominam, kdyz koukam na TV, ctu noviny, slysim volebni sliby......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2010 15:38 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: Mrakoplash
takze by se to spis dalo interpretovat jako ze se Zikyc pokusil rozdelit o svuj skromny obed s chudackem kreckem....

dukaz ze zalezi jak se cela vec poda.... at zije "vrteti psem"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2010 15:34 Mrakoplash – Re: Moucha
No jéje a jak :-D

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [58] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=2851