Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 61 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2010 06:04 Muž LiborSprysl [9015] – Re: kreten
Děkuji za pomoc, která mina mail přišla od spřízněné duše téměř neprodleně:-), už jsem se sem dostal zase normálně:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.09.2010 21:40 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: Danila
Taky bych se přimlouval za to, abyste to nasazení nějak řešili. Kdysi jsem slyšel jedno hodně moudré rčení, které říká, že nepostradatelných jsou plné hřbitovy. A i když bydlím dost daleko, pokud se k Vám vypravím, chtěl bych si pokecat s majiteli Vašeho obchodu a ne jejich dědici. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.09.2010 20:09 Acinonyx – Re: Danila
Nie neblbnite, to sa fakt neda dlhodobo zvladat, bez toho, aby sa niekomu z vas nieco stalo. Ja chapem, ze zisky z akvaristiky asi nebudu tak ukrutne vysoke, aby ste si mohli dovolit kedykolvek zaplatit dalsiu osobu, ale mali by ste sa to snazit nejako riesit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 19:51 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Gordon
Bar a kavárna - to by bylo úžasný...
Ale když vidím v galerii fotek tu hrůzu, kterou jsme tu dávali dohormady, tak už mi žádný stavební úpravy prostor nehrozej:-)
www.akvarista.cz/…

Díky všem za ohlasy a veřejně přiznávám, že fakt máme v plánu být nejlepší....i když je pravda, že makat kolem čtrnácti a více hodin denně je poněkud vyčerpávající smich , tak snad se to časem stáhne na dvanáct či míň:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 19:37 Muž Gordon [22]
Moucha napsal: dle nekterych by tam jeste chtelo udelat bar ci mini hospudku... ta nejblizsi je daleko.... pres ulici ;-) ;-)

já jsem pro!!! :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 19:31 Franta – obchod
Ahoj Danilo a spol.Hluboce smekám.Pěkný krámek.Franta
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 18:54 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: Moucha
Stačily by židličky před výstavní akva a kafe :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.09.2010 18:52 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: Bob66
dle nekterych by tam jeste chtelo udelat bar ci mini hospudku... ta nejblizsi je daleko.... pres ulici ;-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   15.09.2010 18:42 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy
Článek i fotky super, ale naživo je to ještě mnohem lepší palec Kdo tam nebyl může jen litovat :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.09.2010 17:56 kreten – Re: Pepan
A to taky podepíšu:-)!
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   15.09.2010 17:54 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: Danila
Proč by Vám to mělo být líto? Chybička se vloudí a spíše byste měla být hrdá na to, jakou oázu pro všechny chovatele jste vytvořili. Článek za chvíli zmizí v propadlišti zapomnění, ale oáza zůstane. A vocode? palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   15.09.2010 17:53 kreten – Re: langosh
No netušil jsem, že závěrečnou korekturu dělala Dáša, ty chyby mi byly takové "povědomé"....proto ta poznámka smich , ale ten obchod je fakt na cestě do absolutní špičky, to platí:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 17:49 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: langosh
Já jsem to čekala - bylo to od Libora jasné...Závěrečné úpravy jsem dělala já ...na poslední chvíli a tudíž mi tam nějaké ty chyby ušly.. vím o tom, není to chyba Romana Raka.Je mi líto, stane se.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 17:45 langosh
provokater napsal: Čeština tradičně pláče ...
Ty si Libore tu poznámku prostě nemůžeš odpustit... :-O

Roman
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.09.2010 13:46 kreten – Re: RAP
Tak jsem to také přečetl....Čeština tradičně pláče ... Ale byl jsem dneska v Braníku naživo a musím říci, že už je ten text jakoby "zastaralý" :) Dáša s Pavlem udělali další obrovský krok k tomu, aby se zařadili mezi elitu českých akvaristických obchodů potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 13:32 R Muž romant [27987] – Re: Danila
Dobrá věc se podařila, tak ať se daří dál. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2010 12:04 RAP – Re: Danila
Přečteno a fotografie prohlédnuty. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   15.09.2010 11:21 Žena Danila [4489] - Sumci
A je to tady!!!! hop

Ne přímo tady , ale konečně je na www.akvarista.cz/… kompletní článek o tom,jakej očistec to celé bylo:-)

Mrkněte do fotogalerií, dala jsem dohromady fotky ze zařizování a je to mazec smich

Roman Rak nafotil dokonalý fotky ryb a nádrží

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.09.2010 07:27 Muž jeník [54]
Tak jsem se včera odpoledne konečně podíval, a pokud chcete odejít bez ryb, tak rozhodně nedoporučuji, vracel jsem se s 10 kousky pancéřových pygmejců a kromobyčejně zmasilými sekavci. Fajn atmosféra, zvěřinec zdravý, majitelé, zdá se, též:-) Jedinou nepříjemnou chvilku jsem zažil, když příchozí zákazník zašermoval francouzskou holí a provedl s ní výpad k výstavní nádrži.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2010 22:48 Muž Gordon [22]
zikyc napsal: Zdravíčko, paví očko to počítám nebude, tipnul bych si na gavůnka, ty se tady třou tak, že to bude spíš on

Tak to potěš koště :-D No ještě uvidíme co z toho vyroste. Zatím je sám samotinkej ve dvanáctce s kytkama a od včerejška i řasama :((
Koukal jsem, že gavůnci jsou většinou, proti mnou pěstovanejm rybám, pěkný telata. Tak uvidíme :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2010 22:40 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: Danila
Před dovolenou to k vám už nestihnu, ale až se vrátím, mažu na návštěvu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2010 22:33 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Bob66
Tem kocour je buď vyčůranej nebo charakter smich ,prostě si vás vycvičil po svým...
Jsem ráda, že se sabajkám a panakovi u tebe daří,ti se prostě povedli palec
To Roman: a že by ses taky stavil, bestie bezcitná???Aspoň ty krevetky někdo pořádně určí, obchodní název, pod kterým přišly z Vietnamu neříká vůbec nic...
Jinak se Ziky překonal a máme pěkně označený ryby , huráááá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2010 22:17 tomchamik – Re: jandy
nezačal,jsou to potvory s charakterem a vědí že vyměknem....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2010 21:54 Muž Roman [100] - Cichlidy
Ziky není ta kreveta náhoduz canton black, páč jsem to měl doma taky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2010 21:35 jandy – Re: Bob66
Moje babička by řekla vydřít mu jazyk cihlou :) Já bych ho nechal den dva o hladu a urcite by zrat zacal. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2010 21:06 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: Deathbull
Jednou jsem mu do tlamky strčil kousek masa aby ochutnal a že to třeba začne žrát, sice to sežral ale tvářil se jako že to žere s odporem a okamžitě potom se pustil do granulí :-D Když jsem mu tam chtěl dát druhý kousek tak mě prokousnul prst, víckrát jsem to nezkoušel :) Přitom je to kliďas kterýmu můžeš udělat cokoliv a ani neškrábne ani nekousne ;-) Asi je vegetarián smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2010 20:58 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy – Re: Bob66
Tak ten je sakra vybíravej..a ještě si vybírá to co není dobrý...jak jen se to jmenuje u lidí tahle choroba..už vím, Makrobiotica Vulgaris, případně Vegania Idiotus ale to už jsme jinde :-D

p.s. radši napíšu že se jedná o vtip aby mi někdo ještě nenaházel jáhly do jídla nebo tak a rozloučím se zvoláním ať žije MASO :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2010 20:48 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: stetinka
My máme ročního kocoura, který u chovatelky žral všechno (i nám dala od všeho co žral vzorky) od té doby co jsme ho ve 3 měsících přivezly žere jen granule a ještě jen jeden druh smich Ani veterinářka tomu nechtěla věřit, prý taková kočka neexistuje :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2010 20:46 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: stetinka
tak to je dukaz ze zuzlani je podcenovano.... nebo skvela reklama na granule....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2010 20:44 Žena stetinka [270] – Re: Bob66
mám 16 letou kočku, co nemá ani jeden zub. Přesto jí jen granule a krade psům kosti na hlodání smich
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2010 20:41 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: Danila
Tak jsem zkusil dát kocourovi tu jehněčí paštiku, přišel čuchnul a podíval se na mě s výrazem (člověče že tě to furt baví to zkoušet) a začal žrát granule :-D Máme prostě divnou kočku smich Zítra zkusim rybí kapsičku. Elka jsou super od té doby co jsem je přivezl tak je pozoruji, asi vezmu ještě jednoho panaka ten nemá chybu palec Jen škoda že nejste blíž, to bych tam byl každou chvíly :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2010 19:47 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Bob66
Díky za pomoc a ať ti Elka od nás plavou:-) Dan a Ziky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   09.09.2010 16:14 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy
Po dnešní náštěvě ZOO Bráník jsem zjistil že pověsti nelhaly :) úžasný obchůdek, velký výběr krásných zdravých ryb a velmi přátelští Danila a Ziky palec Byl jsem svědkem úspěšného odchytu uprchlého potkana, kterého chytila až Danilka protože mě dřevákovi proklouznul pod rukou do vedlejší místnosti, přesto jsem byl pochválen za pomoc smich Co mě naprosto fascinovalo je výstavní nádrž, něco tak impozantního bych si také přál, ale to prý každý kdo to viděl :-D Nejvíc mě dostal rozhovor Danilky se Zikym: Ziky kde jsou ty igelitky....který malý nebo velký....oboje.....nejsou žádný.....tak hlavně že jsi mě dal vybrat smich Ještě jednou díky oběma za rybky a strávený čas a příští měsíc po výplatě se budu těšit na další náštěvu :) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2010 15:07 Muž zikyc [79] - Sumci – Re: Gordon
Zdravíčko, paví očko to počítám nebude, tipnul bych si na gavůnka, ty se tady třou tak, že to bude spíš on
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2010 20:03 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Gordon
To je ten výcvik:-) Omlouvám se:-) dan
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2010 16:56 Muž Gordon [22]
Tak jsem právě zjistil, že se mi v miniakva, kde není nic jiného než rostlinky od Vás a filtr, prohání jedna miniaturní rybička :-D
Patrně nějaké zatoulané mládě živorodky. Jen se divím jak mohlo přežít ty 3 hodiny bez vody coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2010 13:45 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: vlacek
Pozor, to nejsou salinarum, ale selheimi:-) V každém případě platýz:-).
V písku jsou zahrabošený pěkně, ale jak je vyrušíš, vyvinou neuvěřitelnou rychlost, zatím je máme bez písku, abychom je mohli očumovat :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2010 13:42 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: stetinka
O.K. řeš to prosím příště vzkazem. Nevadí, po těchhle galaxkách se jen zapráší, hezčí jsem ještě neviděla. pa Dan
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2010 13:40 Žena stetinka [270]
Danilko tak tu mojí rezervaci smaž, já nemám srdce to těm mým trojůhelníčkům udělat... Počkám až něco dožuje :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2010 12:46 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: stetinka
Mi spíše připomíná malého platýze. Kdysi mi totiž kamarád dva malinké věnoval a byly to podobné placičky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2010 12:43 Žena stetinka [270] – Re: Danila
na první pohled vypadá jako trilobit :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2010 12:43 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: stetinka
Taky by mě to zajímalo, protože na poslední ostravské burze jsem je okukoval, ale netroufl jsem si, protože jsem o nich nic nevěděl.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2010 12:40 švíco – Re: Danila
Koukám, že by to mohl být zajímavý doplněk ke čtverzubcům zeleným.... píšou mu i lehce brakickou vodu. Takže by to mohlo být OK.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2010 12:32 Muž vlacek [402] – Re: Danila
Teeda, to je lahudecka. Skoda, ze pro tyto tvory nemam dost velke akvarko, jinak bych si tam nejake supnul a nemusel doma vysvetlovat, ze jsem zase neco kupoval, protoze by ve dne nebyl ten platys videt :-)
Asi je dost malo infa na netu tak jen rychle co jsem nasel abych usetril ostatnim cas:

aquaworld.netfirms.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2010 11:54 Žena Danila [4489] - Sumci
Díky za info palec
Aby toho nebylo málo, pořídili jsme Brachirus selheimi hop
Další kousek do sbírky našich nejroztodivnějších raritek.
www.aristocratama.com/…
Je to moc roztomilé stvoření, takovej malej placatej špíííček:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2010 08:59 Žena stetinka [270] – Faunus ater
Tak jsem se včera trošku pídila po informacích o Fauna Ater. Skutečně i net je velmi skoupý a to i v jiných jazycích. Nakonec jsem napsala nějakému chovateli, tuším, že Švýcarska s prosbou o informace. Také jsem našla celkem zajímavý článek,ale v němčině. Takže kdo to přelouská, je to tady: www.allesumdieschneck.de/…

Mám ho doma teprv od soboty, ale už se rýsují nějaké poznatky: Má velmi interesantní způsob pohybu. Popsala bych ho jako píďalku. Prostě se vždycky vzepře a poměrně rychle přitáhne celej haus k natažené noze. Netuším, co žere za řasu. Včera celej večer se plazil po skle u dna a zkoušel to na zelenou přisedlou,ale ta za ním nemizela, přesto to sklo neustále olizoval, tak tam asi něco měl. Rostliny jsem ho dlabat neviděla, a to tu mám pěkný echináč. Spíše mám pocit, že mu to nejisté plazení po poddajných kytkách nesedí, raději si to štráduje po štěrku. Ani jsme ho neviděla, že by lezl do nějaké výšky po skle, přeci jen má velký outěžek. Dle článku, co jsem na něj uvedla odkaz má rád jemný písek až bahýnko a dospělci dokáží i několik dní být bez pohybu. Zatím velmi krátce ověřené pozorování s velkými makrakantami - zatímco do společně přinešených ampulárek se pustili už po pár hodinách a já je musela zachránit, tak Fauníka si nevšímaj. Ale nechci o zakřiknout ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2010 08:41 Žena stetinka [270] – Re: zikyc
jj, maj černou nohu a v ní úžasnej chobot. Strašně mě udivuje, jak je rychlej, během pár minut přejede po dně na druhou stranu akva (to má po cestě překážky). Na to jak je velkej, s nemožným težištěm, je pěkně obratnej. Makrakanty si ho zatím nevšímaj palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2010 01:37 Muž zikyc [79] - Sumci
Pořád se nemůžem dopátrat co je to u nás za krevetky, obchodní název je jen Black crystal nic víc, ale jsou to importy z Vietnamu a jsou podobné Caridina spec. Princess Bee Zentral Vietnam a nebo jestli to nejsou tyhle www.youtube.com/…
je to všechno podobná havět. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2010 01:22 Muž zikyc [79] - Sumci – Re: Pepan
Je to Faunus ater, ale na tom You Tube má jinou barvu, ty co jsou u nás jsou tmavší až skoro do černa a mají i černou nohu(slizáka) smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.09.2010 23:41 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
cococo v Bráníku hospoda vedle krámu kterej za to stojí? Count me in! :)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [61] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=3001