Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 53 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2010 22:15 Žena Avona [107] – Gratulace
Zdravím osazenstvo očistce a i já se připojuji ke gratulantům. Hlasím, že všechny rybičky přežily bez ztráty, nejhorší byl lov z karantény, ale už se vesele prohání ve velkém akvu.
Jen mi cestou z obchodu došlo, že jsem zaponměla ještě na ty pestřence, tak příště :-)
Pa a přeji ať to klape dál :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2010 20:42 RAP
PaDa napsal: Tak už půl roku? Gratuluji k výdrži a přeji dlouhé a úspěšné pokračování ;-)
ahoj

Šak jsme to včera trochu zapili, ikdyž nevědomky. :-D )))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2010 19:28 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: Danila
Tak už půl roku? Gratuluji k výdrži a přeji dlouhé a úspěšné pokračování ;-)
ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2010 19:02 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2010 19:00 Žena Danila [4489] - Sumci – Vzpomínky
Fotka k příspěvku Bylo hůůř :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   12.12.2010 18:59 Žena Danila [4489] - Sumci – Šest měsíců očistce
6. prosince oslavil OČISTEC 6 měsíců od otevření .... palec

Závěr: Očistec lze přežít, ale nikdy asi neskončí.

ZOO Braník funguje, i když (nejen) v průběhu těch šesti měsíců byly situace, kdy všechno viselo na velmi tenkém vlásku a balancovali jsme na hranici přežití...

Naše pracovní doba bohužel nedoznala velkých změn, na to, aby veškerá živá havěť, počínaje rybami, přes savce ptáky a další živočišstvo dokonale opečovaná a zdravá většinou 12 hodin denně nestačí...

Měli jsme obrovské štěstí na přátele, kamarády a i na většinu obchodních partnerů. Děkujeme a moc love

Akvaristikou se uživit nedá... To jsme naštěstí věděli a sekce ostatních zvířat utěšeně vzkvétá, i když to hlavní a srdeční jsou pořád ryby.

Pořád jsou ještě chvíle, kdy lezu po zdi, nebo hrdinsky vsáknu slzu,občas nemá smysl jezdit spát domů a je jednodušší to zalomit tady na podlaze, ale i přes to všechno jsme si splnili svý sny...
A to za to stojí. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2010 18:36 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: vlacek
Nějaká sodoma gomora tam u Tebe, ne? jestlipak to nebude spíš - jakej pán, takovej šnek smich

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2010 22:29 Muž vlacek [402]
Fotka k příspěvku Danila napsala: coze Tak se nám v PRODEJNÍ NÁDRŽI TŘOU TERČOVCI hop právě tam sázej jikru za jikrou...

A krevetky princess bee importovaný z Vietnamu se taky snažej - jedna ze samiček právě vypustila mladý (opět v prodejní nádrži) ano


Musim teda ale rict, ze ne vsichni vasi odchovanci jsou takhle pri chuti. Muj Paludomus od vas je chudak velmi casto v zajeti vasni Clithona z vivarka a nevypada,ze by z toho mel chudak radost :-( :-D Clithon si na nej neustale klade vajicka (uz jich vozi pres dvacet) a nechava se paludomusem vozit. Ten se porad prevazuje a tezko to zvlada, hold naklonnost neni asi oboustranna ;-) Tak uz to delaji nekolik tydnu, vzdy tak tretinu dne.
Asi by potrebovali ti vasi sneci trochu coaching pred vypustenim do sveta smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2010 20:44 Muž NASREDDIN [1383]
Danila napsala: Děti jsou super a misku s bonbóny tu nemám..
ne sad
Tak to si asi výlet neudělám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   05.12.2010 20:44 Muž kchrz [24] – činčila
Pakliže chce někdo vidět skok přes překážy (akvaria) v podání místní činčily, zakončení solidní piruetou mezi rybičky ... doporučuji návštěvo obchodu.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2010 19:51 Žena stetinka [270]
já to říkám furt, že u vás jsou nějaké divné geo-pato-reprodukční zóny. :-D Včera jsem tam taky přistihla nepřístojné krevetky
Škoda, že sem neměla víc času. Ale chválím praktičtější stojan na kytičky a výstavní akvo je také při každé návštěvě krásnější palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.12.2010 19:34 Žena Danila [4489] - Sumci
coze Tak se nám v PRODEJNÍ NÁDRŽI TŘOU TERČOVCI hop právě tam sázej jikru za jikrou...

A krevetky princess bee importovaný z Vietnamu se taky snažej - jedna ze samiček právě vypustila mladý (opět v prodejní nádrži) ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.12.2010 14:50 Muž souky [592] - Rostliny
bonbony nejsou třeba. Když jsem tam byl naposledy, nějacý kluci si kupovali cvrčky a podle jejich diskuze jsem usoudil že nebudou pro nějaké žvížátko :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2010 13:08 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Yirka
Děti jsou super a misku s bonbóny tu nemám...Moc lacinej trik semizdá:-) a spousta maminek to nemá moc ráda....
Hysterickej záchvat mrňouse na chodníku -já chci bonbooonek...a platby za žubaře... Radši ne:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2010 09:03 Muž Yirka [9132] – Re: Danila
Milé a bezprostřední, přece jen nejsou ty děti tak zkažené. To abys pro ně nachystala nějakou misku s bonbóny. :-)
Edit: Ale tu už tam asi máš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   05.12.2010 01:34 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: Danila
Kdo je to Danila, neznám, mluvíme snad o Paní Zvířátkové? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2010 21:42 Usine – Re: Danila
Už ti jinak neřeknu. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2010 21:36 Žena Danila [4489] - Sumci
Díky, stránky se budou postupně zlepšovat, aspoň doufám...

Zítra je stříbrná neděleeeee hop tak tu budeme od 11 do 17 hodin, tak se stavte draci, ať to tu není jak v hospodě na mýtince smich

Jinak když mi jedna zákaznice řekla, že už mám v Braníku přezdívku, málem mě vomyli....

Jsem čekala něco typu - baba vod rybiček, stará myšohryzová nebo pako ze zveráče...
ALe dopadla jsem dobře, protože to vymyslely děti, kterých sem chodí pořád hodně.

Takže je to nakonec Paní Zvířátková :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2010 22:28 Muž mmulcr [86] – Re: Danila
Stránky opravdu prokoukly ;-) Jinak ta přezdívka by mě taky zajímala :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2010 21:14 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: Danila
Dášo tak to jsem zvědavej jak nic jinýho jakou ti to dali přezdívku. :-P ne

Martin Honzejk
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2010 20:11 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: stetinka
Ty vogo, štětinko, a co takhle zvednout telefon a domluvit si soukromou návštěvu
v pondělí?? My tu stejně později odpoledně jsme.
Jinak to klíďo můžeš nechat u sousedů, Braník je skvělej a máme tu i kamaráádiiii.
Dokonce mi místní děcka vymyslela přezdívku... coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2010 19:57 Žena stetinka [270] – Re: Danila
Štětinka jezdí do Braníka pravidelně každý týden! Bohužel vždy v pondělí! hop sad
Kdyby to šlo, nechala bych ZOOkyblík třeba v sousedním krámku,jestli jste kamarádi?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2010 19:53 tomchamik – Re: Danila
no konečně,přijdu se podívat na příbuzné ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2010 19:46 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: stetinka
Stětinko, kyblík nehoří:-) Ale kde jsi Ty? Jsme Tě tu neviděli dlooouhooo... A je tu spousta novinek a změn.

Jinak Ziky dneska ovládnul naše webovky,které mě doháněly k nekontrolovatelným výbuchům vzteku palec
A konečně jsou tam i nějaké ty fotky. Huráááá
www.zoobranik.cz

Jinak obchod ovládli pejskaři a sypači ptáčkům smich Posílili jsme náš obchod o pět chameleonů jemenských a asi tak milon oblečků pro psíky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2010 17:27 Žena stetinka [270]
si tu sypu popel na hlavu, bo Braníku dlužím stále ještě kyblík. Hoří to, Dan?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2010 23:14 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: PaDa
Šnorchlíček máme jen jeden - a ten Zikouš nepůjčí, bo ho potřebuje, když se hrabe ve velkým akva:-)
I když je fakt, že tam by spíš potřeboval plechový rukavice - cichly ocellaris vyrostly a jakmile tam strčí ruku, okamžitě ho do ní napálej - a zhnuseně vyflusnou.
Kousnutí prý nebolí, ale jak se Ziky lekne, tak povyskočí a naboří si hlavu o kryt akvárka smich Aby to na něm nenechalo nějaký následky....

Jinak máme konečně ten velikánskej bilboard na baráku, tak už se nedáme přehlídnout...
A dokonce i světelnou reklamu nad vchodem se svítícíma rybama...

Hodně se tu toho od začátku změnilo, jen na ten net nemám prakticky čas...Ještě pořád to vyžaduje víc, než dvanáct hodin práce denně...

Ale nemá to chybu, neměnili bychom ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2010 22:57 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: danila
Před dveřmi se vybagruje jezevčík - jde si pro kombinézu ( a šnorchlíček smich )
Tak už i šnorchlíčky vedete? :-P
Budu si to muset příště pečlivěji prohlédnout, posledně jsem jen žvanil a čuměl na krmení a menší akvárka skoro ani neviděl... Možná je to ale obranný mechanismus, jak nic dalšího neodnést domů :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2010 22:16 S Muž invalida [3881]
Mě by zajímalo kdy já se tam do Bráníka konečně dokopu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2010 22:12 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: Danila
Tak tady je to fakt podobné bať úplně stejné. Ten krásnej kořen co jsem u tebe minulej tejden koupil už zdobí akvárko. Teda pravda trochu se mu chtělo plavat, tak jsem ho zalil vařící vodou a přes noc nechal zmrznout na balkónu. No a po téhle léčbě šokem si fakt svoje plavecké výkony rozmislel a hezky sedí na dně jak přibitej. hop ahoj

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   01.12.2010 22:01 Žena Danila [4489] - Sumci
V Braníku padá sníh , opilci po cestě z hospody naproti akvaristice měkce padají do hebkých závějí... :)
Auto nenajdu a ani to není třeba, cesta domů je zavátá...Zikouš utěsnil dveře a odešel s kamarádem k sousedům a já si užívám pohled na rejnoka marně se dobývajícího do sladkovodní škeble...

Krásnej zimní večer v ZOO Braník...
Pejskaři jsou kouzelní, jde pán, za ním vodítko, které končí v závěji...Před dveřmi se vybagruje jezevčík - jde si pro kombinézu ( a šnorchlíček smich )

Dneska jsme překopali některá akvária a konečně máme třípatrový stojan s akvárii na kytky!!!

Zjistila jsem, že je ideální mít v akvaristice všechny druhy řas - a tak vodím zákazníky od akva k akva a ptám se: " Je to tahle? A tahle? A tahle? Je to podstatně jednodušší, než je hledat v atlase...Dneska jsem ale zjistila, že mi neritiny úplně a dočista vyčistily jeden řasovej exemplář....
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2010 18:52 Muž LiborSprysl [9015] – Re: bluedream
Nech si je zabalit jen pro sebe a druhý pytel ať si nechaj pro obchod - není to problém, ale musí to tak objednat z obchodu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2010 18:04 Žena bluedream [245] – Re: LiborSprysl
No, tak nevím, jestli podruhé riskovat. Minule jich taky objednali víc, aby měli i v obchodě a to pak automaticky vylejí do akva všechny hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2010 17:59 Muž LiborSprysl [9015] – Re: bluedream
Momentálně jich je plná Praha - takže si je kdyžtak můžeš objednat třeba od těch Plačků k vám do obchodu, když se dohodneš s nimi v obchodě :-), aby ti je nevybalovali.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2010 17:56 Žena bluedream [245]
Jéééžiš, tak já se vždy sháněla po sklovitých sumečcích a teď, když už nebudu mít šanci se do obchůdku dostat, tak koukám, že jsou. Ach jo :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2010 17:04 Usine
Fotka k příspěvku Sázení rostlin.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2010 17:03 Usine
Fotka k příspěvku Macíček.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2010 17:01 Usine
Fotka k příspěvku Údržba.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2010 16:59 Usine
Fotka k příspěvku Placatá ryba.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2010 16:58 Usine
Fotka k příspěvku Mini akva
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2010 16:57 Usine
Fotka k příspěvku Rostlinné akvárium.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.11.2010 16:56 Usine – Re: Danila
Fotka k příspěvku Někdo je zvědavý. :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2010 23:06 Žena Danila [4489] - Sumci
Díky, se sem pokusím nacpat nějaké fotky, ale Vááclave, nechceš to udělat za mně?? prosíím..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2010 22:41 Muž Raimok [7]
Tak jsem byl dnes okouknout krámek. Musím říc, že pěkné. A rybky vypadají opravdu ve výborné kondici (narozdíl od mnoha ostatních obchodů). Navíc jste všichni přátelští a milí.
Dnes jsem bral jen hračku pro naší kočičí dcerušku, příště toho vemu trošku víc, jelikož po 9-ti letech zakládám akva.

Zdar a sílu ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2010 21:27 Muž mmulcr [86]
Danila napsala: ...a special thanks MMULCR za ranní záchranu...

Vůbec není zač, ba naopak děkuji za fajn večer a rybky - už si plavou ;-)Akorát cestování se trochu protáhlo a domu dorazily až ve čtyři. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2010 21:24 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: Danila
Dašo to je ale podraz udělat rychlou akci jen hodinku po tom co odjedu. To jsi nemohla něco naznačit. sad

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2010 20:45 Žena Danila [4489] - Sumci
A úplně největší dík patří našim kamarádům a sousedům Krtkovi, Rogerovi a Fíkovi - rodině Hendrychových, kteří nám tady pomáhají, podporují nás a nezřídka nás i krmí...

Jak psal Thomas Enderson o převaze krásných žen - tak ta nejhezčí tady je právě Krtek:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2010 20:40 Žena Danila [4489] - Sumci
Já jsem náhodou úplně nejhodnější a kdo bude tvrdit opak, toho zmlátím smich . Surově :-D

Jinak děkujeme všem účastníkům včerejší tajné akce "Po zavíračce" za účast a special thanks MMULCR za ranní záchranu při likvidaci následků výše uvedené pařby.

Václave, kde jsou fotky?????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2010 16:24 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: Moucha
Není moucha jako Moucha :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2010 13:58 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: PaDa
nahodou ke mne se vzdicinky chovala skvele..... takze Dasa (zatim) skutecne Mouse neublizila... nemit tolik prace tak tam jsem kazdou chvili..... jinak posledne jsem si tam koupil skvely patentky... jsou drobny a galaxkam chutnaji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.11.2010 13:14 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: Tomas Enderson
Dáša není schopná ublížit ani mouše.
Včera nechala chladnokrevně sežrat hejno cichlid a ani nemrkla :-D
Já bych si na tu mouchu nevsadil.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [53] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=2601