Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 76 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.05.2010 00:23 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku V neděli stěhujeme Zikyho 2500 litrovku, rybicky.net/nadrze/1195
Jsme na ni připraveníííí. To bude akce smich :-D
Na fotce je stojááneček už kompletně připravený, ale stále bez proudu...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   07.05.2010 00:21 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Zkamenělé dřevo je naprostá bomba a už se těším na jeho použití v akváriíích. Vypadá úžasně a malé kusy nemají chybu v nanoakváriíích potlesk palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2010 00:18 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Spodní akvárium ve stojanu je v dezolátním stavu, takže budem muset nechat slepit nové tone stejné jako to horní...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2010 00:17 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: Danila
Už víš přibližně kdy se otevře? Rád se přijedu podívat :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   07.05.2010 00:16 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Poslední akvárium domyto dnes ve 22:15 hop a provizorní naházení ve stojanu..
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.05.2010 00:14 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Pohled před odchodem z práce...na hotovou podlahu hop
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   05.05.2010 10:45 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
Fotka k příspěvku A na závěr reklama: kdyby jste někdo potřeboval takhle hezky vykachlíkovat i nesmyslně hrbatou zeď, obraťte se s důvěrou na Zikyče, nemá poslední dobou do čeho píchnout a dost se nudí :-D smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   05.05.2010 10:42 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
Fotka k příspěvku A tohle už neslouží jako provizorní odkladiště malých akvárek, ale čeká na víkendové stěhování Pavlova drobečka z Tábora palec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   05.05.2010 10:39 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
Fotka k příspěvku 2 stojany s akvárkama už čekají na své plnění vodou
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   05.05.2010 10:38 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
Fotka k příspěvku i tenhle betonovej kus u zdi snad dostal linoleový obleček, jestli se stihly plány ;-)
 
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   05.05.2010 10:36 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
Fotka k příspěvku pár fotek ze včera...
Pokládal se poslední velký kus lina, už zbývá jen pár koutků ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.05.2010 07:56 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: Danila
vsecko nej k narozkam at ti slouzi zdravicko a dari se ti vsecko na co sahnes

omlouvam se za opozdeni stydim
jsem tedka v jednom kole doma se mi zblaznil zvonek (potvora zvoni jak chce hlavne v noci, asi nekam tece voda a zkratuje to), odesel mi adsl modem a taky tel. linka (po dvou dnech se uracili ji spravit) a v pondeli mi v 9:30 oznammili, ze jsem mel bet huz 9:00 na tridenim skoleni..... docela blazinec.... no, ale vsecko se dari resit postupne a bez znamich a kamosu by to bylo horsi

takze snad pristi tejden u 3trojek pokud dorazite se zykicem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 23:51 Muž NASREDDIN [1383] – Re: Danila
Na poslední chvíli, ale přeci jen to stihnu.
Vše nejlepší k vašemu dnešnímu výročí, hodně lásky, zdraví a momentálně hlavně mnoho štěstí a sil při budování obchodu. :-)
Přeje Karel
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 22:54 Žena Danila [4489] - Sumci
Díky moc všem, co mi popřáli k narozeninám love
love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 19:33 Muž Voky [23] - Cichlidy – Re: Bexi
presne tak. chytam uz 23 let a z toho 12 let zavodne plavanou tak clovek neco pochyti jak to ve vode chodi
jinak manzelka je taky spokojena - taky chyta ryby
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.05.2010 17:05 Bexi
mno rybaření je o hlavně o zkušenostech,vědět na co ti nejlíp půjdou,kde se daná ryba nejraději zdržuje apod. a taky je potřeba štěstí,to jsou věci které si nekoupíš
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2010 22:57 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Voky
To Voky:Zikycovo akvárko u nás nabeton uvidíš - právě dneska ho Ziky vypustil a rozebral hop Snad budou i nějaký fotky.
Ale na Tebe jsem zvědavá, jestli někdy dorazíš do Prahy, tak to bude jev srovnatelnej s Halleyovou kometou :-D
To PaDa: : opravdu mě po celým dnu práce potěší a zvedne podpora na dálku.

Děkuju vám všem love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2010 20:56 Muž Voky [23] - Cichlidy
danila hezky si to zarizujete. a doufam ze uvidim u vas zikycovo akvarium a manzelka mi takove v budoucim baracku povoli. Koncicku zdar

jo a jeste abych byl in tak mam rybarsky prut ktery v komplet baleni stal temer 80 000Kč.
Takže bacha na mě :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2010 18:11 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy
JuraS napsal: abych si mohl vybrat tak to musí mít na krámě..a to jsem nula..moji kolegové obměňují výbavu každý rok...řádově za 80-100 kolíků..každý..a to to musí mít prodejna na krámu...akvaristika s pár filtry (ty drahé věci), nějaká chemie, sem tam dražší krmivo...de fakto žádné prachy ve zboží...


Kolik těch prodejen které to mají skladem znáš? Nebo chceš tvrdit že je mají v každé rybářské prodejně :-D Pruty už kolem 5tis. se vyrábí na objednávku, navštívil jsem hodně jak kaprařských nebo přívlačových krámů a skladem zase takový výběr nemají a to byly speciálky X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   03.05.2010 18:05 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy
JuraS napsal:s tím, že v rybolovu to není o penězích bych až tak nesouhlasil....




Rybařit se dá velmi slušně i bez vetšího objemu peněz, spoustu mých kamarádů vytáhly trofejní úlovky na výbavu kterou bys ty nevzal ani do ruky, to že budeš mít pruty za x tisíc za tebe rybu nepřiláká a nevytáhne X-) Měnit každý rok výbavu za několik desítek tisíc není nutnost ale snobárna, k čemu budeš mít prut o pár gramů lehčí když s ním jen nahodíš a pak leží ve stojanu hmm Neřeknu u přívlače kde máš prut v ruce i několik hodin a neustále v pohybu ;-) A ježdění na soukromé přerybněné revíry kde 20kg kapra chytí každý druhý trouba, to u mě není rybaření, tam opravdu záleží jen na penězích a ne na tom co dotyčný umí :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   03.05.2010 14:32 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
JuraS napsal: Pro všechny co mě kamenují...
Že by jsi byl až tak kamenován, mi nepřijde. A palce dolů tě snad nerozhoděj ;-)
Přijde mi, že svoje příspěvky často píšeš schválně tak, abys vyvolal nějakou reakci a alespoň trochu provokoval, tak se pak nediv. Moc velkej suverén a mistr vždycky budí negativní reakce ano

Ber to tak, že tohle je téma pro lidi, které zajímá, jak vzniká nová akvaristika. A to se vším všudy, třeba s něčím zadkem, jak klečí na podlaze. Se všemi radostmi a starostmi, které to přináší. Ty to téma přece navštěvovat nemusíš, pokud tě tolik irituje ;-)
Spousta věcí není o množství LOVE, které do toho nasypeš, a tady to je navíc momentálně starostí Danily a nikoho jiného. Ten palec nahoru může být třeba jen taková nepeněžní podpora na dálku, když pak večer přijdou Danila se Zikycem domů a mrknou na web.
Tvoje poznámky moc nepomůžou nikomu - v některých případech je lepší vzpomenout si na to staré známé Mluviti stříbro, mlčeti zlato :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2010 13:05 Muž Yirka [9132] – Re: JuraS
I ten Karlštejn se, než se stal světoznámým, musel začít stavět od základního kamene. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 19   03.05.2010 11:24 Žena Danila [4489] - Sumci
JuraS napsal: Pro všechny co mě kamenují..slyším tady jen bééé je to fuška, bééé je to drahé, bééé je to pobíhání po úřadech...drtivá většina z vás co tleskáte po každé fotce (nevím co je na tom úžasného fotka něčího zadku jak klečí na podlaze) a dáváte palce nahoru do toho obchodu v životě nepáchne a i pro mě jako přivandrovalého pražáka je umístění prodejny úplně mimo můj akceptovatelný akční rádius..otázka pro mě je zda vůbec se tam půjdu podívat..půjdu li ale pak tam nechám nějaké to love zatímco vy pochlebovači pomůžete splatit daniliny dluhy leda tak palcem nahoru tady na fóru...
s tím, že v rybolovu to není o penězích bych až tak nesouhlasil....



Je mi líto, že máš dojem, že tu brečím, jak je zlá doba a jak je to těžké...béé béé, že?
Postupně tu vznikl malý seriál o tom, jak začít dělat to, co nás nejvíce baví a děláme to s chutí a radostí.
Možná by Juro stálo za to, přestat se o téma zajímat.

O tom, že do tohoto obchodu nepřijdeš jsi psal opakovaně, beru na vědomí a popravdě řečeno mě to ani nemrzí.
Ať se daří.
Dan
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.05.2010 10:59 JuraS – Re: sollik
Nic mi nevadí, nezávidím ji, a to jsem i někde pár stránek z5 napsal, fandím lidem co něco dokáží a je mi jedno jestli dávají cihlu k cihle a nebo buňku k buňce..jde mi jen o tu presentaci o to bééé, béééé, béééé...jistě praha má skvělou mhd, v táhle zemi asi nejpropracovanější..ale proč jezdit pro mraženou potravu přes celou prahu když si to koupím společně s nákupem na večeři v kdejakým marketu a to od stejného dodavatele a stejně kvalitní..pokecat si když vím přesně co chci nepotřebuji a na pokecání by tedy chtělo před prodejnou plácek, deštníček, stoleček a židličky..a doplňková prodej chlazené lahvové desítky a kafe...jistě jsou některé prodejny do kterých se jezdí desítky kilometrů...jako je karlštějn jen jeden na kterej jezdí i japonci se kouknout...jenže být jedinečný je sakra práce..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2010 10:57 Muž Sid [6638] - Rostliny – Re: Walker
Aha. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2010 10:45 Muž Walker [66] - Cichlidy – Re: Utahraptor+Sid
Utahraptor uhodil hřebíček na hlavičku. Schovávačka před dětmi (tedy hlavně malými) a ženou :-). Samozřejmě s nadsázkou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   03.05.2010 10:38 Muž sollik [257] - Cichlidy – Re: JuraS
Můžeš zde prosím všem vysvětlit, co konkrétně ti vadí na tom, že si Danila zařizuje vlastní obchod? Netleskám každé její zveřejněné fotce, neuděluji vztyčené palce a nepojedu se podívat 100 km až bude otvírat, ale v jejím konání ji fandím a věřím, že se záměr zdaří a obchod bude prosperovat. Pustili se do podniku s nejistým výsledkem který může běžet, ale i rizikem krachu a zadlužení se. Na rozdíl od ostatních neplácají nesmysly u počítače a makaj.
Vždycky jsem tě považoval za akvaristu, který o tom něco ví a dokáže poradit. Ale to co tady předvádíš poslední dobou moc nechápu, jen samé rýpání a vychloubání se. Co se stalo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2010 10:25 Žena Utahraptor [91] – Re: Sid
Já tatínek nejsem, ale já si vždycky na WC chodila číst, tam byl klid a máti mě nemohla otravovat s domácími pracemi. Myslím, že to bylo myšleno takto :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2010 10:24 Žena Utahraptor [91]
JuraS napsal: pro mě jako přivandrovalého pražáka je umístění prodejny úplně mimo můj akceptovatelný akční rádius..

Nevím, že by cokoliv v Praze bylo mimo akční rádius, Praha má krásnou MHD se kterou se dá dostat všude. Pokud to bude kvatliní obchod (což věřím že bude), jsem si schopná dojet přes celou Prahu, protože jsou věci, které na e-shopu opravdu neseženu. A zverimex, ve kterém majitel i prodavači něco ví o zvířatech je malý zázrak, který si zaslouží podoporovat :)
Přece nechcete všechno objednávat z e-shopu, protože Praha bude plná akorát "fast-foodu se zvířaty", jmenovitě Pet Center.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2010 10:18 Muž Sid [6638] - Rostliny – Re: Walker
...jako náhradu za sezení na WC (tatínci pochopí)...
"Tatínek" jsem už nějaký ten pátek, ale přesto jsem nepochopil... :-O Mohu požádat o vysvětlení? :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2010 10:11 Muž Walker [66] - Cichlidy – Re: Yirka
Yirko, ale já jsem taky ajťák....:-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.05.2010 10:10 Muž Walker [66] - Cichlidy – Re: JuraS
Ryby nelovím, ale dělá to můj tchán (bývalý i současný) a vždy jsem to považoval za klidnou zábavu do předdůchodového a důchodového věku jako náhradu za sezení na WC (tatínci pochopí)...asi jsem úplně mimo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.05.2010 10:09 Muž Walker [66] - Cichlidy – Re: JuraS
Jezdím pravidelně z Ústí do mělnického vivária, nejsem z Prahy a proto nemám moc možností, jak něco pořádného nakoupit (v ÚL je poměrně sucho). Třeba bude mít podobné důvody i někdo další a urazí k Danile nějaký ten kilometr navíc.

Jsem člověk, který preferuje (a může si to dovolit) dražší nákup od příjemného a vzdělaného personálu s doprovodnými službami před nejlevnějším nákupem v zavšivené rybárně. Ostatně, za něco ty peníze utratit musíme... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   03.05.2010 09:56 JuraS – Re: NASREDDIN
ne koupit ale například zaplatit si cestu a pobyt tam kde ryby jsou a pokud se specializuješ na určitý typ rybolovu a na určitou rybu pak ti mnohdy nezbude než za rybami jezdit..a to něco stojí..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   03.05.2010 09:10 Muž NASREDDIN [1383]
JuraS napsal: s tím, že v rybolovu to není o penězích bych až tak nesouhlasil....

Jasně, je to o penězích, čím víc jich máte, tím věští rybu chytíte? A nebo, tím dražší rybu si můžete koupit :-D.


 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2010 01:04 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: Danila
80 cm dlouhý anténovec se nechtěl nechat ulovit bez boje a nenechal na Zikym a jeho pokoji žádné suché místo smich
Ten bojovník bude ozdoba vaší akvaristiky ano
A pokud by ho někdo koupil, chápu Zikyčův požadavek za speciální příplatek za odchyt smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.05.2010 00:33 Žena Danila [4489] - Sumci
V Táboře probíhá v těchto dnech příprava na transport 2.500 litrů velkého akvária do Prahy :-D

Zatím vše probíhá hladce, až na to, že se 80 cm dlouhý anténovec nechtěl nechat ulovit bez boje a nenechal na Zikym a jeho pokoji žádné suché místo smich
To zase bude akce hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2010 23:38 kreten – Re: Danila
No protože si to co prožíváte vy prožil už před vámi:-) Dáši fakt se těším až pískneš, že už je to hotové ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2010 23:34 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: krucyp
Uvažuji o tom, ale skutečně až za dlouho:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2010 23:33 krucyp – Re: Danila
A mimo jine - eshop je v planu? Byt treba v horizontu let ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2010 23:30 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: JuraS
De facto žádné prachy ve zboží???? coze To jsi upad smich Nic ve zlým, ale o penězích ve zboží v akvaristice je kolega Akvaristik zcela v reálu ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2010 23:26 krucyp – Re: RAP
Vtipny je, kdyz pak do kamenny prodejny prijde zakaznik, kterej si nejen na netu vybral (a neobjednal), ale taky by chtel internetovy ceny a samozrejmosti je ocekavani, ze vse co mame na eshopu, tj. cca 10 000 polozek, je skladem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2010 22:43 Muž akvaristik [274] - Rostliny – Re: NASREDDIN
... sorry, žiju v jiným světě :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2010 21:02 Muž NASREDDIN [1383] – OT
akvaristik napsal: zboží skladem je v tento moment za 650.000,- Kč,

Třeba jsou to pro kolegu z vyšších sfér jen drobné. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   02.05.2010 20:53 Muž akvaristik [274] - Rostliny – Re: JuraS
Jen pro Vaši informaci: Máme obchod výhradně akvaristika a zboží skladem je v tento moment za 650.000,- Kč, takže to se tedy dost mýlíte s Vaším tvrzením o "pár filtrech".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.05.2010 16:22 RAP
A Danila má ještě jeden trumf o kterém nemluví. ;-) ))) Ale ten uplatní až se trochu rozjede.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   02.05.2010 15:36 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Skalpi
Nejsi sám, koho to napadlo:-)
E-shopům se konkurovat nedá a ani to nemáme v úmyslu.
Ale vybrat si rybu, nebo jiné zvíře, poradit se, čím je krmit a jak se o ně starat,co ten dotyčný živočich potřebuje a které ryby se k sobě hodí, kolik dorostou atd., koupit si konkrétní kytku - jo, tahle se mi líbí a jde se mnou domů:-) a vědět, že ti poštou nepřijde něco úplně jiného....

Anebo si přijít pro věci pro štěně - od krmení, přes obojky, kšírky, pelíšky,oblečky, botičky a jiné ptákovinky,něco na blechy, na srst atd.
Na netu to psíkovi nezkusíš:-)
Je jasné, že technika bude v e-shopech vždycky levnější....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.05.2010 15:18 Skalpi
Já nechci strašit,ale bych si v dnešní době internetu,dobře rozmyslel,jestli investovat do kamenného obchodu...A ještě do takového,který je náročný na energie a td.Kdo z vás si koupí třeba venkovní filtr fluval v obchodě,když na netu je o 1 tis.Kč levnější...Tak dobře třeba se žrádlem pro psa bych se asi netahal z pošty,ale ppl ni to doveze až domu,mě teď napadlo ;-) A nejsem asi sám,koho to napadne...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.05.2010 13:38 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: DrBolíto
V pohodě, to vůbec nebyla špatná otázka love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   02.05.2010 12:59 Muž Yirka [9132]
To: Martin - koukám, že si svou úlohu správce předstauješ poněkud svérázně.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [76] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=3751