Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 6 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2016 11:56 Uno Re: Xlienka
Ja jsem nerekl ze jsou spatny, jen ze ty ceny jsou drazsi.Do prvního akvária jsem tam koupil celou osádku.To ze Vam sezenou co potrebujete to je samozrejme neco jineho a je to super.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2016 11:50 R Muž lacewings [5578] - Živorodky-přírodní formy, cichlidy – obecně
-Jeden mluví o koze, dquhý o voze, třetí tu kozu veze na voze.
-zbytečná diskuse, každý má jiný úhel pohledu z pozice zákazníka ve vztahu k obchodní ,,politice,, obchodníka a rovněž to platí obráceně
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   28.04.2016 11:40 Žena Xlienka [276] - AmerikaRe: Uno
Já reagovala pouze na cenu akvárium s krytem za 9300 kč a pak na cenu skla na nic jiného.
Do téhle akvaristiky jezdíme často, kupuji tam krmení pro ještěrky, okouknu akvária a popovídám si z obsluhou.
Když mě zaujme něco z akvaristiky co by se mi hodilo, vezmu si i akvarijní techniku. Když mají hezké kytičky, které nerada kupuji přes poštu vezmu si kytičku.
Podstatná je kondice ryb a taky, že když sháním raritnější rybky, které opravdu jinde nelze sehnat, tak je objednají a seženou, projdou u nich karanténou a já je mohu bezpečně dát přímo do akvária k jiným rybkám. Samozřejmě si za to nechají zaplatit, ale kdybych musela mít další vybavení doma navíc, tak musím mít nafukovací byt (již takhle mám doma kompletně zajetých 5 různě velkých nádrží), nehledě na to že Dáša je lékař proto u nemocí dokáže reagovat lépe a má k dispozici také více léčiv.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   28.04.2016 11:34 Muž LiborSprysl [9015] Re: Uno
S tou jednoznačností bych to zase moc nepřeháněl, ona ta mortalita ryb z burzy bývá velmi často také hodně vysoká... Stačí si tu počíst...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -2   28.04.2016 11:21 Uno Re: Xlienka
To ano.Ale tady vznikla debata o tom že tam.kolega byl a akvárka nic moc a ceny ryb drahé.Pak se to spojilo i s akvárkem. Takže to není jen o vybavení ale i o rybách celkově. Samozřejmě pokud jsou ty ryby v lepším stavu tak proč ne ale to se mi nepotvrdilo.To jednoznačně vede burza teda pokud mají co člověk požaduje.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   28.04.2016 11:12 Žena Xlienka [276] - AmerikaRe: Uno
A to je přesně ono, je to firma co se zaměřuje přímo na lepení a ne prodejna akvaristiky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2016 10:55 Uno Re: RAP
Jak již jsem psal.Stejné floatové sklo 120x50×50 černý tmel bráník 4500,- od FA která se zaměřuje na lepení akvárií 2500,- Není prostě co řešit. K normálnímu sklenáři bych pro 300l akvárko nikdy nešel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2016 10:28 RAP Re: Uno
Ono záleží na síle použitého skla a jednotlivých rozměrů. Navíc v Braníku musí zaplatit dopravu od výrobce k sobě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2016 10:15 Žena Xlienka [276] - AmerikaRe: Uno
Cena skla se pohybuje různě jsou místa kde chtějí 8 kč za litr akvária a jsou místa kde chtějí 15 kč. Přece si můžeš vybrat, kde co koupíš. I když počítej s tím že zkušenější sklenář co se zabývá hlavně lepením akvárií, bude mít hezčí spoje a hezky zabroušené pohledové hrany a proto si taky vezme víc peněz. Ono není sklo, jako sklo a kvalita práce je k nezaplacení ;-) Toť můj názor.
Taky v Bráníku nekupuji všechno a to co si předem plánuji skříňku, sklo, kryt, rozvody elektřiny... si objednávám u zkušených řemeslníků se zkušenostmi s akvaristickým vybavením a ne v akvaristice. A ano cena je vždy vyšší (někdy i 5 násobek) než prodávané setové vybavení z pofidérních materiálů co se po pár letech styku s vodou, nebo teplem od zářivek kroutí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2016 10:01 Uno Re: Xlienka
Mluvil jsem jen o cene akvaria ze stejneho skla kde v Braniku ho maji za 4500 a jinde od 2500,- Kryt je vec jina. Kazdopadne nikomu nevnucuju ze ma jit nakupovat tam nebo tam rekl jsem jen nazor a akvarka ktere jsem videl v jednotlivych akvar.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2016 09:48 Žena Xlienka [276] - AmerikaRe: Uno
Pokud srovnáváte cenu setového akvária, kde si nemůžete vybrat vůbec nic a akvária na míru s krytem dělaným u renomovaného tesaře, kde si můžete zvolit úplně všechno (barva, materál, drážky, větrání, použitý typ osvětlení, sílu osvětlení, rozmístění, případně i úchyty na kabely, krmítko...), tak pak není o čem.
Zkuste si nechat necenit kryt u truhláře dle vašeho návrhu a uvidíte o čem mluvím. ZOO Bráník má nasmlouvaného perfektního tesaře a ten si za svoji práci taky nechá zaplatit, ale věřte že výsledek stojí za to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2016 09:29 Muž LiborSprysl [9015] Re: Fuchs
Ale srovnávat rozlohu u Šmerdů, (stejné je to s mělnickým Viváriem), s malými prodejnami prostě nelze. Ve Viváriu je také hodně druhů tlamovců...a nikoho nepranýřuji, jen vysvětluji... ;-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2016 09:07 Muž Fuchs [169] Re: LiborSprysl
LiborSprysl napsal: No vy jste zřejmě poměrně výjmečně orientovaný... tlamovci se v obchodech prodávají poměrně zřídka a tudíž žádný z menších obchodů si s nimi nebude zasekávat nádrže, v nichž by mohly plavat rybky, které se prodávají třikrát rychleji...

Nemyslím, že se tlamovci prodávájí špatně. V Brně ve sklorexu jich je mraky. Nicméně to, že kamený obchod je dražší nemá cenu debatovat. Ať už sklorex nebo Braník jsou kvalitní obchody a Braník co se týče sortimentu zaostává za sklorexem o pořádný kus. Nicméně vyjádřit svůj názor může každý aniž by byl pranýřován ne?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.04.2016 08:22 Muž LiborSprysl [9015] Re: Uno
Jde-li vám o tlamovce, jeďte k chovatelům a to co vás bude stát cesta ani nedorovná cenu v obchodě... a bude to vyřešené. A pak nemusíme debatovat. Pokud vám jde o akvárium, podívejte se na stránky Akvárium Ante a uvidíte, že to jde také jinak.... ;-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2016 07:55 Uno Re: LiborSprysl
Abych řekl pravdu tak me jde o ty tlamovce. A tam mi bylo potazeno dobre takze problem nevidim.A co se tyka ceny tak se na me nemuzete hnevat kdyz napisu co min je do toho jaky najem a jake naklady ma prodejce.To je na nem kde si co zaridi a vyjedna.Nevim proc bych mel platit za stejny kus akvaria ze stejneho skla o 2tis vic jen proto ze ma prodejce spatnou najemni smlouvu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   28.04.2016 06:21 Muž LiborSprysl [9015] Re: Uno
No vy jste zřejmě poměrně výjmečně orientovaný... tlamovci se v obchodech prodávají poměrně zřídka a tudíž žádný z menších obchodů si s nimi nebude zasekávat nádrže, v nichž by mohly plavat rybky, které se prodávají třikrát rychleji...A Gutovka je přece jen dost rozlehlá... a také asi budou jiné nájemní podmínky... Ono je to přece jen trochu složitější, a o tom zákazník nic neví. O službách jsem hovořil z toho důvodu, že z hlediska odbornosti si myslím, že Braník je na tom asi o 300% lépe...Pokud někdo shání raritní ryby, na Gutovce to nebude... Je toho víc, co hraje pro Braník, ale jak jsem napsal, člověk má na volbu, nehoruji ani pro jeden z obchodů, takže ani vás nebudu nebudu přesvědčovat...
Téma předraženosti, to je právě ten projev vaší neznalosti... cena zboží v každém obchodě se odvíjí od vnějších podmínek, o nichž zákazník nemá ani ponětí a pak to nazývá předražeností. Kamenné obchody bojují o život velmi tvrdě a pokud k nim lidé přistupují tak jako vy, pak se prostě zavřou a budete mít prd i vy... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2016 05:41 Uno Re: Uno
A ze by nejaka sluzba tam byla komfortni to teda vubec ne. Co se tyka napr tlamovcu tak skoro nic.V druhe akva nadherny kousky a velky vyber.A cena temer jak na burze na Pankraci takze za me neni co resit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.04.2016 05:40 Uno Re: LiborSprysl
Moc nevim o jakem konfirtu mluvis teda. V obou akvar. jsem byl v rozmezi tydne a rybicky se nedali srovnat.Teda celkovy pohled na akcarka byl uplne jiny. A co se tyka obsluhy tak v ani jedny se neracil nikdo prijit jestli neco nepotrebuju.Kdyz jsem ale zacal sam tak jsem.byl velmi spokojen.Nikdo mi nevnucoval predrazeny veci ba na opak coz se o braniku rict neda. 300l akvarko s krytem vez niceho za 9300,-
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   27.04.2016 21:52 Muž LiborSprysl [9015] Re: Uno
Nó.... tak nevím, to se asi nedá srovnávat... ne že bych proti tomuto obchodu něco měl, ale servis je určitě v Braníku na podstatně vyšší úrovni... ovšem je na lidech co si vyberou, zda levně a odchod a nebo dráž a komfort... To jsou kecy o ničem...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2016 21:38 Uno Re: Elis
Akvaristika Karel Hőfer u Průběžný ulice
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2016 20:37 Elis Re: Uno
Jakou?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2016 19:57 Uno Re: petromas
Musím bohužel potvrdit tvá slova. Nechal jsem tam nacenit akvo s krytem a 9300,- Se asi po....To je i juwel levnejsi. Znam mnohem lepsi akvaristiku co se tyka krasnych ryb.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.04.2016 18:42 Muž petromas [10] – Velké zklamání
Ahoj musím napsat pár řádků k návštěvě Braníku.Čekal jsem pecku pecek podle reklamu,internet.stránek pořadů v TV ale hned jsem byl zklamán.400 druhů nevěřím.Některá akvárka hrůza.Ceny natažené.No čekal jsem víc

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.04.2016 11:29 Muž LiborSprysl [9015] Re: Makky
Na fejsu pan doktor Hofmann zkonstatoval, zda se při účasti na obrazovce nutně musí jednat vždy o pozitivní reklamu... no musel jsem souhlasit.... děs!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.04.2016 20:17 Žena Makky [101]
Ona je příšerná. Nenechá nikoho domluvit větu. Stále všem skáče do řeči.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.04.2016 13:34 Muž LiborSprysl [9015] Re: NHKG
Žije. Ale ten pořad je úplně příííííšernej.... smich hop ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.04.2016 12:50 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: Chalybda
Bohldaka ještě žije? coze smich
Škoda, že radši neaktualizují nabídku ryb na netu. Kámoš tam pojede, tak by mi mohl něco přivést.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.04.2016 12:48 Žena Chalybda [55]
Tak se tak koukám na sobotní Bohdalku v Hobby naší doby a on tam Pavlík Zika.... ahoj

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.01.2016 23:00 ondroj
Tak dnes jsem prvně navštívil ZOO Braník, musím říci, že jsme byl velmi mile překvapen ve všech směrech. Hlavně jsem byl velmi mile překvapen čistotou všech AQ což jsem třeba v akvaristice u pana Dlouhého při první návštěvě očekával také ale s touto kvalitou a čistotou se to rozhodně nedá porovnávat. Pro další rybky pojedu určitě sem už jen pro ten výběr ryb, rostlin, i ostatních živočichů, dnes jsem byl jen pro šneky, k mé smůle jsme si já ani prodávající nevšiml že dva ze čtyř šneků mají otlučenou ulitu, přičítám to tomu, že měli dnes přijít a ještě nebyli nejspíše dostatečně zkontrolovaná kvalita.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.01.2016 22:09 RAP Re: Plecos
Já fotím hlavně ryby. Za to, že si všimneš kdejaké větvě, nemohu. :-D
Ikdyž, čekal jsem kritické komentáře ohledně kvality fotek, ale opětovný dotaz ohledně dutého dřeva mě "dostal". smich
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.01.2016 11:15 Muž Plecos [322] Re: RAP
Hm... tak dutá bude moje hlava smich
Hlavně to za rok zase nefoť, protože se určitě zase zeptám
:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.01.2016 09:46 RAP Re: RAP
EDIT: S tím dutým kmenem ti odpovídala Danila s Navikem 31.12.2014, pátá strana tohoto vlákna. ;-)
Bambus zkoušel do akva MonterMonty a hnil mu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.01.2016 09:34 RAP Re: Plecos
Ne, není to bambus. Je to tuším z ovocného stromu 2roky máčené v jezírku. Myslím, loni se k tomu vyjadřovala Danila v tomto vlákně.
Crenicichla sp. "Tapajos Red"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.01.2016 09:24 Muž Plecos [322] Re: RAP
Krása :-)
Jen dotaz - ten úkryt, před kterým sedí panak, to je bambus?
A ty jikry jsou od jakého druhu? Nějaký typ mám, ale to asi bude ono...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.01.2016 08:57 RAP Re: RAP
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.01.2016 08:53 RAP Re: RAP
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   28.01.2016 08:51 RAP Re: RAP
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Tak ještě pár fotek.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   27.01.2016 18:53 RAP
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku tření Crenicichla atd.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   27.01.2016 18:50 RAP Re: RAP
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   27.01.2016 18:48 RAP Re: RAP
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku terra
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   27.01.2016 18:47 RAP Re: RAP
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Cichlidy
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   27.01.2016 18:43 RAP – novinky v ZOO Braník
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Pár před časem slíbených fotek, hlavně sumci.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2016 13:18 Muž daren [408] Re: Danila
Hm, ja musim zaklepat, ale zatim celkem dobry. Krevety jsem prihodil cca po 14 dnech, dezertovala jenom jedna (netusim kam :) Ale muze to byt dane tim, ze jsem mel zabehlej fitr, a diky nejake chybce pri nastavovani svetel jsem zacal vic zvolna nez jsem puvodne zamyslel (25% vs 50%).

Takze nez/jestli budu mit koberec jak vino, chvili to asi potrva. Ale to byl tak nejak zamer, ubylo mi casu, chtel jsem neco snaze udrzovatelneho. No uvidime, na pestovani ras jsem byl vzdycky exprt :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.01.2016 11:15 Žena Danila [4489] - SumciRe: vaaclav
vaaclav napsal: Ty už jsi mediální celebrita. :-)

smich Jednoduchej vzorec - půjčím televizi akvaristiku nebo vlastní byt + poslouchám režiséra + dám dohromady holou větu, která dává smysl smich A to je celý....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   23.01.2016 11:07 Žena Danila [4489] - SumciRe: daren
Při natáčení jsem sázela do klasiky - Flexiobklady, černé 1-2mm + výživové tablety ke kořenům, protože to je můj kůň a nedělá problémy.

Ale mých 240 litrů s ADA tam bude vidět také - mezi námi děvčaty - roste to jak blázen, ale důvěrně tomu říkám chemička - v jednom kuse (cca po 14ti dnech) tomu chyběla část živin, dusíkem počínaje, železem konče, chtělo to vyladit světlo, co2, pak peklo s řasami a zeleným zákalem - je to pěkný, ale první krevety po šesti týdnech to nedaly a první ryby až po skoro třech měsících od založení.Teď to běží pěkně, ale skončila jsem s UV lampou na vnějším filtru,takže techniky je tam dost.Ale je to hodně dané tím, že jsem tam na začátku napálila dvě rampy, každou po 2x39w, což se ukázalo jako moc a od té chvíle se to poněkud s.......
Co je skvělé jsou atomizéry na CO2, na těch jedu už skoro dva roky a nemají chybu (máme v Braníku). Celkově je ADA super, dobře se do ní sází, koberečky jak víno a pohledově luxusní - ale dávám přednost rybám.
Pokud ta televize vyjde alespoň trochu tak, jak si představuju, budou tam čytři typy akvárií - 240 litrovka ADA, 380 litrovka Flexiobklady,400 litrů kořenů a 50ti litrovka deponit mix a Aquaclay (z toho se Ziky zpočátku věšel).Plus standardní 30 litrů nově založený na Flexi.UFF:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2016 21:49 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: daren
cena je nechutná, bral jsem 100 litrů, ale funkce a vzhled je k nezaplacení
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.01.2016 21:22 Muž daren [408] Re: Danila
A do ceho jste sazela? :)

Pred vanoci jsem jsem s vami bavil v obchode a prenesla jste na me sve nadseni z Amazonie - uz ji mam 2 pytliky v akvariu a jsem take nadsen. Zatim hlavne technickyma parametrama (na dalsi hodnoceni je zatim brzy) - libi se mi barva, textura i se do toho pekne sazelo. Cena se mi tedy uz tolik nelibila, ale coz - nekourim, nepiju.... Rozruch to vzbudilo u zbytku rodiny - tati, ty sypes do akvaria hlinu na kytky? To se muze? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.01.2016 20:58 R Muž vaclav [14611] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Danila
Ty už jsi mediální celebrita. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   22.01.2016 20:34 Žena Danila [4489] - Sumci
Česká televize překvapila...
V březnu jsem se ostře ohradila proti části pořadu Telefon, který se točil v lednu a kde ZOO Braník a já dostalo prostor a miniroličku. Část o kterou se jednalo, bylo zakládání akvária - posuďte sami - takhle tedy ne, včetně štěrku na hroby :-).
www.ceskatelevize.cz/…

A v prosinci jsem dostala od ČT překvapivou nabídku - natočíme to lépe- u vás doma,s vámi a s vašimi akvárii. A teď se Zíková předveď:-)
Natáčelo se v pondělí a na výsledek jsem opravdu zvědavá. Termín vysílání ještě neznáme, jak bude, dám vědět.A jak to po sestříhání dopadne.....
coze

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.01.2016 21:04 Muž NHKG [3900] - HadohlavciRe: RAP
Prosím až tam budeš, zkus aspoň odhadem změřit ty Satanoperca leucosticta. Dost by mě zajímalo, kolik můžou v pořádné nádrži vyrůst. Na netu většinou píšou do 20cm a z vlastní zkušenosti vím, že určitě více.
A fotka do atlasu by taky nebyla špatná. Já mám zatím malé čudly a nemám dořešené osvětlení, tak pořádnou fotku do atlasu neudělám.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [6] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=251