Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 57 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2010 08:34 JuraS – Re: filipsi
jestli ti jde o úsměvy pak teď nějakou dobu stojí každé odpoledne u stánku mladé, usměvavé a hovorově sdílné slečny v podchodu metra na můstku..nabízí zúčastnit se soutěže a koupí sušenky a cédéčka podporuješ děti v domovech...já už koupil a hovořil jsem s mladou asiatkou velmi příjemného zevnějšku...línej nejsem nebo možná ano když zvažuji něco co koupím cestou z práce jet koupit se zajížďkou přes celou prahu..jo a pro nepražáky je nutné zmínit, že praha má fakt nejpropracovanější systém mhd v týhle republice..s šalinplackou se lze dostat odkudkoliv kamkoliv a jen pražák (co nedojíždí mimo prahu za prací) nepochopí co je to spěchat na spoj..roky jsem dojížděl a můj život řídili jízdní řády vlaků nebo autobusů..
ale abych vám udělal radost pokud mi danila napíše, že ty dva motorky má na krámě tak se tam na ně zajedu podívat...páč to tady taky jsem psal, že hledám krám kde budou mít oba na pultě...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2010 08:23 Muž filipsi [1295]
Ja ziju v domeni, ze po Praze se da prakticky kamkoli dojit za rozumny cas pesky :). No a kdyz boli nozicky nebo tlaci cas, kombinaci s metrem urcite. A usmev sympaticke prodavacky je lakadlo ohromne :), ne ze ne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.10.2010 07:44 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: JuraS
Když to shrnu, tak tady to je jen o tvojí lenosti. ano A v průměru, při každé návštěvě akvaristiky, utratím něco kolem dvou stovek. Tak si to spočítej při frekvenci návštěv nejdéle jednou za měsíc. :-D

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2010 07:27 JuraS
Včera odpo a večer jsem nebyl tak odpovím v kostce naráz..Danillo nehaním ti obchod jestli jsi to nepochopila. litoval jsem , že kdyby byl poblíž po cestě tak bych to, co kupuju jinde bral u tebe. Půlkilovky mraženého mám v takové placce..větší si dovolit mít nemůžu protože mrazák má jen 3 šuplíky a když 2 obsadím já s rybařinou a rybičkami tak nezbude místo pro normální jídlo..nemí mi líto zajet i autem například do bráníka, a nedělá mi vůbec problém auto zaparkovat. moje připomínka byla k tomu, že když by byla nedaleko parkoviště mohl by se sjet naráz větší spousta lidí..určitě danila i ziky uvítají kamarády do přijedou na pokec, wo tom žádná, určitě nadstandardně poradí..nicméně a ruku na srdce..kdo jsou vaši zákazníci ? kamarádi co příjdou pokecat a aby řeč nestála vezmou mini piksličku žrádla ? domnívám se, že mám pravdu že ne..ti vám nájem a provozní náklady nezaplatí..takhle nějak podnikal zpěvák tučný...a živé krmení..já nepsal o nítěnkách...
a vy kritici ...schválně kolik z vás bylo letos v akvaristice a za kytky a ryby jste tam nechali aspoň 500 ? jo někde jsem četl že kdosi byl někde u chovatele a za 11 ryb Lxxx (nějaký číslo) tam nechal 27.000,- je to vůbec možný taková cena ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2010 05:25 Muž LiborSprysl [9015] – Re: Danila
Dáši přátelská rada. Nepodléhej nátlaku a s těmi živými krmivy raději opatrně. Pokud nebude dostatečný počet odběratelů, aby se prodalo rychle, tak ne že na nítěnkách proděláš ( jako všichni, kteří je berou jako službu "svým" zákazníkům), ale proděláš na nich hodně moc...Nákupní cena + voda se nerovná zisk v podobě ceny prodejní, ani když budeš mít štěstí. Samozřejmě můžeš kalkulovat,že ten, kdo si půjde pro živé ještě něco koupí. Ale na to se pohybuji v obchodech moc dlouho, abych byl ochoten tuto teorii akceptovat. Povětšinou s nítěnkami nekoupí nic a sázet na to, že přijde jindy také nelze vždy.
V Praze je relativně dost prodejen, které živé nítěnky mají. Dodávají tuším dvě firmy...to pro stěžovatele na prodej nítěnek s těžkými kovy...:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 23:02 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: sporinek
Ty jo tak to je snad jedinej obchodník, kterej je ochoten se se zákazníkem bavit i po nákupu a nebojí se. smich smich
To se v dnešní době už jen tak nevidí. Většinou telefon prodejci neberou, jelikož se bojí, že je to reklamace a někdo je bude chtít přiškrtit skrz sluchátko. :-D


Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   07.10.2010 23:02 Muž Romy [1822] - Cichlidy – Re: Tomas Enderson
A vo vo vo vo tom to je... ;-) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.10.2010 22:58 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: JuraS
Tak se taky přidám se svou troškou do mlýna. Nevím co je problém s parkování. Jezdím do Bráníka pravidelně minimálně jednou měsíčně a vždy se v okolí nějaký to místečko najde. Jestli je Pražákovi za těžko sednout na MHD, tak dodávám, že k Dáše a Zikymu jezdím nejen nakupovat, ale hlavně na pokec. No a nemám to tak daleko, vždyť je to jen pouhý 130 Km tam a dalších 130 zpět. Tady na severu je jen jedna akvaristika, která by se dala srovnávat s Vivárkem nebo Bráníkem, ale jen zdaleka, jelikož ten přístup u těchto perfektních šílenců je jedinečný. smich X-)

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   07.10.2010 22:58 Muž sporinek [15] – Zoo Bráník
Souhlas. Skvělý obchod se senzační obsluhou. Dnes jsem jako naprostý amatér kupoval plovoucí rostlinky a žrádlo a jsem uchvácen. Vše vystvětleno, jednoduché rady a i telefon berou, když jsem si chtěl něco ověřit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 22:51 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: Romy
Naprostý souhlas palec Není to všechno, jen nakoupit a domů jde i o ten pokec a poznat stejné blázny :-D Já například jsem rád že jsem tě mohl poznat osobně a dozvědět se nové věci a popovídat o terčovcích :)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 27   07.10.2010 22:28 Muž Romy [1822] - Cichlidy – Re: JuraS
Jirko,Jirko,to je podruhé,cos mne svým jednáním donutil napsat,že je lépe někdy držet hubu.Zkus se toho alespoň trochu držet.Napsat si můžeš co chceš,ale proč psát,že to máš daleko,spousta lidí to má daleko,někdo,kdo se zaobírá,a neváhá o tom psát, kolik ho stojí rybařina,modelářství,foto....to jsou xx tisíce,najednou je problém jet přes možná čtvrt Prahy.Když chci já ryby,nebo něco jiného,jedu třeba přes půl republiky,nepočítám(raději),je to prostě koníček,a já jím žiju,chci to.Nevyplatí se ti to časově...?Něco stále přepočítávat na peníze nikdy nic dobrého neudělalo.Ty jsi tady tím známý,a tvůj kamarád,o kterém se zmiňuješ,byl nejspíš stejný,ale podnikavější...
Ono málokdy se při koníčku někdy něco vyplatí...
,,často nakupuju mražené krmivo a jezdit pro něj přes půl prahy není žádná výhra ani kdyby bylo o 2 kačky levnější..a neříkej mi, že ti není každá koruna dobrá."
Divím se,že počítáš +- 2 kačky,při svých nákladech na koníčky.Ještě víc mne však udivuje,že bereš krmení často,pokud chceš ušetřit,proč nebereš půlkilovky,nebo i kilovky,Kudrna je má,a není problém si nabrat krmivo na měsíce,tak to dělám také,a nejen já...

Nevím zda jsi pochopil tu celkovou pointu,proč se scházíme,proč někdo někomu jde pomoci,proč třeba někdo jede jen si pokecat,proč se mnoho z nás navštěvuje i v soukromí,a proč se dalších mnoho z nás těší,až budou akce v Plzni,Rychnově,v Brně,Bratislavě...Je to prostě kamarádství,nezištné,je to možnost se jednou začas setkat s lidmi,se kterými máš možnost si jen psát..Přijde mi,že zatím tady lítají peníze,nevýhody,netrefím.........
Promiň mi mojí upřímnost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 22:23 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: volcomek
Do vivárka se teprve chystám :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 22:12 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy – Re: roman
Co vysokoploutvý pořád nic? .)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 21:59 roman
Dášis, koukám tady furt veselo :-D , mě vždy potěší lidi co prskají že netrefí.Máme to v mělníku taky, příjde zákazník na doporučení, užaslej prostorem a řekne že bydlí o 10 baráků vedle a neví o tom.Ale o tom asi kšeft je.Mě někdy příjde že každej co si otevře krám na cokoliv je nějakej dědic po zámožném uhlobaronovi a může otevřít kšeft s prvotním vkladem 15mil a více.Někdy se zase ukážu.

Jinak těm zbloudilcům, kousek od krámu je několik paneláků, a tam je místo pro auto na nějakou tu půlhodinku vždycky.Problém je pro sraby asi přejít přechod na semafor. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 21:25 Terka – Re: Danila
Mě tam kvůli afričanům musíte mít moc rádi :-D Doufám, že nebude problém, kdyby dorazily a už bych pro ně nestíhala dojít, že by u vás zůstali na byt a stravu do úterka.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 21:09 Terka – Re: Danila
Nemáte zač... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 21:04 Muž volcomek [10] - Sumci – Re: Bob66
u mě teda zatím neustále vede vivárium :-D .... hlavně co se týče přístupu a atmosféře ... vždy si odvážím ze zoo braník díru vykecano udo hlavy .... a podobně .. prostě děs , já bych třeba to nějak zakázal :-D ...

Danila: zítra se tam ukážu :P :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 20:56 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Terka
Jj došlo to v pořádku. Děkujem moc Ziky
Jinak ryby budou doufám zejtra hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 20:40 Terka – Re: Danila
Pro Danilu: Poslala jsem vám na e-mail ty naleziště kamenů, případně můžu i některé donést ukázat, jak vypadají v reálu. Akorát některé ty (3-4) lokality, jsou stále činné lomy, takže se tam člověk běžně nedostane. Doufám, že ten mail došel.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.10.2010 20:27 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy
Škoda že takovýhle obchodů není víc, ono v dnešní uspěchané době málokdo má čas scházet se jako se dřív scházely akvaristé a tak jde i o to pokecat vyměnit si zkušenosti a dozvědět se něco nového a to vše ZOO Braník nabízí potlesk Zatímco ve spoustě akvaristik když vidí že toho moc nenakoupíte tak se tváří už aby jste vypadly tak Dáša se Zikym vypadají že jsou rádi když si mohou popovídat o společném koníčku se zákazníkem palec A to je jedna z věcí co dělá obchod vyjímečným kam se každý rád vrátí :) A určitě se tam začátečníkům nestane že koupí akvaset a rovnou jim tam vnutí ryby + spoustu chemie a nebudou je ujišťovat že to je v pořádku X-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   07.10.2010 20:10 Muž Gordon [22]
Nevím jak Vy, ale já tam byl jednou a znova bych těch 150korun za dopravu nelitoval. Je to nejlepší akvaristika v jaké jsem kdy byl. Nejradši bych v něčem takovém bydlel :-D
Teď vážně. Dostat se na Karlák metrem je celkem pohoda a potom se chvíli projet tramvají a jste tam. Pochybuju, že tam někdo chodí everyday, pokud to teda nemá hned u nosu, ale ani cesta 1x týdně člověka nezabije zvlášt pokud je pražák a má opencard, nebo nějakou jinou dlouhodobou jízdenku.
Jelikož to mám na cestě mezi tetou a autobusem tak můžu spojit příjemné s užitečným.

Netvrdím, že je to ten jediný božský obchod, kde musí každý nakupovat, ale jsou obchody kde bych si zvíře koupil a kde ne. Tady bych si koupil klidně i nějaké dražší ryby, mít na ně doma akvárko, protože věřím, že budou v dobrém stavu.
Uvidíme jak se Vám bude v obchodě dařit řekněme po roce, protože to už by mohlo být zajetý.
Já Vám fandím a přeju ať se daří.
(Tak jsem si vyblil srdíčko a otestoval novou klávesnici, tak doufám, že se to nebude označovat jako spam :))))))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   07.10.2010 19:28 Terka – Re: Danila
Nedá mi to a musím se ozvat. Pro upřesnění jsem z Braníka a denně dojíždím do centra popř. na Hostivař do školy, takže dopravní spojení v mém okolí mám, jak se říká v malíku a neřekla bych že je tahle akvaristika tak úplně zapadlá. Není sice u hlavní silnice a člověk si od tramvaje nebo od busu musí dojít (rychlým krokem tři minuty), ale přehlédnout se nedá. A pokud scháním něco, co jinde němají, tak mi půlhodina v MHD přijde jako nic. Taky jsem sháněla - konkrétně neritiny - a v Bráníku nebyly. No tak jsem se sebrala a jela do Nuslí i když to mám třičtvrtě hodiny i s čekáním na autobus a to podotýkám že na nejbližší MHD to mám další čtvrt hodinu. Takže pokud člověk něco chce, tak ten čas tomu obětuje. A ještě nikdy se mi nestalo, že bych k Danile přišla a měli prázdno (a to už prý prakticky patřím k inventáři :-D). Ono být hned u vilových čtvrtí není zas tak špatná adresa, protože tu je i dost pejskařů a podobně. Toť vše k nevhodnosti umístění. A mimochodem pokud je člověk kvůli rybám schopen jet např. z Prahy do Brna, tak půl Prahy člověka nezabije. Ale to je jen můj názor.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   07.10.2010 17:25 Žena Danila [4489] - Sumci
JuraS napsal: ??? nepíšu čínsky..možná moravsky...nejde mi o nic jen jsem zalitoval, že kdyby danilla měla ten obchod někde po ruce že bych jel utrácet peníze k ní, ale že se mi časově nevyplatí jet přes celou prahu..


Milý Juro, děkuji Ti za všechny ty utracené tisíce, co mi neustále nabízíš, ale opravdu se nehodlám stěhovat:-).

Též děkuji za "radu zdarma" je mi jasné, že bych za ni jinak musela tvrdě platit..

Živá krmiva v nabídce rozhodně mít budeme, už jsme na to přišli dříve vlastní hlavou a dokonce zadarmo. Jen to nebude hned.
Danila
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   07.10.2010 15:55 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy
Ono to ale vůbec není jestli je obchod v centru a nebo to máš u baráku, jde hlavně kvalitní ryby které třeba se hůř schánějí, o přátelské atmosféře v obchodu a profesionálním přístupu X-) Navštívil jsem už spoustu akvaristik po celé republice a ZOO Bráník u mě vede na celé čáře, co je mě platné že navštívím super akvaristiku kde jsou ale prodávající na takové úrovni (nepříjemní, arogantní a snaží se ti vnutit všechno přitom o tom nevědí nic) to jen koukám abych už vypadnul hmm Tohle se ti v Bráníku nestane a takový přístup jako tam jsem zažil poprvé, takže i když jsem celkem projel 200km tak nelituji a určitě se zase rád vrátím palec Holt někteří už jsou tak zhýčkaní že pokud jim tramvaj nezastaví před vchodem tak budou pořád nespokojení :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 14:58 JuraS – Re: 2lizard
o mraženým jsem se bavil v jiné otázce..zajímalo mě co za jiné dodavatele lze v praze a případně i jinde sehnat...osobně mám nejlepší zkušenost a aquamaserem a toho seženu v pet shopu na černým mostě kam stejně jezdím na nákupy...nicméně ho teď už nakupuji na burze na pankráci a vždy když beru tak zásobu aspoň na měsíc...techniku nejraději nakupuji cestou ebay nebo aukro a když u nás tak když jsem si 100% jistý o co jde..teď ale potřebuji kamenný kšeft s technikou na pultě a ne na objednání a to tak, že se na mě nebude blbě tlemit prodavačka když jí to nechám vytáhnout, zapnout a pak uklidit a schovat a nevezmu si ani ň...jinak 99% prodejen v praze nakupuje od toho stejnýho dealera co zastupuje velkoprodejce a nebo velkosklad..takže rozdíl je jen v marži a prodavačích a jejich přístupu..jo v bráníku je to o pohodě, o pokoukání, o pokecání..zda ryby jiné než jinde nemůžu hodnotit..to bych byl nejspokojenější ve vysočanech kousek od nádraží kde jsou zaměřeni na terčovce...i dannila časem mi dá za pravdu, že lepší zákazník je ten co příjde, ukáže či řekne, zaplatí, dostane a odejde a vrací se furt pokud možno pravidelně pro to stejné..takový předplatitelé na žrádlo pro psy a kočky..a taky mizerní akvaristé co vytráví raby za týden..je to kruté ? možná ale pro chovatele a pro prodejce je jedno co se s rybkami stane hlavně že miznou z akvárií a je čím platit nájem, světlo a jídlo pro děti...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   07.10.2010 14:23 Muž 2lizard [7]
Jak to tak pročítám, taky si přidám své:

Bydlím na druhém konci Prahy než je ZOOBráník, ale po zkušenostech s tímto krámečkem a přístupem prodávajících oproti ostatním akvashopům, vždy rád sednu do auta a objetuji těch 25km (celkem 50km), s vidinou nejen výtečné pomoci, ale i zdravých ryb a kvalitní potravy, neb už mám plné zuby polských nítěnek/patentek, kde je víc jak polovina sajrajtu.
Budu-li kupovat nějakou techniku, mrknu pro srovnání do jiných prodejen, třeba i do Hornbachu, ale pak si jej objednám raději v Bráníku, neb rád podpořím kvalitního českého živnostníka, než UK/SK prodavače, kterým nerozumím a oni mě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 14:11 JuraS – Re: bluedream
špatně čteš...bylo mi podsouváno, že srovnávám petshopy s bráníkem..já dokazoval, že kam chodím z práce není pet shop...i když ta na dejvické má totálně mizernou web presentaci jen co je pravda..zkuste se na ni kouknout firefoxem, chrome aj..dejvické je dobrej obchod, jen má stísněné prostory..u slaďárny dostatečné prostory ale jedna prodavačka není našinec a něco jí vysvětlit je porod...
btw..ryby a živočichy kupuju přes inzerci a nebo na burze..jen tak mimochodem (mimochodem použito v mimochodem...krásná čeština) kde v obchodě mají terčovce san merah, tmavě cihlově zabarvené ve velikosti 7-9 cm ? schválně kde a za kolik...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   07.10.2010 13:42 Žena stetinka [270]
Já souhlasím s Avonou,ale pochopila jsem už i JuruS. On asi z počátku užil trošku ostřejší slova, než chtěl. Ono je to o politice prodeje. Špatně situovaný a kvalitativně průměrný či podprůměrný obchod se neuživí. Ale U Dan se Zikym existuje něco navíc a to je ta kvalita a to know how. Je to pak jako s vivárkem, nebo sklorexem. Prostě neni tolik výborných akvaristů, co jsou schopni nasadit život i soukromí za to, aby prodávali. Proto je těchto obchodů jako máku. Já kdybych měla spočítat, když k Dan jedu třeba i třikrát týdně, tak to taky nebude levný,ale maj tam,co potřebuju, pokochám se a pokecám. Ono neni skutečně problém techniku nakoupit jinde. Pokud teda mám konkrétní model. Trovna třeba v obi mohou mít nějaké noname a pak se ti kroutí při reklamaci. To mě asi vadí nejvíc, problematické reklamace. Na druhou stranu, pro zdravé a pěkně vybarvené ryby si dojedu hodně daleko. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   07.10.2010 13:29 Žena Avona [107] – Re: JuraS
V pořádku, chápu to, obchod je trochu zastrčený, ale zas se na něj mohu spolehnout. To je podle mě velké plus. Vím, že nepojedu zbytečně, protože se dá vždy s prodejci domluvit. Co je mi platná akvaristika za rohem, když v ní koupím nitěnky plné těžkých kovů a otráví mi ryby, nebo že mi prodavač dobře neporadí a vrubouš mi vyžere všechny tetry ( to přeháním, ale jen pro názornost ) . Vše je jen otázkou priorit. Věřím, že až bude Dáša se Zikym otevírat svou dvacátou pobočku v ČR, tak stížností na dostupnost ubyde :-) smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 13:25 Žena bluedream [245] – Re: JuraS
..jen mít něco co nemají jinde...

To, že je v ZOO Braník na výběr spousta zdravých ryb a lidičky, co tomu rozumí, poradí a jsou ochotni sehnat, co člověk potřebuje, nestačí hmm ? Sice se do Prahy dostanu jednou za uherský rok, ale nedělá mi problém se tam zajet podívat.
A vůbec nechápu, proč haníš např. obchod na Dejvické, že bysme tam nikdo nepáchnul nohou. Když jsem ještě v Praze bydlela, chodila jsem tam dost často a je to jeden z obchodů, do kterého se vždy ráda podívám. To o něm máš opravdu špatné mínění, když si myslíš, že by jsme tam nepáchli nohou, nezavadili okem...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 13:07 JuraS – Re: Avona
??? nepíšu čínsky..možná moravsky...nejde mi o nic jen jsem zalitoval, že kdyby danilla měla ten obchod někde po ruce že bych jel utrácet peníze k ní, ale že se mi časově nevyplatí jet přes celou prahu..nejde o filtr..název jsem dal přesný ..google poradí..jde o vzduchovací motorek..a litovat budu tolikrát kolikrát budu něco pro akva potřebovat a přestane mi stačit libovolný ehop..jo ale rozšířit nabídku o něco co by měla na krámě jen ona..dám zadáčo nápad do placu...co tak mít na prodejně sladkovodní artemie, zavést jejich chov )prý je beproblémový), chovat je do mrazáku (klidně do obalů z bomboniér) ale i prodávat vajíčka či rovnou "násadu" živých to bych tam jezdil ob týden..jen mít něco co nemají jinde...
víte vy všichni..pro mě kamarádství s jedním kolegou na ryby skončilo ihned jakmile začal s rybařinou podnikat...do tý doby jednou já jemu a jednou on mě tuhle a to půjčil a najednou jsem neměl olovo aby mi udrželo háček u dna a požádal jsem ho o půjčení jednoho a on mi dal do ruky celý pytlék po 10 ti a když jsem ho roztrhl tak mi řekl cenu kterou mu dlužím...spadla mi brada a bylo po dlouholetém kamarádství...kšeft a kamoši nejde k sobě...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   07.10.2010 13:02 Žena Avona [107] – Re: JuraS
Přestávám Ti nějak rozumět.. tak jedná se o filtr, chceš si ho poslechnout. Tyto dvě akvaristiky, které máš cestou z práce je nevedou? Pokud ne, a pokud je vede Danila se Zikym a byli by ochotní ti je předvést, tak je problém ve vzdálenosti jejich obchodu. Zde Ti lidé ochotně radí, jak se do ZOO Braník dostaneš. Kde je problém? Bohužel, obchod se asi nepřestěhuje...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 12:36 JuraS
tohle je ten jeden rybicky.net/obchody/96
a ten druhej u slaďárny je tohle www.zoomixpraha.cz
jsou toto petshopy kam b yjste nikdo nechodil nakopovat..vlastně ani nepáchnul nohou, nezavadil okem..fuj hnus blééé... podle mě ne...a hlavně cestou z práce...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -2   07.10.2010 12:17 JuraS – Re: Danila
navytýkám..ani náhodou..je mi to šumák..jen lituji, že ti tam nemůžu nechat víc peněz..často nakupuju mražené krmivo a jezdit pro něj přes půl prahy není žádná výhra ani kdyby bylo o 2 kačky levnější..a neříkej mi, že ti není každá koruna dobrá..ty prodejny které mám "cestou" domů je nějaká známá akvaristika na kulaťáku v dejvicích a pak normální akvashop na žižkově kousek od sladkovskýho náměstí či jak se to tam jmenuje..cca 20 metrů od zastávky šaliny...žádné pet shopy v obchoďáku..i když jaký je rozdíl mezi topením z akvaristiky s prodavačem a z regálu v obi, s krmením v krabičce ?? fakt nevím..jen ten úsměv prodavače či prodavačky..v jedný akvaristický prodejně jsem se onehdá zdržel a zakecal se a bylo pro mě překvapením, že hlavní zisk mají z kremení pro psy a žrádla pro kočky..ale hrdě mají nad vchodem, že jsou akvaristika...chápu moc dobře, že v centru prahy prodejnu jen tak někdo neuživí..

jo a k parkování..když jsem tam byl tak jsem postavil auto kam jsem se vlezl..parkování mi problémy nedělá a je mi šumák jestli stojím na trávníku...
web stránky ti nevytýkám, jen jsem ti radil co by se mohlo zlepšit..tobě zadáčo..jiným za bakšiš...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   07.10.2010 11:06 Žena Danila [4489] - Sumci
JuraS napsal: Škoda že ten obchod není na nějakým lepším místě (to už jsem ale psal)danilo máš tu prodejnu na totálně chujovým místě..mimo trasy šalin i metra a vlastně ani nevím co tak k tobě jede za mhd...a autem stačilo jednou, to by se mi sakra ty věci prodražili...



Milý JuroS.
Od začátku tématu mi neustále vytýkáš,že mám prodejnu na špatném místě,špatný stránky a další a další nedostatky.

Už jednou jsem Ti psala,že Tvé výhrady chápu a že Tě nebudu každý den na kolenou prosit, abys byl tak obětavý a laskavý a navštívil nás.

Jenom podotýkám, že prodejna je v Braníku proto, že tu široko daleko není slušný Zverimex a taky proto, že mít prodejnu v centru a platit nájem od 40.000,- výše, tak bychom se Ti prodražili ještě víc.
Až Ti příště poteče do bot a budeš znovu shánět něco, co se jinde okamžitě sehnat nedá, jako tomu již jednou bylo, samozřejmě Tě obsloužíme. A s úsměvem.


 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   07.10.2010 10:52 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
Tak samozřejmě co se týče výběru techniky na místě je lepší zvolit nějakého molocha jako třeba superzoo nebo hornbach. Ale tím výhody těchto "akvaristik" končí. Co se týče parkování, tak tam jezdím autem co má 5 metrů a zaparkoval jsem zatím vždy, pražák by s tímto neměl mít problém. Je to klidná lokolita, stačí se podívat, zapojit mozek a zařídit aby projel náklaďák kolem vašeho auta :)

Osobně tyto "problémy" rád oželím a zajdu někam do obchodu k CHOVATELŮM než si zaparkovat na obřím parkovišti a přehrabovat se v tunách různých výrobků, ze kterých 95% stejně nestojí za nic a kde se o celém sortimentu dozvíte, že je vhodný vlastně na všechno..aneb zaplať, vypadni, další.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 10:10 JuraS – Re: vlacek
prioritní je pro mě jestli tam mají vůbec to co bych chtěl vidět in natura a slyšet to v provozu...vzduchovací strojek "Sera air 275 plus" kontra "Eheim air pump 200"..jde mi o výkon/hluk resp. vibrace

jikak ta trojka je pro mě lepší..na můstku stejně přestupuju...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.10.2010 10:03 Muž vlacek [402] – Re: JuraS
Zivot je otazkou priorit, nekdo si to sesumiruje v hlave sam, jiny to musi hold probrat se sirokym okolim ;-)
Ale jinak: Smirgl trojka jede z Vaclavaku az na misto. Na autobus se nevyplati v Pristavisti prestupovat, pesky je to jistejsi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.10.2010 10:01 RAP – Re: JuraS
Juro lepší je 9tkou a přestoupit v úseku od Jindřišské po Lazarskou na 3. Nebo 16ckou na Palačák a tam si můžeš vybrat 3, 17 nebo 21. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 09:32 JuraS – Re: Utahraptor
jasan že dá, ale právě zvažuju proč jet přes celou prahu když možná stejné koupím cestou z práce a ani se moc nezdržím...jasně, že pro něco co mají jen někde se bude muset zajet třeba dřeváky na míru bych asi nehledal v praze ale musel bych pro ně do rožnova či kde je dělají...takhle to beru..jo a umím na www.dpp.cz najít spojení..jo, parkování je tam mizerné..ale to by i na václaváku bylo...co znám akvaristiky tak okolo je parkování vždycky mizerné...a cestou mhd bych to měl šalinou 9 k národnímu a tam na 17 ku jestli se nepletu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   07.10.2010 08:58 Žena Utahraptor [91]
JuraS napsal: Škoda že ten obchod není na nějakým lepším místě (to už jsem ale psal)danilo máš tu prodejnu na totálně chujovým místě..mimo trasy šalin i metra a vlastně ani nevím co tak k tobě jede za mhd...a autem stačilo jednou, to by se mi sakra ty věci prodražili...

Já nevím, co máte pořád za problém, ZOO Braník sice není v centru, ale dopravně dostupné MHD je to velmi dobře a kvalita obchodu za těch pár minut cesty tramvajkou stojí. Vezměte si do tramvajky knížku a ani si nevšimnete, že někam jedete. Můžete ze Žižkova na Florenc, pak 3 a kousek dojít, já nevím, po Praze se dá přece všude tak krásně dostat!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.10.2010 08:24 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: RAP
jojo, vzdycky kdyz jedu do Vivarka tak se pak plahocim s rybkama pres pulku Melnika na autobusak....

do ZOO Branik je to jednoduchy:
A) metro trasa B: Smichovske nadrazi - U Stare posty - bus č.: 196,197,198 cca 10minut podle provozu na Barandaku
B) metro trasa C:
- Budějovická - U Staré pošty - bus č. 192 cca 10-15minut
- Kačerov - U Staré pošty - bus č. 196 cca 15-20 minut

C) tramvaji do zastavky Přístavište a pak kus pešo, linky č.3,17,21

takze spojeni je tam pomerne dobry, jen je to trosku mimo centrum..... a to parkovani je o dost horsi....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 08:16 JuraS – Re: RAP
jinak pro mě srdeční akvaristika je v brně..kvůli novému obchodu s rybářskými potřebami jsme si udělali v jednou v sobotu "výlet do brna"..nic jsem nepotřeboval jen mi nestačily fotky na netu..ale kvůli akvaristice jsem ochotný míň...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 08:14 JuraS
zkusím ..cestou z práce domů mám 2 akvaristiky..stačí jen vystoupit a pár kroků..podle dpp od zastávky z domu do zastávky přístaviště 45 minut..hmmmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.10.2010 07:55 RAP – Re: JuraS
Zkus tohle www.dpp.cz/… cílová zastávka je Přístaviště a pak ještě 5 min pěškobusem.
Jinak když jsem jel poprvé do Vivária, tak jsem prošel pěšky téměř celý Mělník, dvakrát. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 07:51 Žena Avona [107]
Pro Juru S - z Budějovické jede bus 192, trvá to cca 15 min, zastávka U Staré pošty.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 07:40 JuraS
Škoda že ten obchod není na nějakým lepším místě (to už jsem ale psal)..jsou věci které bych si před koupením rád ohmatal a teď zejména poslechl..myslím tím potřebuje vzduchovací mašinku výkonější než atman at-3500 a stejně tichou..vybral jsem si jeden seru ait 275 pleus ale tady mě od ní odrazují a strkají do eheimu...v takovým případě potřebuji oba strojky dát vedle sebe, metr hadičky na ně, hadičku zaškrtit a odposlechnout jak naroste hlučnost...to se eshopem nedá..jistě přes akvarista.cz se dá sehnat cokoliv ael osobní odběr není totéž jako si v prodejně nechat na stole rozložit 30 záclon a hodnotit která bude lepší na okno 50*50 cm na záchodě..že holky...??...tak jak říkám..danilo máš tu prodejnu na totálně chujovým místě..mimo trasy šalin i metra a vlastně ani nevím co tak k tobě jede za mhd...a autem stačilo jednou, to by se mi sakra ty věci prodražili...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.10.2010 07:34 RAP
volcomek napsal: bál bych se že je sežerou :) , a příjdou mi jako drahé krmení :)
Záleží na velikosti těch terčovců. Tvar jejich těla je pro cichly nevhodný. A proto si myslím, že jim dají pokoj. Taky proto, že je Zikouš pěkně rozmazluje :-D .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.10.2010 02:03 Muž 2lizard [7] – Re: Danila
Nu ještě si pro pár přijdu ;-) , ale když nebudou, objednáme potlesk
Jak jsem Vám již psal do mejlu - mám z nich radost a děkuji za výborný tip - holt profíci se poznají.
Dnes začali žrát a pominuli Bichirky, tak "Hlavoušové" zbaštily pomálu plnou dlaň srdce, jen patentky XXL jim moc nejedou. Už se teším, až budou mít v bříšku nějaké rybyčky, po vzoru Bichirků. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.10.2010 20:33 Žena Danila [4489] - Sumci
Zrovna jsem o tom přemíšlel, že bych si jich pár vzal přes zimu dom, jsou super a s krásnou barvou začínaj koukat po kongáčích :-P smich smich Ziky

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [57] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=2801