Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 59 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2010 15:22 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: stetinka
vetsina ryb je studenokrevnych... vzdyt je to takovy ftipek jak z patologie.... vidis ze je preci na cisty lzici a ne primo v omacce nybrz kousek od ryze.... tedka me napada... zerou krecci varenou rejzi??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.09.2010 14:46 Žena stetinka [270] – Re: Danila
by mě zajímalo, co by Zikuš dělal, kdyby takhle vypadlo nějaký ještě teplý elko rozzureny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2010 13:00 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: Danila
sama chrupavka a chlup... to by pekne krupalo....a blbe polykalo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2010 12:50 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku volcomek napsal: Tak dnes sem v obchodě byl po dlouhé době ... k mému zděšení ... no radši ani nebudu komentovat praktiky některých zaměstnanců , více večer až příjdu z tréninku :-D :( :-D



se udám sama:-) Ale Volcomek má lepší důkazní materiál o tom, jak Zikouš obědvá...
Mimino vypadlo nezodpovědné matce z druhého patra klece do pilin...no a v rámci záchrany ho Zikouš chtěl sníst s tím, že je ještě teplej.....
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2010 12:33 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: Danila
koukam ze se nenudite.... ale gratulu k prirustum do kocici smecky.... snad je to u ty Mrchy jen poporodni psychoza a uz brzi se v ni probudi materske city, i kdyz u kocek nikdo nevi co provedou....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2010 12:32 Muž Sid [6637] - Rostliny – Re: Danila
smich palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   25.09.2010 12:03 Žena Danila [4489] - Sumci
ZOO Braník děkuje MVDr. Janu Márovi z veterinární kliniky Madridská ve Vršovicích za jeho skvěle provedenou operaci naší kočky a zároveň se omlouvá za protažení jeho pracovního dne do půlnoci:-)

Včera v noci jsme v sestavě MVDr. Mára - operatér, Danila - asistence, Ziky - neodkladná resuscitace, přivedli na svět koťata naší aristokratky Maine Plays Bat Women
( zvané Mrcha) a podařilo se dvě z nich zachránit,s čímž jsme absolutně nepočítali.

ZOO braník je dnes polomrtvé, protože dokonale sjetá kočka nechápala, že má po takovým mejdanu dvě děti a snažila se mně donutit, ať je dám pryč:-)
Navíc mi nablinkala do postele a na hlavu, za kterou mi celou noc pištěly dvě hladový tlamy.
Zikouš se též nevyspal, protože kromě snahy kočky dostat se k němu do postele neustále poslouchal ječení malejch vetřelců a moje nadávky a neustálé dotazy typu: nevíš kde je.......:-) Navíc ho kočka ozačila za otce a naznačila mu, že se má postarat o děti smich , protože jí po tom mejdanu bolí hlaváááá
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 23:59 Muž volcomek [10] - Sumci – Re: Pepan
tohle si nedovolim komentovat :-D ... at si každý domyslí až přidám fotky :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 22:11 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
Cococo nějací rejnoci na víně nebo králíci na smetaně nebo co tam vyvádíte smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 22:05 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: NASREDDIN
Tak je to akvaristika nebo bufet? ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 21:55 Žena stetinka [270]
Hlavně mi nesněste ty Fauníky! tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 21:53 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: volcomek
Proč žádnou policii? Minule to byla jenom generálka, počkejte až se pojede naostro. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 21:51 Muž NASREDDIN [1383]
volcomek napsal: už jsou předány přísluným orgánům :-D .....
žaludku :-D

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 21:21 Muž volcomek [10] - Sumci – Re: Danila
už jsou předány přísluným orgánům :-D .....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 21:16 Žena Danila [4489] - Sumci
My a někoho sníst? Máš důkazy???? smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 21:10 Muž volcomek [10] - Sumci – Re: Danila
Fishtamin mi zašli prosím poštou :-D já se bojim že sníte příště i mě :-D .... nebo mi ho nech někde zabalenej ... víš jak se předávaj ty prachy v těch filmech ? .. a žádnou policii :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 20:53 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: stetinka
Když ono k Dan od nás z Popílkova je to dost daleko a tak jsem neodolal. Takže si sypu hlavu tím něčím a já se polepčím. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 19:28 Žena stetinka [270] – Re: Pepan
tomu se říká pro dobrotu na žebrotu, já Tě k Dan nalákala a teď jsem splakala nad výdělkem :-D Máš štěstí, že jsem tam jela ještě pro něco jiného strašně důležitýho hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 18:37 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: stetinka
Když já se nemohl udržet a protože byla možnost dovozu do Ostravy, tak jsem toho využil.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.09.2010 18:29 Žena stetinka [270] – Re: Pepan
Teda Pepane! To se dělá toeto! smich
Ale abych přidala svou rybí historku... Jsem dnes upouštěla vodu z karanténní 70tky do kýble a mám tam malou hadičku. Tak to tak pomalu čůrá, došla jsem pro robota (vysavač a pustila ho běhat vedle v pokoji), poklidila jsem, vylila kýbl, dala novej a šla se dolů napít. Sedla jsem si k počítači a čtu si a slyšim, jak nahoře vysavač, jakoby mačká celofán. Si říkám, že děti zase ukradly žužu a potají si ho tam snědly a on to našel. Jenže další dvě minuty furt šustil a jezdil a šustil,....! Najednou mě polilo horko! Tryskem nahoru po schodech! Já zapomněla na to akvárko! Hale koberec nacucanej, zateklý pod komodu, no tak dva kýble jsem vysušila... a pak že nemám co dělat! Já si práci vždycky najdu smich
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 16:53 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: volcomek
Myslíš náš dnešní oběd???
Jinak jsi tu v tom šoku zapomněl ten zaplacenej Fishtamin smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.09.2010 16:35 Muž volcomek [10] - Sumci – Infarkt
Tak dnes sem v obchodě byl po dlouhé době ... k mému zděšení ... no radši ani nebudu komentovat praktiky některých zaměstnanců , více večer až příjdu z tréninku :-D :( :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 13:47 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: stetinka
Za to nemůže Danila. Dneska fšecky pro mě koupil známý a zítra jedou do Ostravy. Moc se omlouvám, je to moje vina. Slibuji, že už to příště neudělám. :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 13:35 Žena stetinka [270] – Re: Danila
No, s fauníkama se taky musíte polepšit! no
smich ne, nedělám si srandu, zase jsme tam byla! smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   24.09.2010 13:10 Žena Rebbie [71]
Moucha napsal:
jen mne prekvapuje ze o to zasahu krvelacna sebranka (novinari) mlcej jak hrob


Dyk to bylo i ve zprávách na Nově :) Hned mě napadlo, že to snad neni u Danily... a ono kousek vedle, no ty jo! Hlavně, že to dobře dopadlo :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2010 13:04 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: JJaanca
Jééé, to je ta malá holčička se skvělou háčkovanou čepičkou a velkejma krásnejma očima po mamince:-)
To jste měla říct, že jste z rybiček:-) Těšíme se na další návštěvu.
to Jirka: psíci táhnou páníčky ke krámu už teď a někteří sem choděj i bez páníčků:-)

Křeček vlekoucí páníčka na vodítku je božíííí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   24.09.2010 12:37 Žena JJaanca [67]
Tak už jsem tam taky konečně byla hop Bohužel jsem propásla ryby které jsem chtěla, měli už poslední kousek. Mohu jen potvrdit, že je to tam moc hezké, prostorné, a nádrže s rybami hezky osázené - super. Když jsem tam jela tak jsem šíleně bloudila (musela jsem volat manželovi do práce aby si to našel na internetu a navedl mě)stydim byla jsem z toho tak rozhozená, že jsem se úplně zapomněla podívat na to slavné zkamenělé dřevo - budu tam muset znova. Zdraví "pani s malou holčičkou v háčkované čepičce z dneška ráno"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2010 21:12 Muž Yirka [9131] – Re: stetinka
Bylo by tam asi větší pozdvižení než včera s tím granátem. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2010 21:04 Žena stetinka [270] – Re: Yirka
Jééé, teď jsem si živě představila, jak někoho táhne na vodítku křeček do Bráníka smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2010 20:59 Žena stetinka [270] – Re: Yirka
takovej tchoř by zase lákal páníčky od krámu :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.09.2010 20:55 Muž Yirka [9131] – Re: Danila
Nastříkejte pachové. To by bylo zajímavější, jak by zvířátka táhla páníčky ke krámu. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2010 20:52 JuraS – Re: Danila
A je to dobře..to by nakonec si mohl každej nastříkat kam by chtěl cokoliv...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2010 20:52 Žena stetinka [270] – Re: Danila
a ptala ses?
pamatuju se, jak tenkrát letěl Jetty, tak to bylo na každým chodníku po celý Praze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2010 20:49 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Deathbull
To by zcela jistě chtěl. Fakt. Legální to totiž není, protože chodník je majetkem města. coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2010 20:33 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy – Re: stetinka
To není blbý:) Jen aby nějakej páprda z úřadu pak nechtěl zaplatit reklamní plochu smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.09.2010 20:01 Žena stetinka [270]
Ještě mě napadlo, co nastříkat na chodník nějaké zvířecí stopy? Třeba od hlavní silnice ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2010 18:57 Muž Gordon [22] – Re: Danila
Pěkná reklama :-D
Už se těším, až k Vám budu moci jezdit autem :))
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   23.09.2010 18:53 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku A konečně je hotová cedule nad vchod hop hop
A pětimetrovej bilboard už leží na zemi v krámě, tak se těším, až tu bude kamarád horolezit při instalaci ano
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   23.09.2010 18:50 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Zikouš opět perlíííí:-) A jsme víc vidět, huráááá hop potlesk
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2010 16:02 Žena bluedream [245] – Re: Moucha
Ono by šlo také o to, jaký by to byl granát. V každém případě je dobře, že všechno dobře dopadlo :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2010 15:50 JuraS – Re: Moucha
stačí aby se něco stalo s kanalizací před domem, s vodou (tak jako cosi opravují u nás toto celé léto) a pár sbíječek a uvidíš ty otřesy...nebo bych stačil i já s vuvuzelkou..ta má grády a jak krásně všechno okolo mě v kanceláři rezonuje...předpokládám, že mají akvária pružně podložena aby se mohli případným otřesům jen vysmát....
btw..kolik granátů jsi viděl bouchnout ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2010 14:58 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: Danila
no pokud by to odpalil v podkrovi a statika domu by to vydrzela tak by to snad akvarka vydrzela
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2010 14:29 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Moucha
Je to v Blesku na straně 4 dole... Prej neměl žádnej handgranátek.. smich sad to jsou dneska poměry smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2010 14:26 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetky – Re: Moucha
Ale na internetu o tom článek je :) Stačilo do googlu zadat potřebná slova a vyjelo mi třeba tohle - tn.nova.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2010 14:12 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: Danila
prej klikari... mi bus ujel tesne pred nosem a tak jsem si dal nocni prochazku kladenskym sidlistem a prilehlymi lesy.... cekal jsem kdy me nekdo prepadne....

jen mne prekvapuje ze o to zasahu krvelacna sebranka (novinari) mlcej jak hrob
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2010 12:51 Žena Danila [4489] - Sumci
bluedream napsala: Máte štěstí, že je to ještě letos. V lednu by ho to nechali odpálit, protože by kvůli těm pár korunám, co jim zbyde z platu nechtěli riskovat a nebo by nemohli přijet, protože by neměli na benzín :-D

No jo:-) smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2010 12:51 Žena Danila [4489] - Sumci
Danila napsala: V Braníku je veselo, před obchodem máme šest policejních aut, zásahovku se samopaly a ve vestách, plus tři auta se záchrankou, velkej policejní tranzit a policejní vyjednavač se právě přiřítil:-)

Na akvaristickej mejdan je to slušná sestava, ale prej si rybičky vybírat nebudou smich



Vy srandisti:-) , když mi dodatečně došlo, co by to asi udělalo s akvárky - nevím, jakou má odpálenej granát razanci a kolik jich tam bylo- tak jsem se trochu orosila:-)
To Moucha: jo, bylo to krátce na to, cos odešel, klikaři...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2010 21:26 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: Danila
to muselo bejt chvilku potom co jsem odesel ne??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2010 21:25 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: Danila
A co, že zrovna u vás? Vždyť nejste ve zrovna prominentní čtvrti. Je pravda, že se o vás mluví až v Krkonoších. Jak jsem dneska byl náhodou svědkem. ahoj potlesk

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.09.2010 21:14 Žena bluedream [245] – Re: Danila
Máte štěstí, že je to ještě letos. V lednu by ho to nechali odpálit, protože by kvůli těm pár korunám, co jim zbyde z platu nechtěli riskovat a nebo by nemohli přijet, protože by neměli na benzín :-D

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [59] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=2901