Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 7 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.01.2016 20:57 RAP
Už klídek, pokud mi to vyjde, stavím se tam před srazem s fotoaparátem. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.01.2016 19:56 RAP
Tak jsem dnes neplánovaně navštívil ZOO Braník. Škoda, že jsem si nevzal foťák. Vypadá to, že se budou třít Crenicichla sp. "Tapajos Red", nádherné ryby. potlesk To se dá napsat o všech rybách ve výstavní nádrži. Zejména pro milovníky zeměžroutů by to byl super pohled.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2015 13:30 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   20.12.2015 11:57 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku ZOO Braník přeje všem akvaristům i jiným bytostem krásné, klidné a šťastné Vánoce. Ať vám ryby plavou a akvária dělají jen radost. :-) Děkujeme všem akvaristům i přátelům za přízeň a důvěru v nás vloženou love
Danila, Ziky a ZOO Braník ano
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2015 11:30 Žena Danila [4489] - SumciRe: rak
Nevím...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2015 15:10 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
A bude živé?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.12.2015 13:53 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Vánoční otevírací doba ZOO Braník hop
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.10.2015 22:00 Muž MonterMonty [2431] - AmerikaRe: Danila
(OT) smich U Břendy maj celkem solidní páčidla ve slevě ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.10.2015 21:02 Žena Danila [4489] - Sumci
Expedice Peru 2015 už letí.. hop
Dneska jsem mluvila s Padou a ptal se mne, zda skutečně nemám jiné informace, než ty, které jsem tady sdílela s širokou akvaristickou veřejností.
(Jestli jako netajím nález pokladu Inků a jiné pecky).
Inu, netajím, Zikouš je jako zdroj informací na zabití a tak jsem o něm celou tu dobu neměla téměř žádné zprávy a o Peru už vůbec ne.
Ale můžu vás ujistit, že je z něj vypáčím, i kdybych měla použít násilí. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   29.09.2015 23:07 Žena Danila [4489] - Sumci
Expedice Peru 2015 hlásí - návrat v pátek v noci hop Obávám se, že se na letišti rozpláču radostí, to zase bude ostuda...

Ziky konečně něco chytil hop - ukrutnou střevní... inu nějaký sajrajt, tak jsem zvědavá, jak tu dvanáctihodinovou cestu z Limy do Paříže vydrží a také na to, komu ho po návratu předá.
Poslední informace hovoří o tom, že jsou zpátky v civilizaci a je jim pekelné vedro a tak tráví čas lenošením u bazénu a dnešek výletem na motýlí farmu.
Vzhledem k tomu, že mi ráno na zahradě mrznou uši,tak je mi jich opravdu líííto :-D
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2015 16:12 Žena Danila [4489] - Sumci
V pondělí 28.09.2015 bude ZOO Braník ZAVŘENO.
Přejeme příjemný víkend.
ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2015 05:38 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
Nádhera.Nevíš jestli náhodou neboudou nějaké fotky korýšů?
Vem čert nohavici, nevíš po čem Ziky šel(co lovil).
A návrat budou zajišťovat jaká letadla (Beluga nebo Antonov) nebo obě? smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.09.2015 22:22 Muž půlpy [2131] Re: Danila
ten vodopád je boží, chtěl bych ho vidět ze spoda, to musí být supr zàžitek potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   25.09.2015 22:08 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku Expedice Peru 2015 hlásí:
Ziky přišel o nohavici od kalhot, o tom, zda mu v ní zůstala noha, informaci nedodal...Tak doufám...Že je celej :-D Cesta na nádherný vodopád Gocta trvala čtyři hodiny tam a čtyři zpět, prý ukrutný pochodový cvičení.
To je asi tak všechno, co vím...Teď jsou na cestách a příští pátek se expedice vrací, tak jsem ukrutně zvědavá.
Dvě fotky z cest.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   23.09.2015 22:59 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Expedice Peru 2015 žije a Ziky dokonce poslal fotky potlesk
Informace prakticky žádné, ale závidím mu čím dál víc...

Zatím netuší, že jsem tenhle týden propadla akvaristickému šílení a pořídila si do Braníka kromě nových ryb taky tři variety axolotlů,plné akva čolků, žáby a největší sestavu bett, co jsme kdy měli hop
V tomhle směru si to ( většinou tak kolem půlnoci) užívám jak dítě v cukrárně ;-)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.09.2015 15:15 Muž zikyc [79] - Sumci
Všude samej Hoplias, sotva tekoucí potok a je tam.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.09.2015 11:05 Muž Plecos [322] Re: Danila
Fuj, jak já zavidím, ale jet bych někam na měsíc stejně nemohl, bo by se mi neměl kdo starat o to, co mám doma :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   20.09.2015 09:52 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Expedice Peru 2015 hlásí:
Včera mi konečně volal Karel Bruckler, aby poskytl více info, takže:

Žaloval na Zikyho, že v džungli v jednom kuse mizí v houští a když ho každých deset metrů hledají, je nalezen se síťkou u nějaké tůňky a zuřivě loví smich
Výprava se potýká s chaosem v organizaci, byly nějaké potíže s jídlem, nějaké trable s přístupem místních: Ha běloch, voškubeme ho dohola....
Vlado Fábry a Karel Zahrádka fotí, Karel Bruckler zapisuje a měří vodu, Zikouš mizí:-)
Ale trochu si to vyžehlil, protože konečně poslal autentickou fotku ( jednu) potlesk
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.09.2015 12:17 S Muž invalida [3881] Re: Danila
Závist sdílená ano palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   18.09.2015 12:13 Žena Danila [4489] - Sumci – Expedice Peru 2015
Fotka k příspěvku Expedice Peru 2015 je naživu a v kompletní sestavě!
Vrátili se z cesty po Rio Nanay, informací opět málo, voda úžasná, ale neprůhledná, úlovky ryb asi také nějaké, nejdůležitější info večera - Zikouš zapadl při telefonování do půli stehen do bahna a nemohl se dostat ven:-) . Prý je všechny bolí pozadí z lodi:-)
Takže informace vpravdě zásadní....
Další cesta povede na pevnost Kuelap a možná stihnou i nádherný vodopád Gocta, což jim srdečně závidím....
 
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   11.09.2015 01:27 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Danila
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Tak ať tam všechny pozdravuje ahoj
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   11.09.2015 01:22 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Danila
Fotka k příspěvku a nad kořenama jsem tam taky tenkrát slintal :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   11.09.2015 01:20 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Danila
Fotka k příspěvku Jsi mě donutila zavzpomínat a prohrabat se fotkama, když jsem byl před lety na skok v Amazonii, kousek vedle, v Bolívii... ;-)
Když mu bude ouvej, musí si udělat čajík. Nebo to tam hodně žvejkali :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2015 20:39 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: romant
Asi jak v kterejch vecech :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2015 20:37 R Muž romant [27987] Re: vlk9
A stejně je Dáša náročná, jinak by neměla takovej obchod. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.09.2015 20:35 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: romant
Myslim ze neni. Kdyz mi Zikous rikal, ze tam jede a ja mu rekl, ze ocekavam pekny reportaze, tak jeho vyraz znacil ledacos, jen ne spisovatelske vlohy :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2015 20:35 S Muž invalida [3881] Re: Danila
Je plnej zážitků,tak nemá čas psát. Indiánskejch dětí se bát nemusí, foukačky, atlatly a luky ovládaj bravurně. Ale bacha na vědátory..mě trefili šípem dvakrát stydim A byl sem pouhejch deset metrů od tý divný tykve co sloužila za terč hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.09.2015 20:31 R Muž romant [27987] Re: Danila
Jen jestli ty neješ moc náročná. smich ;-) pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   10.09.2015 20:25 Žena Danila [4489] - Sumci – Expedice Peru 2015
Fotka k příspěvku Expedice Peru 2015 hlásí:
Zikyho adoptovaly indiánské děti a tak s nimi chodí na ryby a závodí v placákách do vody.Nerozumí jim sice ani slovo, ale prý je má pořád v patách.
Chytil nějaké anténovce, nějaké pirani a taky přezdívku - Redman - protože se příšerně spálil na slunci.
To ovšem není nic proti utrpení, které mu působí fantastické kořeny a břehy plné děr vykutaných sumci, protože je nemůže odvléct do Braníka.
Informací je poskrovnu, o zbytku výpravy nevím nic, tak snad jsou všichni naživu.
Příštích deset dní je čeká plavba po Rio Nanay a tudíž nebudou žádný informace.
Ve vší úctě k mému životnímu partnerovi musím konstatovat, že jako dopisovatel je absolutně nemožnej smich
Tak se snad po návratu dozvíme víc od ostatních....
( Fotka Rio Momon z www.riomomon.com)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2015 15:48 Žena drvi [2894] Re: invalida
Jj, poradce to on mel, jezdi tam uz spoustu let za indianama, je to etnograf. Kam sahat a slapat uz prej za ty leta vi :-D . Ale to je fuk, hlavne aby se tam darilo Zikymu, aby oni meli dobryho pruvodce ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   08.09.2015 14:43 S Muž invalida [3881] Re: drvi
Otázka asi je co je to to hrozný? To houští kolem haciendy není tak úplně prales...a se sklenkou studenýho pití za oknem klimatizovaný kajuty ani ta řeka není tak strašná.
A když máš poradce kterej ti radí na co šahat můžeš a na co ne a občas často ti ukazuje že na toho hada nešlapej..tenhle pavouk ti způsobí že na dva dny ochrneš..tenhle mravenec štípne tak bolestivě že se z toho po... občas kroutí hlavou že bílá huba neví že do vody se nečůrá..ta krásná bromelie sice není jedovatá a z květu se můžeš napít ale ne z tohohle protože ta housenka co se tam utopila je na pořádnou sra..u , k tamtomu stromu nechoď nebo se udrbeš, támhletem strom vystřeluje semena i sto metrů daleko a to zrovna teď a docela to bolí tak je to pohoda. A když ví co ti má dát požvejkat abys byl fakt free tak to i jde a užiješ si to stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2015 14:10 Žena drvi [2894] Re: Danila
Tak to je dobry, kdyz prezil "kockovani" :-D , tak ma vyhrano. Ja jsem se prave chtela zeptat jestli se nechal poradne proockovat, ale pak mi to prislo jako nevhodny vyptavani se na vicemene soukromy veci. Jeden nas pribuznej (extchan myho syna) jezdi do jihoamerickejch pralesu kazdej rok a v pohode, ono to tam prej neni tak hrozny, jak si tady myslime. Dokonce chtel vzit letos s sebou naseho 9 letyho vnuka, ale pak prave kvuli ty spouste ockovani z toho (nastesti) seslo :-D .
Tak drzim palce, at se tam Zikymu dari a at si to uzije palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2015 13:58 Žena Danila [4489] - SumciRe: invalida
invalida napsal: Příště se zeptej jestli už tam vede silnice smich A držím palce ať to přežije užije a nic si neužene ;-)
Spíš aby nic neuhnalo jeho - nějaká mega ryba smich Půl roku předem se začal očkovat - od vztekliny přes tyfus,paratyfus,všechny možný žloutenky, choleru, žlutou zimnici a já nevím co ještě :-P Až mě překvapuje, že to celý přežil.
O žádný silnici nemluvil, tak tam asi ještě nebude....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   07.09.2015 22:06 S Muž invalida [3881] Re: KarlosS
V Iquitos se tradovalo že je to největší město světa kam nevede silnice...jestli je to jen povídačka pro turisty netuším ale já tam byl lodí stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2015 21:39 Muž KarlosS [1219] - labyrintky, halančíci, krevetky, rostlinyRe: invalida
jé, uplně jsem si vybavil tvoje příběhy ... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.09.2015 21:29 S Muž invalida [3881] Re: Danila
Příště se zeptej jestli už tam vede silnice smich A držím palce ať to přežije užije a nic si neužene ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2015 21:16 Žena Danila [4489] - Sumci
Expedice je na místě, Ziky právě v tuto chvíli čeká, až mu přinesou pečeného krokodýla a pivo pivo Jinak informace skoupé,v Iquitos je vedro, dusno,binec a hordy potulnejch psů.
Celkové Zikyho hodnocení " Je to tu teda hodně na punk".
No, řekla bych, že celá expedice je hodně na pank, odlétali stylem - v pět ráno na letišti a dva z členů ještě o půlnoci nezačali balit smich Tak uvidíme, jak proběhne aklimatizace a co přinesou další dny....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.09.2015 12:28 Muž MiKu [50] - TetryRe: Danila
Já chci takyyyy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2015 11:45 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
Tak to gratulace, je dobré vědět že se jezdí i tady...já když chtěl jet, tak bych musel s Němcema a to se mi teda nechtělo..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.09.2015 00:32 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Danila
Tak to se těším na super fotky a článek...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.09.2015 17:29 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
Tak by mohl dovézt ty Červorovce :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 32   06.09.2015 17:26 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Pokud vidíte tu maličkou tečku na fotce v dálce - ano, je to Ziky ano

Dnes brzo ráno odstartovala expedice českých akvaristů do Peru,aby navštívila Rio Nanay a další řeky a říčky a jejich bohatý rybí život, změřila, zdokumentovala a doufám, že i napsala jak to vlastně v domovině mnoha rybích druhů vypadá.
Držme palce, ať se za měsíc ve zdraví vrátí :-)
Děkujeme Zikyho rodičům za sponzorování jeho životního snu love
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.08.2015 22:48 R Muž Mrakoplash [1776]
Ty "vrtulníčky" bych si zase nechal líbit palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.08.2015 21:15 S Muž invalida [3881]
Bráník mi vždycky zvedne náladu. Třeba když sem byl odborně vyšetřen ve společnosti psa a jeho páníčka který mi společnejma silama sežrali klobásu vetknutou ve klopě. A to celý grátis i když nedělám moc velký nákupy kvůli dýlce cesty. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   21.08.2015 17:36 Muž rudolf [4681] – Několik aktuálních fotek
Několik fotek zajímavých ryb (nejen) plavoucích aktuálně v Braníku je tady:
www.facebook.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.08.2015 22:43 Muž Kubasix [134] - Pancéřníčci, malé tetry a BucephalandryRe: Tomason
Jo, já jsem se taky v úterý stavil a odnesl jsem si tetry červené a doplnil jsem si pancéřníčky oranžovoskvrnné. Byl jsem tam těsně před zavíračkou a stejně super, jako kdyby se právě otvíralo palec . Taky jsem si vzal i artémie. Obrovská spokojenost, po brigádě mi to dost zlepšilo náladu :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.08.2015 11:55 Muž Tomason [37] Re: Danila
Včera jsem poprvé navštívil obchod Zoo Braník, (mrzí mě, že jsem nenavštívil dříve) a odnesl jsem si jednak odpovědi na mé otázky, tak i nějaké to zboží. Personál příjemný, milý a usměvavý. Určitě jsem tam nebyl naposledy :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2015 16:00 Žena Danila [4489] - SumciRe: Deathbull
Díky draku za info. love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2015 15:57 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
Hele sestra banner na Braník tady pořád odkazuje na výstavu, počítám že to asi nebude záměr? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2015 15:20 R Muž rak [963] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
Pravda pravdoucí.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [7] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=301