Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 46 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.07.2011 20:34 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: Danila
vubec nemate zac ;-) i kdyz na toto forum neprispivam nijak casto, musim rict ze sem pravidelnym navstevnikem a ctenarem tohoto vlakna. A pokud se mi naskytne prilezitost byt v praze a mit chvilku cas velmi rad se u vas zastavim a cesta z letiste k tomu primo vybizela smich , no a protoze sem potreboval doplnit osazenstvo do sveho akviska rybkami, ktere u nas moc nejsou videt, nebylo co resit dvojnasob. Je radost se kochat ve vasi prodejne, doufam ze ty urcite naznaky, ktere se tu objevily, na rozsireni prodejny se stanou skutecnosti a pokud ano beru si kreslo a popcorn potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2011 20:29 RAP
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.07.2011 20:03 RAP
Fotka k příspěvku
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2011 20:01 RAP
Fotka k příspěvku a jeho obyvatelé.....
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2011 20:00 RAP
Fotka k příspěvku A samozřejmě nesmí chybět ......
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2011 19:58 RAP
Fotka k příspěvku teraristika Pan Želvák
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2011 19:57 RAP
Fotka k příspěvku Pan Sumec
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2011 19:56 RAP
Fotka k příspěvku Malawi
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2011 19:54 RAP
Fotka k příspěvku Akarky zelené
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2011 19:53 RAP
Fotka k příspěvku Část okrasného akvária
 
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2011 19:52 RAP
Fotka k příspěvku Lahůdka pro labyrintkáře Betta albimarginata
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2011 19:49 RAP
Fotka k příspěvku Dnešní rychlá návštěva v ZOO Braník se protáhla na téměř na dvě hodiny. U přidaných fotek omluvte sníženou kvalitu fotek. stydim
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2011 16:16 Žena Danila [4489] - Sumci
POZOR!!!

V sobotu 30.7.2011 bude ZOO Braník otevřeno jen do 14:00 hodin.
Děkujemem za pochopení.
Dan a Ziky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.07.2011 16:15 Žena Danila [4489] - SumciRe: vlk9
Jsme rádi, že to plave a pokud po návratu z dovolené vede Vaše cesta rovnou do ZOO Braník, tak to je úplně ta největší pochvala:-)
Děkujeme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.07.2011 19:48 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: Danila
taky sem si dovolil presvedcit pritelkyni a pri ceste z letiste z dovoleny jsme se u vas museli zastavit:-) No novy borarasky se pridaly do hejnka puvodnich, kterym je hned veseleji, a mali pygmaeove si uz taky veseloucce smejdej po akvarku:-) takze dekuji a az mi zas nekdy vyjde nejaka cesta do prahy tak se opet stavim, doufam, ze uz bez pritelkyne, budu mit aspon vic casu na cumendu hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.07.2011 18:11 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: RAP
Pada stačil svý nový ryby vychovat během vteřiny...vyskáčou, zabalej se a ještě stihnou zaplatit:-)

Ale nejsi v tom sám, včera si jeden pán přišel jen pro topítko a odcházel s několika pytlíky ryb:-) naprosto spokojenej - říkal něco v tom smyslu: že jsem sem lez, odolat se nedalo smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   27.07.2011 19:09 RAP
PaDa napsal:Šel jsem jen na pokuk a pokec a do batohu mi přitom zákeřně skočily sidthimunki a striaty... ano
Jo a ještě se stačily zaplatit z tvé peněženky. smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.07.2011 11:39 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: RAP
Neboj, zatím je určitě co prodávat, včera Zikouš rozbaloval plno sáčků s novýma kouskama ;-)
Šel jsem jen na pokuk a pokec a do batohu mi přitom zákeřně skočily sidthimunki a striaty... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2011 17:18 RAP Re: Danila
To abych přišel dřív, než to odstěhujete do botanický, kvůli příp. koupi. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2011 13:17 Žena MajkaK [50] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
Tak to se opravdu bude na co koukat! Jen pro upřesnění - kdy je ta výstava? ano Třeba bych zavítala...

EDIT: Že by 15.-18. září? :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.07.2011 13:10 Žena Danila [4489] - Sumci – Výstava v Botanické
ZOO Braník začíná plánovat svojí expozici na podzim v pražské Botanické zahradě na Slupi.

Budememít k dispozici šest stolitrových akvárek a jednu čtyřstovku, kde můžeme popustit uzdu fantazii, takže už plánujeme, co tam všechno nacpeme ano Vypadá to, že tam nastěhujeme to nejlepší a nejhezčí z obchodu, což ale mimo jiné znamená minimálně metrák písku :-| Nemůžu se dočkat ....

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.07.2011 18:51 Žena Danila [4489] - Sumci
RAP napsal: Danila napsala: ..... ZOO Braník nám prostorově nestačí, tak doufám , že se do budoucna dočkáme většího prostoru - výhledově to vypadá docela reálně ,....
A jéje to aby se ZOO v Tróji začla obávat obsazení. smich
Nebo by stačil skleník v botanické Na slupi?


Botanická by byla skvělá, Fata Morgana v Troji nejlepší - ta by na nějakej čas stačila.... já chci větší prostor rozzureny Pifíkova videopůjčovna to zabalí, ale ještě si na to počkáme...
A pak budeme znova rekonstruovat...a to bude masakr, protože z těch podlah, co tam jsou mě jímá hrůza už teď....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.07.2011 00:09 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
Danila napsala: doufám , že se do budoucna dočkáme většího prostoru - výhledově to vypadá docela reálně :-P
Pifík to balí? :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.07.2011 22:31 RAP
Danila napsala: ..... ZOO Braník nám prostorově nestačí, tak doufám , že se do budoucna dočkáme většího prostoru - výhledově to vypadá docela reálně :-P ,....
A jéje to aby se ZOO v Tróji začla obávat obsazení. smich
Nebo by stačil skleník v botanické Na slupi?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   12.07.2011 20:08 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: Danila
Věřím:) Cichly "krapet" povyrostly, to chce alespoň 8000L! :-D Fakt si myslím že je to životně důležité! :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   12.07.2011 20:03 Žena Danila [4489] - SumciRe: Deathbull
Já nad těma elkama slintám od rána:-) jsou neskutečný, můj splněnej sen, jen bych si tu pro ně představovala tak aspoň čtyřistalitrový akvárium. I když v poslední době mi naprosto učarovaly ramirezky neon blue, to jsou kouzelný ryby.ano

Mít víc času a víc místa - ZOO Braník nám prostorově nestačí, tak doufám , že se do budoucna dočkáme většího prostoru - výhledově to vypadá docela reálně :-P , už aby to bylo, těch dvaapůl tisíce litrů akvárko už nám taky začíná být maléééé smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.07.2011 19:47 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
Sakra velké L-200...tak to až pojedu kolem...to se zastavím poslintat.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.07.2011 19:43 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Jinak máme tři stodvacetilitrový akvária plný rostlin, takže je zase z čeho vybírat.
Navíc je i riccie fluitans, jávský mech a blyxa japonica, takže už mi aspoň nebude nikdo nadávat:-) že tu nic není.

Přišla nová várka šneků, jsou tu nádherný kousky brotií viz foto a konečně taky Danio margaritatus (Moucho, můžeš vyrazit, jsou tady) a luxusní beťáci.

Počasí je pro nás na udušení, ale letos to rybám vyloženě svědčí - závidím jim, že se celý den válejí ve vodě.... smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.07.2011 19:37 Žena Danila [4489] - SumciRe: PaDa
Fotka k příspěvku To jsi trefil přesně, PAdo:-)


Dostala jsem nádherný dárek... náhrada za moji uhynulou smečku zelenou viz fotka hop
L-200 jsou sice jen tři, ale zato mají 14 cm a mám je tady v Braníku.
Očistec jásá smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   11.07.2011 16:55 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
Ziky ho nesežral :-D
Musí ho to ale dost mrzet :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2011 16:43 Žena Danila [4489] - SumciRe: Laduschka
smich Papoušek nás opustil do nového domovamov, Ziky ho nesežral :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   10.07.2011 00:56 Žena Laduschka [120] Re: Danila
To, že ten papoušek "znečistil" Zikyho a potom vás "opustil" zní docela podezřele... coze :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   09.07.2011 18:05 Žena Danila [4489] - Sumci
V očistci je naprostý peklo, vedrem praskaj gumy u trenýrek :-)Akvárka se dopouští ledovou vodou.
Dorazilo asi půl tuny písku od Flexiobkladů, tak zas není k hnutí, v úterý budou tři akvárka nových kytek a protože je plná sezona, budou stát za to.

Pořídili jsme si nového mazlíčka!!!!
Tentokrát zcela netradičně elektrického - nový mrazák!
Takže jsme hned rozšířili nabídku mraženého krmení, což je naprostá paráda.

Další mazlíček už nás opustil - papoušek žako Jacquelina, která s námi strávila pár dní doma - ráno vzlétla, po.... Zikyho v posteli a přiletěla se pomazlit k Danilce smich

Konečně dorazily malé druhy pancéřníčků z Jižní Ameriky, na které jsme čekali přes dva měsíce - Corydoras pygmaeus a Corydoras hastatus a samozřejmě i další špeky.

Je sobota, šest večer, tak za hodinku končíme (možná), práce pořád dost...Očistec hotovej.

;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   27.06.2011 10:10 Muž Roman [100] - Cichlidy
Dášis, nějak s tím prckem předbíháte harmonogram smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   27.06.2011 00:22 Muž Romy [1822] - Cichlidy
JuraS napsal: já to chápu, nejsem tupej..jen mi přišlo, že řešit něčí účes na fotce je naprosto zbytečné protože na tý fotce šlo o něco úplně jiného..o velmi závažnou lidskou situaci...

Já vím,že nejsi,,tupej",ale stále jsi nepochopil...,nic se neřešilo,to bylo právě takové drobné rýpnutí jen z legrace,nebylo to zlehčování tak důležité chvilky pro oba,a nevěřil bys,jakou odezvu to mělo nejdřív u trojek,ale to nic... ;-)
Hlavně to už neřeš ty... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.06.2011 00:16 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
filipsi napsal: Doufám, že si oba závažnost situace uvědomovali a chovali se dostatečně důstojně.
Tak to se spolehni smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 21   26.06.2011 11:40 Muž filipsi [1295]
JuraS napsal: ...o velmi závažnou lidskou situaci...

Jejda, já myslel, ze je to svatba, a ona to přitom byla závažná lidská situace :-D
Doufám, že si oba závažnost situace uvědomovali a chovali se dostatečně důstojně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2011 10:49 JuraS Re: Romy
já to chápu, nejsem tupej..jen mi přišlo, že řešit něčí účes na fotce je naprosto zbytečné protože na tý fotce šlo o něco úplně jiného..o velmi závažnou lidskou situaci...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.06.2011 10:12 Muž DrBolíto [254] - RostlinyRe: Laduschka
Hlavně Lidi smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.06.2011 01:08 Žena Laduschka [120] Re: PaDa
a co to žere..? :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   25.06.2011 23:20 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Moucha
To není jejich, to přišlo omylem v dodávce zboží, místo džungarského křečka :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2011 21:11 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyZikovi
Fotka k příspěvku Teeeda, ze jste se nepochlubily driv.....

Ze by to robe bylo pravym duvodem svatby??? ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   24.06.2011 15:23 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: JuraS
Problém je Jirko v tom,že ti uniká pointa,a hlavně vztahy,které jsou mezi námi.Ono takové drobné rýpnutí,udělat si ze sebe,nebo i z jiných srandu,je mezi námi docela běžné.Jen jsem využil nahrání na smeč,nic víc.Většina to pochopila... ;-)
Jsme pouze kamarádi,které spojuje koníček,a kteří využijí každé situace si ztropit nějaký ten žertík,občas to chce být citlivější,družnější a ne jen si hrabat na svém písečku.
Také jsi mezi nás chodil... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   24.06.2011 12:22 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: JuraS
prestavam te resit cece
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2011 09:25 JuraS Re: Moucha
že mi je šumák jak si každej okolo (kromě těch mých dětí a manželky) na sebe namaluje a nebo navěsí cokoliv..že jsem natolik tolerantní že mě to na fotce ze svatby vůbec nezastavilo myšlenky k uvažování "co to má jako být ???"
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2011 08:03 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: JuraS
tak proc do toho motas tetovani...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2011 07:37 JuraS Re: Moucha
vím, že jde o ty čáry na hlavě..to odroste..to není na furt...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   23.06.2011 23:25 Žena Somali [98]
Sice jsem posílala gratulaci po telefonu, ale když už se gratulanti sešli i zde, tak se nemůžu nepřidat ;-) Hodně štěstí do dalších společných let. Snad se mi poštěstí za váma do Braníka aspoň o těch prázdninách zavítat... :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2011 15:37 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: JuraS
jsi mimo, jde o vlasy....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2011 14:57 JuraS
vybarvení vlasů zikyho bych vůbec neřešil..je na každém jak se namaluje, nechá potetovat či zohyzdí i jinak hůře..s radostí se pak budu dívat na scvrklé babičky s desítkami piercingů všude možně a celým tělem potetovaným tak jako když někdo vyřízne obraz kupky z rámu a zmačká jej jako kapesník v kapse...

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [46] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=2251