Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 41 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2011 20:31 tomchamik Re: Danila
Dobrý....u mě to vypadalo podobně smich ...taky vám tam hořelo??? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   13.12.2011 20:28 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Akvária jsou opravdu (za)jetá smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.12.2011 20:24 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Omlouvám se za kvalitu, ale foťáku se z toho pohledu udělalo nevolno...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   13.12.2011 20:23 Žena Danila [4489] - Sumci – ZOO Chodov - nový očistec
Fotka k příspěvku TAk tohle je náš nový očistec- akvaristika Hráského na Chodově:-)

Kráása
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2011 17:45 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
Ponorky jsou super, někde jsem viděl dokonce něco podobného s kamerou...ale teď nevím jestli to byla klasická digitální DV kamerka jako dávají třeba do tužek, nebo dokonce bezdrátová webkamera..video bylo velmi zajímavé a v koukatelné kvalitě :) Počítám že šlo o domácí bastl, něco takového dlouho chci ale nemohu sehnat :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2011 16:50 švíco Re: Danila
Tak jak se vyvýjí vaše mořské akvárium? Bylo by nějaké foto?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.12.2011 16:22 Muž Sid [6638] - RostlinyRe: Danila
Něco takového? :-)
www.miga.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2011 15:40 Muž TomV [13] Re: fernety
Jí přidělejte manikurní nůžtičky :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   12.12.2011 15:27 Muž fernety [11] - CichlidyRe: Danila
O ponorce na dálkové ovládání přemýšlím již delší dobu.Musela by ale mít zařízení na sekání trávy (rostlin) abych si nemusel furt máčet ruce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.12.2011 15:20 Žena Avona [107] – Poděkování
Ahoj, SAE přežily hodinu a půl dlouhý transport MHD, jsou spokojené, plavou a žerou :-) Díky Dan a doufám, že se brzy uvidíme a přeji vám, ať to šlape :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.12.2011 14:19 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Danila
Co na to říkaj ryby? Fotka by nebyla nějaká? Rád bych se podíval.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.12.2011 14:18 Žena Danila [4489] - Sumci
Ziky dostal k Mikuláši ponorku na dálkové ovládání potlesk Takže tráví čas u velkého akvária a řádí s rybama:-)ponorka je skvělá palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.12.2011 16:16 HaDaS – Re: Danila
Danila napsala: Přidání rozhlasových pořadů na stránky rybiček.net
... a které to jsou ?

Edit : Už to vidím hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   11.12.2011 11:20 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Rex
Rex napsal: Hezky zpracované palec potlesk
Díky Rexi, pochvala od Tebe potěšila love O to víc, že scénáře o akvaristice pro Hobby magazín Eduarda Hrubeše psala moje maličkost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   10.12.2011 22:46 S Muž invalida [3881] Re: Danila
osvěta je důležitá ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.12.2011 22:33 A Muž Rex [6876] - AdministrátorRe: Danila
Hezky zpracované palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   10.12.2011 22:28 Žena Danila [4489] - Sumci
Přidání rozhlasových pořadů na stránky rybiček.net
rybicky.net/odkazy/rozhlas
mě potěšilo,protože do Hobby magazínu s Eduardem Hrubešem jsme přímo v ZOO Braník natočili minimálně dvanáct akvaristických témat. Akvaristická osvěta jedéééé ano ;-)

A já taky jedu...Konečně domů z práce spim , abych byla ráno při smyslech - je Stříbrná neděle a ZOO Braník má otevřeno. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.12.2011 13:09 Muž MiKu [50] - TetryRe: Danila
:-) takové drobnosti, já zapomínám v autě klasicky pracovní notebook, pytle s odpadky apod. Jo a podobnou babu sem měl v původním bytě pode mnou taky, usmyslela si že ji chci zabít (jednou jsem ji vytopil ale hodně nepatrně, jenom flek na záchodovém stropě, od té doby hledala jakoukoli záminku k objektivní kritice) :-) jinak držím palce :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.12.2011 07:45 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Romy
stesti ze to nebylo neco co muze roztat/zkazit se/ prochladnout.....

a to ze ten obojzivelnik sel do sprchace... treba hledal vetsi rybnik....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   08.12.2011 00:37 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Danila
Teda Dášo,to,že zapomeneš koupit mléko,to pochopím,ale na PŮL TUNY písku........ hmm :-D smich
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2011 23:53 Žena Danila [4489] - Sumci
Ve 23:30 jsme zjistilu, že jsme zapomněli vyndat z auta nějaké drobnosti...

Šlo o půl tuny přírodního křemičitého písku....25 kilové pytle...

23:52 vyloženo, přeskládáno. Hotovo, jak písek, tak my smich :-D
Dobrou noc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.12.2011 22:44 Žena Danila [4489] - Sumci
Tak Chodov se letos s největší pravděpodobností neotevře, protože to prostě nestíháme...
Respektive bychom to možná stihli,ale takhle narychlo by to nemělo takovou úroveň, jakou bychom chtěli mít...

Vzhledem k tomu, že jsme jako každý den touto dobou v práci, bylo by to i na naše poměry trochu příliš vyčerpávající a navíc na Chodově se nedá dělat v noci, kvůli hluku...:-)

Dneska byl den Kajínek, uprchl čolek a hlavně náš nový přírůstek - Ambystoma tigrinum-nejhezčí axolotl. Ráno jsme ho hledali přes hodinu a doslova se plazili po podlaze. Marně. Málem jsme ho oplakali.. A ta bestie se zjevila večer, jak se špacíruje v zázemí směrem do sprcháče smich

Zikouš mi před chvílí položil otázku, kolik máme zlatých křečků - odpověď: dva.
Omyl, Ziky našel třetího:-), kterého jsme už ani nehledali. Moudře se před týdnem schoval do krabice, kde bylo tvrdé pečivo pro naše hlodavce.

Přišly zase nějaký nový ryby, pokusíme se aktualizovat. Přijdou nový mechy a taky kytky.
V Braníku už pro samý zboží není k hnutí a rozšiřovat obchod se bude nejdřív v únoru, vedlejší videopůjčovna se drží zuby, nehty...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   07.12.2011 16:40 Muž snehulda007 [850]
Takže co nám z toho plyne? Pokud máte někdo problém s prudící babou, navštivte ZOO Braník a s důvěrou se obraťte na paní majitelku,která má díky práci v nadaci zkušenosti s jednáním s problémovými seniory smich Jinak teda myslím si,že Vaše řešení bylo víc než elegantní palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.12.2011 12:33 HaDaS Re: Danila
Jo, jo. Je to těžké. Přidám jeden takový svůj poznatek. "Moje" bába byla skvělá (každý takovou bábu asi někdy měl, či se s ní někdy potkal). Občas jsem jí přines krabicové víno, někdy jsem jí vzal odpadky, které měla za dveřmi. Na oplátku jsem měl klid při předělávání bytu od ostatních "tvrdých" sousedů, kteří byli měkčí než ona. A kdyby na to přišlo, tak jsem ani nemusel pojišťovat a zamykat byt. Takovou stráž, která vás při vašem příchodu z práce či flámu jen přivítá a sdělí, že se nic zvláštního nestalo, je fajn spojenec. Je ale pravdou, že nebyla typem prudičky, ale spíše svérázné mlátičky. Od té doby co se odstěhovala a já již žiji také jinde, na ní s úsměvem vzpomínám ... v dobrém.
Takže Ti přeji více takových bab jakou jsem potkal já, a žádnou takovou jakou "máš" nyní.
Ač je to klišé, tak ne nadarmo se říká : "Boží mlýny melou pomalu, ale jistě."
Takže Vám oběma držím palce a už se těším na otevření. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   07.12.2011 01:43 Žena Avona [107]
Podle mně jednoznačný důkaz opuštěné nešťastné babky, která má v sobě tolik hořkosti, že ji zkrátka musí zvracet na všechny okolo. Věřím tomu, že její syn je možná právník, ale zastaví se za ní tak jednou za půl roku a vnoučata nevidí vůbec. Opuštěnost je sviňa a pokud se k tomu přidá stařecká demence, je to smrtící koktejl... Držím palce a přeji pevné nervy !! ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2011 20:29 S Muž invalida [3881] Re: Romy
Dobrý skutky se trestaj...znám to smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2011 20:27 RAP Re: Romy
Aneb každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán ! ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   06.12.2011 20:16 Muž Romy [1822] - CichlidyRe: Danila
Ve zvířecím světě,stejně tak v gastronomii,ale i v tom lidském životě,je pořekadlo,že: NEJHORŠÍ NA SVĚTĚ,JE STARÁ KRÁVA...!!! ;-) :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   06.12.2011 20:16 Žena Danila [4489] - Sumci
Má to ještě jeden celkem pikantní aspekt:

Několik let jsem pracovala pro nadaci která se zabývá pomocí seniorům...

A tohle mám za to,každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestááán smich :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   06.12.2011 20:11 Žena Danila [4489] - Sumci – Pokračování akce Chodov aneb divadlo žije..
Dorazila jsem na Chodov v rekordním čase, vyrazila k bytu sousedky, provedla pětkrát nádech, výdech a zaklepala.
Ťap ťap ťap, ticho a následně přesun jakýchsi předmětů a dveře se otevřely. Dáma tak metr a půl, ale výraz mi stačil..Na podlaze v předsíňce naaranžovaný kbelík se zašedlou vodou a špinavý hadr.
Ledva jsem slušně pozdravila, představila se a řekla, že jdu řešit potíže s prachem, akce vypukla.
Prvních pět minut jsem nechápala, jak někdo může ječet tak dlouho bez nádechu :-), dalších pět minut jsem se snažila uhýbat špinavému hadru, coby předmětu doličnému, kterým mi sousedka máchala před obličejem.
Zkrátím:
JSem hajzl, dobytek a kapitalistický hovado,bezohlednej spratek a další lichotky.
Otázka:
"Máte matku?" "Kdyby Vás viděla, ta by se asi divila, co vychovala za hovado"
Odpověď: "Do toho vám nic není"
"Já se ptám a vy mi slušně neodpovíte?!!!"
Odpověď: Slušně vám odpovídám, že vám do toho nic není"
Otázka" "Vy mně tu necháte klidně chcípnout a bude vám to jedno"
Odpověď: "Vůbec mě to nezajímá a je mi to úplně jedno"

"SYn je právník a bude vás žalovat a všechno zaplatíte"
Odpověď: "Vůbec mě to nezajímá a je mi to úplně jedno, až podáte žalobu, dám vám číslo na svého právníka"
A takhle pořád dokola.
Sousedka v závěru padla dramaticky na kolena vedle kbelíku,spínajíc ruce a urputně ždímajíc z oka slzu štkala, že na světě už jsou jen takové hnusy, jako jsem já.
Odpověď: Viz výše:-)

Když jí konečně došel dech, dostala jsem se k pár větám i já.
1. Je mi líto, že máte v bytě naprášeno, snažíme se aby práce skončily co nejdříve.
2. Źádné placení úklidové firmy se konat nebude.
3.Pracovat se bude dál, s tím, že se nebudou opakovat agresivní nájezdy na mého manžela
a vstup do prodejny za účelem dalších vulgárních scének se ZAKAZUJE.
3. Žalobu podejte.
4. Diskuze končí, připomínky se nepřijímají.
5. Těšilo mě.
A nazdar.
Ono toho asi padlo víc,ale bylo to krátké, důrazné a ani hlásek jsem nezvedla.

VÝSLEDEK: Dva dny ticho po pěšině a dnes se paní sousedka zastavila na prahu prodejny a lidským hlasem konstatovala, že už se nepráší...
A odpoledne ji Ziky slyšel na chobě nadávat sousedům...
ZÁVĚR: Vždy ve střehu a opatrně, v nejhorším se na ní bude muset opět vypustit Danilkááá:-)

Závěr 2: Obávám se, že dámě časem otrne
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   06.12.2011 19:39 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Danila
Danila napsala: Naš akce zřizování nového obchodu ZOO Chodov začína velmi zostra...:-|

Nad námi bydlí stará žena, na kterou nás na začátku správce objektu upozornil, že je to poněkud "problematičtější" a co čert nechtěl, bydlí přímo nad obchodem.
Vzala jsem na vědomí s tím, že jsem nekonfliktní typ:-) a nebude problém.
Omyl.

Dnes odpoledne dotyčná osoba naběhla na Zikyho, který škrábal starou malbu a obrušoval stojany s tím, že se jí do bytu práší a ve výsledku sdělila následující skutečnosti:

- budeme muset zaplatit náklady na kompletní úklid celého bytu (to je ale náhoda, před Vánoci)
- pošle na nás svého syna, který je právník a ten si to s námi vyřídí a šeredně to
odskáčeme
- Ziky je: cituji "hovado kapitalistický" a má jít škrábat stěny a brousit stojany ven
před panelák
- objekt nemůžeme mít pronajatý, protože ona o tom neví a tím pádem jde o nelegální
vloupání, což hodlá ohlásit...
- nevybíravým slovníkem vyžadovala informace o výši nájmu a další...
coze
Ziky to řešil v klidu a rozumně, ale marně...
Při druhém tatarském nájezdu dotyčné osoby v průběhu asi hodiny, mi v Braníku po Zikoušových telefonátech definitivně ruply nervy, sedla jsem do auta a vydala se celou situaci řešit....

Mimochodem - pokud by dotyčná stařenka přišla, v klidu nám řekla, že jí zaprášený parapet trápí, tak se osobně večer seberu a přijdu jí vytřít klidně celej byt....

Druhá sousedka nad námi nemá problém. Žádný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2011 19:18 S Muž invalida [3881] Re: Yirka
Jo i o tomhle je svět...palcuju hore i když to často nedělám ano Svoboda není právo třeba kabelem kazit výhled nebo házet odpadky za cizí plot. Jak říkám já blbej darebák na vedoucím místě udělá jen tolik kolik mu dovolíme. Zkouším s tím něco udělat přes rybičky. Ale sem to možná nepatří ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 19   04.12.2011 18:48 Muž Yirka [9132] Re: JuraS
Víš, ten, kdo si myslí, že jeho svoboda vede kolem oken sousedů až na střechu vlastně popírá nárok na svobodu a soukromí sousedů, kterým volný kabel může tlouci o parapet. Ale nemá cenu to rozebírat. Tvůj pohled na svět je prostě jiný. Já to respektuji, jen dávám k dobru pohled můj, aby si mlaďoši třeba mohli vybrat a nerostli z nich jenom nevychovaní rabiáti,kteří vše budou řešit silou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2011 16:19 Muž Ivoš [1061] - CichlidyRe: Danila
Pro babu je to jasnej sport, relax, zábava, baba se bude hádat a prudit za každou cenu a pořád.
Má rada zní: babu ignorovat, nenalévat jí kafem,šňapsem, necpat do ní cukrovinku, je schopná i toto otočit proti vám (udělalo se jí blbě od žaludku, zamotala se jí hlava na schodech atd.) Až bude zase vykřikovat to a to, řekni jí: "Jistě, udělejte to", otočit se k ní zády a nechat jí vyřvávat na schodech. Tohle nebude seriál se šťastným koncem a happy endem, to babě nezapadá do scénáře. Počítejte s tím, že baba bude prudit a škodit jak jen to půjde.
Na takové typy platí univerzální přístup: Pokud je někdo křikloun a rád huláká na lidi, tek jediné, čemu rozumí je, když se pořádně zařve na něj. Takže až toho bude moc, babu seřvat, nejlépe před celým barákem a baba bude jak beránek. Pokud je člověk k takovýmhle kreaturám slušný, berou to jen a jen jako slabost a budou vyskakovat o to víc.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2011 13:58 JuraS – Re: Yirka
Yirka napsal: S tebou žít musí být asi pohádka lemovaná procházkou růžovým sadem. Tou montpákou bys, dle nejen tohoto příspěvku, mnohem častěji potřeboval rozsvítit ty.
možná mám štěstí, možná se s mnohými věcmi neSSeru...nevím..nebo jsem se nedostal doposud do podobných problémů...i když..za posledních 20 let jsem bydlel na 5ti místech v 5ti různých městech..i když byly snahy okolí o cosi, např, že se nelíbil můj kabel k satelitní parabole vedoucí z přízemí volně okolo oken až na střechu paneláku tak jsem dal hlasitě najevo cos se stane když se ten kabel jen začne špatně tvářit..se sousedy se vždy dohodnu..svoboda ostatních končí tam kde začíná moje soukromí..a na to jsem sakra háklivý...to co má danila se zikym je ale o něčem jiném..to je snaha zlikvidovat podnikání..taky by pomohlo té babě říct, že možná když se neuchytí zvířátka, že si tam otevřou sexshop nebo speciální sadomasochystický masážní salon...tak ať si vybere...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   04.12.2011 11:59 Muž Yirka [9132] Re: JuraS
S tebou žít musí být asi pohádka lemovaná procházkou růžovým sadem. Tou montpákou bys, dle nejen tohoto příspěvku, mnohem častěji potřeboval rozsvítit ty.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2011 11:14 S Muž invalida [3881] Re: JuraS
Já něco podobnýho řeším leta...sem si na dvoře pustil radio a už to bylo rušení ale co chci dodat...když chtěj měřit hluk a prašnost, musej tě o tom informovat předem a ty musíš souhlasit...takže ztlumíš ...začneš místo broušení natírat...nebo si v určenou hodinu dáš svačinu...zákony se měněj ale asi před 5ti lety mi to poradil znalej...a baba to kupodivu eště musí zaplatit....když jí nedáš šanci vysoudit tak se neboj :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2011 11:05 JuraS
Přidám se k pořizování důkazných materiálů. Jsem sice cholerik a tvrdím, že lidí je na planetě dost a tak klidně o 250.000 míň těch nepřizpůsobivých by nebylo ani poznat ale v tomto případě bych navrhoval natáčení na kameru (od číňanů se dají z ebay skutečně za pár kaček koupit přívěskové kamerky co skvěle natáčí i se zvukem) a taky využít svědka. je téměř jisté, že zde dva uvedené případy jsou pojišťovací zlatokopky které vás nutí uznat chybu aby mohli zavolat pojišťováka a nechat si zaplatit neexistující renovaci bytu. Na škrábání a budování obchodu můžu dodat, že jsou na tohle hygienické normy zvuku a že je napsáno co může být za činnosti v obytném objektu. Nejsem právník ale na tohle my moje právní minimum stačí. Dá se to dohledat s tatíčkem googlem a nebo zítra v práci se zeptám aspi a dám sem odkazy..každopádně to chce pevné nervy, umatovat ji argumenty, například i pohrozením udání na to že vás zdržuje od práce, pro pomluvu atd...a nebo praštit babu montpákou, na nohy přivázat šutr a hodit ji do vltavy...pochybuju, ž existuje i cesta kdy bude za danilou chodit na kafíčko a nosit k němu domácí buchty a že si bude obden chodit por paštičku pro svoji micinku...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.12.2011 10:05 Muž Yirka [9132]
Spousta rad je opravdu "nápaditých" a věcných. Já, asi díky svému věku, se na to dívám trošku jinak.
Rozhodně bych do toho šel po dobrém, protože se přece jen bude týkat o dlouhodobé soužití a bez sousedských vztahů(dobrých) se nedá žít. Zkrátka ji opravdu, jak píše kolega Deathbull pozvat na kafíčko, vše jí v poklidu vysvětlit, co a za jakým účelem se dělá. Určitš se třeba dá vyhnout hodince hlučné práce, kdy třeba paní pravidelně odpočívá atd. Přitom ji vyzpovídat (spousta starých lidí má pejska) zda ona či třeba vnoučata něco nechovají a jít tímto směrem. Určitě se to vyplatí více, než si dělat naschvály.
S úsměvem a púorozuměním jde vždy všechno lépe.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.12.2011 23:18 -1- Re: Danila
A co tahle varianta:
"Pojďte dál, probereme to. Jo doufám, že se nebojíte hadů. Jak jsme šoupali terárka, tak nám utekly dvě útočné zmije. Ale nebojte se, není to poprvé, tak už máme s odchytem skušenosti. A bát se nemusíte. Pravdopodobnost, že by přes stoupačky utekly až k Vám je skutečně minimální."
Bába uteče, zalarmuje hasiče, policii a bůhvíkohoještě. Ti všichni přijedou, Vy rozhovor s ní popřetem, s trochou štěstí dotyčná skončí v Bohnicích a Vy budete mít klid.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   03.12.2011 22:07 Muž snehulda007 [850]
Tak s takovou babou jsem si užil svý a byla jeden z důvodů,proč jsem se stěhoval.Když jsem bydlel v Braníku v paneláku tak pode mnou bydlela baba a ta na mě chodila řvát ob den. Když jsme se tam stěhovali tak mě viděla jak nesu kytary a od tý doby je pořát slyšela a děsně jí to rušilo a to i přez to že jsem měl do zesilovače zapojený sluchátka. Pak na mě zase naběhla že jsem jí vytopil byt. Byl jsem z ní tak vytočenej že jsem v záchvatu nepříčetnosti před ní rozebral celou linku i s vestavěnýma spotřebičema abych jí dokázal že ode mě to neni. A co myslíte že udělala? Zavolala mýmu domácímu,že jsem jí vytopil a dokonce snad i napad (jen jsem jí poslal do...) ...Domácí během hodiny přijel,když zjistil co a jak tak za ní zašel a za chvíli se vrátil s tím že to vyřídil a baba že už dá pokoj a až začne prudit tak abych mu zavolal. A víte co udělal? Předepsal bábě projímadlo. Jednak to má cizí název takže baba myslela že jí z protekce předepisuje nějakej zázrak a hlavně se po něm krásně vys... a hned měla pocit ,že je jí líp.A nebo pořát lítala na hajzl a tim pádem neměla čas prudit...TAKŽE GUTALAX NA NÍ palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2011 22:04 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Deathbull
No doufám že si Dáša s Pavlem ze třech nabízených řešení vyberou to čtvrté. Protože je tu i docela postižitelné nabádání k vraždě. ano :-P

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2011 22:01 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: Tomas Enderson
Blbé je to, že tato tvář není němá, takže to by neprošlo..uřvané tváře se nepočítají...proto se tady hromadí zapeklité teorie.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2011 21:02 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Deathbull
Duo Bráník má jednoznačně na to, aby tebou popisovanou akci ustálo bez ztráty hvězdičky. Moje osobní doporučení, je pozvat babu na zeleninovej salát Made in Amazonia. Taková Difenbachie (nebo jak se to píše) zajistí klid a na vždy. Další výhodou je to, že ani Dášu ani Pavla z toho nikdo nemůže podezírat. Vždyť mají v lásce nejen lidi ale i tu měnou tvář. Navíc mne napadá jestli původní nájemník neodešel z domu právě kuli tý babě. rozzureny No doufám, že né.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2011 20:49 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: Tomas Enderson
Zajímavý doplněk :) Ale je jedna vyzkoušená pravda..hádavé báby většinou kalí tak akorát, aby se baba nažrala a záměr zůstal celý.) Navíc, jaká že je jednodnušší, rychlejší a levnější metoda než to prostě zkusit? Žádná :)

Při variantě, že baba nevezme návnadu na položenou pořád zbývá jedna jistota, národ český si s přebytečným cukrovím a chlastem vždy dokázal poradit a duo Braník nevypadá že by trpěl cukrovkou či cirhózou...takže je to v suchu! :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2011 20:35 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Deathbull
Tak tohle je fakt zajímavá a asi i účinná varianta. Jen to má jeden háček. Chce to nejdříve vědět jestli baba nechlastá první ligu, nebo jestli není totální abstinent. V prvním případě jí to bude jedno, jakou bude mít pověst po domě a okolí. No a v tom druhém případě, bude problém jí přesvědčit, že si má dát na zdraví.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2011 20:25 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
Já tohle slyšet, tak také sednu do auta, stavím se v dobré cukrárně kde koupím to nejlepší ať se baba nažvejkne...a čekám až babizna dorazí. Nabídnu dorta, panáčka Sandemana (tady pozor některé žlababy vytáhnou celou flašku, takže silné paže mohou být potřeba), cigaretku, kafíčko a všechno odkejvám. Počkám až se žlababa vožere jako prase a v klidu ji doprovodím domů.

Výsledek : Při slabé investici se docílí toho, že žlababa se bude za minulý sedánek tak stydět že už ji uvidíte leda na chodbě při nesmělém "brýden"

Aneb není nad to, investovat chytře :)

(uvedená metoda je několikrát vyzkoušená a funkční) smich :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   03.12.2011 20:15 S Muž invalida [3881]
Radím úsměv...to na...nejvíc smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.12.2011 20:12 Muž TomV [13] – Co to zkusit takhle?
Viděli jste film Baba na zabití? :-D Co to nějak tak zkusit? Samozřejmě s úspěšnějším koncem.. ;-) Hodně zdaru!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   03.12.2011 20:12 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Danila
Tak tohle je maso. Já osobně doporučuji pořídit si hlučnější nářadí a pracovat na plné obrátky. Ta paní musí přece vědět, že platíte daně a z nich její důchod. Proto je potřeba celou rekonstrukci provést co nejrychleji (nejhlučněji), aby se paní mohla dočkat v krutých časech zvýšení důchodů. smich

Martin Honzejk

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [41] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=2001