Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 45 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.09.2011 15:21 vlk9 – navsteva
strucne a jasne, opet (relativni pojem v mem pripade...) jsem byl a opet spokojen, dekuji za rasborky a pancernicky ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   08.09.2011 23:02 Muž ČaJan [44] - Amerika
Držím palce a dobré nervy v dalším pokračování Vaší skvělé (nejen)akvaristiky. Vždy když jsem v Praze, tak rád zajdu a vždy něco odnesu ;-) . Nenechte se zvyklat, dělám něco podobného(12 hodin, 6 dní) a sem tam podobné rejpali, jen si z toho po 15 letech dělám srandu. Jděte svou cestou. Váš věrný čajovník Čajan Jan z Tábora.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   08.09.2011 19:49 tomchamik Re: Danila
Nic není zadarmo,a Vy dokazujete svým přístupem,že i v malém prostoru může být skvělá akvaristika,,tak jen tak dál a nenechte se rozhodit blbcem,,takových "mazáků" ještě bude...jsou všude.Tak jen dál raďte a doporučujte ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   08.09.2011 19:48 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumím
Danila napsala: Není to jednoduchý,ale stojí to za to.ano

Hlavně ať se daří a vše prosperuje. Samozřejmě čím míň blbů tím líp. Držím palce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 16   08.09.2011 19:42 Žena Danila [4489] - Sumci
krang napsal: V Braníku v akvaristice jsem byl, ale příště už tam nepudu. Nestojim o to aby mně někdo poučoval, co si můžu dát do svýho akvárka. Už mám ryby dlouho a žádný problém s nima nebyl a když maj řeči, že by to nedoporučovaly a že se to k sobě nehodí, tak ať to neprodávaj!!!!

Víceméně tuším, o koho jde...
Pokud padne otázka typu: mám si do svého akvária dát..(to a to), zeptám se jak je akva velké a co v něm plave a odpovím.
Pokud otázka nepadne, nikomu svoje názory necpu.
Pokud si někdo chce narvat do 100l akva k tlamovcům čtyři vrubozubce paví s tím, že má ZKUŠENOSTI, že to lze, moje reakce je jednoznačná a s vypětím sil i slušná smich

Víc se k tomu dodat nedá a tím pro mě debata končí.

Někdy mám celé branické akvaristiky plné zuby tone , název očistec je přesnej, pořád pracujeme přes dvanáct hodin denně, šest dní v týdnu,uživit obchod a provozovat ho na špičkové úrovni stojí hodně sil, nervů a nejvíc ze všeho chybí čas.

Není to jednoduchý,ale stojí to za to.ano
Danila
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2011 18:30 Peťura
krang napsal: V Braníku v akvaristice jsem byl, ale příště už tam nepudu. Nestojim o to aby mně někdo poučoval, co si můžu dát do svýho akvárka. Už mám ryby dlouho a žádný problém s nima nebyl a když maj řeči, že by to nedoporučovaly a že se to k sobě nehodí, tak ať to neprodávaj!!!!
Tak jsem se koukal do tvé prezentace a nic moc,teda spíše nic než moc.
No škoda,myslel jsem,že se něčemu přiučím,když jseš takový odborník.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2011 10:38 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: katterinecka
jo, to máš pravdu, není to jen o penězích, ale hrají značnou roli v tomto (jako ve všem). Někomu je to jedno a někdo si koupí buď dražší ryby, které dlouho vydrží, nebo levnější co taky vydrží delší dobu, každý dle svých možností. A nejlépe se je snažit také rozmnožit a mít vlastní chov.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   08.09.2011 10:34 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Zoidik
pro mě to není jen o penězích, spíš si někdo neuvědomuje že ryba je taky živej tvor
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2011 10:25 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: katterinecka
Někdo má přebytečné peníze, tak to dělá jak píšeš. někdo je nemá, tak si enchá poradit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2011 09:15 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Yirka
Někdo prostě rád často nakupuje nové a nové rybičky
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.09.2011 08:57 Muž Yirka [9132] Re: Romy
Máš úplnou pravdu, ale obávám se že v tomto, a několika dalších případech, je každá rada marná. Takový "zákazník" si zajde do nějakého hyper-supermarketu s akvakoutkem či do nějakého akva řetězce a tam mu to s radostí prodají a ještě doporučí spoustu zázračných vodiček.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   08.09.2011 00:24 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: Romy
Zkráceně až vymřou debilové, mnoha prstům a hubám se uleví. Škoda že se toho nikdy nedočkáme.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 36   07.09.2011 23:58 Muž Romy [1822] - Cichlidy
krang napsal: V Braníku v akvaristice jsem byl, ale příště už tam nepudu. Nestojim o to aby mně někdo poučoval, co si můžu dát do svýho akvárka. Už mám ryby dlouho a žádný problém s nima nebyl a když maj řeči, že by to nedoporučovaly a že se to k sobě nehodí, tak ať to neprodávaj!!!!

A to je názor koho?Akvaristy,nebo rozmazleného haranta,který nedostal to,co chtěl...,nebo mu někdo řekl to,co nechtěl slyšet?
Barevně ryby ladí,tak je CHCI,je jedno,že jsou z jiných vod,že mají jiné potravní i sociální chování,jiné parametry vody.......modrá,žlutá červená,ideální barevná kombinace(ať žije Sparta...),co na tom,že Labidochromis caeruleus ty drobné Paracheirodon axelrodi nakonec sežere,já je CHCI,a když se mi někdo snaží poradit,tak je diletant,který mne jen obtěžuje...
Víš,,kolego"informace jsou dnes zboží,za které se většinou platí,a každá rada je drahá.Ty jsi dostal rady zadarmo,od lidí,kteří se vyznají a buď rád,že se ti snažili vymluvit nejspíš nějakou,,bramboračku".Je rozdíl v tom poučovat a poradit,nebo nasměrovat k tomu,aby nebyly ztráty.Dotazy od podobných experimentátorů ve smyslu,,pomóc,chcípají mi ryby",,,neznámé úmrtí",nebo,,mizí mi ryby,nevíte proč?",je zahlcený celý internet.
Oni v některých zverimexech prodávají i kočky a papoušky,a proto,že se nehodí k sobě,tak by je neměli prodávat?
Tos to vyšperkoval...
hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 21:23 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Moucha
Snažil jsem se ji udělat hned v den registrace. Pokud chci získat rady, tak si myslím, že je vhodné zveřejnit svoji práci. Potom se lépe radí. Sice některých informací mám málo nebo vůbec, ale chystám se doplňovat postupně.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 21:21 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Zoidik
ty uz mas prezentace akvarii, takze v pohode....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 21:19 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Moucha
Jo, tak to chápu (jenom doufám, že tam nepatřím taky já). Ono někdy je lepší takovýto lidi prostě ignorovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 21:17 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Zoidik
no jsou tu taci co si zakladaj novy profily jen, aby podporily sve teze, takovy jednoucelovy ucty.... proto mam k takovym uctum urcitou neduveru....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   07.09.2011 21:07 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Moucha
Ano, souhlasím, že by mohl udělat prezentaci, ale přijde mi scestné se registrovat na akvaristickém webu těsně před založením nebo během zakládání akvárka. Osobně akvárko provozují víc jak 15 let a jsem tu registrovanej 3 měsíce, takže tyto dvě věci bych Moucho nespojoval.

Krangu, pokud ti někdo chce poradit, tak si radu vyslechni, pouvažuj nad ní a promluv si o tom s prodavačema. čisté pomlouvání aniž bys aspoň trochu ocenil jejich snahu tady očividně není vítáno. To že někdo prodává nějaké ryby ani v nejmenším neznamená, že se k sobě vždy hodí. To je stejné jako by sis chtěl koupit základní desku pro procesory AMD a chtěl do nich dát CPU Intel a nadával, že prodávají komponenty co do sebe nepasují.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   07.09.2011 21:04 tomchamik Re: krang
raději 100x nedoporučit "starým mazákům se spoustou zkušeností",(mimochodem,musíš ve vchodě oznámit,že nepotřebuješ rady,že jdeš jen utratit peníze..),než jednou prodat do společného akva oceláty a neonky smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   07.09.2011 20:57 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: krang
a co jsi za ty rybky chtel, udelej prezentaci... at si muzem udelat obrazek

na to ze mas ryby dlouho, tu mas profil tuze kratoucce....
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   07.09.2011 20:37 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: krang
myslím že tě teď ukamenují tone :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -23   07.09.2011 20:32 krang
V Braníku v akvaristice jsem byl, ale příště už tam nepudu. Nestojim o to aby mně někdo poučoval, co si můžu dát do svýho akvárka. Už mám ryby dlouho a žádný problém s nima nebyl a když maj řeči, že by to nedoporučovaly a že se to k sobě nehodí, tak ať to neprodávaj!!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 19:20 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: Danila
Ať vám to rozšíření vyjde, konečně se vejdu pořádně dovnitř! smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 15:41 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
jaky nizky kyti??? nenapinej
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.09.2011 15:21 Žena Danila [4489] - Sumci
Probíhají jednání o dalších prostorách......skoro z toho nespím, zaprvé by nás čekala nová rekonstrukce a tohle peklo už tady jednou bylo tone
A za druhé finance, což je peklo chronické....
Pokud se zadaří, mohlo by být ZOO Braník začátkem příštího roku VĚTŠÍÍÍÍÍ....
hop


V Braníku jsou zase nové kytky, 320 litrů praská ve švech,tentokrát jsme vzali hlavně nižší rostliny do předních částí akvárií, ale taky mega anubiasy...

Terčovci zvládli přesun do 2500 litrů bez potíží, což nás těší. Přivezli jsme nové terče na prodej Pigeon blood, Blue tyrkys a Red marlboro yellow face.


Chystáme se na výstavu do Botanické a plánujeme, že se po skončení výstavy budou prodávat všechny ryby, rostliny a výbavy akvárek.Dáme vědět, kdy to po výstavě bude.ano

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2011 08:38 JuraS Re: PaDa
To znám..udělám nějaký dokument, rozešlu ho k sesouhlasení, dám ho schválit nadřízeným, mezitím se o něm mluví a i se promítá na učebně na velké plátno..pak to podepíše ředitel který si to tak přečte, před ním jeho asistentka a nakonec to odnesu k odeslání..a pracovnice na spisovně si následně hned na první pokoukání všimne tak zásadní chyby která musela být vidět každému...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.09.2011 01:14 Žena Danila [4489] - Sumci
Nedělní romantický večer, čas 1:08, ZOO Braník:-)

Právě jsme nacpali cichly k prasknutí rybami, aby nám nezaútočily na nové přírůstky, které jsme dnes v noci přivezli...

V dvapůltisícové nádrži plavou nádherní terčovci Red marlboro yellow face...aby doplnili stávající sestavu (dvou):-D terčovců.
A pokud všechno dobře dopadne, tak by se tu zítra měli ukazovat v plné kráse...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2011 11:06 Muž souky [592] - Rostliny
jj, takhle sem musel cca ve 200 knížkách vyměňovat asi 5 stránek, hrozná sranda
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.09.2011 10:44 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
Staré tiskařské pravidlo - bez ohledu na počet kontrol se zásadní chyba v textu objeví vždycky až po vytištění a rozeslání :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2011 09:50 Muž souky [592] - Rostliny
a v datu..
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2011 09:48 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: akvaristacz
jedina zmena v kvalite..... co jsem zpozoroval
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2011 08:46 akvaristacz
Fotka k příspěvku Opravený plakát výstavy.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   16.08.2011 20:36 tomchamik
Dan,půjčím vám krajtu a on vyleze rád ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2011 19:20 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
ze bych si dal sobotni brigosku? jako pripravu na zarijovou vystavu??? burunduk vypada skvele....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2011 18:50 Žena Danila [4489] - Sumci
Čipování krevetek se odkládá na neurčito - ony to ty potvory neunesou a padají na zádíčka :-D

Máme opět úplně narvaný nádrže kytkama...

Uprchl nám burunduk páskovaný a dělá na nás výsměšný ksichtíčky - schoval se moudře za
850 kg vážící hradbu z písků od Flexiobkladů, co přišly v pondělí...
Vzhledem k tomu, že Zikyho bolí záda ještě teď, v dohledné době ho neulovíme, protože na přeskládání nejsou fyzické rezervy ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2011 12:35 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: JuraS
on je problem v tom ze svleka cely exoskelet... vim jsi ze zakladky huz nejaky to desetileti.... a taky te omlouva ze je nechovas (zatim) ;-)

to spis by sel nejakej cip do tela, ale chudaci krevetky.... navic kazdy tohle oznacovani neco stoji.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2011 12:23 JuraS Re: Semtex
i nohy ? tak by se jí to muselo dát někam kde se nesvlíká...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2011 10:01 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: JuraS
Krevetka se druhý den svlékne a microtečka je v pr... filtru smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2011 09:02 JuraS Re: Danila
na čárkový kódy se vykašli..to už je zastaralá techninka..mikrotečky jsou v kurzu..to by šlo i na krevetky..tečku, že ji lupou neuvidíš krevetce nalepíš na kožičku a stačí když pak scanerem jen ojedeš akva a hnedle se ti přihlásí všechny chipy co jsou v těch tečkách...je to trochu dražší, pořád ještě tak trochu sci-fi ale kdybys to zavedla tak budeš naprosto jedinečná...jinak mít ean kody na všechno co prodáváš, mít je vytištěné (pto ty živý) v nějakým sešitě to je pak paráda..hnedle máš přehled co kde máš...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2011 20:47 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Danila
Oprava auta na pojistku někoho hodně šikovného se hodí. Pravda, ale toho lítaní kolem. ahoj

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2011 19:10 Žena Danila [4489] - Sumci
Dnešní den vyhlašuju jak den blbec:-) od rána se nedařilo, na co jsme sáhli, měly dorazit ryby a kytky a nedorazily....

Jediné co dorazilo bylo tažné zařízení jiného auta...přímo do toho našeho tone tone



Kytky dorazí zítra, ryby taky....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2011 00:01 RAP
Danila napsala:Jak sem Ziky dokázal narvat tolik druhů je mi taky záhadou.... :-D
Mě to nepřekvapuje, v tomhle je Pavel přeborník. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   13.08.2011 22:46 Muž Ivoš [1061] - CichlidyRe: Danila
Normálně jim cvakejte očíslovaný visačky do uší jako telatům. Holkám žlutý, klukům červený. S tím čárovým kódem můžou být problémy protože se vsadím, že při tetování se ty ryby dost mrskaj...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2011 13:21 Žena Danila [4489] - SumciRe: Tomas Enderson
Rybičkám tetujeme čárovej kód na horní patro:-) u krevetek je to fakt dřina:-)

Jak sem Ziky dokázal narvat tolik druhů je mi taky záhadou.... :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2011 12:48 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: Danila
217 druhů na ten prostor? Jak to děláte to je fakt slušný počet! palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2011 12:37 Muž souky [592] - Rostliny
a to jim je lepíte nebo maj takový visačky jak na hadry :) 217? to si je budu muset přijít přepočítat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2011 11:44 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Danila
Dašo tak to bude masakr. Každá rybyčka bude mít na sobě svůj EAN. potlesk smich

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   13.08.2011 09:40 Žena Danila [4489] - Sumci
Ke dnešnímu dnije v ZOO Braník

217 DRUHŮ RYB coze ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.08.2011 09:37 Žena Danila [4489] - Sumci
Rape, děkujeme za reportáž love

ZOO Braník je úplně mimo, protože dělalo pět dní inventuru, počítat ryby je masakr příšernej, Zikouš má oči úplně šejdrem...Ale ryby jsou spočítané do poslední čudly...Peklo, peklo, peklo.

Přechod na systém čárových kódů je taky děsnej, od čtečky už mám v háji zápěstí a třes jak od Parkinsona...Oči navrch hlavy, spánkový deficit a mozek mimo provoz.


Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.07.2011 20:44 RAP
Fotka k příspěvku A královna Cichla nakonec.
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [45] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=2201