Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 56 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.10.2010 20:05 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Pekelně rychlí ježci ušatí:-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.10.2010 20:02 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Ale nejen rybami živ je očistec...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2010 19:59 Žena Danila [4489] - Sumci
To PaDa: testovací červi Tě pěkně otestovali, co? To musíš bejt ve střehu, člověče smich

Jeden má vadnej pytlík, po druhém lezou červi, to je klientela za všechny prachy smich
To Terka: sublimace brevisáka mě mrzí, tak se zastavte ano

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2010 19:33 Terka – Re: mmulcr
Fotka k příspěvku Brý večír. Tak to vypadá, že pro ty dva brevisáčky asi nepůjdu v sobotu, ale už zítra :-( Po šestým stále vidu ani slechu (asi vysublimoval) a pátýho jsem při přidávání ulit z jedný omylem vysypala a obávám se že se asi nevzpamatuje (i když jeden nikdy neví). Ulit mi moc nezbylo asi tak 6 ale donesu aspoň ty, případně se můžu pokouknout po zahradě, jestli tam něco nenajdu ;-) A abych neměla jen samý špatný zprávy, tak ty čtyři co se chytli jsou pěkně drzí, zvědaví a vůbec jim nevadí focení. :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   20.10.2010 19:19 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – pro Zikyče
Když už jsme u těch reklamací:
Ty testovací červi se mi v batohu dostali z krabičky a nalezli do věcí, odkud jsem je musel doma vybírat. Ale našel jsem všechny :-) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2010 19:06 Muž roper [10] - Cichlidy
Jupí. Konečně super debata potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.10.2010 18:44 Muž mmulcr [86] – Re: Danila
... tak já v týdnu dorazím napytlíčkovat to po těch 100g, jak jsme se domluvili :-D Super :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   20.10.2010 17:05 Žena stetinka [270] – Re: Danila
Vláček má vadnej pytlík? coze
smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2010 17:02 Žena Danila [4489] - Sumci – Reklamace
Se svolením Vláčka sem překopíruju jeho reklamaci... tady je... smich

Zikousi, ty jsi mi pekne zavaril. Pri vystoupeni z tramvaje jsem mel divny pocit v oblasti rozkroku, rozhodne to nebyl pocit "sucha a bezpeci". Pohledem jsem zjistil, ze vypadam jako bych se pochc... Bylo to tim, ze jsem pri sezeni v tramvaji mel batoh v kline a sacek s rybickami nejak protekl. Jeste musim zjistit, co e spatne, jestli jen pri nahnuti nebo jesti je nekde dirka.
Nastesti vody je jeste dost a rybicky v pohode. Do prace jsem se tedy plouzil skrytymi ulickami v neprirozene poloze zakryvajic si batohem patricna mista...:-D


Omlouváme se, byla to vadná várka, rozpadaj se ve švu...už je reklamujeme u výrobce...
Děkujeme za zasmání. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2010 17:00 Žena Danila [4489] - Sumci
To Mmulcr: to bude mazec, až se sem vrátíš:-) toho černýho písku od flexiobkladů je tady asi půl tuny...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2010 08:52 Muž mmulcr [86] – Re: mmulcr
a to akvárium na uvítnou je prostě úžasný palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.10.2010 21:48 Muž mmulcr [86] – Poprvé, ale určitě NE naposledy
Naštěstí pro mou peněženku, jsem dnes odcházel s prázdnou - neboť na koleji foukat rybkám do kyblíku se mi nechce. Příště se již tak nestane. Během několika dní mi dorazí objednané rybky - nikde je nemohu sehnat, a tady? - není problém. Také jemný černý písek ve velkém množství, za rozumný peníz, zde není problém (v mém případě se jedná cca o 50kg, a to s přehledem zbyde i na ostatní :-) ). potlesk
hodnocení: palec

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2010 20:15 Muž vlk9 [296] - Halančíci – Re: Danila
vy jste fakt divní hop ale vovovovo tom to je potlesk tak lovu zdar ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2010 19:37 Žena Danila [4489] - Sumci
ZOO Braník jede stěhovat zvířata z chaty do Prahy... úhrnem dvě kočky a osm králíků..., kteří ovšem svou svobodu nedají jen tak....Lovy na havěť na 1000 metrech čtverečních, nemůžu se dočkat.:-D

Akce ulov co můžeš smich :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2010 19:15 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: bluedream
Hezkýýý, blahopřejeme a jsme rádi, že se rybkám daří.

Zikymu se taky daří smich .... krásné akvárium s rostlinami a microrasborami galaxy (danio margaritatus) dnes vypadá poněkud jinak..... vypuštěně a praskle:-)

První prasklý akvárko v ZOO Braníkpalec

Aspoň je důvod k tomu, ho od základů předělat... potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.10.2010 19:07 Žena bluedream [245] – Re: Danila
Tak hlásím, že corydoras hastatus, co jsem si minule odvezla, se mají čile k světu. Dokonce se vytřeli, protože jsem v krevetárku mezi white pearl našla mimo malých krevetek i pidirybky :-D.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.10.2010 20:05 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetky – Re: Danila
Fotka k příspěvku Křeččí miminka v Braníku :-).

Omlouvám se za kvalitu fotky.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2010 20:02 Muž MoMo [0] - Živorodky
Plánuji se do ZOO Bráník podívat a slyšel jsem na to jen a jen samou chválu :-) tak uvidíme. Těším se. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2010 19:49 Terka – Re: Danila
Fotka k příspěvku Poslušně hlásím, že blue neoni čekají na odbavení a ještě se u vás zítra nebo po zítří stavím srovnat účty, protože jak jsem je vybalovala, tak jsem jich napočítala o dva víc, tak abyste na mě nebyli škodní. :-) Přikládám foto z nového bydlení.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2010 19:34 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: RAP
Situace, kdy si na mě v obchodě někdo vylévá nervy z práce je celkem běžná a k profesi patří to zvládnout v klidu:-).
Po deseti letech na veterině, ( s vynervovanými klienty, kteří se báli o svoje nemocné miláčky a někdy byli extrémně nepříjemní) je tohle brnkačka ano
Zatím se ještě nenašel nikdo, kdo by mě vytočil natolik, abych s ním "zametla".

V osobním vzkazu pana ...S ovšem nic takového nebylo:-)a kromě komentáře tady, jsem na něj nereagovala.

Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2010 14:31 Žena stetinka [270]
Dan, to je mi moc líto. Už jsi mi říkala, že jsou Ok a on to byl jen klid před bouří... Držte se!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2010 13:44 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: Danila
uprimnou soustrast
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2010 13:30 JuraS – Re: RAP
no mě jako odvyklého kuřáka (po nějakých 25 letech hulení i 60 cigaret denně-občas) mi cigarety v okolí nevadí ale když se za mě posadí v šalině opravdu silný kuřák a nebo na mě nějaký takový z blízka promluví je mi na zvracení..to ale asi nejsem ojedinělý....určitě ne..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   11.10.2010 13:16 RAP
JuraS napsal: myslel jsem si, že osobní vzkaz je od slova osobní...je li ti zatěžko obsloužit zákazníka který smrdí cigaretami, nebo je na vozíčku, případně je nas..raný z práce a ty to jako by náhodou odneseš pak je mi tě líto...a doopravdy ti obchod nehaním...jestli jsi to fakt nepochopila pak smůla...tvoje...
Jelikož je Dáša kuřačka, tak jí asi zákazník-kuřák nevadí, vozíčkáře by také neodmítla. Ale jestliže si na ní začne "někdo" vylévat své mindráky z práce, tak se nedivím, pokud s ním zamete. A z mého hlediska je takový člověk velký nevychovanec!!!! A zaslouží si to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   11.10.2010 12:32 Muž Sid [6637] - Rostliny – Re: Danila
Řekl bych, že kdo sem nezavítal včera poprvé, zveřejnění SZ, kterou vám ten člověk poslal, ani nepotřebuje... :-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   11.10.2010 11:27 JuraS
Jo a jestli se tím co jsi navrhla pozná CHLAP pak hmmmm...co si mám myslet...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.10.2010 10:38 Žena Danila [4489] - Sumci
JURA S mi poslal osobní vzkaz....

Milý Juro,buď chlap a publikuj ho veřejně, ať nezvracím sama.

Pro mne jakákoli debata skončila a Tvoje osoba pro mne neexistuje.
Dáša Hurychová
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2010 10:32 Žena Danila [4489] - Sumci
Přes veškerou snahu, úsilí a veterinární péči, uhynula obě koťata naší mainské mývalí kočky...sad . Po tom všem, co jsme pro ně udělali je to pro nás rána.

Ale aby se to vyrovnalo, máme sedm nádherných mláďat zakrslých králíčků, asi 14 dní starých:-), které jsem náhodou objevila na zahradě, kde byl na prázdninách pár našich zakrslíků. ;-)

Do pražské Botanické zahrady Na Slupi se dnes odstěhovaly dvě z našich arowan a také deset skalár,praprapotomků těch, které v jejich expozici plavou již šest let.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2010 09:19 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: vaclav
Krásný fotky, Václave potlesk My z Tebe nakonec uděláme rybičkáře smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2010 19:40 volcomek - jirka – Re: LiborSprysl
nevím , je mi stoho nanic , pokud možno označte příspěvek jako off a nevhodný at se to smaže :(
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2010 19:23 Muž LiborSprysl [9015] – Re: volcomek - jirka
Že by podobný škůdce, jako jsem se s ním setkal já? Že by někdo neměl rád Rybičky.net? :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   09.10.2010 22:51 Štěpán
filipsi napsal: Ja ziju v domeni, ze po Praze se da prakticky kamkoli dojit za rozumny cas pesky :). No a kdyz boli nozicky nebo tlaci cas, kombinaci s metrem urcite. Ha ha háááááá :-D No, pokud je člověk sebevrah (jenom těch přechodů, co musí přejít), má trpělivost (kolik červených na přechodech vyčekat), má velice dobré znalosti sebeobrany (kolik individuí by za tu cestu potkal, Praha je také kriminální, feťácké a bezdomovecké centrum), má železné plíce se zabudovanými filtry (v Praze je nejhorší nebo druhý nejhorší vzduch v republice), tak potom může směle vyrazit pěšmo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2010 22:47 RAP – Re: vaclav
Jj, díval jsem se do seznamu. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.10.2010 22:43 Usine – Re: RAP
To jsou jen ty co jsem sháněl Sae a otíky místo ancíků. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   09.10.2010 22:20 RAP
vaclav napsal: I když jsem si odnesl dalších 12 rybiček tak jsem litoval že už dál nakupovat nemůžu. Tak aspoň fotku. No nekup to.
Ty rostlinkář a echináčový dědek a takhle si se rozjel s rybama, 11skalár a teď dalších 12rybek. smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2010 19:49 Muž Yirka [9131] – Re: vaclav
Pěkné fotky, ještě hezčí rybky. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   09.10.2010 19:47 Usine – Re: vaclav
Fotka k příspěvku I když jsem si odnesl dalších 12 rybiček tak jsem litoval že už dál nakupovat nemůžu. Tak aspoň fotku. No nekup to.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   09.10.2010 19:35 Usine – Re: Yirka
Fotka k příspěvku Ne každý se na mě ale tak mračil.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2010 19:29 Muž Yirka [9131] – Re: vaclav
Se nediv, když se z tebe osypal. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   09.10.2010 19:25 Usine – Re: Danila
Fotka k příspěvku Personál se tvářil příjemně, jen přítel se na mě mračil. :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 19   08.10.2010 19:02 Žena Danila [4489] - Sumci
JuraS napsal:
ale abych vám udělal radost pokud mi danila napíše, že ty dva motorky má na krámě tak se tam na ně zajedu podívat...páč to tady taky jsem psal, že hledám krám kde budou mít oba na pultě...


coze Už jsem to konečně pochopila.
Celá debata vlastně proběhla jen proto, že mě nenapadlo Jurovi napsat, že mám na pultě dva motorky , dychtivě čekající jen a jen na něj... smich

Měla jsem pečlivě sledovat příspěvky a při první zmínce o motorcích okamžitě poslat uctivou žádost, zda by se jeho vysokoprevoschadítělstvo laskavě nedostavilo do našeho bídného krcálku na konci světa.....
Jak jsem jen mohla.... sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2010 18:47 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy – Re: Romy
Myslím že jsou to Ocellaris, Temensis dorůstá ještě jednou tolik. Ale slušely by tam také, pokud teda v akva nehrozí velikost kolem třeba 70 cm.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2010 18:43 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy – Re: JuraS
Např. u nyní moderních L046 je to za mladé ryby z odchovu tak akorát. A to zdaleka nejsme u nejdražších ryb co si člověk může koupit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.10.2010 18:43 tomchamik – Re: Romy
no,musim říct,že jsem dnes byl zaskočen,když jsem viděl terče v té rozplavávačce u vchodu,ale přesně jak píšeš,hezky kolem kořenu a úplně v pohodě,je na nich vidět,že nejsou ve stresu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.10.2010 18:02 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: Romy
Zítra mám cestu na Zličín, přemýšlím že bych to vzal zkratkou přes Bráník potěšit oko smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   08.10.2010 17:49 Muž Romy [1822] - Cichlidy – Re: Bob66
Marlboro red,brilliant tyrkys,blue(možná)snake skin(určitě :-P )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2010 17:45 Muž Bob66 [2103] - Cichlidy – Re: Romy
Tak to bys mohl prozradit jaké formy terčovců mají :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   08.10.2010 17:06 Muž Romy [1822] - Cichlidy
Jen malá poznámka pro rejpaly,kterým se nelíbilo,že byli dáni terčovci k cichlám temensis.Dokonce to bylo označeno,jako týrání...
Cichla temensis pochází z Amazonky,Rio Negro,Rio Orinoco,Rio Madeira nebo Rio Branco.Ze stejných řek pocházejí dva zástupci rodu Symphysodon a to,Symphysodon discus a Symphysodon haraldi.Nevidím jediný důvod,když ryby žijí v přírodě ve stejných vodách,nádrž je dostatečně velká, a jsou klidové zóny,nebo úkryty,proč by spolu nemohly být i v nádrži.
Dnes jsem byl na,,inspekci" :-D ,pokecat a tak,znáte to ;-) ,hlavně jsem se byl mrknou na terče,je to moje srdeční záležitost,a mohu zodpovědně říci,že se mají víc než lépe,naopak terči,kteří jsou s cichlami,jsou živější,lépe vybarvení a hlavně jsou stále ve střehu,což je pro ryby ten nejlepší tělocvik.
Bylo by velmi dobré,kdyby si ti různí rejpalové stáli za svým slovem,a účastnili se diskuse,argumentovali.Rád se do diskuse zapojím také... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2010 09:11 JuraS – Re: stetinka
když zakládáš akva pak se ty náklady navrství
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.10.2010 08:47 Žena stetinka [270] – Re: JuraS
Já jsem tam už nechala tak pět tisíc, za nějaký dva měsíce? :-D

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [56] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=2751