Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 31 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 23:32 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: půlpy
No, tak to aby mi zbylo na slečinky :-D . Chci tam zajet nejdřív a až pak jet vyzvednout rybky, abychom s nima pak jeli rovnou domů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   31.07.2012 23:28 Muž půlpy [2131] Re: malyLibor
když jsem byl na posledním srazu u 3trojek, tak jsem se zastavil i v ZOOBráník ano tolik krásných kořenů - jak píšeš, že jsem neodolal a jeden koupil smich štěstí, že jsem nemohl nakupovat rybičky, to by mi nezbylo ke 3trojkám, do nonstopu ani na autobus domu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 23:13 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: malyLibor
Já se do ZOO Braník stejně chci podívat, až pojedeme koncem měsíce do Prahy pro "slečinky", tak snad se manžel nebude moc bouřit a budu se tam moct podívat :-) Asi zažiju kulturní šok v porovnání s akvaristikou u nás v městečku :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   31.07.2012 23:09 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: ivaha
Mají je v Plzni, v tom prvním odkaze, co jsem ti posílal, ale jsem přesvědčen, že je má i Danila. Má tam tolik krásných kořenů, byl jsem unesen... jenže kam je dát? Já mám kořeny i v skoro všech minikrevetárkách :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 22:46 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: malyLibor
Libore a ty bambusy tam mají? Já je tady nemůžu nikde sehnat :-( Jenom takový ty tenký, tyčky ke kytkám do květináčů, ale široký nee.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2012 22:21 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: malyLibor
Inu, klasika. Jel jsem celkem neočekávaně do Prahy na služebku, tak jsem se zastavil v ZOO Braník potěšit se. Obchod je zase větší a ještě hezčí než minule, nosál je menší než minule, zato ještě veselejší. Přesně jsem věděl, co chci - dva druhy rybek a hlavně nějaké bambusy či podobné schovky pro krevetky, aby se měly ve velkém akva s rybama kde schovávat malí prckové. No a dovezl jsem si mořskou sůl a krmení Sera pro potěr, ale na schovky pro krevetky jsem si vzpomněl až ve vlaku. Takže moje předpověď z minulého příspěvku se vyplnila do slova a do písmene smich

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.06.2012 22:11 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: snehulda007
A víš že se ti nedivím? Já až pojedu do Bráníka si musím vzít papír a na něj si napsat, kam jsem schoval lísteček, na kterém mám napsané, kde mám schované poznámky, co mám koupit. Přeci jen vzpomnět si ve vlaku na olomouc, že jsem koupil něco jiného než jsem chtěl by bylo... řekněme, těžko omluvitelné :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.06.2012 14:50 yenya Re: Danila
Jaké jsou rozměry těch LED osvětlení?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2012 20:29 Muž snehulda007 [850] Re: Danila
"Jinak koukám, že si místní mužská squadra z našich fotek vždy vybere to podstatné :-D smich"


Si dělej srandu,já si vzpoměl,že jsem jel do Braníka kvůli krevetkám až když jsem sjížděl z jižní spojky na Kolín.A místo nich jsem měl v autě filtr. Holt trošku skratka v mozku.smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2012 17:33 Muž grunda [1781] - Cichlidy
jaké jsou rozměry těch lamp, koukal jsem u vás na webovky a nikde jsem to nenašel, ani ceny, ani výkon :-(
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2012 16:17 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Danila
Ja raději toho nosála...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   20.06.2012 14:53 Žena Fidorka [312] Re: Danila
Tak to budu muset přijet, to mě zajímá - sama mám zatím jen LED pásek vlepený do krytu jako dodatečný zdroj světla k zářivkám.
Mimochodem, těš se, budu k vám asi jezdit častěji - dneska jdeme podepsat smlouvu na byt na Barrandově, takže to k vám budu mít jen přes vodu palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.06.2012 14:46 Žena Danila [4489] - Sumci
Testujeme LED osvětlovací rampy a je to naprosto skvělý!!! Už jsou v prodeji.
www.zoobranik.cz/…

Jinak koukám, že si místní mužská squadra z našich fotek vždy vybere to podstatné :-D smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2012 14:53 RAP Re: invalida
invalida napsal: Ami nějak nevím....žena mi čumí přes rameno hmm smich au
Aspoň je vidět, že si normální chlap. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   19.06.2012 14:38 S Muž invalida [3881] Re: RAP
Ami nějak nevím....žena mi čumí přes rameno hmm smich au
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2012 14:34 RAP Re: invalida
invalida napsal: Užasná barva trika ano
Václave, že si chtěl být tím nosálem? smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.06.2012 13:52 Muž souky [592] - Rostliny
a to teď je u vás povinné mít na hlavě mimikry? Nejdřív Pavel alá peckoltie a teď nějakej gepard smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.06.2012 13:23 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: malyLibor
jojo skleroza je dobra nemoc, porad se clovek dovida neco novyho, ale priserne se nabeha....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2012 13:13 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: invalida
Možná nový firemní stejnokroj :-)
Kurník, ale kvůli tomu pěknému triku už jsem třikrát zapomněl, proč jsem sem šel. Chtěl jsem se na něco zeptat Danily, ale vždycky kouknu na nosála a zapomenu to :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.06.2012 13:02 S Muž invalida [3881]
Užasná barva trika ano
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   19.06.2012 12:59 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: katterinecka
Já tedy koukal nad nosála... přiznám se bez mučení, sem chlap.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.06.2012 00:48 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: malyLibor
někdo kouká na vlasy a někdo na nosála :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2012 00:24 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: katterinecka
Nevím, jestli podle vzhledu, nebo spíš podle toho, jak se líbí nosálovi smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.06.2012 19:15 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Danila
aby vás někdo nežaloval, že vybíráte zaměstnance podle vzhledu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   18.06.2012 19:10 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Tak jsme se konečně dokopali a máme aktuální seznam ryb co jsou na Chodově hop

www.zoobranik.cz/…

A taky novou šelmu na brigádě:-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   15.06.2012 21:21 Žena Avona [107] Re: LiborSprysl
Blbý je to, že hodně schopných a rozumných odchází a z**di, co ji nikde jinde neškrtnou zůstávají. I když mám i dobrou zkušenost - před měsícem mě v metru okradli, policisté byli skvělí, vše sepsali, i svůj čistčí záchod ( těhule hold chodí co půl hodiny ) poskytli, politovali a včera mi napsali, že odložili.. ale nedivím se, kapsářů jsou mraky, nic jiného jsem nečekala. Ale byli fakt příjemní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.06.2012 21:16 Muž LiborSprysl [9015] Re: invalida
invalida napsal: Teda poučitelnej policajt u nás? A pak kdo čte pokleslou literaturu ano
Inu záleží na tom, jsou! A někteří dokonce i umí česky a nejsou to žádní Vacátkové. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2012 20:21 S Muž invalida [3881] Re: LiborSprysl
Teda poučitelnej policajt u nás? A pak kdo čte pokleslou literaturu ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2012 20:19 Žena Avona [107] – Re: LiborSprysl
LiborSprysl napsal: :-)

Je vidět, že madam a Zoidík neví co nosál ve stresu dovede.... ano



Já viděla naštěstí jen hodného nosálka mazlivého u Danily... asi jsme ho naštvat nestihli :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2012 20:17 Žena Avona [107] Re: Zoidik
Zoidik napsal: Ovšem z toho plyne ještě poučení pro příslušníky... Neřvi na Avonu jinak ti dá Justy za vyučenou

Justy je už ve psím nebi, ale určitě by si tenhle kousek rád zopakoval :-) Byl to skvělej pes....
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   15.06.2012 20:11 Muž AG [99] Re: Danila
Ahoj, tak ještě jednou díky za konzultaci a léčiva. Esha už je v akváriu a ryby se jen diví. Nosál je neuvěřitelně chytrý a milý zvíře. Jenom pozor na ty obojky !!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2012 19:31 Žena Danila [4489] - Sumci
Nosál je boží:-) Teď mi zrovna spí na klíně:-)

Už jsem se trochu vzpamatovala ze šoku, vzteku a bezmocnosti z ukradených financí, co nadělám, v tuhle chvíli asi nic, tak uvidíme, jak si povede policie...

Děkujeme za projevenou soustrast smich Hezky se to dneska sešlo u nás v Braníku - Moucha, Kchrz,AG a PaDa. Milé.

Chodov taky šlape, je tam asi něco, co se rybám líbí, ramirezky Electric blue se tam třou jak zběsilý... o množení krevet a růstu kytek ani nemluvě:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   15.06.2012 17:42 tomchamik
No,každopádně je s nosálem švanda...psa si srovnal svou neohrožeností,okolí podmanil svým půvabem...jen ještě pár lidem musim vysvětlit,že to fakt není mravenečník smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -1   15.06.2012 17:33 Muž LiborSprysl [9015] Re: Tomas Enderson
Tomas Enderson napsal: Sežrat ho měl. Stejně se chlupatý na nic jiného než krmení psů nehoděj. smich

Martin Honzejk

Ha ha ha ha milý vole...až je budeš potřebovat, budeš zpívat jinou....tento typ keců na mistě moc není... no :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2012 16:26 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Avona
Sežrat ho měl. Stejně se chlupatý na nic jiného než krmení psů nehoděj. smich

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   15.06.2012 15:51 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Avona
Neměl spíše dostat košík ten policajt??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2012 14:57 Muž LiborSprysl [9015] Re: Avona
Avona napsala: já takhle vezla ovčouna na cvičák ve staré Škodovce na zadním sedadle, pes natěšenej na kousání a příslušník nás stopnul. Spustil na mě bandurskou, že nemám psa ve schráně. Snažila jsem to okecat, že bedna se mi do Š120 nevejde a.t.d. a jak policista zvedal hlas, tak úměrně k tomu bublal vzadu Justy, já ho varovala, že mě bude bránit, aby se uklidnil, až pohár přetekl, když ten policajt si sáhnul dovnitř do auta pro papíry. To už Justy nevydržel a roztrhl mu košili. Košík jsem mu samozřejmě v autě nedávala, to mi přijde ještě nebezpečnější, tak jsem to měla za 2000,-. Poučení - vozte místo ovčáka roztomilého a přítulného nosála :-)
Je vidět, že madam a Zoidík neví co nosál ve stresu dovede.... :-P ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2012 14:53 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Avona
Ovšem z toho plyne ještě poučení pro příslušníky... Neřvi na Avonu jinak ti dá Justy za vyučenou
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   15.06.2012 14:47 Žena Avona [107]
já takhle vezla ovčouna na cvičák ve staré Škodovce na zadním sedadle, pes natěšenej na kousání a příslušník nás stopnul. Spustil na mě bandurskou, že nemám psa ve schráně. Snažila jsem to okecat, že bedna se mi do Š120 nevejde a.t.d. a jak policista zvedal hlas, tak úměrně k tomu bublal vzadu Justy, já ho varovala, že mě bude bránit, aby se uklidnil, až pohár přetekl, když ten policajt si sáhnul dovnitř do auta pro papíry. To už Justy nevydržel a roztrhl mu košili. Košík jsem mu samozřejmě v autě nedávala, to mi přijde ještě nebezpečnější, tak jsem to měla za 2000,-. Poučení - vozte místo ovčáka roztomilého a přítulného nosála :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2012 14:18 Muž LiborSprysl [9015] – Re: Danila
Danila napsala: Co se týče policejních kontrol, tak je nejdůležitější mít nosála tak, aby mohl vylézt hlídce za krk a ožužlat jí ouško
Pak se o žádné schráně ani nezmíní
smich potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2012 13:28 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
no to by mohlo bejt dobrej slogan... "Poridte si nosala, usetrite za pokuty"
potesim te, priprav si zadicka a hlavicku, dneska odpoledne te ceka relaxace
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   15.06.2012 13:15 Žena Danila [4489] - SumciRe: LiborSprysl
Co se týče policejních kontrol, tak je nejdůležitější mít nosála tak, aby mohl vylézt hlídce za krk a ožužlat jí ouško:-)
Pak se o žádné schráně ani nezmíní:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2012 11:01 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: LiborSprysl
Psa lze upoutat vodítkem s popruhem na zadní sedadlo a placatý si můžou chuchnout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.06.2012 05:23 Muž LiborSprysl [9015] Re: Danila
Danila napsala: Co nás těší je Tomchamikův nosál:-) :-D
Takhle se tváří na ranní kolony na magistrále:-)
Již jsem to viděl také na FB, tak jen připomenu nedávnou zkušenost s přepravou psa, který nebyl "v pevně uzavřené schráně a nebo oddělen nepřekonatelnou přepážkou od řidiče"...Teda jen tak mimochodem, je to hezké, ale v případě přičinlivého příslušníka i nebezpečné...vyhláška prý cosi říká o přepravě živých zvířat...pokud se dobře pamatuji, jeden takový mi vyhrožoval dvěma litry...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.06.2012 22:26 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry
Dani to co jste zažili s tou kartou je dnes a denně realita a policie vždy najde pachatele tam kde je to nejjednodušší.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.06.2012 19:33 Muž snehulda007 [850]
Tak jsem si konečně dneska našel chvilku a probojoval se přez zacpanou Prahu a omrknul zvětšenej Braník a musim říct,že ta práce s rozšířením vážně stála za to. palec A "moře" se Vám taky moc povedlo. Jo a nosál je výbordelnej.(pro místní rejpaly: Opravdu nemyslim Zikyho.) :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.06.2012 19:09 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku A taky zvětšená prodejna a víc akvárek...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.06.2012 19:08 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Co nás těší je Tomchamikův nosál:-) :-D
Takhle se tváří na ranní kolony na magistrále:-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   14.06.2012 18:33 S Muž invalida [3881] Re: Danila
Jsem mírumilovbnej člověk ale kdyby ten Človíček upad a zrušil si zubní kartu a přitom si vrazil jednu větev do voka a druhou do.....skoro bych mu to přál..ale vono na něj dojde ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   14.06.2012 18:02 Žena Danila [4489] - Sumci
ZOO Braník VARUJE!!!

Platba platební kartou u obchodníka může přijít draho...
Přišli jsme poměrně o dost peněz a přestože je vysoká pravděpodobnost, že toho ksindla chytí, páčit z něj peníze půjde asi špatně.

Nenávidím zlodějský hajzly, děkuju za skvělej přístup policie, special thanks inspektor prap. Petr Mencl love

Vzhledem k tomu, že v posledních dvou týdnech se na nás valí jedna jobovka za druhou,hlavně zdravotní a rodinný, tak tohle nám ještě chybělo...

Nás to nepoloží, ale už toho sakra bylo dost tone

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [31] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=1501