Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 15 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.11.2013 16:22 amrtin Re: monty
:-D :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.11.2013 09:13 Muž monty [86] - AmerikaRe: Danila
Ó pozor, to bylo jinak, někdo tu slíbil, že udělá něco na pódiu. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2013 23:44 Žena Danila [4489] - Sumci
Jestli si dobře vzpomínám, tak jste mě chtěli oběsit na náměstí. :-D to se pak nedivte :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2013 19:46 Muž monty [86] - AmerikaRe: amrtin
No to jiste. :-D :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2013 19:42 amrtin Re: monty
Asi ví proč :-D :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.11.2013 19:08 Muž monty [86] - Amerika – Kutná Hora zdraví Bráník
Zdravíme do Bráníka. Dnes jsme byli opět s Ludvikem na veselé návštěvě. Není nad to, když paní majitelka kříčí, jen co nás vidí vcházet, že tam není a dneska vůbec nebyla. :-) :-) :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   03.11.2013 17:12 Žena Avona [107] Re: Avona
Fotka k příspěvku Ještě přidám jednu :-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   03.11.2013 17:08 Žena Avona [107] – Návštěva u Danily
Fotka k příspěvku Tak jsem se včera šla po dlouhé době podívat do Braníka a opět jsem litovala, že nemám víc času a zlatou kartu :-) Paráda, prcek byl nadšen z králíka a morčat, z chameleona už méně :-) Každopádně už se těším, až se zase uvidíme.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.10.2013 20:50 Muž snehulda007 [850]
Tak jsem se po dlouhý době zase dostal do Braníka a musím říct že nový cedulky jsou vážně výborný palec
Jo a děkuju za ochotu při rezervaci garry ano

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.10.2013 20:13 Muž Neio [7]
Dneska jsem koupil 4 krásny Heros sp. Rokteil zde v obchodu..Malé zdržení při balení rybek, díky ní jsem si ale mohl prohlédnout sortiment a obři akvárium u vchodu. Sortiment párádní zvlášť sortiment L sumců v akváriích.. Tolik odrostlých green phantomu jsem nikdy neviděl:)Nemluvě o těch Cichlách..To je maso..Celkové rybky vypadalo v parádním stavu. Všem doporučuji navštívit.
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   10.10.2013 17:38 R Žena Jája [1426] - ŽivorodkyRe: romant
K Horácovi se čas od času vracím a moc ráda. Je to balzám na duši a hromada dobrých rad. Ovšem ty jeho pořekadla, zákony atd. - u těch se vždycky nachechtám, i když je čtu opakovaně. A ke všemu jsou vysoce pravdivé. palec palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   10.10.2013 16:44 R Muž romant [27987] Re: petulinakk
Tak jsem to vyřešil takto. rybicky.net/forum/15
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 16:02 amrtin Re: Aforte
Já tam jednou byl(chystám se znovu,ale jaksi neni čas),příjemná majitelka,příjemný personál.Maj to tam hezký(a to ve všech směrech) ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   10.10.2013 14:50 Žena petulinakk [2016] Re: Moucha
Moucha napsal: "Čím rychleji osadíte čerstvě založené akvárium rybami, tím rychleji si budete moci koupit ryby nové. "
www.horacovoakvarium.cz/…


Nešlo by to tady někam vytesat? :-)

Nejlépe hned pod nadpis témat spadajících pod "začínáme..." ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 14:37 Muž Aforte [533] - Rostliny
Rád bych se sem jednou podíval. Vypadá to na super akvaristiku, kde prodávající nejsou jen na výdělek, ale dokáží i slušně poradit. Jen ta vzdálenost tone :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 14:13 Žena Lulito [15] - CichlidyRe: Moucha
Tak na těhlech stránkách už jsem byla. Jsou super. Říkám, že čekám mám jen plže, dokoncer už asi jen jednoho jeden se někam ztratil a manžel si koupil tkaničku a proužek. Jinak se fakt snažim krotit a držet. Teď půjdu pro další kytky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 16   10.10.2013 14:05 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Lulito
"Čím rychleji osadíte čerstvě založené akvárium rybami, tím rychleji si budete moci koupit ryby nové. "
www.horacovoakvarium.cz/…

doporucuji ti si cekani ukratit ctenim vybrane literatury....
www.horacovoakvarium.cz/…
www.klub.akva.sk/…

apod.

poucis se a ziskas inspiraci, chce to trpelivost
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 13:27 Žena Lulito [15] - CichlidyRe: Ičin
No mám tam šneka clithona, bylo mi řečeno, že ten může být. A manžel tam koupil sekavce tak jinak fakt držim jen se modlim aby Tkanička a Proužek přežily. Teď budu dokupovat další rostliny :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 13:14 Muž Ičin [1405] - Cichlidy
je to hrozný, ale ušetří to spoustu starostí. chválím za čekání
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 13:13 Muž Burik [727] - AquascapingRe: Lulito
hrozný to je,člověku to připadá jako věčnost nějaké 4 týdny..ale vyplatí se to ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   10.10.2013 13:06 Žena Lulito [15] - CichlidyRe: Ičin
jj, počkám přidala jsem tam nitrifikační bakterie, vodu zatím měním 40l každé 2-3 dny. Ale to čekání je hrozný :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2013 13:03 Muž Ičin [1405] - Cichlidy
s tím nasazováním bych ale ještě delší dobu počkal
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   10.10.2013 12:23 Žena Lulito [15] - Cichlidy
Tak mám konečně založené akvarium a zásluhu na tom má i ZooBraník. Jela jsem tam skoro na blint a přesto mi prodali 33kg písku z fleciobklady. Takže za chvilku konečně budu nasazovat rybky. Skvělej obchod i manžel byl nadšený jakou máte nabídku X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2013 12:32 Muž acik [416] Re: Danila
Danila tak to joooo :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 17   28.09.2013 11:25 Muž Ivoš [1061] - CichlidyRe: Danila
Škoda, že jsem tehdy na Rybičkách ještě nebyl :-( Panečku, to by byly úderné a zvučné návrhy: Bránická kafilérka, Orientální masokombinát, U leklouše, U mrtvého pískomila, U slepené ploutve, Rybí moučky, myší bobky a jiné laskominy...Acho jo, tak snad si akvaristiku bude chtít otevřít ještě jiný párek bláznů nevážících si vlastního zdraví a životů... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2013 10:45 Žena Danila [4489] - SumciRe: fliperan
Nápad na název dobrý, ale soutěž o jméno našeho obchodu se uzavřela před třemi lety ;-)
To Acik: jde o nekonečný seriál o tom, jak se dva akvaristé dočista zbláznili :-D
Reportáž s fotogaleriemi jak to všechno bylo, zde:
www.akvarista.cz/…

Pekelná galerie zde: www.akvarista.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2013 08:03 flipex – Danila
Happy Animals
Zoo Animals
ForAnimals :-)
MazLOVÉ
SuperAnimals

+ Můžu poskytout webové stránky zdarma! :-)
A splň si svá přání!
:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2013 07:45 Muž acik [416]
tady to vlakno slouží k čemu? Je to nějaká zdejší reklama na forum,nebo se tu řeší konkrétní problémy? Jen se ptám kdyby něco :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2013 05:36 Muž LiborSprysl [9015] Re: Deathbull
Deathbull napsal: Určitě na začátek lepší volba než ramky.

Ale při jeho 80% výskytu u nás z asijských importů? smich coze Stačí pročíst vlákno o problémech s nimi...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2013 19:13 Žena Danila [4489] - SumciRe: Danila
Danila napsala: V sobotu 28.9.2013 bude ZOO braník ZAVŘENO - státní svátek. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2013 18:26 Žena Lulito [15] - Cichlidy
To vim, že jsem tu off-topic, ale zase já je mám v plánu nakoupit v ZOO Branik, takže tu jsme vlastně správně. Jen se potřebuju rozhodnout CO tam nakoupit až bude hotové a zajeté AQ.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2013 16:41 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Lulito
A at nejsme OT, koukam, ZOO Branik je ma v nabidce (Thomasky), takze pokud je jeste nevyprodali... a i kdyby, kdyz je meli jednou, jiste budou znovu ;-) . Taky po nich silham, ale stale nemohu, jeste stale mam v akvarku krasne malicke Ramky, cele 4ks z odchovu :-D , mimochodem od rodicu take ze ZOO Branik. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2013 16:32 Tereza Re: Lulito
A co třeba pestřenec červený? Pěkná barevná nenáročná rybka, která má zajímavé chování, když se tře a odchovává mladé. Ale mohou být trochu agresivnější v téhle době, takže je potřeba dostatečně velké a členité akvárko, kde si vytvoří své teritorium a nechají životní prostor i ostatním. Nicméně, jsme tu off-topic.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2013 16:32 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Lulito
Psala jsi myslim jinde o 200l akvarku, ze? Takze muj tip je:
rybicky.net/atlasryb/cichlidka_thomasova

Nadherna a silene odolna ryba. Dokonce nepotrebuje ani specialni podminky k odchovu, a diky starostlivosti o mlade jich umi uplne samo pribyvat (pokud je neco dostatecne rychleho a sikovneho nesezere). Je to proste Africanka, zadna choulostiva Amazonka, jako kluk jsem je mel a asi si umis predstavit, jak to musi jit snadno, kdyz je maly kluk rozdava z vlastniho odchovu ;-) .

Nedej se zmast jak v prodejnach vypada, jak se zabydli a zacnou se odleskovat jeji modre tecky, je to uplne jine, nadherne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2013 16:22 Žena Lulito [15] - Cichlidy
Hele kluci (muži) a poradili by jste mi zajímavou rybu pro začátečníka, která půjde k endlerkám a neonkám. Manžel chce aby tam byly i nějaké ryby vetší než je hrášek a hlavně tvarově nebo barevně zajímavý. Moc dííííky smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2013 16:00 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Lulito
U Cichavcu zakrslych se muzes casto setkat s vodnatelnosti, a tady to bude predpokladam dost podobne. Nicmene Deathbull ma pravdu, lepsi volba.

A myslim ze nedavno nekdo psal o rozdilu odolnosti mezi dovozy z Asie a zdejsimi odchovanci, ze Ti nasi jsou odolnejsi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2013 15:40 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: Lulito
Určitě na začátek lepší volba než ramky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2013 14:50 Žena Lulito [15] - CichlidyRe: Designer
Od mých zkušebních počátků před lety jsem snad zmoudřela tak rady poslouchám. A co čichavec medový??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2013 14:30 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Lulito
Nepatri to primo k obchodu, ale jesti se nechas zlakat temi Ramirezkami, mas uvedeno ze s akvaristikou zacinas, radeji Te odradim predem. Jsou nadherne, ale jen se jim neco trosku nelibi, umi rychle padnout a ani nechapes proc. Jestli chces mit z rybek radost, timhle rozhodne nezacinej, muze Ti to prinest zklamani (ale nemusi, jiste ze muzes mit stesti).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.09.2013 14:14 Žena Lulito [15] - Cichlidy
Tak jsem tam byla dneska taky i s mym prďolou v kočárku. Není to žádnej obr obchod, ale je to tam skvěle vybavený. Nádherná byla cichlidka ramirezová která vypadala jako když modře svítí. A hlavně tam měly všechny rybičky co mám v plánu. A pokud někdo tvrdí, že brigádníci nejsou informovaný, tak ten co tam byl dneska byl fajn. :) Gratuluju k tak úžasnému obchodu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2013 20:15 Muž Jar-oslaw [684] Re: Danila
kdybych vas neznal,řek bych "slovenska dovolená"...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.09.2013 19:44 Muž Hansel [945] - Cichlidy, Lka a sumci obecně... co má vousy to je dobrýRe: RAP
Vím že vám o asi už zní strašně a signalizuje to těžký pracovní den, ale co bych dal za to abych mohl říct že budu stěhovat 380,250 litrů a znovuzařizovat 400 :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2013 19:25 RAP Re: Danila
Hmm, to znám. Taky si říkám, ještě tohle a pak si dám pauzu. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2013 19:22 Žena Danila [4489] - SumciRe: RAP
RAP napsal: V sobotu 28.9.2013 bude ZOO braník ZAVŘENO - státní svátek.
Tak si najděte aspoň trochu času na pořádný odpočinek!! pivo


To by bylo super, ale poslední dva dny jsme po nocích stěhovali akvária (380 a 250 litrů) z haly do pokoje, protože máme rozsekaný byt a je potřeba ho dát dohromady :-D A až se vymaluje, tak je zase odstěhujeme zpátky a pak se budou společně s už vypuštěnou 400 litrovko konečně pořádně zařizovat :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.09.2013 19:00 RAP Re: Danila
V sobotu 28.9.2013 bude ZOO braník ZAVŘENO - státní svátek.
Tak si najděte aspoň trochu času na pořádný odpočinek!! pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.09.2013 18:50 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku V sobotu 28.9.2013 bude ZOO braník ZAVŘENO - státní svátek. ;-)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   16.09.2013 12:53 Muž svfilip [42] - Velké cihlidy Jižní AmerikyRe: Designer
Souhlasím. Sám jsem taky OSVČ a zaměstnávám lidi. Oni začali na zelené louce a fungují. Byla to jen poznámka k tomu, že nic není tak černobílé, kritizovat umí každý, ale i každý může jít na s kůží na krk. Navíc info o cenách a malé nabídce jsou jen řeči, praxe je prostě trochu odlišná.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 13   16.09.2013 11:26 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: svfilip
svfilip napsal:Mimochodem nikomu z nás nic nebrání otevřít si akvaristku super pecka číslo 1*. Já mám Braník rád, a moji psi a rybićky taky.

Ze by v tom obcas nekomu mohl branit nedostatek kapitalu, nebo dokonce strach o svou budoucnost?

Ono otevrit si kram (ne tak jeste s necim zivym), zacit podnikat, neni vubec bez rizika a prachy to nejdriv hojne zere, pro mnohe dost velke prachy, nez to vubec nejake vydela, pokud vubec... A stat jeste pomuze, orvat o co jde, hlava nehlava. Musi se to zaplatit, kamenne kramy nemohou souperit s temi, kteri delaji boxmoving (zavola a naridi presunout skatuli od nekud nekam, a na cene si prihodi), mohou byt lepsi v necem uplne jinem, vlastne musi.

Myslim, ze je na miste drzet palce, pac tohle neni legrace, mnohdy jde tomu kdo to zkusi o celkovou kvalitu dalsiho zivota, at uz k lepsimu, ci horsimu. A neberte to prosim jen jako kecy, co je zkrachovat a co to obnasi znam na vlastni kuzi ;-) . Podnikat je uplne jiny zivot, nez si odkroutit pracovni tyden a pak natahnout ruku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   15.09.2013 22:29 Muž svfilip [42] - Velké cihlidy Jižní AmerikyRe: Treeman
Treeman napsal: Jasný nepříjemný shrnutí stavu:-( Já sem u vás také byl a viděl sem obchod a je to zhruba tak co popisuje Voloduson®. Nejsem z Prahy ale z okolí Liberce ale musím konstatovat že sortiment je užší a jsou nějaké nedostatky a přidávám i rozdílné ceny oproti cenníku na vašich stránkách a na prodejně na druhou stranu uznávám že neprovozujete e-schop takže si nemůžete dovolit držet širší sortiment techniky.

Bez urážky to co sem si přečetl na tomto webu a získal z doslechu mě utvrdilo že je ZOO Bráník super pecka číslo 1* a pak sem to viděl a zažil sem zklamání.

Závěrem do Prahy sem přijel po několika letech a zas to tak bude a dále se k tomuto tématu nebudu vyjadřovat.


Já nechci moc zabředávat do absolutně neplodných diskuze, ale nedá mi to. Takže ZOO Braník super pecka číslo 1* určitě není, ale určitě za to nemůže Danila se Zikym - když lidi budou automaticky nakupovat techniku přes net, protože je to jednak pohodlný a za druhý na akva kompletu ušetří 200 Kč z osmi tisíc, tak se není co divit. Já zvednu zadek dojedu do Braníka, domluvíme se co chci od ryb počínaje a po techniku konče a stejně to mám za nejlepší cenu na trhu. To že filtr není skladem mě nevadí, stejně na něm nic nevykoukám. K tomu dostanu řadu informací, které jsou pro mě z dlouhodobého hlediska nejcennější. Až kupní síla běžných lidí bude taková, že budou brát ryby za 600 Kč kus, tak věřím, že jich tam budou mít plno. Pár ryb už jsem tam koupil, i na objednání. A nikdy nebyl problém.

Mimochodem nikomu z nás nic nebrání otevřít si akvaristku super pecka číslo 1*. Já mám Braník rád, a moji psi a rybićky taky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2013 18:49 amrtin Re: Aforte
Já bych jí předhazoval sousedy :-D

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [15] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=701