Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 28 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.10.2012 21:50 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: darka
Já kolem toho dneska chodil a myslím že byl ten správný čas :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.10.2012 21:09 Žena darka [520] – Re: Danila
Bylo to náhodou skvělé přibližovadlo se zvukem letadla :-) , zvláště s Danilou za volantem potlesk

Tímto děkuji za svezení! potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.10.2012 18:13 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
No ono opatrně, tvoje představa o ceně jeho auta nikoho nezajímá smich
Navíc pokud to auto stálo třeba znatelně pod 100.000,- a ty sis řekl o 15.000,-..nedejbože to bylo kolem pade...tak to bych se nenafouk, ale poslal bych tě rovnou do prdele. X-) Znám to z druhé strany, prodávající a kupující si nemají co vyčítat, u nás vedou v debilitě kupující, protože se to snažíme dělat jinak než ostatní. Proto máme pořád hovno.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2012 16:35 Muž snehulda007 [850] Re: Danila
Taky zrovna scháním nějaký přibližovátko,ale zatím jsem narazil akorát na auta se zázračně málo najetýma kilometrama a na jednoho idiota, kterej byl strašně dotčenej,že jsem si nenechal vnutit fabii,sice s poctivou serviskou,ale prakticky po smrti. A pak jsem se ještě pokusil mu naznačit,že jedno auto by se mi líbilo,ale musel by zlevnit 15000,aby se aspon přiblížilo svojí skutečný cenně a to už jsem opravdu asi přehnal,protože se nafouknul jak malej jarda a odešel.. smich Jó,má to holt někdo štěstí ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2012 14:20 Muž Čapíno [32] Re: Danila
gratuluji ke koupi, Citroën mne nikdy nezklamal (koncernáři neuvěří) a jsou to velká a pohodlná auta... konkrétně C5ky ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.10.2012 13:35 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: Danila
Fotka k příspěvku Danila napsala: Ve skutečnosti šlo o to, že nám náš 19 let starý ford jménem Mezek prakticky prohnil skrz na skrz a brzdili jsme nohama prostrčenýma na silnici smich

Tímto děkujeme za vzorné a profesionální služby autobazaru
P. & R. - AUTO, s.r.o. potlesk palec
Special thanks to Mr. Balhar.


 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.10.2012 13:11 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: Yirka
Tady se to bude dělat obráceně, nádrže budou vzadu :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.10.2012 13:11 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Deathbull
Deathbull napsal: Sakra, fotíš pěkně, tady vypadá jak z linky :)

To je momentka z mobilu:-), ono je to totiž nádherný auto a za šedesát tisíc naprostá bomba potlesk

Děkujeme našemu starému fordu Mezkovi, za neocenitelné služby při budování Braníka, protože všechno odvezl, uvezl, nikde nás nenechal a my jsme ho při budování akvaristiky totálně zdemolovali...Čest jeho památce....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.10.2012 13:08 Žena Danila [4489] - Sumci
Ve skutečnosti šlo o to, že nám náš 19 let starý ford jménem Mezek prakticky prohnil skrz na skrz a brzdili jsme nohama prostrčenýma na silnici smich

Tímto děkujeme za vzorné a profesionální služby autobazaru
P. & R. - AUTO, s.r.o. potlesk palec
Special thanks to Mr. Balhar.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.10.2012 13:07 Muž Yirka [9128] Re: Danila
Hlavně je třeba myslet nato, že tohle do nádrže opravdu nepatří. :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   12.10.2012 12:58 Muž půlpy [2131] Re: Danila
Pěkná maličkost, jen nevím jak to proneseš dveřma :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2012 12:57 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: Danila
Sakra, fotíš pěkně, tady vypadá jak z linky :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2012 12:56 Muž savan [622] - ŽivorodkyRe: Danila
fakt parádný nákup smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   12.10.2012 12:53 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Tak jsem včera asi po dvou letech vyrazila na nákup...Protože na ně nemám čas a mám z nich fobii :-D

A jak tak jdu...

Tak jsem koupila něco do domácnosti:-)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2012 16:01 Žena Danila [4489] - SumciRe: pivot
Hengelky zatím nejsou, budou počítám příští týden...Dotazy prosím vzkazem ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2012 14:31 lap Re: Xixao
No jo no. Já pracuju rád, ale strhat bych se prací nechtěl. I když tak krásnou, jako je akvaristika. Mimochodem, Danilo, nedostali jste na konci minulého týdne hengelky?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2012 09:12 Muž Filip_CZ [165] - RostlinyRe: Danila
škoda, měl jsem to kousek z práce
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2012 22:37 Muž souky [592] - RostlinyRe: Danila
škoda že sem se tam ani jednou nedostal
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   30.09.2012 22:18 Žena Danila [4489] - Sumci
Ponožky nakonec nalezeny pod bednou od ryb, neměla jsem je na nohou a kupodivu mi je nikdo nesežral smich

Ledničku jsem zkontrolovala a našla tam zbytky živého krmení, co tam v sobotu nechal Zikouš - byla to chuťovka, večeři jsem tak tak zadržela za zaťatýma zubama...

Poslední dvě cichly jsou naživu, měla jsem trochu obavy...
To Pepan: ve volném čase paličkovat krajky? Výbornej nápad, jsem se celej ten čas nemusela tak příšerně nudit :-D

Akvaristika Chodov je prodaná, ale akvaristikou nezůstane,konkurence se do nových akvaristik nežene...
Výsledkem je přesun všeho z Chodova do Braníka, tudíž je tady teď poněkud přeplněno a objevila jsem tam poklady - v nádržích byly nádherné kořeny...

Resumé akce akvaristika Chodov: bohužel se nemohu roztrojit a rozčtvrtit,bezvýhradně spoléhat na kohokoliv kromě sebe a Zikyho je nesmysl a když jsem blbá, tak za to platím....
Mohlo to dopadnout hůř, poučím se z chyb a určitě spáchám zase jiné... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2012 22:09 Muž souky [592] - RostlinyRe: tomchamik
osobně bych zkontroloval ledničku nebo maražák, nevěřil by co všechno do těchto spotřebičů dokáže napochodovat
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2012 09:25 Muž Filip_CZ [165] - Rostliny – re
Maji to tam pekny, konecne jsem se i neco dozvedel ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2012 08:55 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: tomchamik
Tak to je přesný, taky čas od času, hledám to co již vlastně mám v ruce. smich

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 21   30.09.2012 08:53 tomchamik Re: Danila


Nemůžu najít ponožky....je to krutej svět smich



Koukla jsi se dolů na nohy??? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.09.2012 08:34 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Danila
Danila napsala: Přesně tak.
Příprava odchodu z práce:

Doplnit jídlo a vodu myším, potkanům, morčatům, králíkům, andulkám a korelám, zarosit phelsumy, chameleony, nephury a jinou verbež, nočním druhům obalit a naservírovat cvrčky, felsumám přesnídávku...

Projít všechna akvárka,skouknout ryby, zkontrolovat zda jdou všechny filtry a všechny ryby se chovaj normálně, elkovejm sumcům a nočním druhům nacpat na noc jídlo - (ostatní stovky ryb už naštěstí před odjezdem nakrmil ziky), pozhasínat co není na hodinách ...a nazdar.
Dřív jak zítra odpoledne mě tady nikdo neuvidí X-)

Nemůžu najít ponožky....je to krutej svět smich


A co děláte ve volném čase? Paličkujete krajky? :-D palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2012 04:53 Muž LiborSprysl [9015] Re: Danila
Danila napsala: Přesně tak.

Nemůžu najít ponožky....je to krutej svět smich


Ty má někdo z mazlíků v pelechu... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2012 23:51 Žena Laduschka [120] Re: Danila
ponožky jistě úspěšně zkrmeny ;-) :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   29.09.2012 23:32 Žena Danila [4489] - Sumci
Přesně tak.
Příprava odchodu z práce:

Doplnit jídlo a vodu myším, potkanům, morčatům, králíkům, andulkám a korelám, zarosit phelsumy, chameleony, nephury a jinou verbež, nočním druhům obalit a naservírovat cvrčky, felsumám přesnídávku...

Projít všechna akvárka,skouknout ryby, zkontrolovat zda jdou všechny filtry a všechny ryby se chovaj normálně, elkovejm sumcům a nočním druhům nacpat na noc jídlo - (ostatní stovky ryb už naštěstí před odjezdem nakrmil ziky), pozhasínat co není na hodinách ...a nazdar.
Dřív jak zítra odpoledne mě tady nikdo neuvidí X-)

Nemůžu najít ponožky....je to krutej svět smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2012 23:17 Muž půlpy [2131] Re: Danila
tak aspoň trochu teplíčka na duši, že i dobro existuje palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   29.09.2012 23:12 Žena Danila [4489] - Sumci
To není všechno...nějaká mrcha nám zabila další cichlu...dneska ráno jsme ji našli...
A to jsou hergot jenom špičky ledovce, někdy mám celýho Braníka naprosto a totálně po krk...

Jenže pak mi napíše akvarista,který nechce být jmenován, že jsem mu zapomněla naúčtovat ryby a peníze mi pošle... potlesk A je to zase o něco lepší...
Díky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.09.2012 23:00 Muž půlpy [2131] Re: Danila
Danilo! no to už není náhoda, komu jsi co provedla? ;-) já už bych pomalu začal věřit ve WOODOO , nebo jak se to píše, sakryš, to už není normální :-| tolik věcí najednou
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2012 22:10 R Muž romant [27987] Re: Danila
Co k tomu dodat, snad jenom co nejméně takových instinktů, předtuch a divnejch pocitů. ;-) No a když to už nejde jinak, tak jenom v přítomnosti odpovědné osoby. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   29.09.2012 22:07 Žena Danila [4489] - Sumci
Následuj instinkt....
V případě ZOO Braník a mě to funguje na sto procent...
Vždycky, když se tady neplánovaně zaseknu a mám takovej hodně divnej pocit, nebo tušení či co, pravidelně dojde k nějakému průseru, který je potřeba okamžitě řešit...
Tentokrát to byl bojler a přetlaková (nebo co) pojistka - voda vytryskla takovým způsobem, že to odrbalo zeď nad sprchovým koutem, ale podařilo se mi v rekordním čase najít hlavní uzávěr vody...
No ty vogo, to by byl masakr....ježiš, je mi dodatečně nevolno....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2012 09:11 Muž snehulda007 [850] – Re: Danila
Danila napsala:

Utěšuju se pohledem na splněný sen...modří fantomové...fantasticky se aklimatizovali a moc jim to tady sluší... palec

Nádhera palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2012 15:46 S Muž invalida [3881]
Přidávám soustrast.... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2012 15:24 RAP Re: Danila
Danila napsala: Tak mrtvá cichla byla samice plná jiker....
Tak to je dvojnásobná škoda. Možná hledala místo na tření.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.09.2012 12:22 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Tak mrtvá cichla byla samice plná jiker.... tone tone

Utěšuju se pohledem na splněný sen...modří fantomové...fantasticky se aklimatizovali a moc jim to tady sluší... palec
foto: www.seriouslyfish.com
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2012 20:13 RAP Re: Danila
To je škoda. :-O
Je vidět, že spousta lidí neví o co jde. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2012 17:57 Žena Danila [4489] - Sumci
V pátek 28.09.2012 je v ZOO Braník otevřeno od 11:00 do 17:00 hodin. ano

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2012 17:48 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry
Tak koukám, že se Vás nechtějí a nechtějí pustit katastrofy. No hold život je pes, tak se jim musíme prokousat, tak aby nás moc nepokousal. Tak se taky přidávám do zástupu kondolujících a popřeji jen pevné nervy.

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   27.09.2012 17:45 Muž snehulda007 [850]
Tak to je mi líto. Další důkaz toho,že příroda hraje podle svých pravidel a nám nezbývá než je respektovat.
A co se týká rádoby vtipných komentářů přihlížejících...třeba jsou aspoň zdraví, když už jim to moc nemyslí...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2012 16:37 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
uprimnou soustrast
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   27.09.2012 16:16 Žena darka [520] Re: Danila
Tak tohle je opravdu k sad
Jinak Havířov i Ostrava děkuje ZOO Braník nejen za příjemné sobotní posezení u piva po výstavě v botanické, kam dorazili jako jediní, a to jsme domlouvali druhou akci přímo u trojek, za perfektní odvoz domů potlesk , Dáši, já chci ještě jednou letadlem do Hlubočinky smich , ale hlavně za perfektní a zdravé rybky, které jsem si u nich objednala a sehnali mi je!!! Sice se na mě chvilku mračily, že není Dáša jako Dáša :-)a že to není ZOO Braník, ale už se smířily s osudem, holt kus živého žvance udělá své :)
Dáši ještě jednou díky, i za záchranu života panákem Smecty :-), Tvůj vtip už zná polovina SM kraje, takže náš pozdrav na příští rok je jasný! :)
Ahooj a ať se Vám jen daří!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2012 15:50 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Danila
Njn, tomu se říká život...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.09.2012 15:41 Žena Danila [4489] - Sumci
Do hajzlu...na tohle slušný slovo není...

Šla jsem zrovna okolo velkého akvárka a ještě jsem stihla zahlédnout závěr....

Jedna z našich cichel se neopatrně střetla s rejnočkou - a než jí došlo, že v prostoru mezi sklem a kořenem není dobré se navážet do rejnoka, bylo po všem...

Rejnočice jí ještě zasadila dvě rány a hotovo... sad sad
Hloupá náhoda - rejnoci a cichly spolu vycházejí bez problémů...

Děkuji za "vtipné" komentáře okolostojících - hahaha....skutečně velmi veselá situace...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 08:39 Muž půlpy [2131] Re: Mrakoplash
Hurá hop už vidím i tu druhou palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 08:36 Muž půlpy [2131] Re: Mrakoplash
tak ne, jednu jsem už oběvil, tak doufejme, že je v aqwu i ta druhá smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.09.2012 06:13 R Muž Mrakoplash [1776] Re: půlpy
Neritina alespoň není tak cejtit, jako když uteče ampulárka :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 00:47 Muž půlpy [2131]
Dnes - teda včera v neděli jsem nemohl po celý den v aqwa najít ty dvě Neritiny od Vás, doufám, že je časem nenajdu vysušené za aqwem rozzureny když si Ziky dal takovou práci s jejich výběrem ;-) bylo by jich škoda, byly pěkné ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   24.09.2012 00:43 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Danila
Tomchamik vypadal ve dvě ráno ve skleníku Botanické zasněně...Ale realita byla taková, že měl v půl čtvrté ráno vstávat....
Prej nakonec vstal, ale fungovat nezačal ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2012 00:40 Muž půlpy [2131] Re: Danila
Tak další výstava bude - jestli bude zas za rok ;-) ale doufám, že k Vám do ZOOBráník se dostanu dřív ahoj

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [28] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=1351