Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 78 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.04.2010 12:28 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: JuraS
Juro,není to tak jednoduché,najímat cizí síly, protože práce na sebe musí navazovat a musí se udělat pečlivě a musí se u toho myslet...
Navíc se neustále manipuluje s akvárky a vysvětli někomu, kdo není akvarista, že ťuknutí do rohu akvária může mít fatální následky.
To raději budu dřít jak otrok a budu mít jistotu, že se na kvalitu práce můžu spolehnout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   22.04.2010 12:25 RAP
Danila napsala: A druhý den přišel náš anděl PaDa, aby pomohl...Děkuju zlatíčko love love
Když on je PaDa takovej Pablo Piccaso smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2010 08:30 Muž Johan [4945] - Rostliny – Re: Danila
Začíná to vypadat. Držím palce. palec
A největší požitek má člověk z toho, co si udělá sám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2010 08:22 Muž arnošt [37] - Rostliny – Re: provokater
to je pravda pravdoucí - táta sice není úkáčko, ale dělá zedničinu a i když byl zarytý "antikomunista", tak řikal, že jsou docela rozumný a i dost vědí - teď už jen řiká, že sem jezdí týpkové, který tě za flašku vodky vymažou a co se týká práce, tak jsou uplně mimo a moc se jim makat nechce...
ještě že jsou Danila s Zikycem, tak šikovný...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   22.04.2010 07:55 kreten – Re: JuraS
Dvě úkáčka - dnes už makají tak kolem 150 na hodinu - deset hodin práce, tři tácy +jídlo a karabáč v ruce je nutností. Nene pane kolego, ta doba kdy makali za kilo, byli slušní a dřeli bez keců je už pryč. Tenkrát s lopatou házeli doktoři, teď povětšinou svoloč. Rozumím Dáše:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.04.2010 07:34 JuraS – Re: Danila
tak jinak..v televizi ukazovali, že v praze na několika místech brzo ráno postávají gasarbaitři z východu a ještě dál z východu a nabízí se na práci..za pár šupek a trochu jídla...a že by nebyli zruční ????
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2010 23:37 Žena Danila [4489] - Sumci
Ještě co se týče spoléhání na pomoc kamarádů - 90% prací si děláme sami i když to znamená pracovat 10 - 14 hodin denně.
Na fotkách, kde je nejvíce lidí je kamarád s přítelkyní, kteří nám dělali kompletní elektronické zabezpečení obchodu, instalatér a elektrikář.
To, že nám PaDa přijde pomct je úžasný a vítaný, ale rozhodně to není tak, že by musel makat na našich soukromých galejích denně:-) PaDo fakt dík love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   21.04.2010 23:30 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku A druhý den přišel náš anděl PaDa, aby pomohl...Děkuju zlatíčko love love
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.04.2010 23:29 Muž karelpavel [18] – Re: Danila
u nás tomu říkáme GLÉÉŤÁK :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   21.04.2010 23:28 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku A pak roztánout kleťákem a důkladně projet ježkem,, aby zmizely bubliny a stěrka pronikla všude...
 
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   21.04.2010 23:28 Muž karelpavel [18] – Re: Danila
Toto, je vynikající prezentace budoucí určitě výborné prodejničky !!! ;-) držím palce a pevné nervy ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   21.04.2010 23:26 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku pěkně napenetrovat...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   21.04.2010 23:25 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Poslední zbytek samonivelační stěrky, couvám ze dveří... Jinak roztahovat ji vkleče kleťákem je taky práce pro vraha smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   21.04.2010 23:22 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Díky za podporu, makáme, až se z nás kouří...
to Juras: platit si firmy, to bych zkrachovala ještě před začátkem, to se nedá..
Jinak přidávám výjimečné fotky, kde je vidět, že i já pracuju smich , pro rejpaly - nevrtám, ale vytahuju milon starejch rezavejch šroubů...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2010 23:52 Muž arnošt [37] - Rostliny
teda jste fakt dobří coze práce jde pěkně od ruky koukám, ale nebýt nesnází, tak si toho člověk tolik neváží. až budete mít hotovo, tak bych být Vámi ještě pořešil nějaký e-shop a i v prodejně udělal nějakou výstavu, jak jste k tomu všemu došli, protože si určitě málokdo dokáže představit co to dá práce (já sem díky Vám tu představu trochu získal a musím říct, že už bych do toho asi nešel). už aby jste otevřeli...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2010 23:37 Muž Jirka [10]
Tak dneska jsem na krámku zastihl Zikyho i Danilu.Ziky čile penetroval před vylitím samonivelačky a Danila mi říkala co jak plánujou.Pokud se jim vše povede jak plánují,myslím,že by to mohla být nej akvaristika v Praze.Ale to vše ukáže čas,já jim přeji ať se jim sen splní a já a třeba i vy budeme mít o možnost více,kde utrácet peníze za náš nesmyslný koníček,jak často od okolí slyším.(prostě nechlastám,nehraju automaty)vím sem divnej,mám pár...... akvárek smich :-D .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2010 13:54 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: JuraS
No pokud to sam nezvladnes, tak by jsme se mohli dohodnou, nadopuju se praskama proti alergii a jdem na to.....
vis na lesarne nas ucili, ze vse dulezity, by jsme si meli bejt schopny udelat svepomoci.... je to logicke, kdyz je tu perspektyva ze budes bydlet nekde na samote.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   20.04.2010 13:05 JuraS – Re: Moucha
to já taky, ale jen pokud jde o mě...úrazy nejvíce vznikají z nedostatku znalostí s používáním nástrojů a ignorováním bezpečnostních pravidel..doma se pak na vlastní blbost vymlouvat nebudu kdyby se něco stalo..pokládat podlahu neumím, svářet taky ne, s elektrikou si nerozumím a vodu nechávám instalatérům...no a na škrábání starých nátěrů a umývaní podlah jsem nemusel chodit roky do škol..fakt ne...bude li to obchod který se mi bude nabídkou a cenami líbit tak v něm nechám dost na to abych mohl teď právě na ty nákupy vydělávat a o víkendech se věnovat rodině a nebo když bude hezky vyrazit na ryby...nebo jsem snad sobec ?? jestli jo pak potřebuju uklidit balkon a sklep...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2010 12:43 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: JuraS
no me taky zivi hlavne hlava, mapicky (GISy), grafika, projekty, html a dalsi blbustky, ale to neznamena ze nedokazu prilozit okoncetiku k dilu
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2010 12:06 Muž hop [26] - Rostliny – Re: JuraS
ale klidně akceptoval...kdybys viděl co jsem viděl já.....a co jsem všechno jedl a kde a jak.... ahoj
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   20.04.2010 11:32 JuraS – Re: Moucha
oki, chápu..mě živí hlava, až budeš potřebovat něco s počítačovou sítí, s instalací software, s bezpečností na počítačích nebo budeš mít problémy s logistikou zejména se skladováním se distribucí ve skladech s dopravou ze skladu a do skladu a takové činnosti rád pomůžu..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2010 08:43 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: JuraS
bohuzel ani to u tak maly zakazky neplati, pokud ty firme hrozi neplneni terminu na vetsi zakazce s vetsima sankcema, tak se na tu mensi vykaslou, protoze voli mensi zlo.....

spis by ji pomohlo par rucicek ku pomoci, podle meho skromneho nazoru
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.04.2010 08:15 JuraS
jestli se spoléháš jen na pomoc kamarádů pak je to jasné, že žádné termíny neplatí..kdybys na to měla firmu se smluvními podmínkami tak ji dokopeš k práci i kdyby měli všichni úplavici...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   19.04.2010 22:12 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Děržáju, sem tam je vidět i kousek, co už vypadá nadějně:
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2010 22:11 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: Danila
vyděržáj, pianěr ;-) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2010 22:09 Žena Danila [4489] - Sumci
A zítra se to znovu vyluxuje a penetrace a stěrka a další a další...

Obávám se, že se díky Zikyho nemoci posune termín otevření...tone tone

Nebo se voběsim a to se pak posune o dost smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   19.04.2010 22:02 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku A fotka PO:
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   19.04.2010 22:01 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Co se týče povolení, je jich opravdu hodně...Ale to jsem obíhala už dřív, tak doufám, že mi všechno povolí tak, jak je potřeba.

Ziky je ještě stále nezdravej sad

Tudíž pracuju sama a dneska mi bylo chvílema do pláče... sad

Ale konec dobrý všechno dobrý, jen ta akvárka jsou pro jednu slabou ženu těžký jak prase tone

Takže fotka PŘED:
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2010 15:00 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: JuraS
hele Hochtief, nejni to ta firma co se jim zritil barak ve kterym sidlili??? je to par let..... docela me pobavily

taky jsme delali castecnou rekonstrukci.... voda, odpady, kuchyn.... driv nebo pozdeji nas ceka vymena hlinikovejch rozvodu elektriky za med.... nastesti mistnosti co jsem uz zrekonstruovaly maj vedeni v medi, ale ten zbytek.... bojim bojim


celej den myslim na zikyce, jen aby to byla nejaka prkotina jako nedostatek tekutin ci prepracovani....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2010 14:52 JuraS – Re: Moucha
Tse-Tse : jasan, že danile přeju ať jí to udělá co nejmíň vrásek ale naopak co nejvíc kilo dolů (to si snad přeje každá ženská) a zikimu ať je to jen nějaká banalita....hele nám rekonstruují barák kde dělám..jen půlku a už to dělají 4 roky a vypadá že ještě dalčí 4 budou..a dělá to hochtief..a to není žádná partička pomahačů....
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2010 14:46 Muž hop [26] - Rostliny – Re: JuraS
no...ještě že nechci akvaristiku.....
jen mě to zajímá nebot děláme kryty se světlem na aq, slepujeme krevetária a prodáváme kraviny
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2010 14:01 JuraS – Re: PaDa
to jo to patří k IT přece....práce na počítači, na síti, na netu...ale chodit po baráku a koukat na hasičáky jestli mají pečetě protože to je v nějakým zákoně to je mimo moji mísu a na to kašlu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2010 13:58 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re:JuraS
si myslíš, že je čas na všechno..???
Na rybičky.net se vždycky něco najde :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2010 13:15 JuraS – Re: Moucha
to máš jirko tak jako u nás, já jsem de fakto tak takovej ouřada...furt nás ubírají, furt restrikce a pak to dopadne tak jako, že já it má na hrbu další věci..třeba dělat požárního preventistu, výběrová komise pro to a tamto, poradce ředitele pro cosi atd...navalili na mě práci dalších 3 lidí co dříve odešli že museli..pak se nediv jestli je to takhle i na normálním úřadě..já taky ignoruju některé věci z těch přibraných aktivit..že jsem měl odeslat nějaké hlášení..?? když si rok nevzpomenou i já to vymažu z hlavy...že mě někdo žádá o cosi z "přidruženky" si myslíš, že je čas na všechno..???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2010 13:07 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: JuraS
misto kyble bych pouzil jako odmerku prepravku....

mimo klasiky - hasici, sitari, stavebni odbor, mas jeste hygienu, dohled nad lecivy, mozna i zivotni prostredi - CITES, pri internetovym obchode s registraci i urad na ochranu osobnich udaju.... atd.

desna urednicina

a tech spravnich rizeni, vymeru apod. staci jeden blbej urednik/zamestnanec, kteremu se nechce a muzes nabrat zpozdeni klidne pul roku!
ale nez myslet co by kdyby, radsi vsici drzme palce at se Danile splni sen a at jsou se Zikycem stastny a zdravi!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2010 12:57 JuraS – Re: hop
jednak prodává živé živočichy a jednak krmivo pro živočichy..tak je tam prostě potřeba víc povolení než kdyby to byla prodejna kuličkových ložisek..ono na tržnici bys taky asi nekoupil čerstvé maso a prodej masa jako jinde ve světě stylem půlka krávy visící z otevřeného náklaďáku a kupuješ to co ti uřízne chlap s nořem co brousí o kapotu bys asi taky neakpceptoval...
kdyby chtěla založit dětské jesle by těch papírů musela mít ještě víc, na lékárnu ještě víc, a na zubní ordinaci kýbl papírů....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.04.2010 11:04 Muž hop [26] - Rostliny – Re: Danila
co je vůbec potřeba na povolení k takovému krámku...? vidím že úřední šiml asi řechtá o 106 možná i o 107 ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2010 23:00 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: Danila
Tak držím Pavlovi palce, ať je to to nejméně protivné a vlezlé, nejlépe ať se to do rána ztratí... :-O
A na tu středu se domluvíme ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2010 22:56 Žena Danila [4489] - Sumci
Zikyho zradilo vnitřní ucho nebo páteř....Uvidíme po zítřejších rentgenech a dalších vyšetřeních...

To Jirka: Kdyby ses stavil v obchodě dnes ve 22:15, tak bys mě tam ještě našel...

Práce pokračujou,ale jsem tam sama... :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2010 20:55 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetky – Re: Danila
co se mu stalo??? coze coze bojim bojim :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2010 19:38 dapil
Danila napsala: Flákači se flákali se Zikoušem do nemocnice.......
Co se stalo? coze
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2010 17:15 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Jirka
Flákači se flákali se Zikoušem do nemocnice.......
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2010 16:26 JuraS
jak dlouho to vlastně budujete ? když si vzpomenu tak před 7 mi roky jsem rekonstruoval panelákový byt..zgruntu..zbylo nám jen pár osobních věcí a okna..všechno pryč až na panel, vybourat, vytrhat..všechno nové, nábytek, elektřina, podlahy-dlažba, plovoucí i koberce, voda, vchodové dveře, nábytek na míru, stěny oškrábat až na panel a znovu nahodit, kuchyně na míru a přestavbou prostoru, koupelna a wc zděné, nová elektřina..celé to zabralo na chlup 2 měsíce...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.04.2010 13:05 Muž Jirka [10]
Neděle 11.08hodin, jedu okolo,chci nakouknou,třeba i šroubovák bych podal,nebo něco přidržel.V krámě se nic neděje,nikdo nikde,za okny jen prach,prej makáme 14 hodin denně,to mě poser lopatky!Flákači to sou smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2010 14:12 Muž volcomek [10] - Sumci
a držím palce moc moc :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2010 13:48 Muž volcomek [10] - Sumci
můj návrh je jasnej " pleco " , "pleco world " , "Daziancistrus " , " Royal Dazi Pleco " :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2010 05:27 mlynář
Matěj napsal: jesůi rozjiždiš obchod tak si myslim ze by sis ho mela pojmenovat sama a t us podle oblibeneho mista nebo slova treba mi se libi obrazky s morem tak bych si ho pojmenoval treba laguna shop :-)
A když už, nebylo by lepší jej pojmenovat nějak stylově? Třeba "DaZi rybicky" ? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2010 23:56 Žena Rebbie [71]
Danil a Ziky, ste moc statečný, že ste se do toho pustili a držíme palce :-) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2010 22:32 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: Danila
No já to pomalu nepoznávám palec potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2010 22:29 Muž Roman [100] - Cichlidy
tak to měli mít přidělaný chlupatý ocasy a bylo by to jako čerti na rajonech smich

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [78] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=3851