Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 40 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2012 16:01 HaDaS Re: petulinakk
Jen jestli by tomu na Silvestra uvěřili. :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2012 16:00 Žena petulinakk [2016] – Re: Danila
Danila napsala: Tržně zhmožděná kousná rána od hlodavce je poměrně bolestivá záležitost....


To věřím, to je mi líto... na Silvestra jsou na pohotovosti v nemocnicích asi zvyklí na tržné rány od dělbuchů, ale pokousání od králíka musela být novinka? Každopádně přeju at se to brzo zahojí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2012 16:00 HaDaS Re: Danila
A jak ten hlodavec skončil? S knedlíkem a se zelím? Nebo dostal odměnu? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2012 15:56 Žena Danila [4489] - Sumci
ZOO Braník zdraví v novém roce, Silvestra jsme si opravdu užili rozzureny

Hned zvečera nás opustila pračka, výsledek - totálně vytopená a zahumusená koupelna a pračka mrtvá...

Na Silvestra jsem zachraňovala králíka a ve chvíli, kdy jsem uchopila útočníka za uši, se mi oběť odvděčila pokousáním pravé ruky a to tak, že důkladně...
Tržně zhmožděná kousná rána od hlodavce je poměrně bolestivá záležitost....

Tak doufám,že to v novém roce bude lepší smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   31.12.2011 22:15 RAP – Re: tomchamik
tomchamik napsal: Já a asi všichni lidičky co k Vám chodí,Vám přejeme vše nej do roku 2012,,hodně bohatých a spokojených zákazníků,hodné a trpělivé zvířátka,a co nejméně Wolů ano ,,A zůstaňte tak fajn lidi jako jste palec
Podepisuju ! potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.12.2011 21:35 S Muž invalida [3881]
Taky přeju..a na elkách se dohodnem až budu mít děngy ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   31.12.2011 21:25 tomchamik Re: Danila
Já a asi všichni lidičky co k Vám chodí,Vám přejeme vše nej do roku 2012,,hodně bohatých a spokojených zákazníků,hodné a trpělivé zvířátka,a co nejméně Wolů ano ,,A zůstaňte tak fajn lidi jako jste palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 21   31.12.2011 19:20 Žena Danila [4489] - Sumci
ZOO Braník přeje v novém roce všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví lásky a tolerance a taky nějaký ty finance (nejen) na akvaristiku smich

Za chvíli zavřeme obchod a vrátíme se sem až příští rok.

Děkuju všem, kteří nám celý rok fandili, podporovali nás,navštěvovali a taky nakupovali:-)
Počítám, že v příštím roce budeme stejně jako letos pracovat na tom, aby Braník zůstal příjemným a přátelským místem jak pro lidi, tak pro zvířata a samozřejmě špičkovou pražskou akvaristikou. Moc se těším na rozšíření prodejny - už aby to bylo ;-)

Ať se daří.
Danila a Ziky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   30.12.2011 10:15 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: bluedream
Uvažuje logicky - je to na stromě, je to šiška. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2011 17:15 aldas Re: bluedream
tý jo, dobrý :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   29.12.2011 16:51 Žena bluedream [245] Re: fido16
Je to burunduk.
Re: Ivoš ... Kabely a šňůry nechává bez povšimnutí. Ujíždí na igeliťákách a teď totálně zdivočel a loví figurky na stromečku. Už je jich třetina pryč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2011 12:46 Muž Ivoš [1061] - CichlidyRe: bluedream
A co takhle kabely a šňůry???Kolik jich už přehryzal???
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.12.2011 10:53 Muž snehulda007 [850] Re: bluedream
Je nádhernej,hned bych ho bral,jenže přítelkyně má kočky a to by nebyla ideální kombinace. Stačí , že jedna neustále mlátí hlavou o aq ve snaze něco ulovit a druhá chlasrá vodu z váz,ve kterých přechovávám přebytky rostlinek. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.12.2011 23:51 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: fido16
Je.) Také jsem je tam očumoval..ale ve vodě to neplave tak jsem si nechal zajít chuť:)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.12.2011 23:36 Muž fido16 [631] Re: bluedream
Krásně fotky to je burunduk? Mojí se to strašně líbí!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   28.12.2011 23:24 Žena bluedream [245]
Fotka k příspěvku A ještě jedna vánoční :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   28.12.2011 23:23 Žena bluedream [245]
Fotka k příspěvku Nenažranec nenažraný :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   28.12.2011 23:23 Žena bluedream [245]
Fotka k příspěvku Přeji hezký Nový rok a doufám, že se během ledna zastavím. Přece jen dobrý obchůdek a příjemná obsluha je k nezaplacení. I když člověk musí jet 100km daleko ano. Přidám fotky Buráka, kterého máme ze ZOO Braník a moooc za něj děkujeme :)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   28.12.2011 22:07 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: Danila
Dášo, díky za příjemně strávený čas ve vaší skvělé akvaristice, a až budu mít chvilku času tak udělám něco s těmi fotkami co jsem nafotil :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.12.2011 10:31 Žena sivon [1714] - PlžiRe: Yirka
Už se těším, jak si zaplavu v akváriu s rybičkami. smich
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.12.2011 09:28 Muž Yirka [9131] – Zapomeňte na ponorky
Tady jsou tipy na dárek pro příští vánoce. www.novinky.cz/… :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.12.2011 01:30 Muž Romy [1822] - Cichlidy – Re: deCORF.OBRAEN
deCORF.OBRAEN napsal: Romy napsal: tomchamik napsal: No jo,celej Braník,,,všude se šetří a oni si dělají večírky s ponorkou...kapitalisti :-P hop





Jo,jo,,,kaviárové toasty\\\"...,,to je vůl\\\"... smich


ty skupino...


Děláte machry,a hajzly máte na chodbě... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2011 23:28 Muž deCORF.OBRAEN [220] – Re: Romy
Romy napsal: tomchamik napsal: No jo,celej Braník,,,všude se šetří a oni si dělají večírky s ponorkou...kapitalisti :-P hop





Jo,jo,,,kaviárové toasty\\\"...,,to je vůl\\\"... smich


ty skupino...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.12.2011 20:12 Muž Romy [1822] - Cichlidy – Re: tomchamik
tomchamik napsal: No jo,celej Braník,,,všude se šetří a oni si dělají večírky s ponorkou...kapitalisti :-P hop



Jo,jo,,,kaviárové toasty\"...,,to je vůl\"... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.12.2011 19:47 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: tomchamik
Dokazes si predstavit tu atrakci.... krmeni ryb pomoci pidiponorky!!!

To nemaj nikde v Cechach!! skvelej napad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   24.12.2011 12:54 tomchamik
No jo,celej Braník,,,všude se šetří a oni si dělají večírky s ponorkou...kapitalisti :-P hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.12.2011 12:45 jogr
smich smich potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.12.2011 11:48 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: Danila
Tomuhle říkám pěkný vánoční věčírek, jsem zvědavý co se bude dít u naší partičky ale játra zcela určitě nebudou mít radost :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   24.12.2011 10:33 Muž JUCHA [82] Re: Danila
Dost dobrý večírek i zábava. Každopádně ať se Vám daří i v novém roce 2012. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.12.2011 09:15 RAP Re: Danila
palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   24.12.2011 00:00 Žena Danila [4489] - Sumci – Vánoční večírek v ZOO Braník
Natočili jsme část vánočního večírku v ZOO Braník smich

Zikyho ponorku v 2500 litrovém akváriu, rybičky, prodejnu po zavíračce a konečně závody v obeplouvání kořenu poslepu s navigátorem :-D

www.youtube.com/…

Děkujeme účastníkům, jmenovitě Markétě, Ondřejovi a Rogerovi za skvělý večer.

Přejeme všem krásné Vánoce, užijte si svátků, života a radosti, stejně, jako my.

ZOO Braník - Danila Ziky a spol.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   22.12.2011 09:35 Muž Ivoš [1061] - CichlidyRe: Kristýna
A raději skoč i na protitetanovku;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   21.12.2011 21:57 Muž Tomas Enderson [697] - TetryRe: Kristýna
Tak doufám že ti v Bráníku zajistili i očkování proti vzteklině. smich

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   21.12.2011 21:41 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
ZOO Braník styďte se! Máte nevychovaný ryby smich Že by mě ryba pokousala při lovení ponorky...to se mi dneska stalo opravdu poprvé (a že už mě pokousalo leccos) smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2011 21:18 Usine Re: invalida
Musíš jí pěkně poprosit.Pak to jde. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.12.2011 20:50 S Muž invalida [3881]
To je asi tajný ta blyxa proč stávkuje...to by mě hodně zajímalo ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2011 22:20 Žena Danila [4489] - Sumci
Děkuju všem, kteří mi tak hezky popřáli k svátku:-) bylo to lepší, než Red bull, pěkně to nakoplo v předvánočním pološíleným čase:-)

Je fakt, že tady většinou ta nervozita z lidí spadne, klidnej pohyb ryb to tak nějak všechno zmírní a zpomalí...
Jediný, na koho to nefunguje jsem já - připadám si jak šílený myšohryz (Kulhánek). smich

Máme zase blyxu japonicu a už jsem asi přišli na to, proč se nám potvora doma nechtěla množit...Tak doufám...

Ve čtvrtek by konečně měly dorazit ty reklamovaný mechy a taky hemianthus calitrichoides Cuba...

Co dorazilo naprosto neomylně a přesně, byl celoroční účet za vodu a stejně jako loni nás to nezabije (aůe taky neposílí) a tak mi spad pořádnej kámen ze srdce.. hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.12.2011 09:09 Muž snehulda007 [850]
Danila jako Ježíšek?TO beruuu!!!Konečně bych přestal dostávat fusky a konečně dostal něco na rybičkařinu hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2011 23:32 HaDaS
Danila napsala: ... a ráno vstávám až v devět ...


Gratuluji. spim


A až budeš uznávána jako Ježíšek, tak ty lidi nebudeš mít za zadkem, ale u zadku. X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.12.2011 23:27 Žena Danila [4489] - SumciRe: HaDaS
TY vogo, já nechci bejt svatá a miliarda lidí za zadkem by mě zahubila smich

Pro dnešek mi stačí, že mám v práci celkem hotovo, pobrečela jsem na rybičkách a jedu směrem k domovu a ráno vstávám až v devět hop smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.12.2011 23:08 HaDaS Re: tomchamik
A v dospělosti to měl Ježíšek taky hodně těžký. Třeba budeš Dášo jednou uznávána několika miliardami lidí, jako jedna z nejsvatějších v akvaristické trojce.
Zatím za Tebou jde jenom zástup věrných ... a věru spokojených zákazníků a KAMARÁDŮ. Ten Caps Lock jsem si nemohl odpustit. X-) X-) X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   17.12.2011 21:02 tomchamik
Jé to je hezká romantika...hezky se to čte,všude kolem koledy...paráda potlesk
A Dášo nehroť vánoce,cukroví se už vláční v obchodě a úklid??Vždyť se Ježíšek narodil v chlívu,tak se bude cítit jako doma smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.12.2011 19:58 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
Držte se, to je jen to předvánoční šílenství :-).

Držím palce a zítra jsem tam! :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   17.12.2011 19:24 Žena Danila [4489] - Sumci
Agresivní osmák dostal výprask tvrdým rohlíkem. Značně ho to zbrzdilo v dalších nepřístojnostech....

V ZOO Braník se občas stane, že nedokážeme obsloužit zákazníka do pár minut od chvíle, kdy vstoupil. Omlouváme se a doufáme, že dva uražení zákazníci, co za sebou práskli dveřmi, budou úspěšnější v předvánočních frontách v Pet centrech.

Zásilka mechů a rostlin z Německa dorazila v takovém stavu, že jsem ji obratem poslali zpět. Další bude příští čtvrtek.

Zásilka jiného zboží pro jistotu nedorazila a nedorazí vůbec, což se dodavatel ani neobtěžoval oznámit.

sad Dnes ráno uhynula naše rejnočí slečna Přítelkyně. Je to jednoznačně naše vina, odložili jsme údržbu o jeden jedinej pitomej den tone a přestože dusitany byly na nule, dusičnany přesáhly 60mg/l.
Všechny ostatní ryby neměly problémy, ani naši pětiletí L-koví sumci.Dala bych si pár facek.

Na Chodově vznikl národní sport,stížnosti na akvaristiku. Tentokrát je to lakování stojanů - je cítit barva. Správce domu doporučuje ignorovat, jde to celkem těžko.

Přípravy na Vánoce u nás doma probíhají kolem druhé hodiny ranní, kdy zdobím byt jedlovými větvemi,krmím zvířata, čistím akvária, věším prádlo a poslouchám v rádiu, že dvanáct druhů cukroví už by mělo vláčnět v chladné místnosti.
Jediný, co v chladné místnosti vláční, bývám kolem třetí já, když se plazím do postele. smich

Mám toho plný zuby.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2011 15:05 HaDaS – Re: Moucha
Moucha napsal: a nerika se tomu "kaloricka nadstavbicka"?
... z nouze svatbička. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2011 14:41 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: HaDaS
a nerika se tomu "kaloricka nadstavbicka"?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.12.2011 12:04 HaDaS Re: Danila
Ten enrgeťák je v takovémto případě lepší míchat s něčím prospěšnějším. Tento konkrétní je fajn s pijivem zvaným водка. :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   13.12.2011 23:11 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: Danila
Akvária jsou opravdu (za)jetá
Hlavně si zase jako posledně v Braníku nepřivoď otravu, až to budeš drhnout kyselinou ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.12.2011 20:50 Muž Malapa [494] - AfrikaRe: Danila
Já to tam pamatuju před lety jako fungující a docela pěknou akvaristiku. Ale to byla ještě majitelka před tím posledním majitelem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.12.2011 20:37 Muž Bob66 [2103] - CichlidyRe: Danila
A na kdy je naplánovaná otevíračka? :)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [40] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=1951