Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 13 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.02.2014 06:45 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Pepan
a nebo začněme bombardovat ČT, že chceme vlastní akvaristickej odbornej pořad...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   18.02.2014 06:39 Muž Pepan [5043] - Rostliny
Všichni, kteří se tak navážíte do Danily, si vzpomeňte na český film Trhák. Ten naprosto věrně ukazuje, jak to u filmu chodí. Rozhodující slovo má režisér, tedy člověk, který dbá na to, aby pořad hezky vypadal, ale to, že díky střihům se v něm objeví kraviny, jej už nezajímá. Navíc do toho mluví celý řada "poradců", kteří klidně tygra nechají pobíhat v Africe, bahenní želvu zařadí mezi obojživelníky a koalu mezi medvědy. Jim nejde o úzký okruh odborné veřejnosti, ale o široké masy, které se pár minut pocachtají mezi rybičkami a pak sledují, s kým se zase vychrápala Štiková, případně kdo se s kým pohádal. Tak buďte více shovívaví a pokud si skutečně myslíte, že ten pořad byl špatný, tak souhlasím s Darkou. Domluvte se s filmovým štábem, natočte vlastní film a ukažte nám nýmandům, jak to dělají odborníci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2014 06:18 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: darka
i kdyz to nejni idealni, ale lepší než vůbec nic.... a to ze filmari jsou obcas pekny hovada, no jsou to přeci "umělci"...
uvědomte si, že každý den jsou nám v TV prezentovány daleko větší hovadiny a dezinformace, nad kterými se málokdo pozastaví....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.02.2014 00:30 Žena darka [520] Re: grunda
A v čem je problém, pokud se Danila podle Vás tak znemožnila hmm, požádat příslušnou televizi o natočení "opravdu fundovaného" pořadu, v kterém budete hlavní star Vy?
Pak uvidíme, jak Vás sestříhají ;-) a co pak na to my ostatní :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2014 00:25 amrtin Re: grunda
Tak já se kouknul na to tvoje akva...no,teď už to chápu.Naprosto.Tohle je totiž jedno z nejfantastičtějších akvárek co znám(už ho mám dlouho v oblíbených) potlesk pivo ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2014 00:14 amrtin Re: grunda
Tomu řikáš miníčko?Tohle je miníčko! :-D : rybicky.net/nadrze/19749 No,jestli ti to tak v poho funguje,tak nic proti... ;-) Já tu vodu ale i přes to budu raději odstávat,už třeba jen kvůli teplotě(vím,i to se dá obejít teplou...) ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2014 00:05 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: amrtin
mám miníčko s krevetkami (cca 30 litrů), které jsou stejně jako raci citlivé na chlór, liji tam vodu přímo z kohoutku a žádný problém není. Je fakt, že tam nemám honič vody(třeba od Dennerle), ale normální 3 litrový filtr ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.02.2014 00:00 amrtin Re: grunda
Neleju(jak jsem psal),já nechávám vodu 24 hodin odstát.Jasně,že čím větší akva,tím se případný chlor méně projeví a že když se voda načeří(třeba tou sprchou),tak se drtivá většina vyžene.Ale u 30l akva?Tam by to i přes to všechno co jsi napsal mohl být problém.A jasně že při startu akva je to jedno,to je fakt.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.02.2014 23:39 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: amrtin
copak nevíš? liješ nějakou zázračnou vodičku při každé výměně vody v akva? chlór vyprchá během chvilky, co nevyprchá, tak se naváže na organické látky, těžké kovy v pitné vodě? to je trošku silné kafe i v Čechách, sice mají stanovené limity, ale nikdo si to nedovolí. Už vidím, jak kupuji zázračnou vodu po litrech, jen proto že každý týden měním cca 700 litrů vody v akva palec a při startu je to jedno, stejně čekáš skoro měsíc, než dáš ryby
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 23:33 amrtin Re: grunda
To jo,ale já ti stejně nevim... hmm
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.02.2014 23:25 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: amrtin
stačí natočit vodu přes sprchu, jinak toho chlóru je už dnes ve vodě minimum ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 23:24 amrtin Re: grunda
Ne?Já myslim že ten chlór je horší než ta vodička.Já to sice nepoužívám,ale když nastane nějaká situace kdy je potřeba okamžitě ryby do nový vody,tak proč to nepoužít?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 23:22 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: Danila
jako akvaristky si Vás vážím, vím že jste zkušená, na druhou stranu chápu, že jako obchodník se musíte něčím živit. Tím bych to ukončil ;-) mimochodem, máte pěkný obchod, párkrát jsem tam byl na čumendu - i když jsem se nehlásil, že jsem z Rybiček
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 23:20 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: amrtin
ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.02.2014 23:11 Žena Danila [4489] - SumciRe: grunda
grunda napsal: houbička na nádobí do 30ti litrů, zázračná vodička co není potřeba - chlór vyprchá sám a těžké kovy v pitné vodě? no, co na to říct

Jedno řešení bych měla - v závěru pořadu mě měli veřejně zastřelit pro hanobení český akvaristiky :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 23:05 amrtin Re: grunda
Ale no tááák,pořád lepší když někdo použije tu "zázračnou vodičku",než když pustí ryby do úplně čerstvě natočený vody,ne? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 23:03 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: Danila
houbička na nádobí do 30ti litrů, zázračná vodička co není potřeba - chlór vyprchá sám a těžké kovy v pitné vodě? no, co na to říct
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.02.2014 23:03 amrtin Re: grunda
Na to krátký zajetí sem taky upozorňoval,pár chybiček se vždycky vloudí,ale když sem přečet co všechno to natáčení obnášelo,má Danila jedničku s malou hvězdičkou(alespoň u mě :-) ).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.02.2014 23:01 Žena Danila [4489] - SumciRe: grunda
Jen to, že obojí používám a ty dennerlácký filtry na malé nádrže jsou super, v Braníku s nimi mám vystavený fakt pěkný fungující nádrže ;-) Co se týče doby zabíhání nádrže -další vysvětlení času a testování NO2 - zmizelo ve střižně....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 23:00 amrtin Re: Kubasix
Tak já tam budu prát i rybičky,ať si taky užijou smich smich smich
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 22:59 Muž grunda [1781] - CichlidyRe: Danila
komix nekomix, honič vody místo filtru, zázračná vodička na chlór a těžké kovy, 14 dní na zajetí akva(v tu chvíli je NO2 na maximu) - co na to říct tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 22:54 Muž Kubasix [134] - Pancéřníčci, malé tetry a BucephalandryRe: amrtin
V myčce! :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 22:52 amrtin Re: Danila
:-D :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.02.2014 22:51 amrtin Re: Danila
Tak já si něco takovýho myslel,protože trošku zákulisí natáčení znám a tušil sem to,protože mi bylo jasný,že takový doslova začátečnický chyby by ses ty nedopustila :-D pivo
A řikáš všechno prát v pračce?To je mi novinka! smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.02.2014 22:51 Žena Danila [4489] - SumciRe: Ičin
Ičin napsal: de vidět, že Danila je ještě nováček v PR. takovej naprostej základ jako mít firemní kyblík a tričko

Přísně zakázáno, v celém pořadu se musely zakrývat loga, něco se lepilo i páskou - ale to,že se tam objeví sto let starej kýbl s akvarista.cz,z toho mě vomejvali tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 16   17.02.2014 22:45 Žena Danila [4489] - Sumci
Budu muset uvést na pravou míru neuvěřitelnej binec v celém tomhle filmovým komiksu:-)

Pořad se natáčel od půl osmé ráno do šesti večer a natočila se toho děsná spousta.Štáb včetně dvou kameramanů, režisérky, dramaturgyně, druhé režisérky atd. a každý z nich měl jiný představy a požadavky.

Zakopanej pes je v tom, že jsem jim sice vysvětlovala,že něco prostě NEJDE,co tam být nemůže či může, ale konečný výsledek je v rukách režisérky a střihače - a to je mazec - namixovat dohromady, sestříhat a složit - a výsledek jste viděli....

Takže varianta s uvedenými rybami- které bych rozhodně do třicítky nervala- je tam proto,že natočená verze s kombinací galaxek, otíků,maculátek a krevetek, která by do toho akvária patřila, nebyla dostatečně líbivá - ty ryby jsou malýýýý- a hotovo.

A to, že vybrané ryby půjdou do šedesátilitrového akva - to zkrátka zmizelo v koši ve střižně.sad
Což je jasné, když se podíváte na nádrž, do které se ryby vypouštěly....Ve výsledku je to úplně jedno,jsem za debila.... smich

to invalida: ta surová rejha je tam hezkejch pár let
to ičin: ke konci jsou to moje akvárka doma, jen je jich tu dost a je to porůznu namixovaný- ty tetry mám doma.

No doufám, že to aspoň bude k něčemu začátečníkům, protože mi nedávno jedna klientka sdělila, že věci z akvária včetně písku myje v myčce na nádobí. Nekecám....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.02.2014 20:17 RAP Re: Ičin
Třeba ke konci ladně proplouvající rybicky.net/atlasryb/tetra_dvouskvrnna
Pokud se nepletu, plavou teď tady rybicky.net/nadrze/5910
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.02.2014 16:35 S Muž invalida [3881] Re: Ičin
Nemůžu soudit jestli měla volnost a nebo scénář...ale až pojedu do Prahy beru sebou červenej koberec. stydim ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 15:45 Muž Ičin [1405] - CichlidyRe: invalida
to byl filmový trik!! smich Danila by si snad dobrovolně rýhu na skle neudělala. mě spíš malinko zarazily ty neonky. to bych viděl jako větši prohřešek. a pak matení neznalého diváka záběry z té jejich delty a nádrže na prodejně. Třeba ke konci ladně proplouvající rybicky.net/atlasryb/tetra_dvouskvrnna :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 15:36 S Muž invalida [3881]
Mě se nelíbilo chladnokrevný předvedení vzniku rejhy na skle stydim Tohle mi totiž provedli doma a nemlich tou samou stěrkou hmm
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 15:21 Muž Ičin [1405] - Cichlidy
de vidět, že Danila je ještě nováček v PR. takovej naprostej základ jako mít firemní kyblík a tričko
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 15:17 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Mrakoplash
Myslis kyblik? Taky jsem si ho vsiml :) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   17.02.2014 15:17 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Danila
Krásnej kyslík(ano překlep, měl to být kyblík :-) ), akvarista.cz :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 15:08 Muž lubaan [61] Re: Designer
No já jsem nedávno dostal vynadáno za doporučení hejna neonek do 60l akvárka.
Ale pořad to byl hezkej, to jo. Já jsem tam nic hroznýho,za co by se dalo kritizovat neviděl. I když se leckomu nelíbí neonky do 30l,tak kdyby se začátečníkům dostaly rady všude jako v Braníku, nebylo by tolik začátečníků po pár měsících zklamaně končících s akvaristikou. Za mě palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 15:05 Muž Kubasix [134] - Pancéřníčci, malé tetry a Bucephalandry – OT
Jen mě zarazilo, že mi za ten příspěvek dala palec nahoru Danila :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   17.02.2014 13:24 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: kofejn
Az tady nekomu poradim, specialne zacatecnikovi (ktery ani nevi co je co za rybu), ze si ma dat hejno Neonek cervenych do 30l akvarka, tak mne tady par kolegu sezere...

Nic ve zlem, ale zrovna tem Neonkam stalo za to se vyhnout, protoze na vysvetlovani neni v takovem poradu prostor, a tohle je vec minimalne diskutabilni.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 06:37 amrtin Re: Kubasix
To uteklo zase mě :-D Tam je to dost na hraně-tohle byl medový.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 06:35 amrtin Re: Moucha
Jenomže tohle nebyla prodejní nádrž,ale akva zřizovaný na doma.A do takovýho opravdu neonky(červené) ne.A pak 14 dní je málo na zajetí akva.
Jinak reportáž neměla chybu palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.02.2014 06:29 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Kubasix
nemichejte (nepleťte si) nádrže prodejní (v obchodě) a normální/chovné!! v tom je setsakra rozdíl....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   16.02.2014 23:28 Muž Kubasix [134] - Pancéřníčci, malé tetry a BucephalandryRe: kofejn
Jo a pak čichavci do tohoto objemu. Naprosto nevhodní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   16.02.2014 23:22 Muž kofejn [963] Re: Kubasix
Mě zarazila akorát neonka červená do 30l kostky. Ale těch nádrží se tam mihlo víc a navíc mi drndily děti na klíně a tak mi třeba něco uteklo. Budu muset kouknout ještě jednou :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.02.2014 22:51 Muž Kubasix [134] - Pancéřníčci, malé tetry a BucephalandryRe: DrChila
No, právě proto, že je to individuální. Tak je lepší říci 1 za týden, pak zase začátečníci po radě, aby měnili vodu každý týden brblaji, že v té TV říkali, že stačí za 2 týdny. A lidi věří tomu co říkaji v televizi. :)
Ale jinak to zvládla na 1 s *
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.02.2014 14:07 Muž AG [99] Re: Danila
O znemožnění nemůže být žádná řeč. Moc hezké, mám chuť si jít založit nové akvárium :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   16.02.2014 12:41 R Muž vaclav [14613] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Danila
Myslím že se ti to hodně povedlo. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   16.02.2014 12:38 Muž Yirka [9132]
Danilo palec . Moc pěkné, bez nervozity, třesoucích se rukou a hlasu. Zkrátka, "Polopatě". ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.02.2014 10:27 Muž Joshuax [17] Re: vaaclav
Sel jsi si dat pivo ? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2014 10:27 Muž DrChila [243] Re: Kubasix
Výměna vody je pouze individuální. Záleží na akvariu na to co vním je jaká tam je filtrace. U některých akvariích stačí pouze dolévat vodu a jednou za půl roku vyčistit filtraci
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2014 10:23 Muž ondralomnice [81] Re: Danila
A zrodila se TV stár potlesk potlesk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2014 10:15 R Muž vaclav [14613] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: snehulda007
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.02.2014 10:04 Muž snehulda007 [850]
O znemožnění nemůže být ani řeč, vždyť Dáša už je v podstatě televizní stálice :-)
To akv. co jsi nakonec čistila je parádní palec

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [13] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=601