Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 11 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   21.11.2014 01:45 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: JanaS
jj, akvárka nakrmený koretrama ze zoo braník jsou nabitý pozitivní energií, to mám 100% ozkoušený ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   20.11.2014 17:32 Žena JanaS [138]
Fotka k příspěvku Dnes jsem se konečně, po překonání mnoha protivenství, dostala do ZOO Braník a zakoupila zde živé krmení prémiové kvality hop Přikládám foto pro krmiče suchým a jiné skeptiky. Velký dík za to, že je berete! Jako jedni z mála.Teda já nikoho jiného neznám.
Jako vždy jsem si návštěvou tohoto podniku zvedla náladu o sto procent a to jsme se zdrželi asi pět a půl minuty. Jelikož teď nemám žádné místo v akváriích a žádné volné ruce na nošení vody, upřímně jsem se hrozila, aby mne nějaká ryba neuhranula. Stejně se tak stalo, ale odolala jsem. Chvíli jsem se chtěla rozplakat lítostí nad podivně plavajícími rybami, dle mého (mylného názoru) v posledním tažení - fakt mi div nevypadly oči z důlků a ony to Šikmostojka a ještě k tomu Hlavostojka. smich Fakt hodně ryb, které jsem nikdy neviděla...
Prostě paráda potlesk
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.10.2014 17:46 Muž Malapa [494] - Afrika – Poděkování
Děkuji Zikimu, vlastně i Danile, za trpělivost, neb jsem se konečně rozhoupal a dnes koupil venkovní filtr. Ale že mi to, jako staré konzervě trvalo! ;-)
P.S. Jestli jednou vytopím sousedy, budu vás chodit strašit ve spaní. Oba! :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.08.2014 19:17 Muž ondralomnice [81]
Tak dnes sem se konečně dostal do Braníka s plánem nakoupit osazenstvo pro Asii .Zase bylo na co koukat leč bohové nebo někdo tomu nechtěl aby se zadařilo buď rybky nebyly nebo byly, ale v karanténě nu což koupil sem aspoň ( porušení asie ;-) ) 7 otíku napských, CO2 dlouhodobý test od Dennerle a něco na sinici stydim. Jinak poděkování obsluze za jejich ochotu a vlídné slovo(jak jinak )
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.08.2014 08:10 Žena Danila [4489] - Sumci
Děkujeme za pochvalu a máme radost, že se Adonisovi daří. Nutno dodat, že je to opravdu obr, má cca 5 cm:-)

Jinak naši sedmiletí adonisové -( Pilsner s Urquellem) ve výstavní nádrži dostali nového kamaráda, kterého jsme pojmenovali Birell. Mají opravdu radost - řežou se jak koně:-), naštěstí bez následků.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2014 21:03 Muž Hansel [945] - Cichlidy, Lka a sumci obecně... co má vousy to je dobrýRe: RAP
Po dloooooouhým rozmýšlení a ubezpečení ze strany Danily, že mu dokážu dát dobrý podmínky a moje litry budou stačit, jsem si nesl domu nádhernýho adonise (Acanthicus adonis). Bez ujištění a toho že s tam s nimi mají zkušenosti bych si na něj netroufl, ale jsem rád že ho mám, byl v perfektní kondici a už po první noci je u mě jako doma. Ti obříci v té jejich výstavní, do těch by se zamiloval každý L-kař stydim A pak to nekup :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.08.2014 19:47 RAP Re: Hansel
A co sis koupil? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   14.08.2014 18:47 Muž Hansel [945] - Cichlidy, Lka a sumci obecně... co má vousy to je dobrý
Chci jen poděkovat za perfektní nákup/pokec/získané informace/nádhernou podívanou A HLAVNĚ, úžasný přístup k zákazníkovi který je nejen profesionální, ale i přátelský. Člověk ani po hodině povídání a prohlížení nemá pocit že by otravoval, což je v dnešní době velká vzácnost. Nutno ocenit i kvalitní zdravé a nádherné ryby, ale i popsání nádrží. I tady se ukázalo, že není potřeba mít v obchodě 50 000 litrů v menších prodejních nádržích, ale uplně stačí když člověk po chvilce koukání najde skoro v každém akvu nějaký "špíček". Ještě jednou díky a těším se na další návštěvu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.08.2014 18:03 Muž snehulda007 [850]
Tak ještě jednou díky za pomoc s výběrem krmení,sličenky se na něj vrhly jak zběsilý palec
A vůbec nevadí,že zrovna nebyly rybky co jsem chtěl, aspoň mám důvod se co nejdřív zase zastavit ano

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.08.2014 15:53 Muž půlpy [2131] Re: Danila
Doufám, že za týden budou zas (hlavně koretry) ;-) dřív se k Vám nedostanu :-(
ahoj
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   06.08.2014 15:44 Žena Danila [4489] - Sumci
Po dlouhé době máme živé krmení hop

Koretra, patentka, artemie v nálevu, nitěnka :-P :-P

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.07.2014 15:10 Žena Danila [4489] - SumciRe: radim
Tak to je super,že mají tak dobré podmínky:-) Díky za pochvalu.

Braník chcípá vedrem, jako všichni,dnes prasklo vodovodní potrubí,ale moc to nepomohlo.
Tak se sem k nám nedá přijet z hlavní silnice, je potřeba kousek objet, ale bez problémů.
Voda naštěstí teče, pilně dopouštíme studenomilům čerstvou, což se jim nesmírně líbí.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   18.07.2014 13:33 radim
Ahoj. Chtěl bych poděkovat za ty dvě posledbí Crenicichla regani co jsem u Vás koupil i s těmi Herosy.
Těm regani se podle všeho u mě zalíbilo natolik, že se chystají na tření potlesk X-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2014 07:10 Muž Kubasix [134] - Pancéřníčci, malé tetry a BucephalandryRe: Danila
Škoda, že nemůžu dorazit na výstavu. Tak doufám, že sem někdo napíše článek a hodí fotky pro ty, kteří se tam stejně jako já nedostali. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2014 02:50 Žena Danila [4489] - Sumci
Omlouváme se, z technických důvodů bude ZOO Braník 19.6. ve čtvrtek otevřeno od 12:00 hodin.
Děkujeme za pochopení :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.06.2014 02:46 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Jinak jsme dnes oslavili soukromé výročí svatby a to tak, že romanticky smich
Ve dvě ráno ještě v Botanické zahradě při přípravě výstavy
smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2014 02:34 Žena Danila [4489] - Sumci
Děkujeme, moc to potěšilo ano a jsme rádi, že se k nám budete s radostí vracet. Tohle je moc příjemná odměna za všechnu tu práci, co obnáší chod akvaristiky :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   19.06.2014 00:02 Muž Kubasix [134] - Pancéřníčci, malé tetry a BucephalandryRe: rastrot
Musím souhlasit se vším, co jsi napsal. Dnes po třetí hodině jsem poprvé zavítal do ZOO Braník a byl jsem nadmíru spokojen palec . Udivil mě počet ryb do mini akvárií i počet druhů krunýřovců i jiných ryb. Vybral jsem si kořen na Bucephalandry :) a jako úkryt pro rybky. Poté jsem si vybral pár Cichlidek Agissizových ''Double red'' a vzal jsem si taky koretry. Obsluha bezvadná a spokojen jsem vyšel ven. Ale jak tak koukám, najednou se mi nezdálo, že bych měl pár, ale 2 samečky. Tak jsem se vrátil a zeptal jsem se prodavače (příjemný mladý muž) jestli mám opravdu pár. Nebyli jsme si jistí a povídal, že je to buď dobře vybarvená samice, nebo méně dominantní samec. Tak nakonec rozdělal pytlík vyndal domělou samici/samce, a dal mi jasnou samici. Tímto chci poděkovat za ochotu zaměstnanců a za tento skvělý obchod, kam bych se rád častěji vracel, ale nejsem Pražák, tak to mám složité.
Ještě jednou díky. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   18.06.2014 19:52 rastrot
Chtel bych podekovat obchodu ZOO Branik za ochotu profesionalni pristup proste super koupil jsem tam nekolik krunyrovcu a musim rict ze jsem se nidky nesetkal s takovou profesionalitou vstricnosti a lidskosti:Mlada pani blondynka podle me majitelka skvela sympaticka vstricna zenska ktera rozumi a poradi a k tomu velice sympaticka proste supr zenska.Vsechny koupene ryby ve skvele kondici a pristup k zakaznikum proste skvely,jeste se mi nikdy nestalo abych dostal slevu a tam ano malem jsem si myslel ze je to sen pristup vyber od ryb pocinaje a ani nevim cim konce proste nevim co vic psat zajedte se tam podivat a uverite:jsem pomerne z daleka ale rad se tam zase budu vracet hodne stesti obchodu a vsem tam.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   07.06.2014 18:45 R Muž romant [27987] Re: vaaclav
Tak se neberme zase tolik vážně, doplnil jsem svůj příspěvek o možné množství smajlíků, tak to třeba s tím pos.... nebude tak hrozný. :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2014 18:42 R Muž vaclav [14611] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: romant
Teď jsi si to u Danily ale trochu posra... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2014 18:32 R Muž romant [27987] Re: Danila
Štěky jsou v pohodě, horší by bylo, kdyby jste tam měli něco odbornýho lidem vykládat. :) palec :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2014 15:56 Žena Danila [4489] - Sumci
V sobotu 14.06.2014 bude ZOO Braník z důvodu natáčení pro Českou televizi ZAVŘENO.
Tentokrát to nebude o nás:-) ale máme slíbený nějaký štěky smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.06.2014 15:54 Žena Danila [4489] - SumciRe: rastrot
Jak již níže odpověděl uživatel Hansel,ve Vašem případě se není čeho bát. Druhy které máte si to vyřídí bez zranění.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   04.06.2014 14:04 Muž Ivoš [1061] - CichlidyRe: PaDa
Měl ses zeptat mě. Já bych ti prozradil, že pivo se pije i nefiltrovaný:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   03.06.2014 21:40 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci
Děkuji ZOO Braník za pomoc při řešení akutního problému s filtrací, byli připraveni a ochotní jako vždy ano ahoj
a pivo máte někdy u mě...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2014 11:55 rastrot Re: Hansel
děkuji za radu mam 360litru akva a v nem čtyři krunýrovce tak to snad bude dobry a dekuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.06.2014 11:20 Muž Hansel [945] - Cichlidy, Lka a sumci obecně... co má vousy to je dobrýRe: rastrot
Dovolím si odpovědět. Šarvátky budou, ale z pravidla bez následků či zranění ;-) Pokud budou mít dost prostoru a dobré prostředí, není se čeho bát.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2014 10:53 rastrot Re: Danila
Dobrý den předem bych chtěl poděkovat za váš přístup k zákazníku kupoval jsem u Vas krunýřovce naposled leopardího a moc děkuji za rady.Jen bych se chtěl zeptat na internetu píšou že ten leopardus je nesnášnlivý vůčí krunýřovcům a rybam žijících u dna.Nemůže ublížit ostatním krunýřovců které od vás mam?myslim panague.pak ještě dva další nadherne které jsem od vas pořídil snad jim neublíží můžete mi poradit?dekuji moc.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2014 20:32 Muž Malapa [494] - AfrikaRe: vlacek
Kapra :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2014 19:15 Muž vlacek [402] Re: Malapa
Viz vlakno Cichlidy a cichlidky.... No o namnozeni je hoooodne predcasne mluvit ;-)
Konzumni velikosti myslis velikost sardinky nebo kapra? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2014 18:45 Muž Malapa [494] - AfrikaRe: vlacek
Jak jsou na tom s agresivitou? Pokud časem namnožíš a rodiče nevyrostou do velikosti konzumní ryby, tak bych se hlásil o pár rybek. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2014 18:44 Muž Malapa [494] - AfrikaRe: souky
nadpis jsme přečetl, ale takovou rybu fakt neznám. ;-) Obchodní název snese všechno.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2014 18:24 Muž souky [592] - RostlinyRe: Malapa
electric blue acara
je to v nadpisu:-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2014 18:23 R Muž romant [27987] Re: Malapa
Odroluj vláknem k 16.4.14. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2014 18:21 Muž Malapa [494] - AfrikaRe: vlacek
Smím se zeptat o jaké ryby se jedná?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.05.2014 13:12 RAP Re: vlacek
Jestli maj něco po rodičích, tak pár kousků odvodí k samostatnosti. Záleží na velikosti akva, jeho zařízení a spoluobyvatelích.
Stejně by bylo zajímavé co z nich vypadne.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   27.05.2014 10:02 Muž vlacek [402] – electric blue acara
Doplňuji jen update o zářivých akarách z Braníka - vytřely se :) Tudíž slečně, která je vybrala děkuji, měla šťastnou ruku s pohlavím vybraných kousků :) Dcera mi sice dala úkol, že je MUSÍM vychovat, bohužel na věnování se jim teď není čas a prostředí, takže z toho skoro jistě nic nebude :( Možná příště. Vykulily se snad úplně všechny jikry.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.05.2014 18:29 Žena Danila [4489] - SumciRe: rudolf
Fotka k příspěvku rudolf napsal: Článek o zajímavých rybách, které aktuálně plavou v Braníku, je k dispozici zde: www.aquatab.net/… Jaroslav Hofmann Za perfektní článek dodatečně děkujeme love Máme teď plné ruce práce s výstavou stydim
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.05.2014 17:45 Muž Malapa [494] - Afrika – já to říkám pořád
Výborný článek, krásné fotky a jedna z nejlepších akvaristik v Praze! Dokonalá kombinace. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2014 11:39 radim Re: RAP
:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2014 11:32 RAP Re: radim
Si je pořiď, akvárium na to máš. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2014 11:29 radim Re: rudolf
ty crenicichly jsou nádherné hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.05.2014 10:33 R Muž Mrakoplash [1776] Re: rudolf
Krásný ryby palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 22   06.05.2014 08:11 Muž rudolf [4681] – Zajímavé ryby v Braníku
Článek o zajímavých rybách, které aktuálně plavou v Braníku, je k dispozici zde:
www.aquatab.net/…
Jaroslav Hofmann

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2014 17:11 Muž LiborSprysl [9015] Re: rudolf
rudolf napsal: Tyhle ryby přišly do Evropy ze Singapuru (což ještě neznamená, že zrovna tam byly vyšlechtěny, ale asijský původ je jasný), odkud se exportují jako "Nannacara Neon Blue". Mně osobně to taky připomíná víc Andinoacaru než Nannacaru, ale to nic neznamená ;-)
Jaroslav Hofmann

No při umu našich šikmookých konkurentů přidám jednu myšlenku...měl jsem svého času, cca 4 roky nazad, téměř celoplošně "modré rivuláty"...z Thajska ... velikostně se nedostaly tyto ryby přes deset cm...Je pravda, že při jedné polské návštěvě u mne šly za duže dorogo z baráku...
Koupil jsem to nevěda, co z toho vyroste jako malé a už hodně barevné...a přišlo mi to pak jako strašná zprsklotina...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2014 14:04 Muž vlacek [402] Re: radim
Fotka k příspěvku radim napsal: www.forociclidos.com/…
červené oči nebudou? :-)

I červené oči umíme, ale to záleží na světle. Cena jestli si dobře pamatuju je cca 280kč/ks.

 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2014 12:20 Muž Ivoš [1061] - CichlidyRe: radim
radim napsal: www.forociclidos.com/…
červené oči nebudou? :-)


No vida, tady je to pro změnu zase Nannacara, což by velikostně sedělo lépe než modrá akara.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2014 12:12 radim
na jednom servru píšou 80 dolarů za kus coze taky je v Braníku mají za tolik?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.04.2014 12:08 radim Re: vlacek
www.forociclidos.com/…
červené oči nebudou? :-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [11] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=501