Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 8 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   03.08.2015 13:33 Žena Danila [4489] - SumciRe: Makky
Makky napsala: Včera jsem se těšila náramně a řeknu Vám, bez Danily tam je mrtvo. Ti dva ... no moc dobrý pocit jsem neměla. Odcházela jsem zklamaná . Oba očividně otrávený že musí v sobotu pracovat když je venku tak hezky.

Oni taky moc dobrý pocit neměli.A otrávení byli z Tvého arogantního chování a buzerace, že jsou v nádrži mrtvé ryby, což nebyly.
A to , že je moje zaměstnankyně Gabriela v telefonu usměvavá, je u ní zcela normální a běžné.
Snažíme se být tak příjemní a vstřícní, jak jen to jde, na tom je Braník postavený.

To, že občas musíme skousnout ne zcela příjemné a někdy i vysloveně hnusné jednání některých zákazníků, k obchodu bohužel patří. Snažíme se to řešit v klidu. Ale za svými zaměstnanci si stojím a stát budu, protože pro Braník dělají víc, než jen to, co musí. potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.08.2015 14:57 Žena Makky [101]
Včera jsem se těšila náramně a řeknu Vám, bez Danily tam je mrtvo. Ti dva ... no moc dobrý pocit jsem neměla. Odcházela jsem zklamaná . Oba očividně otrávený že musí v sobotu pracovat když je venku tak hezky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   01.08.2015 22:17 Pek
Nebudu řešit otázku piskořek, za sebe mohu jen napsat, že když jsem potřeboval radu, tak se mi jí dostalo. Posledně jsem tam na konzultaci u Danily strávil přes hodinu. No problem. A ještě jsem dostal slevu, že jsem pomohl stěhovat nádrže ohledně výstavy;). Toliko moje zkušenost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.08.2015 21:37 Muž ludvik [1082] Re: drvi
Ono to může být také tím, že existuje spousta lidí, co si neuvědomí rozdíl mezi telefonem a osobním stykem. Nedojde jim, že v telefonu je jen hlas, většinou zkreslený a chybí tam řeč těla, úsměv, pohled do očí, a tak.
Takže to co by při osobní návštěvě přišlo vtipné oběma stranám je po telefonu pro jednoho k naštvání a druhému k smíchu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   01.08.2015 21:35 Žena drvi [2894]
Moje zkusenost je takova, ze i kdyz do ZOO Branik chodim pomerne casto, tak se ke mne vsichni vzdycky chovaji velmi zdrvorile a pratelsky - pravdou ale je, ze jsem tam nikdy neprisla nic prodavat ;-) . Jen nakupovat nebo pro radu. A rady se mi vzdycky dostalo v te nejlepsi kvalite, a to zcela zdarma ano . Takze jak je videt, kolik lidi, tolik ruznych zkusenosti :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   01.08.2015 18:46 Žena petulinakk [2016] Re: Robinzon
Ja ti nevim... Nikdo z nas u toho nebyl tak to asi nerozlousknem...treba se dotycna proste jen zasmala pri predstave jak vykupuje piskorky, nemuselo to byt vubec namirene proti tobe...
Tak se hlavne v hloubce te nespravedlnosti co se ti stala neutop :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.08.2015 14:12 Robinzon Re: vaaclav
I když se s některými neshodnu v tom, co je slušné jednání se zákazníky, věhlasu předmětného obchodu to jistě neubere. ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2015 11:41 R Muž vaclav [14611] - Echinodory + stonkové rostlinyRe: Robinzon
To se nedivím, zřejmě jich mají ve svých akváriích dost, kdyby si je dal zadarmo tak by jsi za ně možná něco dostal. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2015 09:36 Robinzon Re: Hansel
Pozorný čtenář by si povšiml, že mi vadilo, že si ze mne dotyčná dáma dělala šprťouchlata. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   01.08.2015 08:33 radim Re: Robinzon
Proto je rozdávám...dokonce i v bublinkovych obálkách rozesílám za děkuju ;) když teda zrovna nejsem líný jít na poštu :-P
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2015 20:16 Muž Hansel [945] - Cichlidy, Lka a sumci obecně... co má vousy to je dobrýRe: petulinakk
Asi tak, však kdo kde viděl aby bylo někde napsáno "rozdáváme" nebo "zdarma" .... to že se to ale jede za symbolickou a "baj voko" dotyčný dotčený už nevidí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   31.07.2015 20:13 Žena petulinakk [2016]
V Braniku jsou opravdu piskorky po petikorune za kus, ovsem kdyz jsem tam onehda pred par lety vyslala chlapa (ma to po ceste z prace) at koupi 2, slovy DVA kusy, aby se mi nerozmnozily moc rychle, tak jich za tu desetikacku stejne obdrzel nekolikanasobne vyssi pocet :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2015 19:40 Robinzon Re: radim
V ZOO Braník ti za ně nic nedají, ale můžeš jim je dát zadarmo, milionáři!. :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2015 16:21 radim Re: Robinzon
5kč/ks joo... právě jsem zjistil, jak jsem vlatně bohatý smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.07.2015 15:23 Robinzon Re: LiborSprysl
Asi tak. ZOO Braník tč. prodává piskořky po 5 Kč: www.zoobranik.cz/…. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   31.07.2015 04:17 Muž LiborSprysl [9015]
No ne že bych vás více či méně ftipné a znalé (viď Jiří ;-) ) chtěl rozsoudit... ale pravda je kdesi v půli. Mnozí akvaristé plže rozdávají, protože se jich nemohou pozbýt. Ale! Piskořky a okružáci jsou zcela běžným "komerčním materiálem", a jsou obchody, které je zcela normálně kupují. Takže je to opravdu o komunikaci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2015 22:20 Robinzon Re: ivaha
"Jenže okružáci a piskořky, pokud zrovna v prodejně jsou, se případným zájemcům dávají obvykle zdarma, pokud sis nevšiml" = tak to jsem si nevšiml. ZOO Braník mi první piskořky prodal. A to jsem tam už nějakou tisícovku utratil. ;-)
Ale o to mi nešlo. Jde mi o jednání se zákazníkem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   30.07.2015 20:51 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Robinzon
Jenže okružáci a piskořky, pokud zrovna v prodejně jsou, se případným zájemcům dávají obvykle zdarma, pokud sis nevšiml ;-) Takže jako chceš, aby je od Tebe obchod koupil a pak je rozdal? Rozdej si je sám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2015 19:15 Robinzon Re: Yirka
K ftipnosti oné dámy mám dost daleko. Onehdy, když jsem se hrabal v dekoračních kamenech, se mě zeptala, jestli jsem přišel něco koupit. ;-)
Předtím zcela stačilo, aby řekla, že o piskořky nemají zájem. Pokud vím, ani piskořky nebývají vždy "skladem". :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2015 19:08 Muž Yirka [9126] Re: Robinzon
"Ftipné" je nabízet zrovna piskořky za něco do akvaristiky.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.07.2015 18:48 Robinzon – ZOO Braník má veselý personál
Nabídl jsem v dobré víře k odebrání piskořky. Dáma mi řekla, ať zavolám za půl hodiny. Pak se mě zeptala, kolik bych za ně chtěl. Řekl jsem, že bych je spíš za něco vyměnil. Odpověděla, že by je odebrali zadarmo a vesele se smála. Asi jí to připadalo vtipné. no

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.06.2015 12:44 Žena Danila [4489] - Sumci

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.06.2015 16:03 S Muž invalida [3881] Re: drvi
Já teda viděl pár maníků a jeden i chvíli dělal. Na rozdíl vod těch minulejch. Vím to vo těch minulejch od Zikyho
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2015 15:10 RAP Re: drvi
ZOO Braník má prý malý odběr vody a tohle má být varování od vodovodů a kanalizací. smich (VTIP!!)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   11.06.2015 13:50 Žena drvi [2894] Re: invalida
Je pravda, ze neznami pachatele vybudovali kolem kramu kanon a jine terenni prekazky, ale praveho akvaristu to prece nemuze odradit hop . Jen by me zajimalo, kdo je pachatelem, protoze nikdy, za celou dobu stavby toho tankodromu kolem kramu, jsem tam nevidela jedineho delnika - teda byla jsem tam (nebo spis jen jela okolo) asi 20x :-D . Ze by nekala konkurence? smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.06.2015 07:42 S Muž invalida [3881]
Já taky gratuluju a zároveň podávám stížnost. Jednou za čas se zastavím v ulici Jiskrova a krám je přestěhovanej kamsi do kaňonu. Za další mi chybí veterinární péče jenž mi Dáša grátis poskytuje. Vzpomenu třeba větu "nejdřív udělám toho psa a pak si proklepnu tebe" nebo větu když sem kolektivně nabízel špek včetně nějakýho Dáši kamaráda se psem "to už ani do kapsy nestrkej, psovi to chutná a ty seš dost tlustej." Tak snad naší televizní celebritu zastihnu příště.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   10.06.2015 22:40 Žena drvi [2894]
Gratuluju k 5 letům práce a vybudování NEJLEPŠÍ AKVARISTIKY V PRAZE. A hlavně - akvaristiky s duší :) . Tak ještě aspoň 5x tolik pivo ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.06.2015 21:05 Muž Hansel [945] - Cichlidy, Lka a sumci obecně... co má vousy to je dobrýRe: Danila
Kéž by takových "magorů" byly zástupy. Držím palce a přeji štěstí na dalších bambilion let
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.06.2015 20:58 Žena Danila [4489] - SumciRe: Pepan
Je mi to úplně jedno ano

Jinak jsem se podívala po dlouhé době na budování Braníka v notoricky známé galerii a když to vidím,můžu jen konstatovat: MAGOŘI smich

www.akvarista.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2015 20:53 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Danila
Danila napsala: Udavačům už jsem veřejně poděkovala, kontroly jsme až na pár drobností, co se asi najdou všude, PŘEŽILI ;-) O nervech radši nemluvit ano
A je Ti jasné dneska budou mít ty "přející duše" neklidné spaní? :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2015 20:45 Žena Danila [4489] - SumciRe: Pepan
Udavačům už jsem veřejně poděkovala, kontroly jsme až na pár drobností, co se asi najdou všude, PŘEŽILI ;-) O nervech radši nemluvit ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2015 20:26 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Danila
Jo a jak dopadly ty "zvané" kontroly z nejrůznějších institucí?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2015 20:13 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Danila
Furt lepší, když teče filtr než nervy. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2015 20:11 Žena Danila [4489] - SumciRe: Pepan
Jsem vděčná za tu slušnou a přející část lidí, co k nám chodí, a že je jich drtivá většina.love
Kdybych před pěti lety tušila, do čeho se vlastně pouštíme,nejsem si jistá, jestli by Braník vůbec dneska existoval....
Ale pořád ještě žijem, ryby plavou a my a naši dva zaměstnanci děláme co můžem a jak nejlíp to umíme. A ať je to jak chce, pořád to máme rádi a pořád nás to baví.

Jako třeba dneska, kdy mě Zikouš praštil do holeně kládou ze stromu, co nám spadl na zahradě a do toho volali z Braníka, že se po.... filtr u 2500 litrového akvária a to vesele vytéká na podlahu smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   10.06.2015 19:52 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: romant
Nejenom tady, ale problém je v tom, že tu slušnou většinu není vidět, akorát ty závistivé hajzly a a člověk pak má pocit, že jsou všude. Prosím O.T.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2015 19:46 R Muž romant [27987] Re: Pepan
Mmožná tady, ale úspěch se neodpouští. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   10.06.2015 19:37 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: romant
romant napsal: A ještě víc je těch, co skřípou zubama a škaredí se u toho a jim je právě třeba tu "radost" zkazit. :-D
Nemyslím si. Jsem přesvědčen, že těch přejících sympatizantů je většina.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.06.2015 19:18 R Muž romant [27987] Re: Danila
A ještě víc je těch, co skřípou zubama a škaredí se u toho a jim je právě třeba tu "radost" zkazit. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   10.06.2015 19:07 Žena Danila [4489] - SumciRe: Danila
Danila napsala: Jinak co se týče otevření obchodu:
otevíráme ve čtvrtek, 10. června 2010 v 10:00,magický datum vyšlo samo od sebe:-)

Ale podle toho, jak to vypadá v Braníku a jak se na obchod klepou děti a dospělí z okolí, tak se tam asi zblázníme:-)což nás ukrutně těší, ale počítám, že tam bude fakt narváno...
Držte palce.

DĚKUJEME ZA PODPORU, MOC JSTE NÁS PODRŽELI love


Právě dnes je to přesně 5 let od otevření našeho snu a můžu pro změnu konstatovat:
DĚKUJEME ZA PODPORU, MOC JSTE NÁS PODRŽELI love

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2015 20:06 S Muž invalida [3881] Re: Moucha
No ale amíci sou vůbec divný tvoři...do národního parku v horách si dokážou vyjít v pantoflích z tržnice. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2015 12:41 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: invalida
Chtel jsem rict, ze jestli se chemii mysli to, ze se pri vymene vody do ni da treba tohle: www.sera.de/… , tak bych to nepovazoval za nic hrozneho, specialne kdyz je te vody kapka, neresi se tam rostliny, a ani se to pri tom mnozstvi neprodrazi.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2015 12:34 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: invalida
je to lokální záležitost.... někde je koncentrace chloru u koncového spotřebitele téměř nulová jinde je taková, že by bez další úpravy vyhovovala i americanovi, který si do kohoutkové ještě přidává chlorové tablety....

jinak u tak malyho akva bych měnil vodu častěji a dolejval odstátou (právě kvuli teplotě)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2015 12:00 S Muž invalida [3881] Re: Designer
Chlor je poměrně drahej..a prchavej. V řádu u koncovýho to asi k řešení moc není.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2015 09:46 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Mrakoplash
To mne taky napadlo, odkud ta voda asi je. Jen jsem chtel udelat takove zamysleni nad tim postupem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2015 09:25 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Designer
Co vím já, tak třeba Dříteč má velké nádrže s vodou ze kterých pak dopouští.
Nemusí to být nutně z řádu :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.05.2015 07:56 Muž Designer [5695] - CichlidyRe: Moucha
Ted si ale rekneme, jaky je to rozdil oproti velkochovum, z jednoho jsem videl video. Chlap bezi po kohoutech a temer vsechna voda jde ven, pak je zavira a voda se napousti. Je to tak moc jine?

Do vody dava chemii, jestli neco na zbaveni se chloru atp., no nakonec proc ne. A pokud ta kostka 20x20x20 nema zadne vybaveni, jsou takove vymeny vody mozna lepsi, nez cekat na nejaky nitrifikacni zazrak bez proudeni vody (vic by mne trapila teplota).

Jiste, bezny akvarista takovy postup za normalni pokladat nebude, ale neni na tom nakonec ta ryba lepe, nez kdyby vymenila v tom plivatku tretinu vody tydne a odpadni latky se hromadily a hromadily az casem k dosazeni meze, ktera nebude nijak nizka?

EDIT: Vim ze si rikam o upaleni jako kacir :-) .
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.05.2015 07:38 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
taky jsem skripal zubama pri pohledu na to zakladani.... odstat vodu několik dni...
níc o odkalování, nic o cistení filtru, nic o prerybnení....

nase sekretarka dostala betu v malym akvarku (taková ta kostka 20x20x20cm, betarium made in china), jednou tejdne vsecko umeje, včetně umelý kytky a červenýho písku, napusti vodou z kohoutku nakape nejakou chemii a sup s betou zpátky.... a nenechá si to vymluvit.....

a přitom má na skříni 12L akvarko, nezarizeny, a v nem si jeji sef pousti roborybu....
nabizel jsem vybaveni, zarizeni i udrzbu..... marně...

prostě: koně mužeš dotáhnout k vodě, ale k pití ho nedonutíš.....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2015 21:39 R Muž Mrakoplash [1776] Re: Danila
No, u Slabocha pěkný :-)
Ryba je kámoš ko ko dák :-D

Zavoláme Dášu smich

Hmm a ten zahrabanej anubias :-/ chudák
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   18.05.2015 20:38 Žena Danila [4489] - Sumci
17.března 2015 vysílala Česká televize pořad Telefon - o akvaristice:-)

ZOO Braník v ní rozhodně nemohlo chybět a hláška : "Zavolejte Dáše, zavolejte Dáše" mě pronásleduje i ve snu:-) Jinak založení akvária v uvedeném pořadu je z našeho hlediska ukázkou toho, jak přesně se to dělat NEMÁ....:-(
decko.ceskatelevize.cz/… 17.03.2015

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2015 17:00 novotňák
A nejen to, dnes jsem tam zahlédnul Cryptocoryne wendtii 'Flamingo' která se tak často nevidí, in vitro aj submersní. Také Asplenium cf. normale v jedné nádrži. A móc pěkné kousky ohko stones(alveolate). potlesk

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [8] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=351