Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 69 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 06:43 Muž Sm@tts [7] - Cichlidy – Re: tomchamik
to vy jste je vsechny koupil ? :-D ja se na ne jel podivat pres hodinu cesty a Danila mi pak rekla ze si je uz nekdo odvezl dopoledne vsechny :-/ smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.06.2010 22:09 tomchamik
Obchůdek je opravdu krásný,obsluha je výtečná,sortiment se jistě časem rozšíří,každý začátek je těžký a každýmu se člověk nezavděčí,ale když bude Danka a Pavel pokračovat se stejným zapálením pro věc bude tento krámek opravdu dobrý.
PS,Dani....L-018 se mají zatím k světu,je mi fakt líto,že jsem tě připravil o Tvé miláčky smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 20:08 Muž burdal1 [1]
Danila napsala: A taky máme spoustu krásnejch kytek, ale na ty tu nikdo pořádně nekoukal:-)
Nahodou koukal. Ja (tlustoch s fousama, pleskou a tristovkou akv.) s bratrem jsme i koupili. Trosicku zklamani bylo, ze stejnou rostlinu od stejneho dodavatele jsem vecer videl v petcentru za 46, misto 60 jako u vas...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 18:19 Muž Sm@tts [7] - Cichlidy – Re: Danila
ja jo vcera smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 18:13 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Imii
Mražené rybky zatím ne.
to rap: já vím, jsem skleroza smich
A taky máme spoustu krásnejch kytek, ale na ty tu nikdo pořádně nekoukal:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 17:09 RAP
Danila napsala: Díky moc za přesné určení druhu,Honzo love
Takže ulítávám na pravých Peru altum, jsou skvělí.

Je vidět jak si mne poslouchala, když jsem u vás byl na kukačku. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 16:30 Žena Imii [45] – Re: Danila
Krmení vidím že máte dost ... máte i mražené rybky ? Ve Sklorexu jsem je jednou koupila a žebrovníci jen mlaskali potlesk když už tam ve středu budu tak bych jim něco na přilepšenou vzala :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 16:14 Muž vlacek [402] – Re: Kristýna
Myslel jsem male spise obrazne v porovnani k ostatnim rybam (o ktere se vzhledem k velikosti mych akvarek nezajimam :-) ), Jinak jsou u Danily ty merahky uz povyrostle, takze bez obav, ze by je erythromicronky sezraly

OT: Ja mam zatim jen maculaty a urophthalmoides a take temer zerou z ruky od doby co je jich pres 10ks. Predtim 7ks urophthalmoides byly vice schovane.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 16:05 Žena JJaanca [67] – Re: Pepan
Možná je to ztrátové, ale asi se tam zajedu podívat až bude živý.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 16:02 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetky – Re: vlacek
Moje zbylé merahky jsou už dospělé, tak v nejhorším ty malinký hodím ještě tam, kde nejsou ryby, aby je nesežraly erythromicronky :-). Merahky jsou opravdu nádherné rybky, a narozdíl od erythromicronek se u mě moc nebojí. I žerou z ruky :).

Těším se na zítra :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.06.2010 15:52 Muž vlacek [402] – Re: Kristýna
Tak prave jsem se vratil z Branika s ulovkem b. merah, ale jeste jsem jich tam spousty nechal :-) A plave tam i spousta b.maculata, m. erythromicron, b. urophthalmoides, d. margaritatus a pro mne novika axelrodia riesei! Urcite jsem na nejakou minirybu zapomnel..
Takze i zitra 100% budes mit z ceho vybirat ano
A protoze merahky jsou tak male a vypadalo by to, ze odchazim s prazdnou, pribalil jsem si na cestu nejake pekne kameni :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   24.06.2010 15:25 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: Toony
Živé krmení je těžce ztrátové, zejména pokud jde o nítěnky. Pokud do toho nějaký obchod jde, tak jenom proto, aby rozšířil nabídku služeb, ale ziskové to asi nikdy nebude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 15:22 Toony
akvaristika bez nitěnek je jako ryba bez vody :-) ne dělám si srandu, ale živý krmení by časem nemělo v sortimentu chybět ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 15:14 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: JJaanca
Živý krmení máme v plánu, zatím mražený..
Ale mražený máme od patentek, přes moinu, krill, mořského vířníka,loricaria mix, mix malawi tanganika, cyklop až po žábronožku a discus speciál ano ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 13:19 Žena JJaanca [67]
A co živý krmení. Máte?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 12:07 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: Danila
Nějak mi léty došlo, že prát se kvůli kravinám, nemá cenu. To ať se hádají v parlamentu. Já si radši pokecám s fajn lidma. Hezký den. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 12:03 Žena Danila [4489] - Sumci
To jsou právě ti praví a nefalšovaní "Peru - altum" (správně přesně než to Evropští obchodníci zkomolili to bylo "Peru - alto")... ;o)


Díky moc za přesné určení druhu,Honzo love
Takže ulítávám na pravých Peru altum, jsou skvělí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 12:01 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Pepan
Máš ty pravdu love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.06.2010 11:58 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: Danila
Lidi, neřešte to. Dříve králík mezi hlodavce patřil, dneska je zařazen jinam. Bude si je kupovat méně lidí? Důležité je, aby vypadal dobře, nebyl podvyživený a měl maximální péči. Žabomyší války nechme politikům. Pro nás, normální lidi se to nehodí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 11:57 Žena Danila [4489] - Sumci
To Volcomek: co se týče s. daemon, pokud je chceš, napiš mi vzkaz a budeš je mít. ano
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 11:55 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Utahraptor
Utahraptor: před pár lety jsi mne už poučila o hlodavcích a to zde na foru, protože jsem se dopustila naprosto stejné formulace, jako teď.
Pokud se opětovně dopustím nějaké další fatální chyby, pošli to prosím vzkazem.
ANO králík dle taxonomie NENÍ hlodavec. Máš samozřejmě pravdu, ale obávám se, že mi je taxonomie v tomto případě úplně ukradená. ano ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 11:54 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: Štěpán
Včera jsem ohlodával mrkvičku. Jsem taky hlodavec? smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 10:21 Toony
přidávám se ke Štěpánovi. Teoreticky si mohli králika zařadit kam chtěli, ale prakticky JE to hlodavec :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 09:26 Štěpán
Prosím mocné, aby dopnili za zoologové slovo "rozhodli".
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   24.06.2010 09:16 Štěpán
Utahraptor napsala: Technická: Králík není hlodavec :))
Hlodá? Je to hlodavec. Králík má stejné zuby jako ostatní hlodavci - hlodáky. Pokud se nyní neřadí mezi hlodavce, je to omyl. KRÁLÍK JE HLODAVEC. Jestli se zoologové vyrobit mu zvláštní řád, je jejich věc, je to jenom věc formální, fakticky je králík stále hlodavec.

Takže prosím nemaťte lidi, kterým nejde o výmysly zoologů ale o faktickou podstatu: Králík prostě JE hlodavec.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 07:40 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: Utahraptor
Máte pravdu i když...... Kdysi byl skutečně králík a zajíc řazen mezi hlodavce, později se vytvořila čeleď zajícovitých, do které byli přesunuti. Jenomže setrvačnost funguje a pro spoustu lidí je to prostě hlodavec. Pořád je to menší omyl, než když jednou na ČT tvrdili, že želva bahenní patří mezi obojživelníky. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 06:48 Žena Utahraptor [91]
Danila napsala: Do akvaristické sekce prchnul hlodavec a byl chycen a téměř sežrán Zikouškem:-)

Technická: Králík není hlodavec :)) Kdo to má pořád vysvětlovat...a pak se setkám s argumentem "je to hlodavec, ve zverimexu mi to řekli" :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.06.2010 06:34 Žena Imii [45] – Re: provokater
Jen mě zajímají ty skaláry ^^
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 23:17 Muž volcomek [10] - Sumci
Danila : mám dotaz , kdy bude nabídka tvého obchodu obsahovat S.Daemon , děkuji :-D



Jinak hodně štěstí :)

Někdy se přijedu podívat :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 22:54 mlynář
Danila napsala: Začínám ulítávat na skalárách - hlavně na neon blue a pak na F4 generaci z botanické zahrady v Praze, které jsme získali od Ing. Krčka - přírodní forma jak vyšitáááá ano
To jsou právě ti praví a nefalšovaní "Peru - altum" (správně přesně než to Evropští obchodníci zkomolili to bylo "Peru - alto")... ;o)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 20:13 Žena Danila [4489] - Sumci
Přičichla, nikdy jsem je neměla a tak je to pro mne zase něco úplně jinýho:-) a jsou superhop Ziky už choval úplně všechno, já zatím neee ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 19:40 provokater – Re: Imii
Dáši???:-) Těch je všude docela dooost:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 19:02 Žena Imii [45] – Re: Danila
FOTKY ? =)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 18:53 RAP – Re: Danila
coze asi upadnu ! smich smich Je vidět, že sis k nim zatím jen zdaleka přičichla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 17:37 Žena Danila [4489] - Sumci
Začínám ulítávat na skalárách - hlavně na neon blue a pak na F4 generaci z botanické zahrady v Praze, které jsme získali od Ing. Krčka - přírodní forma jak vyšitáááá ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 11:14 Žena bluedream [245] – Re: Danila
Zvědavá Sněhurka na průzkumu :-) ? Za chvilku se od ní nechají k hupkání strhnout všichni a budete mít o zábavu postaráno, králík kam se podíváš :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 01:54 Muž Sewer [99] – Re: Danila
coze snad nechceš abych přešel ke konkurenci ........... ;-)

Ale neboj, dřív jak po vejplatě nepřijedem (budem toho brát víc :) ) a tu mám až tak šestýho...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 01:44 Žena Danila [4489] - Sumci
Pokusím se Sewere. Jeden čas jsem jí měla plný akva a vylévala ji do záchodu...a teď nějak není k sehnání...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 01:39 Muž Sewer [99] – Re: Danila
Jůů... to abysme se co nejdřív přijeli zase podivat ano

Ale až bude trhutka :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.06.2010 01:34 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Sewer
Máme tři nové a jeden už hopká taky, ti ostatní jsou ještě mimina:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2010 23:48 Muž Sewer [99]
Danila napsala: Do akvaristické sekce prchnul hlodavec a byl chycen a téměř sežrán Zikouškem:-)
Byl sladkej, když tam mezi náma hopkal :-) ... myslim zajucha :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   22.06.2010 23:29 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Ampulárie se snažíííí hop
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2010 23:22 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: Danila
Teď si jedno nano pomalu chystám. Až budete míte nějakou super miniaturu od anubiasů, tak se odhodlám i do matičky stověžaté.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2010 23:19 Žena Danila [4489] - Sumci
Díky, vedlyby jsou super, začínám ulítávat na malinkejch akvárkách...Jinak naše arrowany rostou jak z vody... hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2010 23:00 Muž beowulfx [131] - Amazonské ryby a cichlidy
Zajímavé :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2010 22:59 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: Danila
Danilko, jak já Vám fandím. Už to, že jste přežili válku s úředním šimlem a stihli otevřít. Jenom škoda, že bydlím tak daleko. Na ty Vaše vedlyby bych si skutečně zajel. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   22.06.2010 22:58 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetky – Re: Danila
Ne že je všechny prodáte do pátku :) - maculatusky a merahky, možná nějaký erythromicronky (nevím, jak jsou na tom po těch vedrech co byla).

ahoj K.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   22.06.2010 22:55 Žena Danila [4489] - Sumci
a přibývají další druhy... dneska krásní malí panaque,otocinclusové a právě jsem zjistila, že Ziky pořídil nějaké cochliodony.....Tajně tone smich :-D jsou nádhernííí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   22.06.2010 22:54 Žena Danila [4489] - Sumci
a máme už aklimatizovaný nový velryby: razbory trpasličí, barmské,bornejské a kalimantanské a bývalé galaxy(nyní danio) hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   22.06.2010 22:52 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Do akvaristické sekce prchnul hlodavec a byl chycen a téměř sežrán Zikouškem:-)
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [69] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=3401