Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 24 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.12.2012 10:19 Žena Danila [4489] - SumciRe: nerf
nerf napsal: V pondělí zakoupený páreček ramirezek u vás v Bráníku začal hned druhý den čistit dno v pravém předním rohu akvária a dnes už tam hlídají nakladené jikry :-) dovoluji si přidati foto... Krásné ryby. To za ty dva chlebíčky stálo! X-)
Tak to mě těší, že se jim u Vás tak líbí. To se poznaj vzorně vychovaný ryby z Braníka smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 10:18 Žena Danila [4489] - SumciRe: Benjamín
Zdravím Yenyo, dlouho jsme vás na rybičkách neviděli ;-) Je to z Ruska,ale akvarijní družstvo Pripjat Černobyl to tedy rozhodně není smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.12.2012 09:01 Benjamín Re: Danila
Danila napsala: Naši rejnoci se nacpali živým, až se jim vydouvají hřbety:-) Normální ryba má pupík, rejnok hrb smich
To živé krmení máte z Ukrajiny, nebo je to jenom náhodně zabaleno v UA novinách? A z jaké to sem chodí oblasti, asi víte proč se ptám. Aby to nebylo akvarijní družstvo Pripjat - Акваріум команди Прип'ять ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.12.2012 21:55 Muž Deathbull [1928] - CichlidyRe: nerf
Taky je mám z Braníka, zase to s nima zkouším :) Vytírají se, ale budu muset odvézt přebytečné ryby a vyhradit jim akva, protože si to vzájemně žerou s pandurama a začíná to být škoda...to mi zase bude bublat v bytě, na to se netěším ale tak je to radost.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   06.12.2012 21:51 Muž sux [117] - Amerika – Chlebíčky!!!
To až si k Vám za 14 dní pojedu pro ryby, vím co přivezu :o)

Uděláme nějakej "bártrovej" obchůdek :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   06.12.2012 21:45 lap – Ramirezky Karel a Gábina
Fotka k příspěvku V pondělí zakoupený páreček ramirezek u vás v Bráníku začal hned druhý den čistit dno v pravém předním rohu akvária a dnes už tam hlídají nakladené jikry :-) dovoluji si přidati foto... Krásné ryby. To za ty dva chlebíčky stálo! X-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2012 20:11 RAP Re: Ičin
Ičin napsal: Lehčí jsou, ale stejně tlačí pod vodu, dokud nedojde k vyvážení :)
U lodí se tomu říká výtlak. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2012 15:08 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: Kytka
to neprojde, přeci jen to mám ze Strakonic lehce dál..., přes Prágl pojedu až asi 27. prosince, tak snad budu mít štěstí
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2012 15:05 Žena Kytka [2146] Re: vlk9
To záleží na úhlu pohledu! Vem to jako zdůvodnění na doma, že tam nutně musíš jet co nejdřív znovu :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.12.2012 14:57 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: Danila
no to mi jděte k šípku, ted jsem se k vám dvakrát vyjímečně dostal a byly "jen" patentky, artemka a grindal a ted, když se k vám nedostanu máte vše? mám já to ale pech :-(
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   05.12.2012 14:43 Žena Kytka [2146] Re: Danila
Rejnok s pupíkem by ti totiž drhnul o dno smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   05.12.2012 14:01 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Naši rejnoci se nacpali živým, až se jim vydouvají hřbety:-) Normální ryba má pupík, rejnok hrb smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.12.2012 14:00 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku ZOO braník hlásí: Po čtrnáctidenním výpadku dodávek živé koretry jsme se konečně dočkali hop
Takže čerstvá koretra, patentka, artemie, cyklop a jiné živé chuťovky jsou v Braníku ;-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2012 18:11 Muž Dreamdiver [258] - MiniakváriaRe: Danila
:)) nic se neděje, polský shope. Jen Ježíšek už někde objednal...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2012 18:05 Žena Danila [4489] - SumciRe: Dreamdiver
Polskej shop se omlouvá, nějak mi ten vzkaz utekl, ale už jsem se polepšila, naval 5 tisíc smich love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2012 11:56 Muž Dreamdiver [258] - MiniakváriaRe: Danila
Danila napsala: Ještě Ty tone Si děláš srandu, ale minulý týden mi tady jeden člověk před plným obchodem sdělil, že tu prodáváme vynesený starý tetry vyřazený z chovu coze

Tak blízko k tomu začít na něho hystericky ječet a vyfackovat ho z obchodu už jsem dlouho neměla smich
Jednou se vzchopím a napíšu o tom pěkný článek...
Třeba na téma, kdy mi sem přišel jeden člověk reklamovat filtr, zakoupený v e-shopu v Polsku smich Jako jestli by to nešlo nějak vyřešit, že se s ním v tom shopu nechtějí bavit a on to potřebuje vyřešit rychle....


Hele, kdybys aspoň odepisovala někomu, kdo chtěl u vás utratit 5tis, ty Polskej shope! :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.12.2012 10:52 RAP Re: nerf
nerf napsal: Děkuji za pěkné ryby, snad se ramirezky brzo aklimatizují :-) jinak manželka je chápavá a chlebíčky mám donést nový zejtra :-)))
Tak to klobouk dolů, před vámi a hlavně manželkou. Ikdyž pro ryby obětuji hodně, tohle bych si nelajznul.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   04.12.2012 09:45 lap Re: Danila
V poho :-) jsem rád, že Vám chutnaly. Ryby doneseny v cajku, ramirezky byly první večer trochu vyjukaný, tak snad si zvyknou :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 16   04.12.2012 00:52 Žena Danila [4489] - SumciRe: nerf
Ježiš, to jste Vy???

To se mi stalo úplně poprvé, že by zákazník koupil ryby a když se mu nevešly do batohu, tak z něho vyndal chlebíčky pro manželku a nechal nám je, ať je sežerem??? smich

Tomu říkám maximální transportní péče o ryby potlesk Máte to u nás, chlebíčky byly výborný. Zdravíme manželku.Dan a Ziky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 11   03.12.2012 20:57 lap – ryby vs. chlebíčky
Děkuji za pěkné ryby, snad se ramirezky brzo aklimatizují :-) jinak manželka je chápavá a chlebíčky mám donést nový zejtra :-)))
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 11:26 S Muž invalida [3881] Re: Yirka
A když stáčí frankovku za portugala...........Yirka napsal: invalida napsal: A proč je mečovka zelená celá červená? Neprodáváte tam náhodou šuntovní ryby? stydim
Myslím, že stejný dotaz zkusím ve vinotéce, kde mi můl oblíbený Modrý Portugal pořád nutí v červeném provedení smich
smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 11:23 Muž ČaJan [44] - AmerikaRe: Yirka
a co potom takový Tramín ;-) :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 08:31 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Yirka
Yirka napsal: invalida napsal: A proč je mečovka zelená celá červená? Neprodáváte tam náhodou šuntovní ryby? stydim
Myslím, že stejný dotaz zkusím ve vinotéce, kde mi můl oblíbený Modrý Portugal pořád nutí v červeném provedení smich

Buď to ti vinaři šidí na barvě a něbo je to klamání bavou jako v tom fóru o modrých blumách. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   02.12.2012 08:24 Muž Yirka [9131] Re: invalida
invalida napsal: A proč je mečovka zelená celá červená? Neprodáváte tam náhodou šuntovní ryby? stydim
Myslím, že stejný dotaz zkusím ve vinotéce, kde mi můl oblíbený Modrý Portugal pořád nutí v červeném provedení smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 05:05 Muž LiborSprysl [9015] Re: Pepan
A to zase jó, to je pravda neurvalci své problémy ventilují ovšem bezcílně kdekoliv se jim zachce.. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 04:59 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: LiborSprysl
V tom případě měl pán ventilovat problém tam, kde se napálil a nevozit se po (někdy nevinném) obchodníkovi. A navíc spousta lidí neřeší něco jako aklimatizaci. Voda jako voda. A to, že i ve stejném městě může mít voda z vodovodu hodně rozdílné parametry, to je nezajímá.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 04:39 Muž LiborSprysl [9015] Re: Danila
No o těch vynesených tetrách to je trochu jinak v očích zákazníka a obchodníka....ono se to tak dělá opravdu běžně, protože obchodníci chtějí "véééélikééé" ryby a tak se pán možná mnohde napálil, že nakoupil a stařenky nepřežily přechod z vody do vody...Se ho nechci zastávat, ale také mi trvalo chvilku než lidé začali chápat, že ty menší jsou stoprocentně mladé....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.12.2012 03:55 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: Danila
Kamarád má malý obchůdek a zkušenosti jsou podobné. Přijde mu tam třeba člověk, který si někde v e-shopu koupí filtr a požaduje sestavení s tím, že kamarád je přece odborník. A i ty vynesené ryby už tam řešil. Naštěstí tam byl ten chlápek sám, tak ho kamarád kamsi odkázal s tím, že pokud jeho obchod není dostatečně důvěryhodny, tak ať příště dotyčný nakupuje jinde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 23:19 Muž snehulda007 [850] Re: Danila
Doufám žes mu ho vyměnila za nějakej pořádnej Eheim smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 23:17 S Muž invalida [3881] Re: Danila
To je z toho že bydlíš v čechách...máme stejný vidění smich
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   01.12.2012 23:10 Žena Danila [4489] - SumciRe: invalida
Ještě Ty tone Si děláš srandu, ale minulý týden mi tady jeden člověk před plným obchodem sdělil, že tu prodáváme vynesený starý tetry vyřazený z chovu coze

Tak blízko k tomu začít na něho hystericky ječet a vyfackovat ho z obchodu už jsem dlouho neměla smich
Jednou se vzchopím a napíšu o tom pěkný článek...
Třeba na téma, kdy mi sem přišel jeden člověk reklamovat filtr, zakoupený v e-shopu v Polsku smich Jako jestli by to nešlo nějak vyřešit, že se s ním v tom shopu nechtějí bavit a on to potřebuje vyřešit rychle....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 22:59 S Muž invalida [3881] Re: Danila
A proč je mečovka zelená celá červená? Neprodáváte tam náhodou šuntovní ryby? Asi Vás přijdu zkontrolovat smich A odpověď chci hned bez času na poradu s právníkem stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 22:53 Žena Danila [4489] - SumciRe: invalida
Fotka k příspěvku Už se skoro nepamatuju, kdy jsem šla z práce v půl sedmý...Asi nikdy...

Si nestěžuju, ale pokud mi pak někdo pošle hnusnej mail, že jsem mu neodpověděla na otázku, jakej z těch dvou filtrů, co si chce objednat na internetu, by měl zvolit, tak bych s tím nejradši sekla... Je fakt, že občas mě někdo dožene do stavu, kdy mám co dělat, abych nespáchala obzvlášť brutální vícenásobné zabití smich

Na fotce hadicovej chaos
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.12.2012 22:46 Žena Kytka [2146] Re: Danila
Rodinná romantika stydim.
A máte to nakrmený, aby rybky náhodou nepovečeřely, kdyby tak Ziky omylem spadl :-D.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 22:45 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Doděláváme, co se přes týden nestihlo - a stejně se nestihne, to se prostě nedá...Jsme tady každej den minimálně dvanáct hodin, spíš víc, dost často se tu na chvíli ( šest a víc hodin) stavíme v neděli a pořád se nějak nedostává času...Máme velký štěstí, že nás to celkem ještě baví, protože normální člověk by se asi zbláznil...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 22:45 Muž snehulda007 [850] Re: invalida
Tak to aby si Dáša dala příště pozor,abys jí nesežral sortiment smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 22:44 S Muž invalida [3881] Re: Danila
Překvapivě v krámě i po zavíračce smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 22:41 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Po včerejší noci jsme plní sil, tak trávíme společně sobotní večer...Zikouš odkaluje Směsku....
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 22:39 S Muž invalida [3881] Re: Danila
To bylo sprostý...já koušu jen vepřový..hovězí..hadí,,, broučí atd ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.12.2012 22:37 Žena Danila [4489] - SumciRe: Pepan
Pepan napsal: invalida napsal: Třeba vyšetřování zákazníků funguje běžně
Takže Ty se tam chodíš nechat vyšetřit? potlesk :-D
Nee, jen jsem Invalidovi přeložila štos papírů od doktorů z latiny do lidštiny smich Do krku jsme mu nekoukala, bo by mě kousnul určitě...
[/cite]
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 10:38 S Muž invalida [3881] Re: Pepan
Tak já sem podle nich vyjjímka a mám všechno kromě zralosti na chocholouška...i když já si myslím spíš opak smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 10:08 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: invalida
No oni doktoří říkají, že neexistuje zdravý pacient, ale pouze špatně vyšetřený pacient. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   01.12.2012 10:02 S Muž invalida [3881] Re: Pepan
Nee já jen tak mezi řečí....abych se ujistil že doktoři kecaj a v podstatě sem ůplně zdravej smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 09:59 Muž Pepan [5043] - RostlinyRe: invalida
invalida napsal: Třeba vyšetřování zákazníků funguje běžně
Takže Ty se tam chodíš nechat vyšetřit? potlesk :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 09:56 S Muž invalida [3881] Re: Zoidik
Třeba vyšetřování zákazníků funguje běžněZoidik napsal: majitelka obchodu, do toho veterina... ještě něco dalšího ať už to je teda kompletní? ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   01.12.2012 05:06 Muž LiborSprysl [9015] Re: Danila
Čivava fakt moc pes není smich takže často každé živé štěně je úspěch...tak gratulace bábo jedna porodní potlesk ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.12.2012 01:58 Žena Danila [4489] - SumciRe: Tereza
Byla čtyři,ale tři byla bohužel nevyvinutá a mrtvá,proto ta operace tolik spěchala...jsme všichni rádi za to jediné co je zdravé a za fenku taky. To je život...Jako vždy skvělou práci odvedla MVDr. Jana Bohatová. potlesk i
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 01:43 Žena Laduschka [120]
gratulace ;-) palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.12.2012 01:20 Tereza Re: Danila
To bylo jen jedno? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.12.2012 01:16 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku A za pár hodin do práce hop
 

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [24] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=1151