Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 68 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.07.2010 17:34 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumci – Re: Danila
Všeho nechám hned tam spěchám ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   12.07.2010 16:32 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Pamatujete si někdo na moje nejhezčí sumce na světě?????
Tak jsem se odměnila za spoustu práce tady a koupila si dáreček....
Další smečku zelenou hop hop
A Zikouš se odměnil taky....
Takže tu máme pár kousků ryb, které máme rádi ...
Od L-200, kteří jsou ale neprodejní (alespoň zatím), přes lezce, hrotočelce, pangio kuhlii, (moje milé proužkované ponožky), šílené přísavky thajské albino,pictusáky a taky modré ampulárie...vypadají skvěle, takový borůvky sladký :-D
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.07.2010 16:25 Žena Danila [4489] - Sumci
to deathbull: díky, za závojový neonky bod dolů smich naprosto chápu, já je také dvakrát nemusím, ale někomu se závojová forma líbí a běžně k vidění nejsou ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.07.2010 12:04 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
Jel jsem kolem cestou na kalenici tak jsem neodolal a přišel se podívat. Dojmy jsou velice pozitivní, na to že je to rozjezd a ještě v létě tak moc pěkný výběr ryb, prakticky z klasiky tam nechybí vůbec nic. Nádrže čisté, ryby v pohodě..prostě takhle to má vypadat. Určitě se nezapomeňte zastavit u velké nádrže, mají tam luxusní sumce.)

Prostě 9/10! Jeden bod uberu za ty závojové neonky!!! smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2010 20:34 S Muž invalida [3881] – Re: Danila
Až se budeš koupat s Víťou Koženejch na Bahamách...doufám že se zmíníš že jsme se trošku znali..ať se daří..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2010 20:19 Žena Danila [4489] - Sumci
Kontááákt:-)

ideální mě kontaktovat vzkazem přes rybičky.net
nebo mail: mailto:zoo.branik@seznam.cz
nebo telefonicky: 728 36 49 62
nebo osobně: Jiskrova 7, Praha 4

stránky budou každou chvíííli hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.07.2010 18:49 S Muž invalida [3881]
No gratuluju a bude nějakej kontakt mail adresa a tak?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2010 17:41 Muž zikyc [79] - Sumci – Re: Sewer
Jj čichaci tu pro tebe jsou palec A jakej ten silikon potřebuješ?? čirej, černej a jakou velikost??
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2010 11:42 Muž Sewer [99]
Danila napsala: Otevíráme ve středu po svátcích ahoj

Já přijedu ve čtvrtek (skoro určitě, ale kdyby mi to náhodou nevyšlo, tak hned po víkendu), tak tam pro mě vyberte nějaký hezký Líbající Čichavce, už se jich nemůžu dočkat :)

Heleť a máte tam akvarijní silikon?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.07.2010 11:36 Bart Simpson – Re: Danila
nádherné ;-) coze X-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   03.07.2010 15:44 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku a došlo i na ty obědy:-)
Hezkej den přejem všem akvaristům:-)
Otevíráme ve středu po svátcích ahoj
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   03.07.2010 15:40 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Ziky odkalil zase spoustu nádrží...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   03.07.2010 15:37 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Děkujeme, hlavně jsme údržbáři u nás...
Hlavně v sobotu odpoledne, když jsou všichni u vody nebo u piva :-P
A tak jsem si aspoň upravila prodejní nádrž se skalárkami:-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.06.2010 21:43 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: Danila
Tak to je fakt nad očekávání a s takovýmto přístupem doufám že se to mezi lidmi rozkřikne natolik že budete vrchní údržbáři všech veřejných akvárií v Praze a okolí. coze potlesk

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   30.06.2010 07:32 kreten – Re: Danila
Ovšem ty doživotní obědy zdarma jsi zapomněla zmínit:-).... :-D hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.06.2010 11:00 Bart Simpson – Re: Danila
tak je to dobrý X-) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 8   29.06.2010 10:35 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Tomas Enderson
Jako správný obchodník jsem rozebrala filtry, našla závadu, objednala náhradní díly a po dobu opravy poskytla bezplatně záložní filtry z našich zdrojů ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.06.2010 21:17 Muž Tomas Enderson [697] - Tetry – Re: Bart Simpson
Jako správný obchodník jistě dodala nové filtry a použila staré náplně. :) smich

Martin Honzejk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.06.2010 21:05 Bart Simpson – Re: Danila
a naše Danilka"šikulka" to opravila xD ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   28.06.2010 20:46 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku A abychom se nenudili, tak jsme se začali starat o 1100 litrové akvárium s africkým biotopem, u kterého se v jeden den rozbily oba vnější filtry:-)
 
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 19:18 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: Danila
ty Betty bych chtěl vidět....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 18:23 Muž voko [9] - Živorodky
Ancíci jsou moc krásní. Je to můj oblíbený akva živočich. Přemýšlím do budoucna o větší nádrži pouze pro ancíky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 18:13 Žena Danila [4489] - Sumci
Právě umísťujeme nádherné betty do akváriííí.... a máme i samice... hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 15:34 Muž Sewer [99] – Re: Danila
Kdybych mohl, tak si je koupím :-( . Ale největší akvárko máme jen 170 litrů a už tam máme 2 ancíky...
Ale aspoň si je prohlídnem, až si pojedem pro líbáčky (čichavce líbající) ano
Koukej nám tam skovat nějakej krásně bílej páreček ;-) , nejpozdějš v polovině července si pro ně pojedem, ale jak se znám, tak to bude hned po vejplatě :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 15:29 Žena Danila [4489] - Sumci
To sewer: ale prodám:-)oni jsou krásní a opečovaní všichni, pár kousků už je v prodejní nádrži..., jsou připravení vyrazit do světa ano

Jinak L - 14 se rozhodli po přestěhování ze 400 litrů do 2.500 litrovky předvést zběsilou řežbu o deset centimetrů prostoru a stálo to za to...Ono se to nezdá, ale jde to hodně natvrdo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   26.06.2010 15:27 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Krasavec:-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 15:27 Muž Sewer [99]
Danila napsala: Výraz typu: necháš si mne, nebo prodáš???
Toho si nechám:-)


Ten pohled...tyhle kukadla bys přeci ani nemohla prodat :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.06.2010 15:24 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Výraz typu: necháš si mne, nebo prodáš???
Toho si nechám:-)

Pár kusů přímo ode mne z akva tu K PRODEJI je. hop
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   26.06.2010 15:22 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku A pěkně vytočená L - 18 smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   26.06.2010 15:17 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Přesně jak jsem vyhrožovala, naše ryby se stěhují do obchodu.
Některé k prodeji, a jiné do 2500 litrovky...
Jeden z mých miláčků, který u nás zůstane: L14 Scobinancistrus aureatus, u nás doma od miminka:
 
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 14:02 Žena Danila [4489] - Sumci
Díky za akva návštěvy:-) s kytkama se polepšíme, ale holt nejsme žádní rostlinkáři,co můžete čekat od člověka, co echinodorama rozkrmuje importovaný L- sumce.. smich :-D
Ale v každém případě i co se týče kytek, jsme schopní sehnat kde co..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.06.2010 11:02 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetky
Merahky a Maculatusky ze včerejška spokojeně plavou. Maculatusky jsou nějaký oprsklý, vůbec se nebojí a pošťuchujou endlerku :). Merahky se připojily k těm čtyřem co jsem už měla a prohání se zatím zadní částí nádrže. Oba druhy se začínají pekně vybarvovat, mám z nich radost :-).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 20:40 Muž souky [592] - Rostliny
Tož, musel jsem se také stavit a je to bomba. Spousta ryb, které považuji za zajímavé, mají na krámě a ty co nemají, seženou. Kytek sice pomálu, ale za to hafo blyxy. Prostě potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 15:22 Muž ciza [8]
Zdravim vsechny, tak jsem dnes zavital to omrknout a musim rict ze je to parada... Obchudek je opravdu krasny,obsluha primo paradni a sortiment take....ano Ps: Danco vecir ti poslu foto tej papousci samicky... ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 14:58 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: Deathbull
Ne. Napsal jste to dobře. Já to jenom rozvinul. Hezký den.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 14:22 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy – Re: Pepan
teď docela nechápu, to vypadá jako bych snad napsal : zálohy jsou nesmysl!!! L2read :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 13:37 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: Toony
toony: jednalo se o cvrčky, ale živý nitěnky určitě budou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.06.2010 13:10 Toony
Danila: já bych v tom živým krmení pokračoval dál. Minimálně ty nitěnky. Zverimex máte zaměřenej nejvíc na akvaristiku, tak proto nítěnkama začít. Nechat to klidně na tu středu. Ale brat zálohy. Vedl jsem jinej obchod uplně s jiným sortimentem 5 let. A vybírat zálohy je osvědčená věc. Pokud to při prvním nezdaru hodíš za hlavu, tak to nebude mít efekt. Obchod musí ze začátku co nejvíc expandovat. I za cenu malých ztrát. Na to mysli. Nejlíp tak natáhneš zákazníky.Penízky vyděláš na jiným sortimentu. A navíc u tebe lidi koupí i něco víc než nítěnky ;-) U nítěnek je dobrý, že je při nejhorším můžeš zkrmit. Rybek na to máte až až :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 12:29 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: Deathbull
No a jak to chcete udělat u člověka, který se objeví v obchodě poprvé a chce něco v ceně třeba několika tisíc, co Vy skladem nemáte a nikdo jiný se na to ani neptal. Pokud se nezajistíte, klidně by Vás takhle mohla odrovnávat třeba konkurence, která si naobjednává za několik desítek tisíc nesmysly a Vám v tom budou jenom ležet peníze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 11:50 Muž voko [9] - Živorodky
No to je tak vždycky. když něco plánujete - hora zájemců a pak nic. hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 11:49 Muž ondra [168] - Živorodky – Re: Danila
On je to trochu problém, protože ne vždycky se mi podaří se zastavit. Mají nitěnky jen v pondělí a v úterý doprodávají zbytek, ale myslím, že je otázka času kdy si na to lidi zvyknou a pak už nebudeš závislá jen na jednom zákazníkovi. Podmínkou bohužel je živé krmení mít pravidelně i s tím, že ze začátku budeš spestřovat stravu svým chovancům. Ale to je jen můj názor, možná se mýlím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 11:47 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
No s těma zálohama to není až tak špatný nápad. Nebo prostě počkat, až se vytvoří dostatečná základna lídí co budou mít odběr, ale to také samo nepřijde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   25.06.2010 11:23 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: Danila
Přesně to je zkušenost mého kamaráda, který má malý zverimex. Pořád někdo chtěl cvrčky a když je objednal, tak nikdo neměl zájem. Proto objednává jenom to, co jde na odbyt a některé zboží jenom pro vážného zájemce a pokud jej nezná, tak vybere zálohu (U dražších položek)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 11:20 Žena Danila [4489] - Sumci
ondra napsal: Ziskové to asi nebude, ale jednou týdně se stavuji pro nitěnky v akvaristice a vždycky tam nechám aspoň dvě stovky za něco jiného, takže myslím, že se to vyplatí.

Asi máš pravdu, ale zrovna jsme se srazili s tím, že si tu objednalo šest lidí živé cvrčky a holátka...Tak jsme vymysleli každou středu živé krmení...
Vyplatilo se to asi tak, že nikdo nedorazil až do dneška, holátka jsem musela zkrmit svému hadovi a cvrčky budu muset chovat a živit a čistit, neb jsou drahý jako pes..to mi byl čert dlužen :-|
Takže živé zatím odkládám, do budoucna nevylučuji....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 11:17 Žena Danila [4489] - Sumci – Re: tomchamik
to tomchamik: jsem ráda, že se jim L -18 kám)daří, taky jsem se s nimi ty první dny pekelně piplala:-)
to smats: oni budou, já nakonec prodám ty svoje tříletý L 18 co mám doma... budou tady příští týden, nemám na ně čas....bohužel... a to jsou už pořádný kousky

to burda 1: s tím, že jsme měli dražší kytku než v petcentru toho mnoho nenadělám....
Zásobování petcenter nakoupí kytku po stovkách s velkoodběrovou slevou a já jich vezmu třeba deset, nemám šanci na tu cenu dosáhnout... tone Není to tak u všeho, ale občas se stane...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 08:14 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: ondra
Jak správně píšete, je to o rozšíření nabídky. Pak je důležitá skladba i počet zákazníků. Kdyby ale obchod měl profitovat jenom z nítěnek, asi by to ziskové nebylo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 08:02 Muž ondra [168] - Živorodky – Re: Pepan
Ziskové to asi nebude, ale jednou týdně se stavuji pro nitěnky v akvaristice a vždycky tam nechám aspoň dvě stovky za něco jiného, takže myslím, že se to vyplatí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 07:38 tomchamik – Re: Sm@tts
Klidně i bez srandy,jsou kousek od Jesenice u Prahy ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 06:50 Muž Sm@tts [7] - Cichlidy – Re: tomchamik
co se dá dělat :) asi se budu muset na ne jet podivat k Vam smich ne sranda , at se dari palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.06.2010 06:48 tomchamik – Re: Sm@tts
ano ,no to se stává,hold jich Danča měla málo..... :-D

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [68] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=3351