Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 30 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   01.09.2012 11:31 Tereza Re: invalida
Můžu potvrdit! Václav se nechal ke trojkám přinést na nosítkách, platil za celou hospodu, a co mu zbylo, pak rozházel mezi lidi. Prý si taky kupuje malý letoun, hodlá ho splatit z třetího CD.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2012 11:24 Muž LiborSprysl [9015] – Re: invalida
No jo...to jsou ti notoričtí šťourové a pak se jim člvěk mrkne na zoubek a baf... :-| hop ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   01.09.2012 11:10 S Muž invalida [3881] Re: LiborSprysl
tenhle má zase vyděláno na CD na přání
a proto jezdí ke trojkám v limuzíně s černým šoférem v livreji ano stydim Klidně se zeptej...svědků je dost. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   01.09.2012 07:54 Muž snehulda007 [850] Re: invalida
Václave,ty víš že se v mnoha věcech shodnem,ale teď se musim proti tomu tvýmu řekněme pokusu o reklamaci ostře ohradit. Já mám totiž faunuse a brotii z Braníka taky a na jejich pohyb v akváriu si nemůžu stěžovat. Vždy se nacházejí na takovym místě a v takový pozici,aby na ně bylo dobře vidět. Takže to že se ti schovávaj je spůsobeno tvojí chovatelskou nespůsobilostí. Dokud byly v Braníku tak lezli vzorně ve formaci ,ale jakmile na ně začala působit ta pokleslá morálka co panuje v tvojí nádrži,tak se holt skazili. Šnek neni vůl pane. Na šneka se musí vědecky...A co se týká tý "schovávající" se krevetky-neříkals že blbě vidíš?! smich smich smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   01.09.2012 07:32 R Muž romant [27987] Re: LiborSprysl
Kdyby to nenapsal arogantní sprostý týpek, tak bych se i styděl, ale takhle jsem klidnej. Braníku zdar. hop ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.09.2012 04:56 Muž LiborSprysl [9015] Re: invalida
invalida napsal: Tady je to samá chvála a já přitom mám velice vážnej podnět k reklamaci. Před pár dny sem v Bráníku koupil 2 krevetky atyopsky a dva šneky jak se jim řiká plži. Je to nějakej ďáblův roh a ten druhej vypadá skoro jako ostranka a já si zaboha nevzpomenu....jo pagodula to byla. No a jedna krevetka sedí nádherně viditelně před filtrem a dokonce se i vybarvuje (jen mojí zásluhou=)) ale ta druhá se v 850ti litrech někam schovala a nevylejzá. A šneci taky lezou i tam kde není vidět. Jak je takovejhle šlendrián vůbec možný trpět? Za nespokojený zákazníky Zoobráník Venca :-| sad
No konečně se nějaký prostý,obyčejný akvarista odvážil...I když prostý....tenhle má zase vyděláno na CD na přání či jak se to jmenuje...asi už nebude prostý.... Jestli von není s tím Braníkem nějak spřaženej a nedělá si z nás prču... Ale jestli to myslí vážně, tak to je teda hrdina...Kouká jestli braničtí stojí zády a pak jim do očí vyblije svou stížnost... Místo aby byl rád, že je v Praze obchod, kam se chodí dobře i jen na čumendu a ten druhej ten je taky nějakej chytrej...No není sám...Napřed chtěj přechod Braníku do ilegality a pak se jim začnou ještě posmívat...Sprostě a arogantně...No snad kvůli tomu obchod nezavřou nebo to tu nezabalej...Ale jsou to dneska lidi...Jak ta zelinářka Dobiášová...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   31.08.2012 23:03 R Muž romant [27987] Re: invalida
To víš, to se radši dělají revoluce na nějakých rybičkách na tom internetu a živočichové v Braníku mají potom takhle uvolněnou morálku, no vrátit peníze bych chtěl. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 10   31.08.2012 22:56 S Muž invalida [3881]
Tady je to samá chvála a já přitom mám velice vážnej podnět k reklamaci. Před pár dny sem v Bráníku koupil 2 krevetky atyopsky a dva šneky jak se jim řiká plži. Je to nějakej ďáblův roh a ten druhej vypadá skoro jako ostranka a já si zaboha nevzpomenu....jo pagodula to byla. No a jedna krevetka sedí nádherně viditelně před filtrem a dokonce se i vybarvuje (jen mojí zásluhou=)) ale ta druhá se v 850ti litrech někam schovala a nevylejzá. A šneci taky lezou i tam kde není vidět. Jak je takovejhle šlendrián vůbec možný trpět? Za nespokojený zákazníky Zoobráník Venca :-| sad

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.08.2012 12:34 Žena Laduschka [120] Re: Danila
Tak ty hlášky u toho videa mě po ránu fakt zabily :-D smich dík za zpestření dne X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.08.2012 12:17 Muž Yirka [9132]
Pro méně znalé si dovolím doplnit:
Dr. Hofmann alias zde na rybičkách "rudolf" - autor mnoha přínosných příspěvků.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   25.08.2012 11:35 Žena Danila [4489] - Sumci
Braník žije, viz video natočené roztřesenou rukou smich
www.youtube.com/…

Nosál nás opustil a dalšího neplánujeme, protože se u mne objevila naprosto neuvěřitelná alergie - na nosálí tlapky a nos. Alergologové nevěří vlastním očím, ale bohužel, leprovité změny na mém (od nosálka) ošlapaném krku a obličeji mluví za všechno.
Ale život s nosály je úžasnej:
www.youtube.com/…

Doporučujeme : RNDr. Jaroslav Hofmann napsal a fantasticky nafotil některé branické špeky :
www.aquatab.net/…

ZOO Braník děkuje love
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2012 11:28 Žena Danila [4489] - Sumci
Peníze vrátil přímo zloděj - co jiného mu zbývalo...Já bych mu bývala vytrhla zubama játra i se slezinou smich :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2012 15:14 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Danila
Tak to je super a díky za pozitivní zprávu. A ty peníze vrátil přímo zloděj, nebo banka?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.08.2012 12:05 Muž vlk9 [296] - HalančíciRe: Danila
v každé profesi se najdou šikovní a schopní lidé, takže gratuluji, že ste na ně narazili zrovna vy a k navrácení ukradených penět palec a když pánbu a má drahá dá tak se u vás v pondělí vokážu potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   16.08.2012 10:18 Žena Danila [4489] - SumciRe: Danila
Danila napsala:
Platba platební kartou u obchodníka může přijít draho...
Přišli jsme poměrně o dost peněz a přestože je vysoká pravděpodobnost, že toho ksindla chytí, páčit z něj peníze půjde asi špatně.

Nenávidím zlodějský hajzly, děkuju za skvělej přístup policie, special thanks inspektor prap. Petr Mencl love

Nevěřila bych tomu, ale peníze jsou zpátky!!!! hop
Největší dík polici České republiky, speciálně vrchnímu inspektorovi Hajnému za vypátrání a usvědčení pachatele a taky fantastický přístup.potlesk
Kdyby se to nestalo mně, tak nevěřím ....

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   06.08.2012 13:45 Žena Danila [4489] - SumciRe: LiborSprysl
LiborSprysl napsal:
Nějak necháváte v tom záchvatu jásání Pavla stranou(...Danilliným obchodem...) ... smich On za to také trochu může... smich To abych bojoval trochu proti tomu divnému feminizmu...


Počítám, že je to narážka na to, že co se znalostí ryb týče, nesahám Zikoušovi ani po prstík na malíčku ( o kotníku nemluvě).A je naprosto jasný, že nebýt jeho,tak by Braník nebyl mezi akvarijní špičkou.
V každém případě rozhodně netráví večery tím, že by poplakával, že si ho nikdo nevšímá a nevychvaluje do nebe. smich
Zásluhy o obchod jsou společný a nikdy nás nenapadlo to řešit:-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2012 17:17 yenya Re: rudolf
Moc pěkné ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2012 16:54 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: rudolf
Je vidět, že některé články z okurkové sezóny mohou být i velmi zajímavé ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.08.2012 12:50 Muž půlpy [2131] Re: rudolf
Zajímavý a poučný článek palec a překrásné fotky potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   03.08.2012 11:48 R Muž Mrakoplash [1776] Re: rudolf
Pěkný fotky, jako vždy :-) palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 29   03.08.2012 11:14 Muž rudolf [4681] – Aktuální zajímavosti v Braníku
I když kolem nás zuří okurková sezona, pro Braník to neplatí. Malý komentovaný výběr zajímavostí, které tam aktuálně plavou v nádržích (fotografováno v úterý večer), najdou zájemci v tomto článku:
www.aquatab.net/…
Jaroslav Hofmann
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 19:44 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: ivaha
Nosál nekouše, nosál žužlá smich Pokud se nepletu, tuhle požužlal policajta smich Nebo to bylo jiné zvířátko?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 18:59 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: malyLibor
smich Pokud mě nekousne do zadele, tak klidně jo :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 18:57 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: ivaha
Neboj, když ne zaměstnanci, tak nosál tě na nohy postaví hned, tomu věřím :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 15:21 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: LiborSprysl
Jste mě trochu uklidnil :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 15:21 Žena Kytka [2146] Re: snehulda007
No, odhaduju že jsi maturoval v minulým století, ještě za starých pravidel českého pravopisu. Ale tohle se neměnilo :-P.
Tak a teď už budu hodná holka. Alespoň než dojím oběd. stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 15:21 Muž LiborSprysl [9015] Re: ivaha
ivaha napsala: Když furt čtu samý superlativa, tak začínám mít obavy, aby to tam se mnou samým blahem nešvihlo :-D - umí tam zaměstnanci poskytovat první pomoc?
Dáša je skoro hotová veterinářka, tak snad jo smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 15:20 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: malyLibor
Když furt čtu samý superlativa, tak začínám mít obavy, aby to tam se mnou samým blahem nešvihlo :-D - umí tam zaměstnanci poskytovat první pomoc?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   01.08.2012 15:20 Muž LiborSprysl [9015] Re: petulinakk
petulinakk napsala: Teda ještě chvíli budete takto pokračovat, a kam se na vás bude hrabat Ordinace v růžové zahradě křížená s Esmeraldou :-D
Zoo Braník je bezpochyby fajn, ale po vašich ódách se mi skoro i slzy dojetí derou do oka :-)

Ale jo dobré, dobré akvaristiky spočítáte v republice jednoduše. Ty telenovelové sračky těžko...Plačte! smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   01.08.2012 15:17 Žena petulinakk [2016]
Teda ještě chvíli budete takto pokračovat, a kam se na vás bude hrabat Ordinace v růžové zahradě křížená s Esmeraldou :-D
Zoo Braník je bezpochyby fajn, ale po vašich ódách se mi skoro i slzy dojetí derou do oka :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   01.08.2012 15:14 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: LiborSprysl
Tentokrát musím souhlasit se jmenovcem. Zikyc má na vzniku a fungování obchodu samozřejmě obrovské zásluhy... ale na druhou stranu musím souhlasit i s PaDa, že mediální a komunikační hvězdou je holt Danila. Zikyc jako správný chlap a gentleman o svých zásluhách ví a proto s úsměvem nechává mluvit Danilu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.08.2012 15:05 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: Moucha
Mám jen jednu výtku ke tvému příspěvku. Zrušil bych uvozovky u slova ráj, protože ZOO Braník je skutečný ráj pro srdce akvaristovo, proto tam ty uvozovky nepatří smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   01.08.2012 14:56 Muž LiborSprysl [9015] Re: PaDa
PaDa napsal: Myslím, že s feminismem to nemá společného vůbec nic. Že má Pavel na krámu zásluhy nemenší než Danila, o tom asi nikdo znalý nepochybuje. Ale "mediální hvězda", která vystupuje navenek a komunikuje, je prostě Danila. A slízla by to, i kdyby se nedařilo. A ono se daří. Z toho jsou pak ty záchvaty jásání, co ti asi leží v žaludku :-P
Proč v žaludku? Osobně Dášu hodně můžu - v rámci slušnosti. Sakra nemusí být jen mediální hvězdy v TOP staru a VIP, jsou "dělníci", které je třeba ocenit... potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.08.2012 14:56 Muž snehulda007 [850] Re: Kytka
To jsem snad ani nemoh napsat stydim Tady je aspoň vidět,jak špatná je úroveň našeho školství smich Absolutně nechápu jak jsem mohl odmaturovat s vyznamenáním.Hned po neděli půjdu vrátit vysvědčení. smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   01.08.2012 14:42 Žena Kytka [2146] Re: snehulda007
snehulda007 napsal: ... A to jsem tam vyděl nádherný krunýře ...
Koukám, že jsi z toho pořád v šoku stydim smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 14:36 S Muž invalida [3881]
A maj v bráníku gambáče? Viz zde smich veda.sme.sk/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   01.08.2012 14:09 Muž snehulda007 [850] Re: Moucha
Tak ty tvoje doporučení klidně podepíšu,obzvlášť to s tou strátou paměti z leknutí,akorát nemůžu souhlasit s tou výhodou platebního terminálu. Já když jedu do Braníka tak kartu nechávám zásadně,protože kdybych jí měl u sebe tak by hrozilo fatální narušení domácího rozpočtu smich Ale jak tam chodim opakovaně,tak už se začínám ovládat. Zrovna včera jsem dokázal odejít jen s drápatečkou(to byla záminka návštěvy) a pár japonkama. A to jsem tam vyděl nádherný krunýře a zrovna vybalovali kytky. Tak jsem se zhluboka nadech a s vysvětlením,že dosud se mi nepovedlo akv. nafouknout jsem dokázal odmítnout smich Ale pro člověka,který je v Braníku poprvé, může mít fakt,že má u sebe větší obnos katastrofální následky smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   01.08.2012 12:36 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: PaDa, LiborSprysl
Taktak, vídám tady diskutovat Danillu, tak jsem to napsala takhle. Nic víc, nic míň. Jejímu manželovi rozhodně žádný zásluhy neupírám a feministka nejsem ani zdaleka, divná možná jo ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 14   01.08.2012 12:10 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: LiborSprysl
Myslím, že s feminismem to nemá společného vůbec nic. Že má Pavel na krámu zásluhy nemenší než Danila, o tom asi nikdo znalý nepochybuje. Ale "mediální hvězda", která vystupuje navenek a komunikuje, je prostě Danila. A slízla by to, i kdyby se nedařilo. A ono se daří. Z toho jsou pak ty záchvaty jásání, co ti asi leží v žaludku :-P
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.08.2012 11:34 Muž LiborSprysl [9015] Re: ivaha
ivaha napsala: Do hospůdky ho nemůžu poslat čekat, bude řídit. Ale ty motorky jsou dobrej nápad, tak ho tam kdyžtak vyexpeduju, aby mě nechal bloudit Danilliným obchodem :-D
To si určitě ani nedokážu představit, jakou to dá fušku takovej obchod provozovat tipťop, co jsem koukala, tak je doooost velký.
Teda ale těším se tam hodně, tak šup šup, ať už je konec srpna :-D

Nějak necháváte v tom záchvatu jásání Pavla stranou(...Danilliným obchodem...) ... smich On za to také trochu může... smich To abych bojoval trochu proti tomu divnému feminizmu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.08.2012 10:51 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: malyLibor
Jo, nosál by se mu líbit moh´ :-) . Už jsem ho naťukla, že tam chci a že kus vedle jsou motorky. Děcka s sebou brát nebudeme, nechci pak umývat půlku auta hmm
Hm, ten seznam a event. si tam napsat, to bude dobrej nápad, zvlášt s mojí sklerozou a smyslem pro vytváření chaosu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.08.2012 10:46 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: ivaha
Hele, manželovi nejlépe vrazit do náručí nosála a můžeš bloudit jak dlouho budeš chtít :-) A za dvěma rohy je Pizeria mosquito. Tam jsem byl včera na obědě a kupodivu jsem si nedal svou oblíbenou pizzu a bylo to tam taky fajn, tak tam můžete za odměnu zajít na oběd. Mají tam i vynikající zákusky pro děti. Navíc je tam skvělá dopravní dostupnost i autem, i když já jel sockou. A doporučuji napsat si, co potřebuješ, a nejlépe předem poslat Danile. Když to pošleš s dostatečným předstihem, tak ti sežene i věci, které v tuto chvíli na prodejně nemá. A aspoň nezapomeneš, co jsi chtěla koupit, jako někteří :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.08.2012 10:03 Muž půlpy [2131] Re: Moucha
Bod dva bych napsal tučně! Říkal jsem si, že jsem v poho, že nemůžu utrácet, protože domu (do Lb)jsem se chystal až druhý den ráno. ;-) stejně jsem tam nechal šest stovek za neživý zboží :-D hlavně jsem byl rád, že u nás nic na takové úrovni není, to bych byl každý měsíc den po výplatě bez peněz smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.08.2012 09:22 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Moucha
Do hospůdky ho nemůžu poslat čekat, bude řídit. Ale ty motorky jsou dobrej nápad, tak ho tam kdyžtak vyexpeduju, aby mě nechal bloudit Danilliným obchodem :-D
To si určitě ani nedokážu představit, jakou to dá fušku takovej obchod provozovat tipťop, co jsem koukala, tak je doooost velký.
Teda ale těším se tam hodně, tak šup šup, ať už je konec srpna :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   01.08.2012 09:10 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: ivaha
kousicek je hospudka.... kram s pocitacema, nedaleko obchod s motorkama apod.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   01.08.2012 09:08 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: ivaha
to vis udrzovat v chodu tenhle "raj" da vcelku makacku, jako vsecko co se dela opravdu poradne... (vzdyt se tam kazdej den gruntuje!)

na masaz by jsi se musela asi domluvit se mnou.... jsem samouk, nemam zadnej kurz, ale dost casto slysim, ze jsem se minul povolanim.... mam praxi v takovy ty akutni masazi (zablokovany zada, bolest hlavy, masaz bolavych nohou...)
jen je problem, ze je to casove dost narocne a pokud se to opravdu povede, tak se casto stava, ze je masirovany "mimo" (uplne zrelaxovanej)

ale zalkady se muze naucit kazdej trosku sikovej a s citem v prstech
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.08.2012 08:56 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Moucha
Moc dlouho mě tam manžel asi courat nenechá, už jen cesta bude přes 2 hoďky :-( Musím ho na to začít připravovat, ať se moc necuká :-) Ale první akvárko přinesl domů on (a kdo chce kam, pomozme mu tam ;-) ), tak by to se mnou vydržet moh´.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   01.08.2012 08:52 Žena ivaha [2730] - Krevetky, ráčci, drobné rybky, rostlinyRe: Moucha
Díky, já to omrknu a snad něco najdu :-)
I když to asi budu mít bez masáže... no co se dá dělat :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 17   01.08.2012 08:34 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: ivaha
bambus si nepamatuju (von ten kram je oprafdu helikej a tech dekoraci je plnej velkej regal!), ale maj tam duty koreny a keramicky schovky... v pondeli jsem tam byl jen na orocku na ctvrt hodky... 10min jsem drbal nosala a 7min masiroval Danilu a to jeste Zykous zadonil ze chce takyyy.... no malem jsem nestihl bus domu....

Doporuceni pro navstevu ZOO Branik:
1) sepsat si co nutne potrebuju, co by se hodilo, na co se zeptat (rozmyslet si kolik nadrzi jeste muzu mit, udelat misto pro rybky - aktualizovany seznam je na webu)
2) nasetrit dostatecny obnos a schovat si stranou na cestu domu
3) rezervovat si more casu
4) naplanovat si vhodnou dopravu domu (hlavne vzhledem k objemu zavazadel a prepravy zivych tvoru)

duvody techto opatreni?
vetsina navstevniku zazije sok a nasledne zapomene co chce, je tolik toho k videni...
nez cely kram dukladne prolezete je to na hodiny!
pocitejte s tim ze se zakecate a to pak cas primo padi.....
velky plus je terminal na platebni karty, takze se nemusite tahat s hotovosti

kazdopadne cas straveny v tomhle skvelym "raji" nebudete litovat..... vzdyt tam maj lepsi akva kousky nez ve vetsine zoologickych zahradach!!!!

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 15   31.07.2012 23:42 Muž malyLibor [5371] - AsieRe: půlpy
Tak to já ti řeknu svůj příběh. Nakoupil jsem, co jsem původně ani nechtěl - ne že bych to nepotřeboval, naopak - a jak jsem byl zblblej, tak jsem zaplatilhotově místo kartou. Tak jsem pak platil kartou oběd v hospodě, o to nejde. Ale pak jsem se byl na nádraží ještě vyčůrat, tam jsem zaplatil 10,-Kč - kurňa, mají ti pražáci ale drahé hajzle :-D - no a v Olomouci jsem přišel do parkoviště a ejhle... měl jsem 34,_Kč, jenže parkovné za celý den je 40,-Kč... to mne tak rozhodilo, že jsem málem šel žebrat :-D Pak jsem si vzpomněl, že mám u sebe karty a šel jsem si zahrát mariáš s bankomatem a vyhrál jsem nad ním pětikilo, ale málem jsem fakt neodjel smich

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [30] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=1451