Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

ZOO Braník

 

NápovědaFórum » Obchody » Kamenné 

Přejít na předchozí stránku 39 Přejít na další stránku   1  
ZOO Braník
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 21:27 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Danila
a než to stihnete dodělat tak už začnete pomrkávat po ZOO 3 :-D s tímhle tempem
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 21:22 RAP Re: Danila
Šílencíííííí! potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 20:46 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Asi takhle...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 20:38 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Už to bylo skoro ve stadiu otevření, ale život nám zkomplikovala tato část prodejny - jediný zdroj vody a hlavně jediné místo pro údržbu a mytí všeho...takže se bude muset přistavět kout...klasika.

Z tohoto pohledu je jasný, jak asi ta akvaristika fungovala předtím...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 20:36 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Modrá je dobrá, ale hlavně: bude to styl Braník - čistá, světlá a hezká miniakvaristika ano Snažíme se vykouzlit na miniaturním prostoru 20m velké věci:-)
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 20:35 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Ještě ve stadiu dodělávek...
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 9   10.02.2012 20:34 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Dííky:-)

Moc novinek jsme v poslední době nezveřejňovali, protože byla spousta jiné práce...
Například tohle:
ZOO Braník, pobočka CHodov hop hop
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 20:29 Muž Deathbull [1928] - Cichlidy
No..tak to bude hodně znatelné zvětšení koukám, gratulace.)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   10.02.2012 20:29 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Pohled od dveří, nalevo se opět probourá vstup do stávajícího prostoru.
A úplně vzadu bude miniaturní kancelářička s miniaturním patříčkem s miniaturním prostorečkem pro přespání (už mám plný zuby spaní v práci na podlaze) smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 20:24 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku A tohle je náš nový prostor:-)Okno se muselo částečně ubourat a částečně zvětšit, aby bylo možné instalovat mříž.
jako vedleší efekt to vytvřilo prostor pro akvárium ve výloze:-)
 
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 20:24 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Danila
až bude otevřeno tak si asi zas naplánuju výlet do Prahy :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2012 20:23 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku A už to jede:-) tohle bude nový vchod do ZOO braník hop
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2012 19:40 Tereza Re: Danila
Máte můj obdiv, že v tom mrazu ještě zvládáte rozšiřovat! coze Už se těším na novou místnost v Bráníku! hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2012 18:41 RAP Re: Danila
Šílencíííííí! smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2012 12:31 Žena Avona [107]
Dan..jsou dny dobré a špatné. Věřím, že vždy musí být nějaká rovnováha, tudíž doufám, že příští dny budou už jen pohodové. Držím moc palce a moc se na vás těšíme. Pa.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2012 12:25 Muž cossie [10] Re: Danila
Co to bylo za chybu, mohu-li se zeptat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2012 12:20 Muž souky [592] - RostlinyRe: Danila
co se stalo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2012 10:41 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Zoidik
za zhruba dva roky co mam galaxky jsem odchoval jen par desitek jedincu... takovej pidi chov
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2012 08:25 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Moucha
Moucha napsal: zastavim se pro par samic a snad znovu rozjedu chov....

Myslíš, že bylo dobré se přiznat k obnovení chovu? Dyť potom kvůli tobě nebude mít Braník zisky z galaxek smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2012 08:18 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: Danila
Uprimnou soustrast, drzim palecky.
Stale se nemuzu dostat z ty pitomy virozy, achjo

Nahodou jsem uz zjistil proc se mi dela zelenej sejrajt na hladine, kolisa mi obsah NO3, takze musim prekopat plan udrzby a zacinam radne prihnojovat...

Galaxkam se taky zacina darit, ty samci od tebe jsou uzasny, az polevy mrazy a ta blba chcipavice, zastavim se pro par samic a snad znovu rozjedu chov....
hop

Drzim palce, at vsechny prekazky prekonate...

Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2012 07:57 JuraS Re: Danila
Přeji pevné nervy, něco na odreagování a dobití baterek..těch vlastních..a radost aspoň z něčeho malého pozitivního...ono zase jinde je to i horší..tady jste aspoň sami sobě pánem..nemůže tě nasírat nějakej vedoucí za nesplněné úkoly za které nemůžeš a nejsou ani v tvým ranku..například..zvířata prostě umírají...nic nežije věčně...jistě zabolí...teď mi psala manželka že sedí v účtárně (ve velké nadnárodní firmě) v kabátu a se šálou, a s rukavicemi datluje do počítače..firma asi šetří či co a prostě v tom lighthausu (kde dělá) netopí...v kanceláři mají 9 C..teď mi to napsala...a kde si můžou stěžovat ? leda na lampárně...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2012 07:20 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Danila
Tak teda upřimnou soustrast a hodně štěstí s dobudováním a přebudování.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2012 07:07 tomchamik Re: Danila
potlesk Jedete....vezměte si ještě jenu místnost a ušetříte i za nájem doma a místo tý postele v krámě,můžete mít další velké akvárko ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2012 01:07 Žena Danila [4489] - Sumci
ZOO Braník žije a novinek je hodně.
Bohužel, ne všechny jsou tak úplně pozitivní.
Asi to nejhorší, co nás postihlo, byla ztráta téměř všech mých s láskou chovaných elkových sumců. Po pěti letech péče, práce a trpělivosti stačila jedna jediná blbá chyba a pět let práce je v hajzlu.
Stalo se to před třemi týdny a doteď jsem nebyla schopna o nich napsat.V každém případě plavou doma v lihu:-) - aspoň nějaké pozitivum.

Následně přišel podraz z nečekaných míst, přežila jsem skřípajíc zuby - následek: 1500,- u zubaře za opravu dvou stoliček a zkušenost, že určitá část populace je skutečně schopná všeho.
Z lepší strany: Chodov je skoro hotovej a bude to krásné místo,akvária už filtrují a bublají,takže zbývá už jen málo a konečně OTEVŘEME hop

V naprosté tichost jsme obsadili druhou část bývalé videopůjčovny v Braníku kde už se taky začalo pracovat,je to očistec, protože podlahy jsou v katastrofálním stavu, ale díky tomu, že se nebude muset tahat voda a elektrika,nebude to taková krize. A konečně se dočkáme většího prostoru na akvária!!!

A taky konečně dojde na maličkou pracovnu a samozřejmě nouzovou postel pro případy jako je dnešní - čtvrt na dvě ráno a Zikouš a Danila jsou klasicky v práci
smich

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.02.2012 17:42 Terka Re: cossie
Dobrý podvečer. Tak tetry i sumci už plavou a hned je to veselejší na pohled. Dokonce se mi podařilo jednoho panáčka zvěčnit, dřív než nasadil maskáčovou barvu a nenávratně zalezl mezi kameny a kořeny. tone :-D Ale jsou to potvory nevychovaný. Nechtělo se jim z kýble do akvárka, toho menšího jsem naháněla celou věčnost než se uráčil :-D

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   26.01.2012 21:26 Muž cossie [10] – první zkušenost se ZOO Braník
ZOO Braník - byl jsem tam dnes poprvé. Musím říct, že velice příjemný personál v pěkném prostředí. Tuna akvárií, malých i velkých s velikým množstvím všedních i nevšedních rybek.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2012 21:20 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Yirka
Tak to já nevím :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2012 16:40 Muž Yirka [9132] Re: Zoidik
Na to tam má Zikouše, ne? :-D :-D :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2012 10:48 Tereza Re: Danila
Sveřepíííí šakaliiii zavileee vyli na bílý měsíc...a Danila s nima!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2012 10:47 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: petulinakk
Já mám z minulosti jeden dokonce doma schovaný.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   24.01.2012 10:46 Žena petulinakk [2016] Re: Zoidik
Včera jsem byla v tescu a na boxovací pytle maj právě 30% slevu! :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2012 10:18 Muž Zoidik [2193] - Ničemu nerozumím, nic neumímRe: Peťura
boxovací pytel, nebo fackovací panák taky není někdy vskutku na škodu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.01.2012 10:07 Peťura
Drž se,hlavně klid,počítej si nebo je nejlepší si někde v ústraní pořádně peprnejma slovama zanadávat,hned se člověku uleví.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   23.01.2012 23:39 Žena Danila [4489] - Sumci
A aby toho nebylo málo, náš megabojler se rozhodl, že nás drobet vyškolí a odpoledne začal protékat kolem ventilu...instalatér tvdí, že se nic nemůže stát, ale pro jistotu jsem na noc vypnula vodu - tudíž jsem před chvílí trénovala půlnoční šplh pod strop v rámci napouštění odkalenejch sumců smich
Život veselej smich

V rámci slibů mohu jen konstatovat, že zásilka špekovejch kytek z Německa se opět odkládá.... Prý to zase přišlo ve formě kompostu....
Jdu si zavýt na úplněk... :-|
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   23.01.2012 23:23 Žena Danila [4489] - Sumci
Krásnej pes:-)

Je úplněk a já bych vyla jak šakal, na co sáhnu či pohlédnu stojí za ....

Naprosto mě drtí, že něco slíbím a dodavatel nedodá, nenapíše, nedoveze, nevyrobí...
Následně jsem za: lumpa, kecala, slibotechnu,nespolehlivce a další hovězí bytosti rozzureny

A houby platný, že za to de facto nemůžu...
Dobrečeno, celkově si zase stěžovat nemůžu, 99% lidí, co sem k nám chodí je naprosto báječných a ten zbytek přinejmenším snesitelnej, což je ve sféře obchodu přinejmenším zázrak.

Prodejna na Chodově už byla ve stádiu napouštění akvárií...ovšem objevil se háček - tedy hák jak prase:-)

Ukázalo se, že shnilé kusy jakési hmoty pod původními akvárii tam nebyly náhodou - po napuštění akvárek jsem zjistili, že původní stojany se po zatížení předkloní směrem dopředu a dolů....Jak je to možný nevím, stabilní jsou.
Takže se všechno zase v klidu vypustí a bude se podkládat smich

Chystám se k odchodu z práce...a koukám, že v jednom akvárku lítají sumci k hladině a zpět....jdu odkalovat...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.01.2012 21:02 Žena Kristýna [72] - Raci, krabi, krevetky
Fotka k příspěvku Míček se líbil :-)
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 5   13.01.2012 19:45 Žena Danila [4489] - Sumci
Fotka k příspěvku Včerejší akce ve stylu: Hlavně, že se nepráší smich
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.01.2012 14:08 S Muž invalida [3881]
To je za 5 ale asi to bylo myšleno jinak...živej pes je dobrej pes ať je to pes a nebo čuba ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 12   13.01.2012 07:15 tomchamik Re: Danila
tak vidíš,vše se v dobré obrátilo,,vždy´t pes je taky jenon člověk potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.01.2012 05:59 S Muž invalida [3881]
Děkuju za život psa....potěší to. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.01.2012 23:26 Žena sivon [1714] - PlžiRe: Danila
Dobré zprávy před spaním potěší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 24   12.01.2012 23:18 Žena Danila [4489] - Sumci
Den jak vyšitej, Zikouš v rámci čištění velkého akva vytopil ve 22:30 půlku prodejny coze
Prej se mu to trochu vymklo...smich

Nám oběma se pro změnu nějak vymyká čas strávenej v práci, poslední dobou odsud nechodíme před půlnocí...A jsme si vědomi, že to takhle nejde...

NArvala jsem poslední kytky do akvária, tak je tu zase 360 litrů plných kytek a příští týden zase budou nějaké ty Dennerle špeky.

Máme hromadu nových ryb, něco už je aktualizované na stránkách.

Dnešek potěšil, protože jsem včera poskytla radu, která zachránila život jednomu psíkovi a majitelka dneska přijela poděkovat.
Při jejich včerejší návštěvě za účelem nákupu pamlsků majitelka zmínila, že pes dva dny zvrací...Můj veterinární čumák zvětřil zradu a následná prohlídka psíka mě na 99% ujistila, že nejde o prkotinu, ale o pyometru(zánět dělohy) v kritickém stadiu.
Po poměrně tvrdém nátlaku ať okamžitě jedou na veterinu majitelé poslechli, na klinice se podezření potvrdilo a psa okamžitě odoperovali - a přežil. Za minutu dvanáct.Mám radost ano

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2012 19:07 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: tomchamik
Bylo na čase ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2012 18:14 tomchamik Re: PaDa
:-D věř mi,že není o co stát...ten "pechfogl" jde se mnou ruku v ruce už roky,ale zase to má výhodu,že už mě jen tak něco nerozhodí...no a na letos jsem ho snad předal ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2012 17:40 Jan53
Mamka pracuje na operačních sálech, říkala, že v noci na silvestra nebyla jediná operace. ne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.01.2012 17:26 Muž PaDa [6073] - mřenky a sumciRe: tomchamik
Člověče, ty bys měl ty historky sepsat :-D
edit: a "Pechfogl" by bylo docela dobrý jméno tý sbírky...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2012 18:36 Muž Moucha [1429] - Raci, krabi, krevetkyRe: tomchamik
asi bych ji to dal sezrat za neposkytnuti prvni pomoci, megere jedny.....
no ja mel na silvestra taky co delat.... kolaboval nam doma manzelcin notas (problem s usb radicem), takze jsem stravil celej vecer zalohovanim (jeste ze fungoval aspon firewire).... kupodivu po pulnoci dostal rozum a od ty doby docela slape.....

takze silvestr jak vino a manzelka na prasky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 7   02.01.2012 17:44 tomchamik
Tedy Danilo Ty jedeš...že by nový pechfogl???
Ale neboj,nejsi sama,asi před 10 lety mě na silvestra kousnul pavouk,,jasně,že neodborná manipulace a značně pod vlivem :-( ,,po hodině jsem měl ruku jak balon a začalo mě být šoufl tak jsem se vydal na pohotovost,,,čekárna kupodivu prázdná,tak jsem zaklepal na dveře s nápisem NEKLEPAT a po vyběhnutí brunátné sestry jsem na dotaz coje??,slušně odpověděl,mírně přitom vrávoravějíc,že mě kousl pavouk.Megera řekla moment a zaplula do ordinace...no a za 10 min tam byli měšťáci a že pojedeme pá...dalo mi to tenkrát dost vysvětlování smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2012 17:00 S Muž invalida [3881]
Kdyby hlodavec nebyl hladovec.... smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2012 16:04 Žena petulinakk [2016] Re: HaDaS
No jo, přivezou jednu, z ruky jí kape krev, a tvrdí že to byl králík... a zbytek dělbuchů má pod tričkem... tak asi? :-D

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [39] ...... 81 82

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 236184x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/13617-zrizovani-noveho-obchodu-zoo-branik?od=1901