Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Slepá hladina

 

NápovědaFórum » Voda, přípravky na úpravu a testy  

Přejít na předchozí stránku 38 Žádná další stránka   1  
Slepá hladina
Slepou hladinu způsobují aerobní fermentační mikroorganismy. Podmínkou pro její vznik je nehybnost hladiny a dostatek organických živin ve vodě.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.06.2006 18:35 biginner Efik – bily povlak
Ahojte, prosim Vas, mam dva tydny stary akvarko. Konecne po dvou tydnech jsem mela cistou nezakalenou vodu.. ale ne na dlouho :-( .Mam v akvarku ponorny filtr DUETTO, jede non-stop. Ale pred dvema dny se kolem filtru zacal delat bilo-sedy povlak, jakoby z toho filtu se ty necistoty vracely zpet. Nejprve jsem si myslela, ze je filtr zaneseny, vycistila jsem ho. Ale stejne to je nesmysl, je starej jen dva tydny.Pak jsem z nej vyndala tu uhlikovou napln, ale taky to nepomohlo.Uz si nevim rady a ten povlak na povrchu je horsi a horsi a zda se mi, ze uz je i zakalena voda.Urcite to dela ten filtr, ale nevim kde je problem. A taky mi nejak smrdi voda..:( ach jo..Neznate pricinu?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   19.03.2006 19:09 Eva M. – Mléčná voda
Děkuji za rady. Už tři dni rybky nekrmím a mám zase čistou vodu.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.03.2006 15:39 Killer – nálevníci
nic s tim nedělej,ono to přejde
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek -2   16.03.2006 15:03 Ještě já – Voda
A nebo zkus koupit nějakej přípravek...oni Ti v krámku poradí ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2006 15:02 Vlaďka – Mléčná voda
Co mi poradil prodejce, tak to,že se mají rybky tejden nechat o hladu-nic jim nedávat! Já to teda vydržela (nemám srdce) 4dny a pomohlo to! Voda byla zase čistá. Zkus to a uvidíš... Mě to pomohlo.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2006 15:02 Eva M. – Nálevníci
A co mám s těmi nálevníky dělat?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2006 14:44 tatoch – zakal
To jsou nálevníci. Nikdy senesmí vyměnit celá voda!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.03.2006 12:36 Eva M. – slabá mlha
Prosím poraďte mi. Máme v akváriu vodu do bíla, jakoby taková slabá mlha. Nedávno jsme měnili všechnu vodu a voda byla krásně čistá, ale jen týden. Čím by to mohlo být a jak by se to dalo odstranit? Děkuji
Slepou hladinu způsobují aerobní fermentační mikroorganismy. Podmínkou pro její vznik je nehybnost hladiny a dostatek organických živin ve vodě.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Žádná další stránka

1 ...... 37 ...... [38]

Zpět na obsah sekce Voda, přípravky na úpravu a testy • Zobrazeno 45046x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/6671-slepa-hladina?od=1851