Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Brno

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 18 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Brno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2012 18:49 Muž džara [6] - Raci, krabi, krevetky
zdravim Vas! da sa na burze platit v €ckach?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.03.2012 07:05 menion
dobrý den na burzu můžu vzít mladé rájovce, pokud by měl někdo zájem stačí se ozvat přes vzkazy :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2012 22:22 Muž matlala [798] - RostlinyRe: matlala
jo ajěště tu mám necelých 400ml zbytek PMFE, pokud chce někdo zkusit, já nepozoroval účinek na řasy ani zlepšení při současné dodávce CO2 plynu. Rád přenechám někomu na vyzkoušení, předání na burze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2012 22:14 Muž matlala [798] - Rostliny
Fotka k příspěvku rád bych udal, externí CO2 difuzor od boyu, nákupka cca 240, používaný asi 2 měsíce. Na velký akva se nehodí, dělá pak při větších dávkách velký bubliny, doporučuju tak do 100l max, snad kdyby se dal na vstup filtru, ale to ať posoudí kupce. Můžu dovést na burzu, dávám to i do inzerátů. Udám tak za 150 a míň, při rychlém odběru.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2012 21:18 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: romangr
30 l je až až......

cenu se dohodneme přes SZ a množství tak 10 kousků i víc, jsou to opravdu zajímavé rybky a samečci jsou někdy až skoro černí. Samičky spíše pupkaté žluté. Ale generace od generaci se objevují nové barevné mutace. Je klidně možné že se vám objeví nové barvy těchto ryb.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2012 21:13 Muž romangr [31] - RostlinyRe: Semtex
Aha, a co to stojí? Jaká velikost? Mám ale jen 30L akva, doporučil byste je do tak malého akva? Popř. kolik?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2012 20:51 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: romangr
O. woworae nejenže vypadá zajímavě, ale i zajímavě se množí a je velká provděpodobnost, že se i něco odchová. Ale jak jsem psal, bude lepší se dohodnout předem, ryb je jen omezené množství a zájemci se začínají hlásit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2012 20:44 Muž romangr [31] - RostlinyRe: Semtex
Díky, Oryzias Woworae vypadá zajímavě. Pokud vás najdu, určitě přijdu nakouknout, příp. nakoupit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2012 20:21 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: romangr
Bude, já.
Do Nanoakvárií mám O. woworae a Živorodku trpasličí.
V seznamu prodejců jsou podrobnosti. (Zdeněk Beier).

Stůl by jsme měli mít u šatny.

Jen překopíruji sortiment, kdyby byl někdo líný to hledat X-)

Sortiment by měli být Bojovnice, Oryzias woworae, H. formosa, Halani N. palmquisti...
Dál pak písek z Flexiobkladů frakce B4 2-4 mm černý nebo i jiné dle dohody.
Živé násady Háďátka octového.
Dohoda předem přes mail i mobil mailto:zdenek.beier@gmail.com mob. 602712272
Též by bylo lepší dohodnout předem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2012 20:02 Muž Uli [17]
Lidičky tuhle burzu nenavštvím bohužel...ale chci se zeptat jestli organizátoři vědí další termín. děkuji potlesk
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2012 19:27 Muž rriki [818] - CichlidyRe: anonymous
A kdo bude přednášet?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   07.03.2012 19:22 anonymous Re: dvorak
Fotka k příspěvku Na této burze by měla být přednáška o terčovcích.
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2012 18:58 Muž dvorak [94] - Rostliny – Přednáška
Zdravím, měl bych dotaz na členy pořadatelského spolku, nebo na lépe hledající fóraře. Zajímalo by mě, jaký tip přednášky, nebo o čem bude přednáška na sobotní akvaburze. O poslední akvaburze se mi přednáška o Účelovém a výběrovém chovu a rozmnožování pavých ok velice líbila, a tak jsem zvědav, nač se mohu těšit na aktuální akvaburze. Děkuji! ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2012 17:09 Muž romangr [31] - Rostliny
Je na burze nějaký prodejce, který bude prodávat rybky do nano akvárií?
Popř. druhy jako jsou Sawbwa resplendens, Boraras brigittae, Axelrodia riesei nebo Hyphessobrycon amandae?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2012 09:47 Muž xOB [83] - Cichlidy – SAK tablety
V soritmentu to bohuzel neni psano, ale nevite zda se tam budou dat sehnat SAK tablety? Uz dlouho jsem je nevidel, tak at nejedu zbytecne
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   07.03.2012 08:37 Muž ondra [168] - Živorodky
sortiment je na www.akvaburzabrno.cz/… a myslím že je zbytečné ho sem kopírovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.03.2012 08:28 Muž Sid [6637] - Rostliny
Můj "seznam" bude kratší. :)
Mohu přivézt Helanthium (Echinodorus) "Vesuvius", Microsorium pteropus, Blyxa japonica, Aponogeton undulatus a Monosolenium tenerum.
Případný dohovor přes SZ.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2012 07:56 dave – ryby na burzu Brno 10.3.2012
Dobrý den,na burzu do Brna 10.3..2012 mohu dovést na objednávku tyto ryby.
Objednejte si ryby dopředu at mate jistotu ze budou
Corydoras ,barbatus,habrosus,similis,trilimeatus,panda,schulzei,duplicareus
ancistrus gold, L144 chovné páry
kuhli kuhli
pangasius sutchi
neonka axelrodi a innesi,
krevetky orange a žluté,black a red crystal,sakura,blue tiger,tiger,black tiger a jiné
na objednávku dovezu black tigery a black crystal a red crystal grade S a SS
slimaci clae helena,nerita zebra
mečovka kohaku
labeo frenatus i albin
microrazbora galaxy
sumeček sklovitý
závojnatky
synodothys
parmicka žraločí
ramirezky i ramirez electric blue
L-sumce L213,hypancistrus L340 a L201
a jiné ryby
potěry ryb na objednávku par.axelrodi,par.innesi od velikosti 1cm
mechove koule
APISTOGRAMMY NA OBJEDNÁVKU
Apistogramma agassizi
Apistogramma agassizi d.red
Apistogramma agassizi fire red
Apistogramma algodon
Apistogramma boreli
Apistogramma cacat. Gold red
Apistogramma cacat. Orange
Apistogramma cruzi
Apistogramma hoignei
Apistogramma hongsloi
Apistogramma macmasteri
Apistogramma nijseni
Apistogramma pandurini
Apistogramma papagalo
Apistogramma red point
Apistogramma sp.Inca
Apistogramma tucurui
Apistogramma viejita

Afrika cichlidy na objednávku

20 Aulonocara sp.dragon
10 Aulonocara sp. Eureka
10 Aulonocara fire fish
10 Chalinochromis brichardi Kigoma
10 Chalinochromis brichardi Kigoma
10 Chalinochromis brichardi Kigoma
50 Cyphotilapia frontosa burundi
50 Cyphotilapia frontosa burundi
20 Cyphotilapia frontosa burundi
20 Cyphotilapia frontosa burundi
10 Cyphotilapia frontosa Mpimbwe Blue
10 Cyprichromis Leptosome Blue flesch
10 Cyprichromis Lept.Jumbo Yellow head
10 Cyprichromis Leptosoma Mpulungu
10 Cyprichromis Leptosoma Kekese blue
20 Cyprichromis Leptosoma Jumbo Kitumba
10 Cyprichromis Leptosoma Jumbo Kitumba
10 Cyprichromis Leptosoma Utinta
100 Cyrtocara elektra
20 Cyrtocara elektra
20 Cyrtocara labrosus VC10
50 Dimidiochr.compr.sp.Taiwan Red dorsal
50 Dimidiochr.compr.sp.Taiwan Red dorsal
20 Dimidiochromis sp. Kiwinge mumbo
50 Dimidiochromis sp. Kiwinge mumbo
50 Haplochromis ahli
50 Haplochromis ahli
30 Haplochromis ahli
20 Haplochromis ahli
20 Haplochromis CH 44
100 Julidochromis marlieri
100 Julidochromis marlieri
40 Julidochromis marlieri
10 Julidochromis ornatus
20 Julidochromis regani
10 Julidochromis transcriptus gombi
20 Labidochromis sp.Yellow
10 Melanochromis auratus
50 Melanochromis chipokae
50 Melanochromis johanni chisumulu
40 Melanochromis maingano
20 Altolamprologus calvus Black Pearl
20 Altolamprologus calvus Black Pectoral wild
10 Altolamprologus compressiceps Gold head¨ 3-3,5
10 Altolamprologus compressiceps Red
10 Lamprologus congoensis
50 Lamprologus moorii
80 Lamprologus moorii
30 Neolamprologus brichardi
50 Neolamprologus brevis
30 Neolamprologus brevis
20 Neolamprologus brevis
50 Neolamprologus caudopunctatus
20 Neolamprologus cylindricus
10 Neolamprologus cylindricus
50 Neolamprologus fascicula (cygnus)
100 Neolamprologus leleupi orange
50 Neolamprologus leleupi orange
20 Neolamprologus magarae
20 Neolamprologus magarae
20 Neolamprologus meeli zaire
40 Neolamprologus multifasciatus
50 Neolamprologus sexfasciatus gold
20 Neolamprologus sexfasciatus gold
50 Neolamprologus tretocephalus
20 Neolamprologus tretocephalus
50 Placidochromis phen.lupingu super blue
10 Pseudotropheus demasoni
20 Pseudotropheus elongatus
50 Pseudotropheus elongatus mpanga
10 Pseudotropheus elongarus mpanga
50 Pseudotropheus elongatus ornatus
20 Pseudotropheus elongatus ornatus
50 Pseudotropheus elongatus neon spot
10 Pseudotropheus elongatus red fin
30 Pseudotropheus lanisticola
10 Pseudotropheus ndumbi red top
50 Pseudotropheus saulosi
10 Pseudotropheus saulosi coral red
20 Pseudotropheus socolofi
20 Pseudotropheus tropheops sp.red fin
50 Pseudotropheus zebra red red
40 Pseudotropheus zebra red blue
100 Scianochromis fryeri silver dorsal
50 Scianochromis fryeri silver dorsal
40 Scianochromis fryeri silver dorsal
20 Scianochromis fryeri silver dorsal
50 Scianochromis ice berg
50 Scianochromis ice berg
20 Scianochromis ice berg
20 Scianochromis iceberg
100 Variabilichromis moorii
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.03.2012 04:33 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: matlala
Mám to v pokoji přímo u ryb, kde ta teplota je jak kdy 20-25st. C.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 22:42 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Semtex
Tak borarskám to určitě bude taky šmakovat, kvůli nim to chcu a když náhodou, tak aby bylo pro potěr. Při jaký teplotě to má být? Počítám, že to bude cítit, tak dole mám 20 stupňů, v pokoji 25.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 22:39 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: matlala
Jo není třeba, pokud se nestane nějaká nepříjemnost.
Háďátka jsou pro nejmenší potěr, ten pro které je i vylíhnutá artémie velká. Já tím krmím první týden Bojovnice, Oryziasy i Halančíky. Potom, podle velikosti potěru začnu přidávát vylíhlou artémii, do doby než potěr baští raději artémku.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 22:22 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Semtex
o to se nemusí absolutně rok starat? Boží coze
ještě lepší než octomilky, u těch je akorát tak hoďka práce to nachystat a pak asi 15minut ve dvou předělávat, nestačím je mrazit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 22:18 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: matlala
Je to malá plastová zkumavka na výtěry co se dá běžně koupit v lékárnách.
Už dopředu si můžeš nachystat žívnou půdu, spíš roztok.

"Stačí PETka 1l, do ní se naleje buďto polovina jablečného octa a polovina vody, nebo třetina octa, třetina vody a třetina jablečného džusu. Ta druhá varianta bych řekl že je o něco lepší.
Přidá se lžička kávová cukru a kus jablka. Stačí nakrájet větší kousky ohryzku. V tomhle koktailu se pak množí hodně rychle.
Háďátkům to tak vystačí zhruba na rok."

Je lepší mít 2 násady, to pro jistotu, kdyby se jedný něco stalo.
Jednu tu zkumavku nechám po 15,- Kč ... hádátek v tom bude víc než dost a koktailu s cukrem se rychle množí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 21:54 Muž matlala [798] - RostlinyRe: tomas3000
nevadí, už jsme v Brně rok nebyl, hold naše AKVA-TERA trhy mi dávaly zabrat a nebyl času a finance.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 21:50 Muž tomas3000 [15] Re: matlala
Jako bych nic neřekl smich ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 21:43 Muž matlala [798] - RostlinyRe: tomas3000
S Adamem se znám osobně, byl to všeobecný dotaz :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 21:42 Muž matlala [798] - RostlinyRe: vóťa87
za kolik ju budeš mět, snad si na ni vydělám, teď jsem všecko dal za CO2 bomby a pH+ORP kontrolér.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 21:35 Muž vóťa87 [207] - RostlinyRe: matlala
Já jí vezu...Mám jí poměrně dost a pomalu přerůstá :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 21:34 Muž tomas3000 [15] Re: matlala
Zkus napsat Adamovi (vóťa87) má zde profil. Na burzách mívá docela široký sortiment.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 21:04 Muž matlala [798] - Rostliny
Hele nevíte někdo jestli tam někdo bude mít glossostigmu? Míval jsem ji, ale už delší dobu ji zase nemůžu sehnat na burzách, kvůli jendý kytce nebudu objednávat z AQUA-DAHA a nikdo známý ji nejspíš nemá ve vetším množství.

Semtex: ty mikry vemu, za kolik je míváš?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.03.2012 12:02 Muž matlala [798] - Rostliny
tak nakonec jedu, beru ty jílové kuličky a levnější PMDD. Snad ho bude dost.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 08:20 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: Demo (atlet)
Pokud nezapomene, tak je bude mít Milan Líbal.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2012 00:21 Muž demoatlet [14] - Labyrintky
nevíte jestli bude mit nekdo na burze listy mandlovniku??

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.02.2012 20:55 Jostom Re: katterinecka
Dnes byl aktivován sortiment prodejců na příští akvaburzu v Brně.
Nejlépe nahlédnout zde www.akvaburzabrno.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2012 19:34 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Sraz akvaristů
Ve čtvrtek máme opět další sraz, jako obvykle v 19:00 ve vinárně Thalie, všichni jsou zváni ;-)
rybicky.net/akce/852
www.thalie.cz

Rádi uvítáme i zájemce, kteří by se chtěli podílet na organizaci, nebo chystání burzy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2012 17:04 Muž romangr [31] - Rostliny
Nevíte, jestli někdo prodává na burze rybky do nano akvárií, konkrétně Boraras brigittae, Axelrodia riesei nebo Hyphessobrycon amandae?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.02.2012 16:08 Muž Semtex [1197] - Labyrintky
Raději s předstihem si zamluvte písek z Flexiobkladů.
Cena bude pro všechny stejná (minimálně 21,- Kč) a hlavně bez dopravného.
Černého B4 2-4mm by mělo být dostatek, linka už funguje.
Kdo má zájem, tak mi pište do "SZ".
Bude i něco málo Bojovnic, nejzajímavější budou asi samičky v černé barvě, modré metalické a šedé měděné. Červené nejsou. Je něco i strakatých.
Oryzias woworae - je jich jen pár, kdo první přijde, ten se směje, Super rybka pro začátečníky do miniakvárií. I Živorodka trpasličí, nepřemnožují se jako jiné příbuzné.
Bude i něco málo Nothobranchius Palmquisti, pro ty co mají miníčka a chtěli by nenáročnou rybku.

A pokud by někdo chtěl Valisnerie, tak mám menší druh Dubiana (teda tuším že to tak bylo před 25 lety na štítku).
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2012 15:28 Muž vóťa87 [207] - RostlinyRe: D@n!€L
Pokud chceš, můžu ho tam dovézt...Kdyžtak napiš do vzkazů... :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   24.02.2012 13:10 rezavka Re: metkyks
Ahoj,příští sraz v Thálii je 1.3.2012 od 19 hod,jinak k těmto informacím ohledně dalších srazů se dozvíš když se podíváš na klub.akvarko.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2012 18:16 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: D@n!€L
Zkus sem tam sledovat www.akvaburzabrno.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2012 15:25 Muž D@n!€L [74] - Labyrintky
Ahoj
Na burze jsem v prosinci kupoval štěrk - Rataj PROFI SOIL (jílové granule 1-2mm). Chtěl bych se zeptat, jestli ho bude někdo zase prodávat.
Děkuji za odpověď..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2012 12:30 Muž metkyks [2] - Raci, krabi, krevetkyRe: Semtex
Brněnskou vodu používám. Nemá cenu si ale nalhávat a všichni víme že Brněnská voda pro CRS vhodná extra není.Teda pokud si je nechcete dat do vody a bude vám stačit jen pár jejich fotek :) Dolívám RO a spolu se zaběhnutým akvárkem to má úspěch.

Všem co CRS prodávám říkám jak to je a upozorňuju je na to co potřebují,popřípadě se zeptám na zkušenosti a akva.
Mím cílem není prodávat krevetky všem, ale jen těm co uznám že mají šanci na jejich chov v lepším případě odchov. hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2012 12:05 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Semtex
S tím se vidím málo, furt nemá čas jezdit na srazy, teď dlouho nebyl a dojel až na schůzi, kde se hlasovalo o dalším roku spolku.
Pan Horák bydlí v KM a tam taky ještě chodím do školy a pár měsíců ještě budu, takže bych se mohl kdyžtak stavit u něj, nemám to daleko.
Ale nejspíš dojedu, pokud mě tata už nechá, což by mohl vzhledem k tomu, že na tomhle hnusným ledovým marastu mě nechal už bez omezení. Auto by bylo plný, ale náhradní by bylo asi problém.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2012 11:58 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: matlala
Hmm, dobře, budeš toho chtít víc? Druhý kurýr by mohl být Sid :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2012 11:56 Muž matlala [798] - RostlinyRe: Semtex
á, tak mikry beru. Ještě upřesním, jestli se stavím, jinak si domluvím poslání třeba po panu Horákovi, dostanu se k ně u nejsnáze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2012 11:54 Muž Semtex [1197] - Labyrintky
Na tuhle burzu jsme se rozhodli dovézt taky něco málo přebytků našeho.

Hlavní lákadlo budou bojovnice atraktivních barev a vzhledů. V průběhu tydne nahodím do presentace Bettarka něco fotek, tak sledujte.

Další by pro vás mohl být výhodný nákup písku z Flexiobkladů (tady doporučuji předem se dohodnout).
Něco málo dalších ryb budou Black Molly, Halančíci N. palmquisti a vezmu asi i Oryzias woworae - opět předem bude lepší dohoda.

A pokud by měl někdo zájem, tak vezmu několik násad Háďátka octového. Skvělá prvotní potrava pro nejmenší potěr. Chov je velice snadný.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2012 11:45 Muž Semtex [1197] - LabyrintkyRe: metkyks
Máš na mysli Brněnské odchov v Brněnské vodě ;-)

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2012 11:25 Muž matlala [798] - RostlinyRe: metkyks
Tak vyrábím to já a Jirka a Ondra to dostávaj za nejnižší ceny, tak cena bude nejspíš stejná, já to mívám na našich trzích za 35 + PMDD za 45, ale PMDD nemám a Bude mít Ondra, sice dražší, ale bude.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2012 11:21 Muž metkyks [2] - Raci, krabi, krevetkyRe: matlala
jo jo už jsem v obraze :-) dík
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   21.02.2012 11:10 Muž matlala [798] - RostlinyRe: metkyks
pmdd-hnojivo.cz
Mívá je tam Ondra Sladký

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [18] ...... 38 39

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 83214x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8060-akvarijni-burzy-brno?od=851