Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Brno

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 24 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Brno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 12:14 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetky – Re: katterinecka
Páááni, tak na to bych v životě nepřišel! :-)
Nic, jdu strčit hlavu do akvárka, třeba se podaří, aby vypadalo trochu k světu a přihlásím ho, ať je větší účast ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 11:44 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: petr85
kdybys přišel ve čtvrtek na sraz tak ti můžu polystyren přinést, jestli máš zájem tak mi napiš vzkaz ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   30.01.2011 11:41 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: petr85
odpusť co nejvíc vody a na hladinu dej polystyren, přesně uřízlý podle vnitřních rozměrů akvárka s tloušťkou nejlíp 5cm i víc. Hladina se pak nebude houpat
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 11:38 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetky – přesun akvária
Mám dotaz na zkušenější - máte nějaké osvědčené fígle pro převoz 20 litrového akvária na výstavu? Přemýšlím, jak to zařídit, abych případně z akvária nepřivezl guláš. Předpokládám, že základ je odpustit alespoň polovinu vody, ale i tak to na prvním hrbolu nemůže dopadnout dobře...

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2011 21:52 Jostom – Re: GAGAL
Však taky kluky ostravský máme rádi a vždycky se na ně těšíme že dáme zase řeč.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2011 20:21 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Jostom
Souhlasím, je málo sobot :-) My máme většinou domluvenou každou druhou, po prázdninách nám už to taky tak pravidelně asi nevyjde.Pokud budete vědět kdy budou podzimní akce tak nám dejte vědět. Klidně Vám naše předběžné termíny pošlu (jak je schválíme, no ani tak my jako spíš menza) Jak jsem psal už 2x jsem chtěl přijet, ale nevyšlo.... což mne štve. Vím ,že Ostravských propdejců kteří chtějí prodávat na více burzách je dost, pak se musí chudáci "dvojit" ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2011 20:10 Jostom – Re: GAGAL
Ono je to trochu složitější..V Brně děláme burzy čtyřikrát do roka.Jak jistě všichni vědí,je vždy připravená nějaká přednáška a k tomu většinou tématická výstava.Prostě takový akvaristický den. Termíny jsou od září do dubna.V květnu se jižní Morava už přesouvá na zahrádky a chalupy.Tak to prostě je.Jsem schopný se vyhnout Ostravě,Bratislavě i akcím Akvy CZ,ale v únoru v době plesové sezony musím vzít termín který mě je umožněn.A ten se dozvím nejdřív koncem prosince.
Bohužel jak vloni tak i letos se překrýváme.Jsme příliš malý stát a měsíc má málo sobot.
Věřím,že prodejců kteří se zúčastní je dostatek a jejich široký sortiment návštěvníky určitě nezklame.
Se spoluprácí samozřejmě souhlasím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2011 19:21 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: harpunar
Jo, myslím. Koupil jsem tam třeba stejně velký Pogostemon jako v Hornbachu. Jenomže v Hornu byl zhruba za 159 korun a v Tescu za cca 60. Samozřejmě člověk musí narazit na čerstvou dodávku kytek, protože ne vždy je tam ta nabídka kvalitní.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2011 15:43 Muž GAGAL [452] - Halančíci
TERMÍNY
S těmi termíny jsem pro. Pokud už teď v Brně víte jak budou burzy po prázdninách tak mi (nám) napište a pokusíme se sobě vyhnout :-) Podzimní termíny teprve půjdeme potvrdit.
Plánujeme s větším předstihem, když se dozvím termín Vaší burzy měsíc dva předem nic už s tím nezmůžeme.
Jinak vyhnout se ostatním burzám je téměř nemožné.To vidím u teraristů ti dokáží jezdít i stovky kilometrů Jednou je Žilina, pak Rakousko, Německo atd. atd.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.01.2011 10:21 harpunar – Pepane,to myslíš s tím Tescem vážně?!
Já asi chodím do jiného v Třebkách než ty. Tam,kde chodím já,tak za poslední rok jsem tam slušné rostliny v podstatě neviděl,ovšem zbědovaných rostlin,jako mraku!To třeba v tom pomlouvaném Horbachu o kousek dál mají kvítí slušné,pravda za ceny made in Dennerle.Ale v Tescu? Ani omylem. ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.01.2011 00:32 Muž karelpavel [18]
Myslím si, že sice určitě má Tokuschew pěkný kvítka,
ale jde oto, že každej má v akvu úplně jiný složení vody atd., a i když je rostlina pěstovaná jak koliv ( dobře ) tak ve skutečnosti v každém akva udělá něco jiného a není se čemu divit - že třeba neroste atd.
U mě osobně, má každá rostlina svou dobu, kdy se jí daří a nedaří.
Proto na burzách vyhledávám radši něco ve stylu ( cena /kvalita ).
Když pojde,není to taková škoda a můžu se dál učit jak co k čemu je třeba vychytat a koupím si novou .

;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   25.01.2011 20:56 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: Kajka99
Největší sranda je, že na to "levně" někteří prodejci hřeší, takže na burze sice mohu koupit stonkovku za nějakých dvanáct korun, když si ale tentýž druh koupím třeba v akvaristice v Tescu - Třebovice, tak v košíku je těch stonků pět, dvakrát tak dlouhých a je to za čtyřicet korun. Takže to "levně" mě v tom případě přišlo pěkně draho.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.01.2011 20:46 Žena Kajka99 [229] – Re: Pepan
jo ale spousta lidí si to nechce připustit...myslím že obzvlášť domácí kutilové jsou zvyklí všechno tak nějak obšlehávat a hledat co nejlevnější varianty (viz poměrně šikovný návod na výrobu lampy k miniakváriu z formy na biskupský chlebíček) u všeho takže si na nízké ceny zvyknou a vyšší jim pak přijde jako předražená, i když je přitom zcela relevantní. Mě to mrzí protože kvalitní dodavatele to odrazuje :-/
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2011 20:45 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: harpunar
Proč vydřiduch? Kvalitní kytky i ryby se holt zaplatit musí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2011 20:40 Žena Kajka99 [229] – Re: harpunar
já jsem si za kytky sakramentsky zaplatila a jak jsem teďka spokojená ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   25.01.2011 19:56 harpunar – vóťa87-já zůstávám v Ostravě,právě proto
že nechci aby mne v Brně považovali za vydřiducha.Kluci co brněnskou burzu organizují jsou v pohodě,ovšem nakupující,i když ne samozřejmě všichni jak pravíš by chtěli za málo peněz moc muziky.A dělat u stolu jen přednášky o fauně a flóře se mi fakt nechce.I ten Richard to má zřejmě spočítané................Nicméně přeju všem,aby se burza vydařila!!!! ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2011 19:26 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: katterinecka
Já to mám z Ostravy trochu z ruky. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2011 19:09 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: Pepan
tak klidně můžeš pomoci s organizací burzy ;-) ve čtvrtek 3.2. je sraz a den před burzou se budou chytstat akvárka tak klidně přijď pomoct
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2011 19:02 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: vóťa87
Sladit termíny v rámci celé republiky asi nepůjde, ale třeba na Moravě těch burz není tak moc aby se ty termíny nedaly dohodnout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   25.01.2011 18:09 Muž vóťa87 [207] - Rostliny
Aby toho nebylo málo, tak se do toho míchá Hradec...Já jedu prodávat do Brna, tak doufám, že to nebude tak tristní jako minule, kdy snad lidé očekávali, že je vše zadarmo... ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2011 18:06 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Pro organizátory burz v Ostravě a Brně
Lidi, zkuste nějak vyladit ty termíny, aby Ostrava a Brno nekolidovaly. V zimě se mi sice mimo Ostravu nechce, ale jak sleze sníh, rád bych se do Brna podíval a pokud to bude ve stejném termínu jako Ostrava, tak holt smůla.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2011 17:53 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetky – Re: Tokuschew
Brno, Brno, Brno palec potlesk palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2011 17:07 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: Tokuschew
ahoj :-) je to škoda že to tak vyšlo, ale přijeď k nám do Brna ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.01.2011 17:02 Muž Tokuschew [22] - Rostliny – no veru
Veru...čo sa mám teraz rozdvojiť?
Za Ostravu mi hrá to, že je bližšie, za Brno, že nie je veľmi často....hmm. blbý termín.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   05.01.2011 11:19 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Klucííí co je to za termín 12.2. 11 :-( To je druhá sobota v měsíci a to je Ostrava. Chtěl jsem prodávat i na vaší burze, ale takhle to nevyjde !!! Je to velká škoda.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 11:13 Muž vóťa87 [207] - Rostliny – Re: katterinecka
Takže zase nebudu vědět kam dřív skočit, jestli odprezentovat mini nebo se věnovat zákazníkům :-D Ale aspoň bych se dostal po roce s poukazem do Sklorexu, co mi tu z loňska visí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   05.01.2011 10:42 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Soutěžní výstava miniakvárií
Na další Akvaristické burze v Brně v sobotu 12.2. se koná SOUTĚŽNÍ VÝSTAVA MINIAKVÁRIÍ.
Pokud máte doma nějaké menší akvárium tak se zůčastněte, nebo ještě nejaké miníčko založte. I začátečníci mohou předvést co umí vytvořit ;-)
Ti co nepříjdou na burzu vystavovat, se mohou jít aspoň pokochat a nakoupit z širokého sortimentu.
Více informací zde www.akvaburzabrno.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2011 17:50 Radek25 – Re: mirlun
Díky moc
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2011 17:23 Muž mirlun [48] - Rostliny – Re: Radek25
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.01.2011 17:23 Radek25
Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli v nejbližší době nebude nějaká burza v brně?. Děkuji
Vyzkoušejte

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   21.12.2010 12:08 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetky – spokojenost
Přátelé, nedá mi to a musím k burze také napsat pár vět. Toto byla třetí burza na kterou jsem se šel podívat. Termín od termínu se organizátorům daří burzu vždy nějak vylepšovat, rozšiřovat, zdokonalovat. Myslím, že tentokrát to bylo porvé, co bylo možné na burze koupit výrobky vyšší cenové kategorie (Tropica, Khanh) a mnoho lidí to překvapilo/zaskočilo (ano, sortiment si můžeme předem najít na stránkách, ale přesto...). Byla by velká škoda, pokud by se tito noví prodejci nechali odradit a na příští termín nepřijeli (nemusí jezdit vždy, ale s nějakou pravidelností by to bylo fajn - třeba 2x do roka...). Lidé tuto změnu do příště vstřebají a pokud budou vědět, že je možné tyhle věci na burze najít s nějakou pravidelností, tak se určitě zájemci o koupi najdou. Určitě se shodneme, že věci tohoto typu se nenakupují impulzivně, ale s nějakým dlouhodobějším plánem (a tak i já, až příště uvidím v sortimentu Tropicu, budu počítat s tím, že bude na burze možné koupit nějakou pěknou rostlinku a zařídím se podle toho). V případě Khanha bych zase při třeba půlroční účasti čekal, že se najde dost lidí, kteří si u něj něco objednají (klidně platba předem na účet) a domluví si osobní vyzvednutí na burze...

Proto prosím, nenechte se odradit "nespokojeností" některých a ukažte se na burze časem znovu. Také pořadatele prosím, aby vytrvali ve svém usilí, děláte to výborně a návštěvnost dokazuje, že je spousta lidí, kteří to ocení. Líbí se mi rozmanitost doprovodných akcí a rád se dozvím/podívám i na věci z odvětví, kterým se osobně nevěnuji...

Víte co mne zaráží nejvíc? že se najde někdo kdo je nespokojený, že na burze bylo něco co on nechtěl kupovat, no to je vrchol smich

Organizátoři, prodejci, díky a příště zase na viděnou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2010 15:51 Muž Semtex [1197] - Labyrintky
Předem bych rád poděkoval všem návštěvníkům co našim Bettam dali svůj hlas.

Pokud jde o pestrost nabídky na burze, musíte si všichni uvědomit, že jde o burzu, to znamená, že nemůže nikdo na burze čekat výběr všeho možného jak někde v Hyper-super-shop centru. Od toho ta burza není. Na burze může člověk čekat jen co nabídnou kolegové z vlastních přebytků.
Pokud někomu něco na burze chybělo, tak se za to nemůže na pořadatele zlobit. To je hloupost. Dva týdny tu byla prezentován seznam sortimentu na burze, každý měl tu možnost na něj kouknout. Pokud jel na burzu v domění že tam bude to či ono co zrovna potřebuje a ono to tam nebylo, pak se zlobí, že projel peníze zbytečně, jeho hloupost. Pokud něco chci mít na jisto, zjistím si to předem.
Pokud chci mít jistotu, neprojet zbytečně benzín, tak si to objednám tam, kde to zorovna mají a na burzu nejedu.
Pokud je tam nějaký překupník, nebo dokonce i zástupce firmy, (tak to je jedině dobře, zpestří nabídku produktů burzy). Ovšem u těchto překupníků a firem nikdo nemůže čekat, že bude mít nějaký velký úspěch prodeje, když vedle něj bude tu samou věc nabízet hobbysta.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2010 14:53 Bobo – Re: gigimasters
Osobně se musím zastat pána, co prodával rostlinky za 300 Kč. ;-) Na jeho stánku jsem našel to, co se hned tak v obchodě nevidí. Já myslím, že jeho sortiment ocenili nejvíce ti akvaristé, co sháněli konkrétní druhy rostlin. Navíc všechny jeho rostliny byly opravdu ve výborné kvalitě. Rád budu, když jej na burze najdu i příště.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.12.2010 06:24 Muž VVV111KKK [61] – Akvaristická burza Brno
Dovolím si přidat své osobní hodnocení. Poslední burza byla prozatím nejlepší, jakoá byla v Dělňáku zorganizována. Jestli to takhle půjde dál, budou se muset brněnští organizátoři poohlédnout po větších prostorách. Burza byla organizačně zvládnutá perfektně. Na burze byl opravdu veliký výběr všeho. Někteří prodejci se blýskli nabídkou krásných ryba a výjmečných rostlin. V patře proběhla výstava bojovnic. Paráda. Škoda, že se mi tentokrát nepodařilo zůčastnit jistě zajímavých přednášek. Jen tak dále brňáci. palec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   19.12.2010 23:27 Muž Tokuschew [22] - Rostliny
hmmm. Podľa mna bola burza organizačne veľmi dobre pripravená a návštevníci mohli stráviť príjemné dopoludnie.
Vyjadrím sa aj k cenám rastlín Tropica. Prišli sme na burzu do Brna s nadštandartne nízkymi cenami. Koniec koncov je možné si to porovnať s cenami, ktoré máme na www.akvaprodukt.sk a aj s cenami TROPICA v zahraničných e-shopoch v Nemecku alebo Rakúsku.
Áno ceny Tropica sú napriek ich výraznému zníženiu pre nás poniektorých vysoké. Na druhej strane sme doniesli široký výber tých najzháňanejších rastlín od kobercov, trávničkov, nádherné echinodory až po vyslovené raritky a novinky ako napr. Echinodorus vesuvius, Hygrophila pinatifida, Proserpinaca palustris, Lilaeopsis mauritiana a pod.
Aj ja som mal do nedávna akvárium s bublinkáčom, v ktorom mi rástli valisnerky, anubiasy a echinodory. Potom som objavil Amana, neskôr nemeckého akva dizajnéra Olivera Knotta a s nimi rastliny iných nezvyklejších druhov. U nás takéto rastliny nezoženiete. Tropica má skvelú ponuku najvychytanejších rastlín v prvotriednej kvalite a ich bohatosti.
Napr. Alternanthera reinecki "Pink" sa u nás asi dá zohnať za 6-10Kč za rastlinku. Tropica bola za 79,-Kč za košík. Viete koľko bolo v košíčku rastliniek? Podla mna hádam aj 15. Nemyslím si teda, že by to bolo až také drahé.
Koľko asi trvá pokial hnedovka zakorení do dreva? Tie rastliny neboli naviazané. Boli zakorenené a to až tak, že by ste mali dosť problém ich odtrhnúť.

Osobne som bol s burzom a aj s predajom spokojný.
Som rád, že vozím na Slovensko skutočnú kvalitu. Nádherné rastliny, z ktorých je jednoduché vytvárať vodné krajinky, vo svete známe aj ako aquascaping. Rastliny, ktoré sa veľmi dobre prispôsobia novému prostrediu, vďaka bohatému koreňovému systému a spôsobu vypestovania.
Skúste sa trochu na záver poišpirovať www.tropica.com/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2010 19:20 Muž janmacu [18] – Re: gigimasters
ted už akvárka obhospodařuji v pohodě,ale ze začátku sem nestíhal,ale ted po dvou letech sou ty akva tak zajetý,že do nich nehrábnu klidně i dva až tři měsíce,ani vodu neměním,hodnoty sou vyvážené a rybkám je hej,mam je hodně zarostlí a hlavně mam všude jak pomalurostoucí tak i rychlerstoucí rostlinky a ve velmi hojném počtu,tak akorát občas protrhám,aby rybky místo plavání se nemuseli plazit,samozřejmě né vše vždy funguje ,jak má,ted se zrovna potýkám ve stovce se zákalem,pravděpodomě sinice tone rozzureny ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2010 17:47 harpunar – Pro Katterinecku-neboj,bussines bude,ale ne v
BRNĚ-))))))))) ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2010 14:25 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: Sid
:-D to je pravda, Amano nejsem, taky nedělám akvárka s tak drahou technikou, ale daří se jim. Tohle bylo moje první akvárko co jsem chtěla prodat, a myslím že byznis z toho nebude :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2010 14:23 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: gigimasters
já se o to ani moc nestarám, musíš vhodně vybrat kytky co zas tolik nerostou. Jen lítám s kýblama, občas nakrmím (každej den, ale poslední týden jsem neměla vůbec čas tam měli hladovku) a tak pořád dokola. To akvárko co bylo na burze jsem stříhala před dvouma týdnama, protože jsme myslela že ho povezu do bratislavy, ale nakonec jsem tam vezla jiný, a v dohledné době ještě moc upravovat nepotřebuje
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2010 14:20 Muž Sid [6637] - Rostliny – Re: katterinecka
...stejně ho nikdo nekoupil...
Njn, každý není Amano... :-O
Tomu bylo za akva, které poskládal na předváděčce (tuším v Diusburgu), nabídnuto 2000 a posléze 3000 ojro a on to nevzal! :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2010 14:18 Muž gigimasters [8] – Re: katterinecka
Tak to je super cena... :) To se teda divím. To bych hádal možná i za víc.
No jakože mě příjde to časově náročn hodně. Včera sem prostříhával vodní mor. Limophillu (+přesazení) Prostříhat jávský mech navázat. Vyměnit vodu. Vytahat odevšad vlásčitou řasu a práce na 3 a půl hod. Představa že mám takový tři. tak je to na celej den. .:-D

PS: akva je na burze bylo opravdu krásné.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2010 14:15 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: gigimasters
počáteční cena byla 700, což je jen cena za akvárko, osvětlení a písek, a stejně ho nikdo nekoupil.
1 nebo 9 akvárek to už moc rozdíl není :-D Já jich mám momentálně 6 a nejhorší je vyměňovat vodu ve velkým, a taky u toho všechno stíhám, a to toho nemám málo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2010 14:03 Muž gigimasters [8] – Re: janmacu
Jak člověk může obhospodařovat tolik akva? a chodit při tom do práce a občas s páteli či s rodinou trávit čas.? :-D :-D To nepobírám. Mě stačí bohatě časově jedno.. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2010 14:01 Muž janmacu [18]
konec pomluv,burza byla super , ale su zvědav na příští burzu,protože už jezdím pravidelně a koukám že se stále pomaloučku rozrustá,hi ,jak ten domeček nafouknete ,abyste se tam příště vešli smich smich ;-) ,já už se taky musím nafouknout,už mám deváté akva a za to muže ta vaše burza,pokaždé dovezu hromadu nových přírustku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2010 13:57 Muž gigimasters [8] – Re: katterinecka
To jsi prodávala ty?
Za kolik vůbec? Jsem se neptal. Protože bych neměl čas se o něj starat bohatě mi stačí jedno a nekoupil bych ho..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2010 13:36 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: gigimasters
no jo, každej na to akvárko koukal a nikdo si ho nekoupil :-( Tak jsem ho zase musela vést domů, ale snad se ještě někdo najde, kdo by ho chtěl
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2010 13:17 Muž gigimasters [8] – Re: katterinecka
Ono mě nenapadlo sem ani psát ohledně tohoto problému. Spíš jsem semka šel kvůli peřezům. :-D
Chtěl jsem jen popsat z jakého hlediska jsem nekoupil tyto rostliny. Hlavně že za stejnou cenu budu mít více druhů rostlin.

Jinak rostlinky měl krásné to je pravda.

Celkově burza byla super hlavně to malé akvárko na prodej u vchodu. A líbí se mi že je rok od roku větší.
Jediný co mi chybělo byla soutež miniakvárií ta by tam mohla opět být.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2010 13:07 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: gigimasters
Myslím že výběr kytek byl dost velkej. Nevím proč si stěžujete. Richard má moc pěkný kytky, i druhy o kterých jsem předtím ani neslyšela. Po tom co jsem v Blavě slyšela že pojede i do Brna na burzu mi bylo hned jasný že nad tou cenou lidi tady budou ohrnovat nos.

Pro ty kterým to přišlo drahé tam byly i rostliny za pár korun, třeba od nás z klubu, které po zkončení burzy stejně zkončily na zkrmení.

Ale burza byla podle mě moc podařená, návštěvníkům se doufám líbila. Jen kdybych se aspoň stihla podívat na tu výstavu bett :-( no musím počkat na fotky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   19.12.2010 13:07 Muž gigimasters [8] – Re: harpunar
To jo zadarmo ne. Ale třeba já tam přišel s vědomím že tam bude spousta chovatelů a budou prodávat své přebytky. A pak je tam chlápek co chce za rostlinu 300kč a má to v reklamních sáčcích jako rataj. Tudíž mi to příjde zbytečné. Rataj tam taky neprodává.

Mě je úplně jedno v jakým je to sáčku hlavně že je to ta rostlina jakou sem chtěl. I když malá..

Ale neodsuzuji tu cenu. Když je ten pán odvážný a myslí že tam prodá tak at tam jde prodávat. Já se podívám po celé burze zjistím cenu a kvalitu a pak to koupím u toho nebo toho. Nejlepší je jít zlatou střední cestou :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   19.12.2010 13:00 harpunar – Pro Karelpavel
Ano na burze by to mělo být levnější,nikoliv zadarmo,což si mnozí představovali. ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [24] ...... 38 39

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 83214x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8060-akvarijni-burzy-brno?od=1151