Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Brno

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 5 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Brno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2014 13:52 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetkyRe: acik
- nemit Semilasso skoro za rohem, nesel bych tam ;-)
- bohuzel asi nestihnu pristi nedeli prvni AQburzu na Vystavisti .. sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2014 12:42 Muž acik [416] Re: seic
byl jsem tam jednou a nic moc... Líšeň nemá konkurenci :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.10.2014 11:14 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetky – Semilasso
- dale slabne, podle seznamu na netu 14 prodejcu, v realu by to odpovidalo
- 10-15min po zacatku v sale vsehovsudy 30+ navstevniku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2014 22:21 Muž acik [416] Re: SlavekB
mě je jedno co kdo prodával,není to nic proti nějaké osobě,myslím to celkově,že by prodejci prostě soutěžit neměli... jestli si myslíte opak a jsou všichni pro,tak proč ne. Koukám jdu proti davu ahoj ,ale někdo jít musí ne? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   02.10.2014 21:17 Muž SlavekB [168] - ŽivorodkyRe: acik
Zajímavý názor. Ale ten prodejce na burze neprodával svoji dovednost, ale rechniku. Takže kdyby za pult postavil kámoše a ten den by neprodával, tak ani netušíš, že to je nějaký prodejce. tone
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2014 19:58 Muž acik [416]
každý má svůj názor a můj je takový jaký jsem napsal. Prodejci by se neměli přihlašovat do soutěží. Každý prodejce může poskládat na burze nějaké miniakvarium pro zákazníky,jak to může vypadat,ale soutěž by měla být právě pro návštěvníky X-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2014 10:48 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: iggy
Přesně tak, naživo to vidět je úplně o něčem jiném. Zájem o prohlídku byl velký, však je to vidět i z počtu hlasujících.. Já jsem se tam byla dívat několikrát, protože to bylo fakt krásné a inspirující. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   02.10.2014 09:49 Muž iggy [31] - MiniakváriaRe: katterinecka
taky si myslím, že by byla velká škoda nevidět naživo zrovna Adamovo akva. Já jsem rád, že se s tím byl ochoten z Prahy tahat. Každý z účastníků zaslouží obdiv za ochotu stěhovat akvo - i když třeba malé. Je to něco jiného než fotka, jak se dělají tyto aquascapinng soutěže. Jedinečná možnost to celé prohlédnout a zjistit jak jim to roste, jestli to maj čisté a tak. ano palec ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.10.2014 07:41 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: acik
Pokud vím tak jediným vystavujícím prodejcem byl Adam Votava, ne?

Zažila jsem burzu (ne v Brně), kde prodejci, aby pomohli zvýšit účast, zakládali akvárka tím způsobem, že ráno před burzou zasadili do akvárka pár rostlinek a vylili tam pytlík s rybičkami. Takže rozhodně není prodejce jako prodejce.

Dle mého názoru byla tato výstava úrovní akvárek hodně vysoko, všechna akvária byla pěkná a to je určitě i pozitivní pro návštěvníky. Doufám, že se inspiruje více lidí a příští rok se jich více přihlásí. Třeba se tím soutěž více otevře.

A taky tajně doufám, že bude mít šanci na výhru i nějaké přirozenější akvárium :-) i když Peaks od Romana Holby opravdu stálo za to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2014 21:40 Muž Čeníček [-22] - cichlidky – kančík
Nemá někdo kančíky červenooké.
Rád bych si je tam koupil.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2014 20:19 Muž acik [416] Re: Belisana
vím,že nevystavovali jen prodejci,ale spíše by prodejci neměli soutěžit na akcích kde prodávají. příjde mi to směšné,budu prodejce a taky jeden ze sponzoru a zároveň si tam vystavím akvárium a vyhraju ty ceny zpět :) to je pak vlastně soutěž i pro prodejce a ne jen pro veřejnost,pro akvaristy,který můžou něco vyhrát..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.10.2014 19:55 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: acik
Do soutěže miniakvárií se mohl přihlásit každý, před akcí tady probíhala několikrát informace dost dlouho dopředu, kde a do kdy je možné se přihlásit. Nevystavovali jen prodejci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.10.2014 17:54 Muž acik [416]
ty miniakvaria v soutěži bych bral aby nesoutěžili prodejci na burze,ale spíše návštěvníci,kteří se přihlásí do soutěže před burzou :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.10.2014 17:48 muschak
Pro mě jsou líšeňské burzy nejlepší akcí tohoto typu na Moravě a vyplatí se na ni jezdit i větších dálek. A to i přesto, že v Líšni není tolik prodejců jako na jiných burzách. Sortiment jednotlivých prodejců se většinou neopakuje a navíc jsou k dostání i vzácnější druhy.
I přes nižší účast ze strany prodejců se sobotní burza vydařila. Miniakvária byla velmi zdařilá. Organizátorům přeji do budoucna hodně úspěchů a hlavně, aby je nepřeválcovala narůstající konkurence. Byla by škoda, kdyby vyhrála kvantita nad kvalitou.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   01.10.2014 10:45 Muž Chem [837]
Malý Romanův report z burzy a z výstavy - od pohledu vyloženě pěkná akvaristická sobota ;-)

aquascaper.romanholba.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2014 17:05 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetkyRe: Semtex
- diky za info + jeste Jihlava
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2014 16:40 Muž Semtex [1197] - Labyrintky
Souběžně s Brněnskou burzou byla burza i v Bratislavě proto ta účast prodejců je taková nižší.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2014 15:12 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetkyRe: dvorak
- me dva nezavisle zdroje s Vami souhlasi, pry to bylo cituji "tentokrat trochu slabsi"
- uvidime, jakou latku nastavi za necele 2 tydny AQburza na Vystavisti ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.09.2014 13:01 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: dvorak
S tím nelze než souhlasit, hodně bych se přimlouvala za to označení rostlinek, u většiny prodejců jsem to postrádala. Jinak výstava miníček byla super, potlesk opravdu se bylo těžké rozhodnout jen pro tři z nich.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2014 15:35 Muž dvorak [94] - RostlinyRe: nuphar
Zajímavost celkové burzy je, myslím si, vždy velká. I když schéma burz je už zažité, každý se určitě vždy těší.
Nabídka byla tentokráte slabší než obvykle. Asi je to dle vkusu, ale já osobně, jsem tentokráte moc nenakoupil. Lákavé kusy tam ovšem byli a věřím, že jiní zde hojně nakoupili, já jsem si ovšem tentokrát toho moc nevybral. Abych byl konkrétní, prodejců s krmivem (hlavně tím živým) bylo tentokráte míň, než posledně.
Abych dokončil recenzi na sobotní burzy, návštěvnost byla klasická. Opět se našla spousta lidí, co si polovinu soboty vyčlenili jen a pouze na Brněnskou akvaburzu.
Příjemná byla taktéž výstava miniakvárií. Lístek do plechovky by si zasloužilo víc miníček, ale body se dali udělit pouze třem, a tak bylo hodnocení složitější.

A pokud tyto stránky a toto téma budou číst i účastníci burzy - prodejci - líbila by se mi inovace prodejců akvarijních rostlinek v podobě jmenovek nabízených rostlin. Štítek s latinským a českým názvem nezabere příliš místa a je to lehce zrealizovatelné.

Sobotní akvaburza 85% palec
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   29.09.2014 14:00 Muž nuphar [317] - Rostliny – Akva burza 27. 9. 2014
Jaká byla úroveň poslední akva burzy - nabídka, návštěvnost, zajímavosti ?
Bohužel jsem se nemohl zúčastnit, snad to vyjde příště. :-P

Nuphar

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2014 06:36 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetky – do zahlavi fora
- by to chtelo pro poradek pridat treti akvaburzu v Brne, prvni termin se blizi ;-)
www.aquaterabrno.cz
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.09.2014 00:01 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: acik
Podívej se na odkaz, je tam seznam prodejců, kdo co bude nabízet a dá se to objednat předem.
Třeba budou mít, co hledáš.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.09.2014 21:44 Muž acik [416]
nevíte kdo by mohl mít na burze ryby Apistogramma macmasteri?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 6   23.09.2014 19:36 Jostom – Pozvánka na Akvaburzu Brno - Líšeň
Fotka k příspěvku Vážení přátelé akvaristiky
Za Akvaklub Brno si Vás dovoluji opět pozvat v sobotu 27. září na již tradiční akvaburzu v Brně – Líšni. V rámci této akce bude probíhat i Soutěžní výstava miniakvárií a samozřejmě bude připravena i tradičně zajímavá tombola.
Také se na Vás bude těšit řada prodejců, kteří se pokusí uspokojit vaše potřeby.
Nabízený sortiment je již k nahlédnutí na stránkách Akvaburzy Brno
www.akvaburzabrno.cz/… .

Příjemné zážitky přeje za Akvaklub Brno Josef Tomanec.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2014 17:03 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetkyRe: Belisana
- jo jo, do Lisne jsem sel na otviracku jedinkrat
- poprve a naposledy ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2014 14:37 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: ondra
No já jsem se posledně ptala, proč se nedělají akva burzy v Líšni častěji, když tam bývá takový nával, že se člověk pomalu nedostane k nádržím a bylo mi řečeno, že by se finančně neutáhly, protože už by nebyl takový zájem ze strany kupujících ... Tak uvidíme. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.09.2014 08:02 Muž ondra [168] - Živorodky
Narozdíl od konkurence si dali pozor aby se nekryli s dalšími akcemi, takže se dá předpokládat dost prodejců.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   16.09.2014 06:57 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetkyRe: Chem
- tak vcetne puvodni tera burzy konane ve stejnem miste to uz jsou 4. akce v Brne ;-)
- tera burza na jare inzerovala opetovny prodej akvarijnich rybicek, ale netusim v jakem rozsahu...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.09.2014 23:24 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: Chem
Tak na to jsem opravdu zvědavá, jestli se ty prostory zaplní. Fajn, že jsi sem ten odkaz dal, půjdu se tam mrknout. Tuším, že mě pak bude mrzet, že už nemám v akvárku víceméně prostor pro další obyvatele :-D :-D
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   15.09.2014 20:29 Muž Chem [837] Dalsi burza
V Brne byla sveho casu velka nouze o burzy. Ted vidim, ze se na prelomu zari/rijna budou konat kazdy tyden. Jiz treti organizacni skupina neco chysta - viz www.aquaterabrno.cz . Jsem na tento pocin a realizaci akvaristicke casti zvedav uz z toho duvodu, ze tyto prostory nejsou pro chovatele nezname, ale akvaristi meli vzdycky problem s vodou.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.09.2014 10:33 DREDRA – ancistrus sp. Super Red long fin
Sháním dospělého samce ancistrus sp. Super Red long fin s vyzvednutím na brněnské burze v Líšni. Tak kdyby někdo z prodejců nebo návštěvníku měl k prodeji ať se ozve. Díkec
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2014 20:57 Muž acik [416] Re: roman3346
bacha na ty suhý ploutve :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2014 20:30 Muž Aforte [533] - RostlinyRe: romangr
Ceny jsou super! :)

Neví někdo, kdo tam bude prodávat za e-shopy? Určitě počítám s aquascape.cz
Bude tam i prirodni-akvarium.cz nebo rostlinna-akvaria.cz? Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2014 20:16 roman3346 – pterophyllum altum
Bude někdo na burze nabízet pterophyllum altum? Měl bych zájem o 6 ks. Děkuji
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2014 16:48 Muž acik [416]
sháním ryby Apistogramma macmasteri 1x samec a 3x samice ,bude je mít někdo na burze v Brně 27.9.2014? :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.09.2014 16:46 Muž romangr [31] - Rostliny
Fotka k příspěvku Kdo z vás ještě nepostřehl, že se bude konat soutěžní výstava miniakvárií a chtěl by se zúčastnit, tak neváhejte ani vteřinu. O tyhle ceny se prostě bojovat musí.
aquascaper.romanholba.cz/…
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2014 07:28 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: SlavekB
Super, tak to já se ve čtvrtek určitě účastním hop , nemám moc lidí kolem sebe, se kterými bych o akvaristice mohla povídat a chybí mi to.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2014 07:27 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintky
do Líšně chodívám a samozřejmě se tam chystám i toho 27.9., jen bych už rybky ráda koupila dříve. Tak do toho Semilassa zajdu a uvidím..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2014 06:29 Žena Wendy2 [543] - Tak nějak od všeho trochu :)Re: Belisana
nabídka menší, o to lépe se dá aspoň kolem stolů projít, ale bez nás - kupujících - se akvatera burza pořádně nerozjede... my jezdíme nejdřív shánět na ni a co neseženem doženem v tlačenici v Líšni ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2014 00:51 Muž SlavekB [168] - ŽivorodkyRe: Belisana
rybicky.net/akce/1451 nebo na akvaburzabrno.cz
asi 14 dní před konáním se tam postupně objevuje seznam prodejců a u některých i sortiment ryb. jinak jako Brnačku chci ještě upozornit na rybicky.net/akce/1501
pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   02.09.2014 00:36 Muž D@n!€L [74] - LabyrintkyRe: Belisana
no v Smilassu je to myslím akvatera burza a je to tam tak půl napůl a nebo převaha terarijních zvířat .. co se ryb a avarijních živočichů týče většinou jsem pochodil spíš na akva burze v Líšni :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.09.2014 21:54 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintky – Akva-tera burza Brno Semilasso
Máte někdo zkušenosti z této burzy? Někde jsem četla, že je zaměřená spíše na terárka... Sháním gavúnky - Melanotaenia boesemani a Melanotaenia trifasciata,
tak jestli mám šanci tam nějaké pořídit.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.08.2014 21:12 Muž acik [416]
zdravím,sháním ryby Apistogramma macmasteri 1x samec a 3x samice ,bude je mít někdo na burze v Brně 27.9.2014?

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2014 19:48 Muž acik [416] Re: iggy
jestli je tak vážně dobré nevím,ale placky příjmají toto krmení s chutí :) stejně tak i hikari nebo tetra,takže nedokážu říct co je pro mé placky lepší... určitě víme,že hikari je špička,ale zda je tomu opravdu tak já neposoudím :)

iggy napsal: krmení od Sery je vážně tak dobré ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   26.04.2014 19:30 Muž iggy [31] - MiniakváriaRe: acik
Aha, radost z dobré koupě, tak to vždycky potěší, to mám taky tak... potlesk ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2014 17:55 Muž acik [416] Re: SlavekB
spíš vlastně naopak,šlapal jsi po mě ty:) ale znam to,za dobrou fotku se musí udělat maximum :))))
SlavekB napsal: Tak to si vůbec nevybavuji, že by do mně někdo narazil při focení ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2014 17:52 Muž acik [416] Re: iggy
Kde to jsme? To mě nemůže těšit? :) ano a mam radost i z toho,že jsem si koupil krevetky a taky levně :)


iggy napsal: krmení od Sery je vážně tak dobré ? Chvíli jsem uvažoval, že bych ho přikoupil krevetkám, ale pak jsem si řekl, že 7 druhů krevetího krmení + něco od minirybek je na jedno 30l nano až dost. :-D
Nějak si totiž neumím představit, že s tvojí technickou výbavou akva řešíš ty dvě stovky za krmení. ;-)

Jinak burza super, dost pěkných rostlin - oproti zimě, i fajn přednáška co jsem tak poslouchal. Navíc jsem s p. Votavou probral jeho sety a jejich vhodnost pro nano, takže vím co budu pořizovat pokud budu pořizovat. Teď se musím jen rozhodnout jestli do toho dospělého co2 jít či ne - pořád váhám. hop pivo
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2014 17:08 Muž SlavekB [168] - ŽivorodkyRe: acik
Tak to si vůbec nevybavuji, že by do mně někdo narazil při focení ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   26.04.2014 15:49 Muž iggy [31] - MiniakváriaRe: acik
krmení od Sery je vážně tak dobré ? Chvíli jsem uvažoval, že bych ho přikoupil krevetkám, ale pak jsem si řekl, že 7 druhů krevetího krmení + něco od minirybek je na jedno 30l nano až dost. :-D
Nějak si totiž neumím představit, že s tvojí technickou výbavou akva řešíš ty dvě stovky za krmení. ;-)

Jinak burza super, dost pěkných rostlin - oproti zimě, i fajn přednáška co jsem tak poslouchal. Navíc jsem s p. Votavou probral jeho sety a jejich vhodnost pro nano, takže vím co budu pořizovat pokud budu pořizovat. Teď se musím jen rozhodnout jestli do toho dospělého co2 jít či ne - pořád váhám. hop pivo

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [5] ...... 38 39

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 83214x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8060-akvarijni-burzy-brno?od=201