Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Brno

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 4 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Brno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2015 23:24 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: Andreas81
Sleduj ten odkaz na burzu, prodejci tam jsou postupně napsani, jak se přihlásí, i s přehledem toho co budou na burze nabízet
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   25.08.2015 23:17 Andreas81 – Podzimní akvaristická burza - 26.9.2015
Zdravím, nevíte, jstli tam někdo bude mít a pokud tak cca za kolik ? http://rybicky.net/atlasryb/tetra_ohniva

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   15.05.2015 20:09 Muž romangr [31] - Rostliny
Rychloakce!
Zítra jdu na Brněnskou akvaristickou burzu, která se koná v Líšni. Mám u sebe toto automatické krmítko (použité) aquascaper.romanholba.cz/…

Nabídnu ho za 400,- a předám na burze, kde se budu pohybovat zhruba po 10hod.
Musíte mi ale dát vědět do zítřejších 9:00, že ho chcete a připsat telefon! Pište do zpráv.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.05.2015 18:50 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – 16.5. Burza
Fotka k příspěvku Na nadcházející burzu 16.5. V Brně Líšni nabízím tohoto mladého krátkoploutvého PK samce Betta splendens.
Fotka nic moc (mobil).
Jedinečný kousek černé barvy.
Barva černá s žlutými ploutvemi.
Ve skutečnost je 100x hezčí než na fotce.
Zájemci prosím poště do soukromých zpráv.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.05.2015 17:47 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvkuFotka k příspěvku Na nedělní Aquateru Brno mohu vzít tyto druhy halančíků:
A.australe
A.striatum
A.primigenium
N.guentheri
Ap.schleseri
F.oeseri
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   14.04.2015 18:56 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Fotka k příspěvku Kdo má zájem o krmiva SAK již může objednávat přes e-shop(www.exothobby.cz/…) a platit přímo na burze !!
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2015 21:06 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: GAGAL
Super fotky, říkala jsem si, že si kvůli nedostatku času tentokrát burzu odpustím, ale některé věci mě tam zaujaly potlesk
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.03.2015 08:20 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Belisana
Jak jsem byl poučen je zde nějaký "zkracovač adres" tak to možná zase nejede. Když si dáte na rajčeti vyhledat aquatera Brno tak se vám naše akce zobrazí. Jinak jak píší kolegové níže jsme jiná burza. Akvaristů je přihlášeno cca 25, teraristů o něco málo více.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2015 08:08 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: Motýl
aha, tak to jo, proto se ptám, už nevím, která burza to byla, díky za info :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   04.03.2015 06:26 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetkyRe: Belisana
neplest s tera burzou, toto je stejny organizator jako Ostrava+Olomouc ;-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 2   04.03.2015 06:11 Muž Motýl [145] - CichlidyRe: Belisana
To jsi možná byla na pravidelné tera burze, tam se objeví sem tam akvárko.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.03.2015 00:02 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: GAGAL
hm mně to hlásá "album nenalezeno" :-( Chtěla jsem se podívat, jetli tam vůbec byla i nějaká ta část akva? Jednou jsem se tam šla podívat a bylo tam jediný akvárko s cichlidama, nic víc, zbytečně jsem ztrácela čas, když jsem tam jela, bývá tam už toho víc?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.03.2015 23:22 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Fotka k příspěvku Rozmístění stolů na burzu Aquatera Brno 8.3. Čekáme ještě na potvrzení několika prodejců. Opět se burzy účastní prodejci z Čech,Moravy,Polska,Slovenska a Rakouska. Těšíme se na Vás v neděli. Pokud máte zájem podívejte se na galerii z minulé burzy: aquatera.rajce.idnes.cz
více info na www.aquaterabrno.cz aquatera.rajce.idnes.cz

 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   27.02.2015 09:44 rezavka Re: maryn
Reaguji na to že vás přecpanost odrazuje od návštěvy burzy....,hold tomu se nedá moc zabránit a poradit kdy je lepší přijít.... Co se týká adekvátnějších prostor-je hodně složité .....nejedná se jen o větší prostory, ale také o celé zázemí a zajištění chodu burzy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2015 12:44 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: Wendy2
aha tak to je opravdu solidní prodejce, zřejmě šlo opravdu o omyl, taky od něho kupuji jak mechy tak i šneky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2015 12:42 Muž maryn [40] Re: Wendy2
Jo jo, přecpanost této burzy mě již mnohokrát odradila od její návštěvy. Škoda že se nepořádá v adekvátnějších prostorách.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2015 12:37 Žena Wendy2 [543] - Tak nějak od všeho trochu :)Re: Belisana
Jméno nevím, ale byl to ten při vstupu od bufíku vlevo hned za dveřmi. Už jsem u něj dřív brala víc věcí a vždycky spokojenost. Beru to spíš jako omyl, nedržely mu víčka na krabičkách, tak se něco mohlo pomíchat, ale i tak to zamrzí. Jávského mám dost, přebytky hážu na kompost, tak tam holt skončí i tenhle...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2015 12:19 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: Wendy2
Fakt? :-( Asi nevíš, u koho jsi ho kupovala, že? Ten prodejce hned vlevo při vchodu do sálu má mechy všeho druhu a krásné, i když teda ceny tomu odpovídají.. Škoda, já tam sebou měla jeden pěkný kousek Ch. Moss navíc, večer před burzou jsem ten svůj redukovala..
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   24.02.2015 12:05 Žena Wendy2 [543] - Tak nějak od všeho trochu :)
Tentokrát jsem z burzy zklamaná. Přijeli jsme úmyslně o hodinu později a stejně bylo tak narváno jak nikdy. Projít všechny místnosti i jen dvakrát po sobě by bylo o nervy, takže půlku věcí ze seznamu nemám. A navíc jsem místo Christmas moss dostala obyčejný jávák... hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2015 21:12 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: seic
Dnes přišlo hrozně moc lidí, v devět, kdy se otevíralo, už nebylo vidět na konec fronty ...
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   21.02.2015 21:03 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetky – co se to dnes v Lisni delo?
- pry fronta na listky 15minut?!... :-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2015 21:36 Muž acik [416] Re: SlavekB
to je rychlost :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   01.01.2015 20:28 Muž SlavekB [168] - Živorodky – fotky zburzy v Líšni
Fotky zářijové a listopadové burzy už jsou na stránkách burzy:
www.akvaburzabrno.cz/…
www.akvaburzabrno.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2014 15:52 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: Mrakoplash
Dík za info.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.12.2014 05:48 R Muž Mrakoplash [1776] Re: GAGAL
stačí otevřít odkaz a přidat do adresy nakonec tečku
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2014 19:42 Muž GAGAL [452] - HalančíciRe: seic
knucí ale funguje :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.12.2014 18:55 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetkyRe: GAGAL
Fotka k příspěvku - cosi mi to knuci... ;-), odkaz ve foru orezava na konci ./

aquatera.rajce.idnes.cz/…./
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   08.12.2014 11:48 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Fotka k příspěvku Pro ty kteří nebyli je zde pár fotek z burzy: aquatera.rajce.idnes.cz/…./
Těšíme se na vás na další burze která se koná 8.3.2015.
 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2014 11:43 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Fotka k příspěvkuFotka k příspěvku POZOR SOUTĚŽ
Chcete vyhrát 1 ze 3 balíčků produktů DAJANA PET? Stačí být fanouškem DAJANY na FACEBOOKU a odpovědět na anketní otázku:

Který konkrétní výrobek DAJANA PET kupujete nejčastěji?

Pokud žádný, napište, zda o koupi třeba uvažujete.

Ze VŠECH komentářů vylosujeme 3 šťastlivce, kteří si na Aquateře Brno mohou vyzvednout svůj výherní balíček.

Těšíme se na vaše odpovědi.

ODPOVÍDAT MŮŽETE ZDE: www.facebook.com/…
 
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2014 11:38 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Firma DAJANA pro Vás na nedělní burzu připravila soutěž a vzorky krmiva zcela zdarma !!!
JAK ZÍSKAT VZORKY KRMIV ZDARMA:

Stačí se stát fanouškem DAJANY na FACEBOOKU www.facebook.com/… a u pokladny říci „Jsem fanouškem DAJANY“ a vzorek krmiva je Váš.

Pozor !!! Počet vzorků je omezen! Proto neváhejte a „lajkujte“!
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   04.12.2014 11:36 Muž GAGAL [452] - Halančíci
Na nedělní burzu (www.aquaterabrno.cz) je k dnešnímu dni přihlášeno více než 60 prodejců (akva a tera), kteří obsadí svým sortimentem více než 130 stolů !!!

Nabídka burzy tak bude ještě širší a rozmanitější než na první burze v říjnu.

Akce se rovněž zúčastní MVDR. Michal Sloboda, který poskytne veterinární poradnu kliniky EXOMED ZDARMA!


Děkujeme za podporu a těšíme se na setkání s vámi již tuto neděli.

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   28.11.2014 19:54 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: 3CK
Tak jsem se ptala, ta přednáška bude v 10,15 hodin. ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   28.11.2014 08:42 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: 3CK
Nevím, ale dnes ti to zkusím zjistit, jdu tam pomoct připravit sál, tak se zeptám Romana Minaříka. Napíšu to sem večer, jak se vrátím.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2014 23:53 Muž 3CK [49] Re: Belisana
Nevíte někdo, v kolik má ta přednáška být?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2014 22:45 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: Čeníček
V Líšni určitě budu, těším se mj. na přednášku Adama Votavy hop
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   27.11.2014 19:25 Muž Čeníček [-22] - cichlidky
Kdo pojede na burzu v Líšni, nebo na výstavišti? (když tak se omlouvám pokud se to netýká témata) ;-)

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   23.10.2014 17:43 rezavka Re: SlavekB
tak mi je prosím pošli ke zpracování děkuji :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   23.10.2014 09:10 Muž Chem [837] Re: Belisana
Ono slo o to, ze narozdil od Akvaklubu (tedy party nadsenych akvaristu) poradajiciho burzy v Lisni slo v Semilasse o burzu s jasnym cilem zkusit vydelat. Od zacatku poradajici tvrdili, ze zkusi rok a uvidi, zda se to vyplati.

Ted se zase rozjizdi akvaburzy na BVV, minula byla podle vseho daleko vice tera (mozna je to tim, ze voda je v arealu BVV fakt strasna, asi se akvaristi boji ;-) ). Nebo by mohl vedet duvod poradatel (chodi sem na forum, tak treba napise). Celkove je paradni, ze v Brne ty burzy jsou, protoze tu leta nebyly a lidem chybely.

Brno je ale z meho pohledu specificke v tom, ze je zde v okoli mnoho chovatelu i prekupniku, ale az na vyjimky nikdo z nich na burzach neprodava, vetsina prodejcu dojizdi na burzy rozhodne vice nez 100km - to je velky rozdil oproti Ostrave ci Praze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2014 14:42 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintky – Akva-tera burza Brno Semilasso
Chystala jsem se tam zajít 1.11. obhlédnout a případně koupit rybky, koukám, že už tyto burzy zrušili... ani se nedivím, konkurence tu je dost velká, s Líšní se nedala srovnat
:-O
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2014 14:31 Muž SlavekB [168] - ŽivorodkyRe: 1kolda1
v modrém rámečku hned první odkaz. A je tam seznam prodejců a co nabízí a i fotogalerie s fotkama, jak to tam vypadá. Chybí jen fotky ze zářijové burzy
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   20.10.2014 08:21 Muž jeepar [27] – Burza 29,11
Ahoj, přemýšlím že bych dorazil na tuhle burzu, jenže jí mám cca 140km daleko, tak nevím jestli se mi cesta vyplatí. Stojí zato? Znám akorát burzu v Třeboni. Může někdo porovnat? Chtěl bych nakoupit hlavně nějaký rostlinky, asi i rybky

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.10.2014 06:28 Muž iggy [31] - MiniakváriaRe: Belisana
jj neodolal jsem a koupil jednu bucephalandru. Ale moc se mi do nich nechtělo, nevypadalo to moc vábně. I když prodejní kus byl nakonec čistý a OK.
Jinak terra rozsah byl cca 2x sál semilaso - tady byli ve 2,5 sálu, ale jeden byl malý. Akva rozsah na úrovni semilasa, když jsem tam byl někdy na jaře. Proti poslednímu semilasu to bylo i větší. Taky prodejci mi přišli stejní. Někteří jsou i v Líšní asi. Nebýt těch bucek tak nic moc. Ale líbilo se mi prohlížet terra část - těch potvor co se dá chovat a i pěkně barevný ...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2014 22:20 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: Motýl
hmm tak to je škoda, že jsem se tam nedostala :-( , chtěla jsem hlavně nějaké rostlinky.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2014 21:05 Muž Motýl [145] - CichlidyRe: Belisana
Napoprvé dobrý, koupil jsem živé krmení, pár krevet, ryby moc nesleduji, ale bylo jich tam dost i zajímavé rostliny třeba bucephalandry atp. Určitě burza nebyla o moc horší než Líšeň a dalo se pohybovat mezi stoly. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2014 19:40 Muž acik [416] Re: DREDRA
štěstí tedy,že jsem se tam nezastavil :)

DREDRA napsal: Jo 50 prodejců ale z toho bude 40 tera ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.10.2014 17:38 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintky – Akva burza BVV
Byl jste někdo dnes na té Akva burze na veletrhu? Já jsem se tam nakonec bohužel nedostala :-(, jaké jsou postřehy?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2014 13:04 Muž Motýl [145] - Cichlidy
Tak mě podle některých příspěvků připadá, že místo aby měli akvaristé radost z více možností k nákupu, tak proti novým burzám spíše brojí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.10.2014 12:45 DREDRA
Jo 50 prodejců ale z toho bude 40 tera ano
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.10.2014 12:14 Žena Belisana [476] - gavúnci, labyrintkyRe: seic
No jsem na to tam zvědavá, určitě tam zajdu ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.10.2014 21:00 Muž seic [238] - Raci, krabi, krevetky – tak Vystaviste
- se "frajeri", ze na nedeli ma 50+ prodejcu palec ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [4] ...... 38 39

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 83214x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8060-akvarijni-burzy-brno?od=151