Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Brno

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 23 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Brno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2011 20:04 Muž honzales [8] - Živorodky
to je dobre
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2011 20:02 Žena katterinecka [2146] - RostlinyRe: Uli
prodejců by mělo být hodně ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   17.04.2011 19:14 Muž Uli [17]
Tak se nám to opět blíží... Jak to vypadá se sortimentem? (vím že to bude na stránkách, ale zvědavost je větší než trpělivost ;) )

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2011 17:45 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – článek o burze
menší článek o poslední burze od výherce soutěže miniakvárií :-) akvarium.romanholba.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2011 09:42 Žena Lucianetta [43] – Chválím akvaburzu
Přidávám se k chvále proběhlé akvaburzy v Brně. Široký sortiment ryb, rostlinek a krevetek, to mě naprosto nadchlo potlesk určitě mě překvapilo i množství návštěvníků. Z důvodu pořádné mačkanice jsem se omezila jen na nákup krevetek a HC, zahlasovali jsme pro miníčka a odešli jsme. Mimochodem, pro první tři umístěná akvárka a pro páté, pro ta jsem hlasovala, moc se mi líbila. Tímto bych také chtěla pochválit jejich tvůrce, úžasná fantazie a zpracování. I mi to dalo impuls a přemýšlím, že bych příště vystavila taky to svoje miniakvo:-)
Jen mě mrzí, že jsem kvůli brzkému odchodu přišla o přednášku, na tu jsem se těšila. Tak snad příště :-)
Samozřejmě jsem zapomněla ještě vzdát hold pořadatelům... stydim
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   16.02.2011 00:16 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: petr85
Fotky z výstavy miniakvárií jsou zde:
www.akvaburzabrno.cz/…

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 21:14 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetky – burza se povedla
Musím zde vyjádřit svoji spokojenost. Prodejců bylo hodně a mslím, že pro každého se tam něco našlo (soudím to z pohledu krevetkáře). Tentokrát byl obrovský výběr rostlin (neodolal jsem a teď stojí v předsíni 3 kbelíky a zítra se bude sázet). Sortiment krevetek byl také široký, poprvé jsem naživo viděl Cardinal shrimp a musím říct, že jsou parádní. Myslím, že každý si mohl vybrat v cenové kategorii podle svého gusta (levnější rostliny z přebytků, střed od klasických pěstíren i lahůdky od Tropicy); stejně tak u krevetek - Sakury po 25,- nebo cherryny po 10,- jsou velmi solidní. Snažil jsem se nakoupit u všech prodejců, které bych chtěl potkat i na dalších termínech, tak snad se zadaří :)
Co mne ovšem zklamalo byla přednáška - bohužel to bylo jen promítání fotografií rostlin s komentářem jak se jmenují. Nemělo to žádný řád, nedozvěděli jsme se nic zajímavého a přednášející bohužel mnohdy sklouzl k propagaci vlastní firmy. Rozhodně už jsem zažil mnohem kvalitnější přednášky na dřívějších burzách. Prostě krok vedle, to se stane.
Výstava miníček byla super, akvária se tvůrcům velmi podařila. Myslím, že vítězná trojka si svá ocenění opravdu zasloužila. Do budoucna bych navrhoval neprůhledné hlasovací nádoby, aby se lidé nenechávali ovlivnit hlasy dříve hodnotících. Už se těším na další ročník. Pokud jste na burzu nemohli přijít, tak se těšte alespoň na fotky - viděl jsem několik lidí fotografovat, takže miníčka se určitě co nevidět objeví na webu burzy ve fotogalerii.
Děkuji pořadatelům za práci, kteoru měli s organizací.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 20:50 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: Sid
ono stačilo říct, že Vám prostě chutná X-)

Vypadá to tak, že budu muset rozjet velkochov Bojovnic, jinak se na burzu jen tak nedostanu.

Máme tu zas nové barvy (ryby s měděným leskem, různě mramorované a většinou světlé barvy). Do měsíce - dvou už budou k odběru, ale obávám se, že se o5 na burzu nedostane-me.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 20:40 Muž Sid [6629] - Rostliny – Re: Kalupinka
Není zač. :-) Není zač. :-) Není zač. :-)
(Systém vyžaduje jistý počet znaků, tak co už s tím, že?)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 20:29 Muž MGK [2] - Cichlidy
Nevíte náhodou někdo, které to mini akva nakonec vyhrálo ?
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 20:13 Žena Kalupinka [32] – Re: Sid
Díky, díky, díky, díky, díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 20:12 Muž Sid [6629] - Rostliny – Re: Kalupinka
30.4.2011 30.4.2011 30.4.2011 30.4.2011 30.4.2011
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 20:11 Žena Kalupinka [32] – Re: MGK
Škoda, ale třeba ho někdo ještě má :-) Ale díky za snahu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 20:09 Muž MGK [2] - Cichlidy – Re: Kalupinka
Rád bych se podíval, ale lístek jsem asi omylem vyhodil :-(
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 20:06 Žena Kalupinka [32]
Mohli byste se, prosím, mrknout na lístek kdy je další burza? Díky. Tuto jsem opět promeškala, tak ať vím, na kdy si nic neplánovat :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 19:58 Muž MGK [2] - Cichlidy – Re: zeryk
Souhlasím, no my jsme přišli v 8:50 hned jak jsme si kupovali lístky tak už lidi chodili zpátky a to oficíálně ta burza ještě ani nezačal v tu dobu. Já jsem to celé obešel asi 5x a byla hodina pryč :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 19:48 zeryk – Re: MGK
I já se přidám. Byl jsem tam cca. v 9,30 hod.S malým dítětem vnáruči jsem to bohužel ani neobešel :-( , byli jsme tam max. 10 min. Ale jinak rostlinek a všeho co k tomu patří bylo asi dostatek, dle lidí :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2011 17:48 Muž MGK [2] - Cichlidy – Re: paulo
Souhlasím. Než jsem se dostal z jedné strany na druhou tak mi ty rostlinky málem uschly :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   12.02.2011 17:41 Muž paulo [58] – burza
To byl dneska zase masakr, škoda, že nemí víc místa sad
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2011 19:27 Muž MGK [2] - Cichlidy
Zdravím, chtěl jsem se zeptat jestli bude někdo na zítřejší burze prodávat nějaké krmení pro terčovce. A dále jsem se chtěl zeptat jestli někdo bude prodávat pancéřníčky skvrnité a parmičky černopruhé. Díky za odpovědi X-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2011 19:19 Muž matlala [798] - Rostliny
Tak teď jedu poprvé jako prodejce, těšte se matkul (komplexní jílové zásobní hnojivo) a taky kytičky, co jsem dneska vytrhal,vše submerz

Cryptocoryne wendtii 'Tropica'
Echinodorus isthmicus
Hygrophila difformis
Microsorium pteropus 'Windelov'
Rotala rotundifolia
Vallisneria asiatica
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2011 17:48 Žena Lucianetta [43] – okružáci
hodilo by se někomu cca 5 dospělých okružáků? V mém miníčku už jsou navíc, tak bych je někomu mohla dát - třeba zítra na burze :)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2011 16:38 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: Nigerin
Ty krevetky by tam měl mít kámoš Chem ::: www.akvaburzabrno.cz/…
je lepší ještě dnes mu napsat a rezervovat.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2011 14:48 Žena Nigerin [19] – krevetky
Je tady někdo kdo bude mít zítra na burze krevetky heteropoda yellow a zhangjiajiensis blue? :-) A byl by někdo ochotný prodat pár kousků echinodorus angustifolius třeba z přebytků? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2011 14:46 Muž Tokuschew [22] - Rostliny – Re: Tokuschew
Takže:
Ešte bude
Glossostigma elatinoides
Myriophyllum mattogrossense
Hygrophila pinnatifida
Pekné väčšie M. pteropus na mangrovom dreve
Potvrdzujem cenovo dobré zväzky egerií a Cabomby
Nesaea crassicaulis
Echinodorus quadricostatus "magdalenensis"
A zrejme ešte o niečo viac iných druhov.

Nenechajte si újsť zvýhodnenú ponuku a zarezervujte si už dnes.
Pozn. Proserpinaca je už vypredaná cez rezervačky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2011 11:36 Muž Lukinulus [10] – Re:
Já pojedu z Letovic, můžu to vzít přes Blansko, možná pojedu dokonce ze Svitav a budu mít v autě nějaký místo, kdyby byl zájem, můžu někoho svést
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2011 22:23 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: katterinecka
Nee, já mám pár malých v jednom akvárku a celkem se jim daří. Jsou tam už dva roky a bez úhynu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2011 22:21 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: Pepan
to už jsme se ale trochu od ryb vzdálili :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2011 21:58 Muž Pepan [5043] - Rostliny – Re: katterinecka
Furt lepší, než kdyby ji považovali za jedince rodu Anodonta. :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2011 21:35 Jostom – Re: mlynář
Honzo to je výzva.Už vidím tu plachetnici - ale jedině altumák.V tom případě vstup zdarma.
A ještě přidám láhev vína.
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2011 21:25 Muž matlala [798] - Rostliny
taky máme volné místo. Vyjíždíme z Holešova, přes Kroměříž a pak po dálnici.
Petr
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2011 21:12 JM – Re: Jostom
Ahoj. Pojedu na burzu z Olomouce a mám volné místa v autě, nechce se někdo přidat-menší náklady a příjemný pokec. Jirka
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2011 18:42 Muž mlynář [473] - Cichlidy – Re: Jostom
Pepíku, a nebude pro návštěvníky, kteří by přišli v převleku za svou oblíbenou rybu sleva na vstupném? ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2011 15:05 Muž Tokuschew [22] - Rostliny
pokračovanie

Crinum thaianum
Crinum calamistratum - krásny dekor pre akváriá nad 100 l
Crinum natans - posledné 2 kusy
Limnophilla sessiliflora - rýchlo rastúca rastlina pri problémoch s riasou
Egeria densa vo zväzkoch. cca 8 - 10 kusov za výbornú cenu
Cabomba caroliniana vo zväzkoch, zväzky upresním v piatok / v piaok je nový dovoz
Rotala rotundifolia
Bacopa australis - nenáročná rastlina vytvárajúca v popredí vankúšiky
Vesicularia ferriei "weeping moss" - nenáročný strapcový pomerne nový druh v ponuke
Eustralis stellata
Ceratophyllum demersum "Foxtail" - nenáročná dobre rastúca plávajúca rastlina
Bolbitis
Proserpinaca palustric "Cuba" / submers - obmedzené množstvo iba na objednávku
Staurogyne sp. / repens
Ostatné upresním v piatok večerom.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2011 15:05 Muž Tokuschew [22] - Rostliny
S poslednou burzou v Brne som bol veľmi spokojný a to na priek tomu, že som jednu noc nespal, kvôli dialke a tak hlásim účasť.
Bohatý sortiment super rastliniek Tropica upresním v piatok.
Predbežne viem, že naisto budú:
Alternanthea reinecki "Pink" (minimálne 10 dobre zakorenených bohatých rastlín v košíčku)
Alternanthea reinecki "Pink" XL
Hygrophila siamensis b53
Hygrophila polysperma "Rosanervig"
Hygrophila pinatifida NEW - upresním v piatok, či bude
Echinodorus vesuvius / submers vrátane šlahúnikov
Blyxa japonica / skutočne nádherná, ale iba v obmedzenom množstve a preto uvítam rezervačky cez ss) :-)
Echinodorus bleheri
Echinodorus ozelot
Echinodorus ozelot "Green"
Echinodorus "Red special" - nádherná farba / treba vidieť
Echinodorus "Rose"
Anubias barteri - minimálne 15 listov na rastline
Anubias barteri "nana"
Anubias barteri "Cofefolia"
Anubias barteri var. Caladifolia
Anubias afzeli
HC
HC na láve - nádherné osadené lávové kamene cca 15 x 10 cm
Pogostemon helferi
Pogostemon helferi na láve
Cryptocoryne wendtii "Tropica"
Cryptocoryne undulata "Broad leaves"
Cryptocoryna becketi "pethi" na láve
Utricularia graminifolia / špek pre profikov
Eleocharis parvula / trávniček pre nielen začínajúcich akvaristov
Lilaeopsis brassiliensis
Marsilea hirsuta - nenáročný koberec do popredia akvária
Microssorum pteropus
Microssorum pteropus XL
Microssorum pteropus "Narow"
Microssorum pteropus "Windelov"
Microssorum pteropus "Windelov" na dreve s prísavkou
Microssorum pteropus "Windelov" XL
Ludwigia glandulosa
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2011 15:18 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: Jostom
akvaples? To je super nápad. Škoda, že nemám s kým a jak jed domů, jedu jen s kámošem na burzu. Tohle by se možná ujalo i v Kroměříži.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2011 14:43 Jostom – Re: Jostom
Fotka k příspěvku Zdravím všechny přátele akvaristiky.
Tak v sobotu opět vypukne brněnská akvaburza.
V našem programu se opět můžete těšit na zajímavou přednášku pod názvem Rostliny našich miniakvárií,kterou přednese Pavel Novák z Akvar týmu.
Je uspořádána soutěžní výstava miniakvárií a prezentaci svých fotografií předvede Roman Holba.
V sobotu ovšem pořádáme i náš - První akvaristický ples.
Ještě jsou volná místa,kdo by měl zájem může si s náma zaplesat ve známém prostředí.

 

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   03.02.2011 16:43 Jostom – Re: Jostom
Sortiment nabízený prodejci na akvaburzu je dnes aktualizován.
www.akvaburzabrno.cz/… .

Starší reakce

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 12:50 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetky – Re: katterinecka
Zabovresky, ale problem je, ze nevim ani den predem jak vlastne budu muset byt v praci. Kdyby nastala nejaka zmena a auto se vratilo driv nez zatim hlasili, tak se prihlasim alespon na posledni chvili...
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 11:42 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: petr85
a odkud z brna jsi
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 11:32 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetky – Re: petr85
10% vyhrálo nad 90% a právě jsem se dozvěděl, že nebudu mít v termínu burzy k dispozici auto. Nevadí, na burzu vyrazím i tak, jen to bude MHD a jen jako návštěvník. Vsaďte se, že v tombole vyhraju tentokrát podle zákona schválnosti to největší akvárko smich PS: případné nabídky odvozu by byly milé, ale vzhledem k povaze práce na sebe nechci nikoho dalšího vázat. Budu raději ladit pro příští výstavu, to už to snad vyjde.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   31.01.2011 08:46 Jostom – Re: MGK
Terčovce měl na minulé burze pan Monhart z Brna,nyní bude bohužel v Ostravě.
U nás bude až příště,to je 30.dubna.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 20:08 Muž smidakkuba [111] - Cichlidy – Re: MGK
Není problém se z někým domluvit na předání terčů na burze.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 19:57 Muž MGK [2] - Cichlidy
Zdarec, chtěl jsem se zeptat jestli na burze dne 12.2.2011 bude nějaký prodejce s terčovcema nebo s krmením pro terče. Všiml jsem si že minule tam byl nějaký chovatel který měl několik barevných forem terčů, ale momentálně podle sortimentu tak ádný prodejce není, tak se chci zeptat jestli třeba nevíte o někom kdo tam jeszdí pravidelně, ale třeba ještě nepodal přihlášku. Kdyžtak díky za odpověď :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 15:54 Jostom – Re: petr85
Jen pro upřesnění:
Sortiment nabízený prodejci na akvaburzu je aktualizován a bude průběžně doplňován.
www.akvaburzabrno.cz/… .
Těšíme se na Vaši návštěvu.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 14:15 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetky – Re: katterinecka
Na 90% zítra vyplním přihlášku :o)

Díval jsem se, že už se objevil první přehled prodejců a vypadá to lákavě :)

Jen se obávám, že doma už žádné další akvárko neprojde, už takto přibývají velikým tempem (co 1 akvaburza, to nějaká nové akvárko, alespoň malinkaté :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 13:41 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: petr85
jj, Eff by měl nejspíš jedno akvárko vystavovat.
Určitě se přihlaš, v loni jsem taky vystavovala poprvé, sice to akvárko bylo nic moc, ale nelituju toho. Už aspoň vím co změnit pro příště, podle mě je pořád co zlepšovat.
Doufám že ty moje dvě tentokrát někdo koupí a bud pak mít místo na nové :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 13:32 Muž matlala [798] - Rostliny – Re: petr85
Jo jo Zbyněk je kuman :-D
Posledně, když byla soutěžní výstava, akva bylo dobré, ale neměl ho kdo odvést.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 13:27 Muž petr85 [25] - Raci, krabi, krevetky – Re: matlala
To moje taky ne, ale láká mne se přihlásit, ať zkusím něco nového :-)
Na vítězství budou určitě jiní kandidáti, třeba Eff se před týdnem ukázal v Hornbachu a myslím, že něco na akvaburzu chystá a podle jeho ostatních akvárek to bude bomba :-D
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   30.01.2011 12:29 Muž matlala [798] - Rostliny
škoda, že moje 12l ještě není v tom správném stavu.

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [23] ...... 38 39

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 83213x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8060-akvarijni-burzy-brno?od=1101