Přihlaste se a využijte web naplno RYBICKY.NET »

Akvarijní burzy Brno

 

NápovědaFórum » Obchody » Burzy 

Přejít na předchozí stránku 29 Přejít na další stránku   1  
Akvarijní burzy Brno
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 21:44 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Krevetky
Jako bych tu předem nepsal že na burze nebudu a že i tak je možnost si je zajistit.
U mě dostanete ke krevetkám bonus, je možné si vybrat: řečánku, pistii, piskořky, okružáky, kružníky i levatky, zákrutichu a vždy minimálně 2 krevetky k dobru. U většího objemu víc krevetek grátis.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 21:18 Muž janmacu [18]
jo jo ,krevetky ,kvuli nim sem tam jel a nemam ani jednu :-( sad ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 21:03 Žena Frissky [5] - Asie
Také jsem se dnes vypravila na burzu a byla jsem velmi spokojená mačkanice k takovýmhle akcím patří bez nich by to nebylo ono =) do miníčka jsem sehnala téměř všechny druhy, až na malé echinodory. ale ty mi tolik nechybí. Jen mě mrzí, že tam nebylo více krevetek.. Chtěla bych poděkovat za vydařenou akci =) už se těším na duben.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 1   13.02.2010 19:46 Muž GAGAL [452] - Halančíci – Re: Mlatecek
S Brněnskou burzou nemám sice nic společného (jsem jedním z pořadatelů Ostravské burzy),ale vždy je mi líto když někdo přistupuje k akci se slovy, že už tam nikdy nepojede. Pořadatelé určitě nemohou za to že daný sortiment na burze nebyl. Pokud jedu větší dálku určitě bych se domluvil s podejcem ...o co bych měl zájem ( určitě je na něj kontakt přes net.) Po některém zboží se na burze jen zapráši a u nás mají někteří i do hodiny vyprodáno. Davy bohužel k burzám patří a jak jsem již psal i u nás návštěvníci chodí ve "vlnách" kdybyste přijel např. o hodinu dřive či později tak byste měl možná kolem sebe víc místa. Těžko vyzývat návštěvníky k tomu, aby chodili od 11 hod do 12....protože minule zde bylo hluché místo. To ,že se Vám nabídka burzy nezdála vyjímečná můžete využít ve svůj prospěch.........sežeňte věci které jste na buze nenašel, rozšířite tím nabídku burzy a ještě si vyděláte nějakou "kačku" Taky nesmíte zapomenout ,že na burze se sortiment i prodejci střídají a co není dnes může být zítra ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 19:30 Muž janmacu [18]
ahoj,sem tam dnes kouk,těžko se prodíral a co jsem chtěl,tak po pár minutách po otevření bylo vyprodáno,koupil sem akorát to,co jsem vubec neměl v plánu, rozzureny smich čekal sem to trochu lepší,ale jinak to šlo,nechal sem tam celé jmění ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 19:09 Muž Johan [4945] - Rostliny
To já si přivezlo spoustu opravdu vzácných kvítek a spoustu né zrovna běžných sem tam viděl. Některé mě až překvapily svoji velikostí.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 4   13.02.2010 18:27 Muž Mlatecek [0] - Labyrintky
Dobrý den,
já jsem se dnes také vypravil na akvaburzu do Brna i se svou manželkou. Jeli jsme z Prostějova, byli jsme tam poprvé a musím přiznat, že nás to velmi zklamalo. Jeli jsme tam s přesným záměrem, co chceme nakoupit podle seznamu sortimentu na stránkách Akvaburzy. Jen těžko jsme našli místo, kde zaparkovat auto, potom jsme zaplatili vstupné ne burzu. Bohužel to co jsme chtěli, jsme nikde nenašli po půl hodině mačkání a prodírání se davem jsme znechuceni odjeli do Sklorexu, kde také nebylo kde zaparkovat, protože tam přijeli postupně snad všichni návštěvníci Akvaburzy. Musím přiznat, že ceny na burze nebyly víhodnější než ceny v běžných obchodech a nabídna sortimentu také nebyla ničím výjimečná. Proto já už na Akvaburzu do Brna nejspíš nikdy nepojedu!!!
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 16:36 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: jajaapaja
Tak kdyby jsi měl čas a chuť, příští burza je 17.4.2010 ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 16:22 Muž jajaapaja [174] – Re: Eff
Což by nebyl asi problém.Nějaké zkušenosti mám.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 16:06 čichavec27 – Re: Eff
Byla to pěkná burza,ale trochu mě sklamar výber rybek a skoro žádné krmení:(
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 16:01 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: jajaapaja
To je taky varianta, ovšem tam bylo špatné světlo a bylo to jediné místo kde se dalo normálně chodit. Každopádně příště taky můžeš pomoct s organizací ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 15:57 Muž jajaapaja [174] – Re: Eff
A nebylo by od věci dát tyto miníčka do přísálý k blešímu trhu ?Ten je vždy malo využitej.Beztak za něj platíte nájem.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 15:50 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: jajaapaja
No jo, prodejců bylo o tři méně než minule a přesně na místě těch tří prodejcú byla výstava miníček, aby se lidi nemuseli strkat při přednášce na podiu (kde minule byla i výstava miníček), kam by se opravdu 17 nádrží nevešlo. No a to, že byla strkanice, to proto, že návštěvníků přišlo výrazně více než minule, což mě ovšem těší. Já osobně jsem nakoupil vše co jsem potřeboval ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   13.02.2010 15:46 Muž karelpavel [18] – Re: jajaapaja
Přesně toto doslova je i můj názor palec ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 3   13.02.2010 15:36 Muž jajaapaja [174] – Re: Marri
Dnes jsem opět byl na burze v Brně.Bohužel mě dnes trošku sklamala.Prodejců málo,malej vyběr.A co se mi nelíbilo bylo špatné uspořádání stolů.Výstava akvárek byla vždy na podiu.Tentokrát ji pořadatelé nastěhovali dolů.Takže zabrali pěknej kousek místa.Kdyby se rozmístili místo nich prodejní stoly .Určitě by bylo více prostoru pro návštěvníky.takhle jsme se tam cpali jak sardynky.Protože kupujícich bylo velmy mnoho.nakonec mě uspokojil Sklorex kde jsem koupil co jsem chtěl a za nižší cenu než na burze.Přesto chválím pořadatele protože stím mají velice mnoho práce.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2010 23:02 AKVARKOcz – Re: rybka1
Bývá 4x do roka. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2010 23:01 AKVARKOcz – Re: Johan
No jak jsem to dnes viděl, bude na burze obrovský výběr různých rostlin asi nejlepší za dobu existence burzy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2010 17:32 Tata/a/Syn
budete tam zítra někdo?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2010 16:44 Muž karelpavel [18] – Re: rybka1
www.akvaburzabrno.cz
Je tam termín dálší ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   12.02.2010 15:25 rybka1
Ahojte, chtěla jsem se zeptat jak často bývá Akvaburza v Brně, strašně jsem se těšila, ale jsem nemocná, tudíž se té zítřejší nebudu moct úšastnit sad
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 23:27 Muž karelpavel [18] – Re: čichavec27
Já myslím že určitě tam budou a ceny taky lepší ahoj
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 22:50 čichavec27 – Vzduchovací motorek
Dobrý večer.
Nevíte jestli bude na burze k mání vzduchovací motoreka kolik tak přibližne bude stát?
předem díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 21:37 Muž Uli [17] – Re: Eff
Rozhodně nepohrdnu ;) Pár rostlin si určo koupím
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 21:28 Muž Diego [72]
Nechce někdo Hygrophila 'Siamensis' ? Asi 30-40ks. :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 21:28 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: Uli
No pokud by jsi nepohrdl Kryptokorynou spiralis, tak těch tam budu mít hrubým odhadem tak 60 kusů.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 21:27 Muž Uli [17] – Re: Diego
Okey, nedá se nic dělat :) Ale aspoň něco smich
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 21:24 Muž Diego [72] – Re: Uli
Hochu,tak tohle neklapne (už je pryč),ta druhá věc však ano. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 21:22 Muž Uli [17] – Re: Diego
Zdravím, já bych si vzal Cryptocoryne aponogetifolia mimo jiné teda ;)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 21:13 Muž Diego [72] – Re: thomaZ
O kolik kousků?Mám přibližně 8-10ks. ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 21:01 thomaZ – Re: Diego
O HC minima bych zájem měl. Budu někde u stánku klubu. :-)
Vyzkoušejte
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 15:05 Muž Diego [72]
Měl by někdo na burze zájem o tyto druhy rostlin?Cryptocoryne aponogetifolia ,Hygrophila corymbosa 'Siamensis' a Hygrophila corymbosa 'Minima'.Určitě se domluvíme... ;-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 14:10 Muž Eff [417] - Rostliny
Na burze budu prodávat všechny Aponogetony madagaskariensis (henkelianus, fenestralis) z mé nádrže (prezentace rybicky.net/nadrze/8172) za velmi příznivou cenu. K dispozici bude cca 7 rostlin, které povětšinou stále kvetou. Kdo má zájem, může se se mnou domluvit na rezervaci přes vzkazy.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   11.02.2010 10:57 Muž Semtex [1197] - Labyrintky – Re: Pedro94
Tombola se losuje v poledne.

Osobně na burze nebudu, ale kdo by měl zájem o nějaké bojovnice, lahvově zelené krevetky, nebo pokud bude někdo chtít do Miníčka Živorodku trpasličí, tak neváhejte a pište přes vzkazy. Nějak se dohodneme předání.

 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2010 23:20 Muž Pedro94 [0]
Chtěl bych se zeptat v kolik hodin je losování tomboly, předem děkuji.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2010 22:45 thomaZ – Re: doonio
Reaktory i difuzery budou. Stejně tak i další glasswares, layout pomůcky a další běžně né tak lehce dostupný sortiment. palec
www.akvaburzabrno.cz/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2010 22:16 doonio
Bude na Dělňáku k máni nějaký reflektory?(nebo byl nějaký takový sortiment v minulosti)
Díky
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2010 20:17 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – Re: Eff
A když je vezmu do jednoho pytlíku, pujdou tam ňák rozdělit, nebo je mám nasáčkovat zvlášť? hmm
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   10.02.2010 09:00 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: katterinecka
Můžeš je vzít na blešák, neměl by být problém je prodat. Já možná budu taky prodávat Tetry diamantové, tak je případně můžem spojit do hejna.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   09.02.2010 12:54 Muž MiHl [55] - Cichlidy
tak jsem se dozvěděl, že by bylo možné ve viváriu mi pár rybiček přiobjednat, ale jelikož jsem pátek až neděle večer pryč, tak bych potřeboval ještě nějakou "dobrou duši", která by ty rybky na burze vyzvedla a nechala je u sebe do neděli večer, kdy bych si je vyzvedl. Našel by se někdo? :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2010 21:56 Žena katterinecka [2146] - Rostliny – rybky
Budu na burzu brát pár rybek co mám navíc, tak kdyby je někdo chtěl (zadarmo) tak aď napíše ;-) 2xtetra diamantová, 2x tetra žhavá, 1x tetra neonová a gupky (samičky, malé a namíchané barvy)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2010 20:12 ellinka
Případně nemáte někdo kontakt na p. Bojanovského, třeba by jsme se mohli domluvit na reservaci.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2010 20:09 ellinka
Jaká je taktika nákupu na burze.V 9:00 na značkách a rychle nakupovat? Chtěla bych Štikovce(Epiplatys annulatus), myslíte, že budou v Brně ke koupi? Moc bych je chtěla....
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2010 17:44 Muž Semtex [1197] - Labyrintky
Pokud někdo budete čekat že se tam o5 ukážu s bojovnicemi a další zvířenou, tak vás zklamu.
Momentálně toho moc nemohu nabídnout.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   08.02.2010 17:32 Muž pros [36] – burza Brno
Já budu prodávat na burze Skaláry Amazonské jsou to potomci těch žlutých z mé nádrže a nějak mi přerostla bahnatka bezstopečná a si ji vezmu taky.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2010 15:43 Trdej – Re: Eff
Děkuji,počtu si o něm.
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2010 13:44 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: Trdej
Myslím že spousta informací o něm je v té diskusi a v 18. čísle e-časopisu akvárium klub.akva.sk/…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2010 12:59 Trdej – Re: Eff
Děkuji,a nebudou ho šikanovat ryby? A ještě jeden dotaz,potřebuje nějaký ostrůvek ?Nebo přístup nad hladinu ?
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2010 12:57 Muž Eff [417] - Rostliny – Re: Trdej
Ano, takový rak existuje a na minulých burzách v Brně se prodával: CPO - zakrslý rak - Cambarellus patzcuarensis
Viz diskuse: rybicky.net/forum/6600…
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   07.02.2010 12:10 Trdej
Ahoj,chtěl bych se zeptat,jestli se tam budou prodávat nějací raci do společenského akva,a jestli eistuje nějaký ,který nelikviduje rostlinky a nežere ryby :-)
 Reagovat na tento příspěvek  Citovat tento příspěvek 0   06.02.2010 19:40 thomaZ – Re: thomaZ
Připomínám, že stále můžete přihlásit své miníčko do soutěže, která proběhne v rámci únorové akvaburzy dne 13. 2. 2010 a získat tak možnost vyhrát jednu ze zajímavých cen. Uzávěrka přihlášek je ohlášena na středu 10. 2. 2010. Aktuálně je do soutěže přihlášeno 16 akvárií. ;-)

+ Přidat reakci


Přejít na předchozí
Přejít na další

1 ...... [29] ...... 38 39

Zpět na obsah sekce Obchody • Zobrazeno 83214x

Máte připomínku nebo nápad? Napište nám vzkaz do redakce nebo s námi diskutujte.
© RYBICKY.NET - https://rybicky.net/forum/8060-akvarijni-burzy-brno?od=1401